Aktuality

H R Á L I   J S M E :

S O B O T A  2 5 . b ř e z n a :

D o r o s t : SK  Č E S K Ý  B R O D – Slovan  L Y S Á   2 5 : 0 (13:0)

Sestava: Dráb – Kříž Jan, Krejčík, Furgulák, Kára, Málek, Bodlák, Horváth David, ? , ? , ?

K zápasu se dostavilo jen osm hráčů, další dorostenci nepřišli a nechali své kamarády „na holičkách“ a utkání tak skončilo katastrofálním debaklem ! I tak je nutné klukům, kteří nastoupili poděkovat, že utkání dohráli. Ti, kteří nepřišli by si měli uvědomit, že tohle se kamarádům nedělá!

 

N E D Ě L E  2 6 . b ř e z n a :

Ž á c i :  SK  Č E S K Ý   B R O D – Slovan  L Y S Á   8 : 0 (4:0)

Sestava: Šemlej – Šlingr David, Horvát Jan, Procházka Tomáš, Povolný, Chmelík, Kiselovič, Horvát Patrik, Bureš, Horvát Jakub, Strnad

Ani žákům se utkání na soupeřově hřišti nevydařilo a odešli rovněž vysoko poraženi. Soupeř byl fysicky zdatnější a dokázal toho využít a vysoko zvítězit.

 

M u ž i : Slovan  L Y S Á – AFK  S A D S K Á  1 : 0 (0:0)

Sestava: Rathouský – Helmich, Kubín, Růžička – Kříž Tomáš, Novák Lukáš, (51´ Schneiberg ml.), Urban, Poborský Ondra, Hodboď, (66´Ježek) – Novák David, (46´ Sosnovský), Hanke, ( 78´- Kodeš)

V zahajovacím utkání, jarní části I.B třídy, jsme se utkali v okresním derby s tradičním soupeřem, kterého jsme dokázali zaslouženě jen těsně porazit. Soupeř přijel s taktikou hrát pozorně v obraně a pokoušet se o rychlé protiútoky. V zápase, ve kterém se hlavně bojovalo, než hrál kombinační fotbal, jsme měli míč častěji pod kontrolou a dokázali si připravit i několik brankových příležitostí, které zůstali nevyužity, když většina střeleckých pokusů končila v náruči brankáře Sadské. Nejzajímavější minuty zápasu : 7´- Hanke neprostřelil vybíhajícího brankáře, 20´- hlavní rozhodčí „pustil“ signalizovaný ofsajd Sadské, která toho nevyužila, 22´- protiútok soupeře likvidoval náš brankář, 29´- Hodboď zakončil svoji akci slabou střelou do brankáře, 30´- protiútok hostí vyřešil brankář Rathouský, 33´- zmatek v malém vápně soupeře, poletující míč byl odkopnut do hřiště, 40´- náš přímý kop s 28 m zakončen ofsajdem, 43´- Lukáš Novák z dobré posice poslal míč těsně nad břevno a v další minutě stejný hráč střelou po zemi brankáře nepřekonal, 45´- útok Sadské zakončen hlavičkou vedle branky, 47´-pokus Hankeho likvidoval brankář, 53.min. 1:0 – Kříž ve vápně na úrovni penalty překonává přízemní střelou k tyči brankáře po přihrávce od Sosnovského, 60´- přímý kop soupeře zakončen hlavou vedle, 70´ a 72´- nevyužili jsme rohové kopy, 74´- hosté zakončili rychlý brejk střelou nad branku, 75´- další náš roh zůstal nevyužit a stejně tak i přímé kopy v 78 a 83 minutě. Rozhodčí Němeček řídil utkání s přehledem a hráčům obou mužstev udělil čtyři žluté karty.

Hodnotil Václav ŠLINGR, vedoucí mužstva

  

B U D E M E   H R Á T :

S O B O T A  1 . d u b n a :

D o r o s t : Hraje na domácím stadionu s FC  V E L I M  od 10,15 hodin, sraz je v 9,15 hodin.

N E D Ě L E  2 . d u b n a :

Ž á c i : Na domácím stadionu se utkají se Spartou  K U T N Á  H O R A  od 10,00 hodin, sraz je v 9,00 hodin.

M u ž i : Jedou k zápasu do  Č E S K É H O  B R O D U , kde hrají s B mužstvem od 14,30 hodin, sraz je ve 13,00 hodin.

P O N D Ě L Í  3 . d u b n a :

Přípravka  s t a r š í : Zahajuje jarní část soutěže na domácím stadionu s AFK  M I L O V I C E  od 17,30 hodin, sraz je v 17,00 hodin.

Zdroj: http://nymbursky.denik.cz/fotbal_region/bile-podoli-si-odvezlo-z-lyse-nad-labem-poradny-debakl-20160607.html

Zdroj: http://nymbursky.denik.cz/fotbal_region/lysa-dokazala-otocit-skore-vyslapla-si-na-tym-porican-20160202.html

Zdroj: http://nymbursky.denik.cz/fotbal_region/lysa-dokazala-otocit-skore-vyslapla-si-na-tym-porican-20160202.html