H R Á L I   J S M E :

S o b o t a  1 8 . ú n o r a :

M u ž i : Slovan  L Y S Á – Jižní město  C H O D O V   4 : 1 (4:1)

Sestava : Rathouský – Schneiberg ml., (41´Helmich), Kubín, Růžička – Kříž Jan, (41´ Poborský Jan), Novák Lukáš, Urban, Poborský Ondra, Hodboď, (55´Málek) – Novák David, (60´Sosnovský), Hanke

Soupeř, s kterým jsme sehráli další utkání turnaje v Kyjích, hraje pražskou I.B třídu a po podzimu je na 2.místě. Celý zápas jsme měli pod kontrolou a udávali jsme i jeho tempo a Chodov jsme do šancí téměř nepustili. Hned ve 3´, jsme po akci bratrů Nováků, mohli jít do vedení, ale míč minul branku. Skóre se měnilo v 7.min. 1:0- David Novák, dostal přihrávku hlavou od Hankeho a nemýlil se. Hned v další minutě to bylo 2:0 a opět zásluhou Davida Nováka, po rozehrávce soupeře po obdržené brance ze středu hřiště, Urban vybojoval míč a poslal do sóla autora branky, golman jeho první střelu vyrazil, ale na dorážku nestačil. Výsledek se měnil v 18.min. Lukáš Novák proběhl s míčem z vlastní poloviny středem hřiště, obešel vybíhajícího brankáře a zvýšil na 3:0. V 32´po rohovém kopu Hodboď trefil břevno soupeřovy branky, míč se odrazil na zem, asi za brankovou čáru, rozhodčí však nechal pokračovat ve hře. 36.min. 3:1- soupeř potrestal zaváhání naši obrany, která nechala volného hráče a ten snížil. Avšak hned v následující 37.min. Hodboď zvýšil na 4:1, poslal odražený míč do sítě. Ve druhém poločase jsme měli i nadále herní převahu, avšak již bez brankového vyjádření. Slibné šance jsme měli v 44´, 56´ a 59 minutě, ale zůstaly nevyužity. Soupeř měl jen jednu brankovou příležitost v 53´,ale nedal. Zbytek zápasu jsme pak již v klidu dohráli a nadále tak vedeme svoji skupinu, zatím bez porážky.

Hodnotil Šlingr Václav, vedoucí mužstva.

N e d ě l e  5 . ú n o r a :

M u ž i : Slovan  L Y S Á – A D M I R A  8 dorost  1 : 0 (1:0)

Sestava: Rathouský – Helmich, Kubín, Růžička, Schneiberg ml., Kříž Tomáš, Urban, Hanke, Hodboď, Šnajdr, Poborský Jan (57´- Sosnovský)

K zápasu Zimního turnaje v Kyjích jsme jeli s minimálním počtem hráčů, několik se jich omluvilo pro nemoc či zranění. Soupeř, který hrál v uplynulé sezóně dorosteneckou ligu a nyní je po podzimu na 2.místě pražského přeboru, byl rychlý a i technicky zdatný. Hlavně v  úvodu zápasu a i v průběhu první půle měl herně navrch. Nám se podařil ve 20.min. rychlý protiútok po ose SchneibergŠnajdr – Kubín , který posledně jmenovaný úspěšně zakončil - 1:0. Do konce prvního poločasu se hrálo bez brankových příležitostí. Druhá půle byla již vyrovnaná a soupeř měl šanci v 50´, míč těsně minul naší branku. V 60´po rohovém kopu Šnajdr branku minul a další šanci jsme měli v 75´ po centru Sosnovského zakončoval Hanke hlavou nad břevno. Ve dvouminutovém nastavení jsme si připravili další šance, nejprve Šnajdr běžel sám na brankáře, zakončil střelou vedle a v samém závěru nedal samostatnou šanci Hanke, když vybojovaný míč poslal slabě do náruče brankáře. Tak i po čtvrtém utkání jsme bez porážky a vedeme skupinu A.

8. Sokol  DOL.POČERNICE A        4     0   0   4    3 : 19   0

Tento víkend se nehraje, je volný termín!

M U Ž I  Z A H Á J I L I  Z I M N Í  P Ř Í P R A V U .

Ve středu 11.ledna zahájili muži zimní přípravu na jarní část soutěže pod vedením nového trenéra  Václava Sosnovského, který bude jako hrající trenér.  Dosavadní trenér Tibor Mičinec nám oznámil, že v našem klubu končí a přechází trénovat Poříčany.

Součástí zimní přípravy jsou utkání hraná na Zimním turnaji TJ Kyje, kterého se zúčastní převážně pražská mužstva hrajících od I.A třídy až po městský přebor.

Upravený plán zimní přípravy

Starší přípravka:

Tréninky v tělocvičně: Pondělí 17-18 h., Úterý 17-18 h., Středa 19-20 h.

Žáci:

Tréninky žáků budou pokračovat od 21.11.2016 v tělocvičně ZŠ JAK Lysá. V pondělí od 18 do 19 hodin, ve čtvrtek od 16 do 17 hodin. Sraz bude vždy 15 minut před začátkem tréninku u bočního vchodu k tělocvičnám (u lékařské ordinace). Kluci budou mít sálovou obuv nebo obuv, která nedělá šmouhy, oblečení do tělocvičny, pití. Poslední trénink v tomto roce proběhne v pondělí 19.prosince. První trénink v novém roce proběhne v pondělí 9.ledna. Od ledna navíc přibyde ještě jeden venkovní trénink, samozřejmě dle počasí. Termín tohoto tréninku bude upřesněn na prvním povánočním tréninku.