Aktuality

Žáci odjíždějí v neděli na zápas v Sázavě autobusem. Sraz v 7:45 na hřišti. Zveme rodiče, kamarády či kamarádky. Předpokládaný návrat do Lysé cca ve 12:45.

H R Á L I   J S M E :

P o n d ě l í  1 0 . dubna:

Přípravka  s t a r š í : B U D I MĚ Ř I C E – Slovan  L Y S Á  8 : 8 (7:2)

Hráli: Čejka – Bízek, Podkonický, Říman Daniel, Říman Marek, Šesták, Ul Haq Arif, Zeman, Hercík, Lelovič

Utkání mělo dva rozdílné poločasy v prvním dominovali domácí a jasně vedli. Naši kluci to však nevzdali a dokázali zápas dotáhnout k remize. Branky vstřelili: Čejka – 4, Bízek – 2, Říman Marek – 1, Ul Haq Arif – 1

S o b o t a  1 5 . dubna :

D o r o s t : Slovan  L Y S Á – TJ  K O U Ř I M   7 : 3 (4:1)

Sestava: Bláha – Dráb, Furgulák, Kára, Farkač, Kříž Jan, Horváth David, Bodlák, (84´Havrun), Rahman, Málek, Koníček

Po dobrém a bojovném výkonu dokázali naši kluci konečně zvítězit, když  průběh celého utkání dokázali kontrolovat. Sled branek: 6.min. 1:0 – Rahman, 7.min. 2:0 – Bodlák, 15.min.- 2:1, 33.min. 3:1- Farkaš, 42.min. 4:1- Horváth David, 48.min. 4:2, 56.min. 5:2 – Málek, 71.min. 5:3, 71.min. 5:3, 77.min. 6:3-Horváth David, 88.min. 7:3-Horváth David.

N e d ě l e  1 6 . dubna :

Ž á c i : Slovan  L Y S Á – SK  Z E L E N E Č   0 : 8 (0:4)

Sestava: Šemlej – Šlingr David, Le Vu Hoeng Ahn, Povolný, Cáska, Bureš, Nič Tomáš, Strnad, Horvát Jan, Kiselovič, Horvát Patrik, střídali: Horvát Jakub a Nič Jakub

Soupeř byl fysicky i fotbalově zdatnější a s přehledem zvítězil.

M u ž i : Viktoria  R A D I M – Slovan  L Y S Á   1 :5 (0:0)

Sestava: Rathouský – Helmich, Kubín, Novák Lukáš, Schneiberg ml., Kříž Tomáš (82´ Šnajdr), Urban, (82´ Horváth Jula), Růžička, Hodboď, (75´ Kříž Jan), Novák David, (70´ Ježek), Hanke, (46´ Sosnovský)

Jarní serie vítězných utkání pokračuje a i z Radimi si odvážíme tři body. Po remize Tuchoraze v Milovicích, ztrácíme na první místo již jen dva body! I když nám vyšší tráva ztěžovala kombinační hru, tak celé utkání bylo hrané za naši stále převahy a připravili jsme si řadu brankových příležitostí, které se nám však v prvním poločase nedařilo proměňovat. Míč mířící do prostoru domácí branky dokázal likvidovat brankář a když byl překonán pomohla mu i branková konstrukce. Největší šance prvního poločasu: 17´- Kříž obešel dva hráče, poslal centr do vápna a Kubínovu střelu vyrazil brankář nohou a David Novák poslal míč do sítě, avšak z ofsajdu, 24´- po přímém kopu Kubín hlavou trefil břevno,26´- Hanke zakončil své sólo místo střely přihrávkou nabíhajícímu Davidu Novákovi, brankář však vyrazil míč na roh, 38´- šance domácích, odražený míč poslal domácí hráč z 10 m vedle, 43´- Tomáš Kříž vystihl špatnou rozehrávku domácích, ale jeho pokus vyrazil brankář opět na roh. Zápas se zlomil v úvodu druhého poločasu: v 53.min. zaznamenal naši vedoucí branku Tomáš Kříž a hned v následující minutě David Novák zvýšil na 0:2 a to silně otřáslo sebevědomím domácích. V 62.min. zvýšil na 0:3 Sosnovský, náš trenér a „žolík“, který nastoupil až do druhého poločasu. 71.min. domácí snížili na 1:3, ale jejich choutky na zvrat vývoje skóre zchladil hned v 72.min. Sosnovský a zvýšil na 1:4. 77.min. uzavřel výsledek na 1:5 Helmich a domácí si tak vykoledovali   pěknou velikonoční nadílku. Zápas se pak již v klidu dohrával a na hřiště postupně nastupovali naši střídající hráči z lavičky. Rozhodčí Skřivánková řídila zápas s přehledem a udělila domácím tři žluté karty a naši hráči neviděli ani jednu.