JARO 2015

P o n d ě l í  1 . června :

Přípravka starší: Slovan  L Y S Á – Bohemia  P O D Ě B R A D Y  4 :12 (2:5)

Hráli: Poborský Mates – Steinbach, Bureš, Steiner, Chmelík,Horvát Kuba,Vlček, Malár, Zourek

I další soupeř byl nad síly našich kluků, stačili mu jen v úvodu zápasu, kdy se i ujali vedení 1:0, pak ale ovládli hru Poděbrady a vysoko zvítězily. Všechny naše branky zaznamenal Lorko.

P o n d ě l í  2 5 . května:

P ř í p r a v k a  starší: Slovan  LYSÁ – Polaban  NYMBURK   2 : 10 (1:3)

Hráli: Poborský Mates – Steinbach, Bureš, Chmelík, Steiner, Horvát Kuba, Malár, Vlček, Kosina

O vítězi utkání nebylo od počátku pochyb. Vedoucímu družstvu soutěže dokázali naši kluci vzdorovat jen první poločas. Naše branky vsítili Chmelík a Horvát Kuba

P o n d ě l í  1 8 . května:

P ř í p r a v k a  starší: Sokol  K O U N I C E – Slovan  L Y S Á   1 3 : 2 (4:2)

Hráli: Poborský Mates – Steinbach, Steiner, Chmelík, Horvát Kuba, Horvát Jan, Le Vu Hoang Anh, Bureš, Schlauf, Bufka

V prvním poločase dokázali naši kluci domácím ještě odolávat, ale druhý poločas byl střeleckou exhibicí soupeře.

P O N D Ě L Í  1 1. k v ě t n a:

P ř í p r a v k a  starší : Slovan  L Y S Á – AFK  S A D S K Á  0 : 5 (0:1)

Hráli : Poborský Mates – Steinbach, Bureš, Steiner, Chmelík, Horvát Kuba, Vlček, Kosina, Malár

Výsledek hovoří jasně, naši kluci na soupeře neměli a zápas odehrával na naší půlce hřiště a nejvíce zaměstnaný byl brankář Poborský.

P o n d ě l í  4 . k v ě t n a :

Přípravka starší:  AFK  S E M I C E – Slovan  L Y S Á   5 : 8 (2 : 4 )

Hráli: Poborský Mates – Steinbach, Bureš, Steiner, Chmelík, Malár, Horvát Kuba, Vlček, Kosina, Horvát Erich

V průběhu utkání byli naši kluci lepší a zaslouženě zvítězili, branky: Horvát Kuba – 4, Chmelík -3, Poborský- 1.

P o n d ě l í  2 7 . d u b n a :

Přípravka starší : Slovan  L Y S Á – TJ  K Ř I N E C   7 : 7 (3:3)

Hráli: Poborský Mates – Steinbach, Bureš, Steiner, Chmelík, Malár, Horvát J., Vlček, Kosina

Utkání vyrovnaných soupeřů skončilo po zásluze nerozhodně. Naše branky zaznamenali Horvát J. – 4 a Chmelík – 3.

P o n d ě l í  2 0 . d u b n a :

Přípravka starší : Sokol  P Ř E R O V – Slovan  L Y S Á   4 : 18 (2:7)

Hráli: Poborský Mates, (Ječný)- Steinbach, Steiner, Bureš, Bufka, Chmelík

Výrazné vítězství po trvalé převaze. V utkání střelecky dominoval Chmelík, který dal 14 branek, další přidali : Bureš – 2, Steinbach a Poborský po 1.

P O N D Ě L Í  1 3 . d u b n a :

Přípravka starší : Slovan  L Y S Á – TJ  B U D I M Ě Ř I C E  9 : 2 (4:0)

Hráli: Poborský Mates, (26´Ječný) –Steinbach, Horvát Kuba, Bureš, Bufka, Chmelík, Bažová, Mucha, Le Vu Hoang Ahn

Úvodní jarní soutěžní utkání se našim klukům vydařilo a skončilo výrazným vítězstvím, když góly vsítili : Horvát Kuba–4, Chmelík– 2, Poborský Mates -2, Bureš – 1

PODZIM 2014

P Á T E K   2 4 . ř í j n a :

P ř í p r a v k a  starší : Slovan  L Y S Á – TJ  S T R A K Y   2 : 1 3 (0:7)

Hráli. Poborský Mates – Steinbach, Bureš, Steiner, Chmelík, Kosina, Malár, Mucha, Horvát Jakub

Poslední podzimní soutěžní utkání se předehrálo a skončilo výrazným vítězstvím soupeře.

P O N D Ě L Í  2 0 . ř í j n a :

P ř í p r a v k a  starší : Bohemia  P O D Ě B R A D Y – Slovan  L Y S Á   5 : 5 (3:3)

Hráli: Poborský Mates – Steiner, Steinbach, Chmelík, Bureš, Bufka, Kosina, Horvát Jakub

Vyrovnané utkání skončilo po zásluze nerozhodně, autoři našich branek: Chmelík – 3, Horvát Jakub – 2.

P O N D Ě L Í  1 3 .ř í j n a :

P ř í p r a v k a  starší : Polaban  N Y M B U R K  - Slovan  L Y S Á  8 : 3 (3:2)

Hráli : Poborský Mates – Bureš, Horvát Jan a Jakub, Kosina, Bufka, Chmelík.

Začátek zápasu se našim klukům vydařil a vedli 0 : 2, domácí však do konce poločasu výsledek obrátili. Naši kluci pak  z dalších šancí proměnili již jen jednu a v závěru utkání i odpadli a domácí toho využili k výraznému vítězství. Naše branky vsítily Horvát Jan a Jakub a Chmelík.

P O N D Ě L Í   6 . ř í j n a :

P Ř Í P R A V K A  STARŠÍ : Slovan  L Y S Á – Sokol  K O U N I C E   1 : 1 0 (0:4)

Hráli: Poborský Mates – Steinbach, Bureš, Steiner, Chmelík, Kosina, Horvát Dan, Horvát Jakub

Ani na tohoto soupeře naši kluci nestačili a jedinou naši branku zaznamenal Steinbach.

P O N D Ě L Í   2 9 . Z Á Ř Í :

P Ř Í P R A V K A  STARŠÍ : AFK  S A D S K Á -  Slovan  L Y S Á   1 3 : 0 (5:0)

Hráli:Poborský Mates – Steiner, Steinbach, Chmelík, Bureš, Bufka, Kosina

Na domácí naši kluci neměli.

P o n d ě l í  2 2 . z á ř í :

P ř í p r a v k a  starší : Slovan  L Y S Á – AFK  S E M I C E  6 : 5 (4:1)

Hráli: Poborský Matyáš – Steinbach, Bureš, Steiner, Chmelík, Kosina, Vlček, Crha, Horvát Dan , Mucha

Ve vyrovnaném utkání získali naši kluci tři body, když si v prvním poločase vytvořili tříbranková náskok, který soupeř ve druhé půli dotáhl až na rozdíl jedné branky, ale vyrovnat se mu nepodařilo. Střelecky se blýskl autor pěti gólů Chmelík a jednu přidal Horvát Dan.

P o n d ě l í  1 5 . z á ř í :

P Ř Í P R A V K A  starší : TJ  K Ř I N E C  -  Slovan  L Y S Á   4 : 1 (2:1)

Hráli : Poborský Mates – Steiner, Kosina, Vlček, Bufka, Horvát Jakub, Chmelík.

Utkání mělo vyrovnaný průběh a o vítězství domácích rozhodla jejich větší fysická zdatnost. Naši branku vsítil Chmelík.

P O N D Ě L Í   8 . z á ř í :

P Ř Í P R A V K A  starší : Slovan  L Y S Á – Sokol  P Ř E R O V    6 : 4 (3:3)

Hráli: Poborský Mates – Steinbach, Bureš, Steinbach, Chmelík, Kosina, Horvát Dan, Vlček, Zourek

Po brankově vyrovnaném prvním poločase naši kluci ve druhé půli získali převahu a dokázali si připravit i proměnit více brankových příležitostí a zaslouženě zvítězili. O góly se podělili: Horvát Dan – 3,  Chmelík – 2, Steiner – 1.

P O N D Ě L Í   1. zá ř í :

P Ř Í P R A V K A  starší :  TJ  B U D I M Ě Ř I C E  - Slovan  L Y S Á   8 : 6 (3:3)

Hráli : Poborský Matyáš – Bureš, Steiner, Steinbach, Chmelík, Bufka, Kosina

Branky: Bureš, Chmelík, Steiner po 2.

Vyrovnané utkání hrané na promáčeném hřišti a za vytrvalého deště. Naši kluci dvakrát vedli, ale v závěru jsme nezachytily protiútoky domácích a obdrželi jsme dvě rozdílové branky.