Zápasy 2015-2016

JARO 2016

P o n d ě l í  6 . června:

P ř í p r a v k a  starší : Slovan  L Y S Á – Sokol  S T A R Á  L Y S Á   7 : 9 (7:5)

Hráli: Čejka – Bízek, Votava, Čovan, Zeman, Crha, Vávra, Horvát Kuba, Bufka, Podkonický, Šesták

Závěrečné utkání sehráli žáci proti dívčímu družstvu. První půle byla z naší strany zahrána velmi dobře, kluci přesně kombinovali, tím si vypracovali vedení a to díky vysokému procentu proměněných šancí. Do druhé půle nastoupili kluci s pocitem, že zápas mají vyhraný a to se podepsalo na předváděné hře. Přestali běhat, přihrávat si a hlavně bránit standardní situace. Důkazem toho je i obdržení čtyř branek ve druhém poločase z rohových kopů! Naše branky vsítili: Horvát Kuba – 5, Čejka a Crha po 1.

Ú t e r ý  3 1 . května :

P ř í p ra v k a  starší : AFK  S E M I C E – Slovan  L Y S Á   9 : 1 (3:1)

Hráli : Bízek – Čejka, Horvát Kuba, Kosina, Podkonický, Srp, Vávra Jan, Vávra Jaromír, Šesták

Naši kluci dokázali domácím vzdorovat jen v prvním poločase, druhá půle byla hrána za výrazné převahy Semic, kterou vyjádřili i brankami. Naši branku dal Bízek

P o n d ě l í  2 3 . května:

P ř í p r a v k a  starší : Slovan  L Y S Á – Sokol  P Ř E R O V   4 : 7 (4:4)

Hráli: Ječný – Podkonický, Čejka, Šesták, Bízek, Votava, Crha, Zeman, Vávra, Bufka

Vedení 3:1 našim klukům udělalo v hlavách pěkný nepořádek, přestali úplně hrát, běhat a myslet na fotbal. Toho náš soupeř využil a bojovností obrátil výsledek, který mu zajistil vítězství. Naše branky: Podkonický, Vávra, Čejka, Bízek.

P o n d ě l í  1 6 . května:

P ř í p r a v k a  starší: SK  P O Ř Í Č A N Y – Slovan  L Y S Á   1 : 11 (0:6)

Hráli: Ječný – Čovan, Šesták, Horvát Kuba, Vávra, Crha, Čejka, Bufka, Zeman, Votava

První letošní vítězství si kluci stoprocentně zasloužili, zodpovědně bránili a v útočné fázi si počínali jako profesionálové. Naše kombinační hra byla plná krásných momentů, kterými se bavili nejen naši přítomní diváci, ale potlesk a uznání kluci sklidili i od soupeřových fanoušků. Za předvedený výkon patří klukům poděkování a gratulace k prvním letošním bodům. O branky se podělili pouze dva střelci Horvát Kuba – 9 a Čejka – 2.

P o n d ě l í  9. května :

P ř í p r a v k a  starší : Slovan  L Y S Á – AFK  M I L O V I C E  0 : 8 (0:5)

Hráli: Ječný – Zeman, Čejka, Crha, Votava, Vávra Jan, Srp, Podkonický, Čovan

Soupeř vyhrál díky své úspěšnosti při proměňování šancí. Zato naši kluci neuspěli ani v jediné a proto hosté vyhráli drtivým rozdílem.

P o n d ě l í  2.května:

Přípravka starší : AFK  N Y M B U R K – Slovan  L Y S Á   1 2 : 5 (5:3)

Hráli: Bízek – Čejka, Horvát Kuba, Kosina, Mucha, Podkonický, Vávra Jan, Vávra Jaromír, Zourek

První půle byla ještě vyrovnaná, ale ve druhé nám došly síly a domácí toho využili k zaslouženému výraznému vítězství. Všechny naše branky dal Kuba Horvát.

P o n d ě l í  2 5 . dubna:

P ř í p r a v k a  starší: Sokol  S T R A K Y   B – Slovan  L Y S Á   1 1 : 0 (5:0)

Hráli: Crha Ondřej – Čejka, Bízek, Bufka, Šesták, Vávra Jan

Na značně fotbalovějšího soupeře naši hráči nestačili. Ale i přes vysokou prohru patří klukům poděkování za bojovnost a výdrž.

P o n d ě l í   1 1 . dubna:

P Ř Í P R A V K A starší : Sokol  S T R A T O V – Slovan  L Y S Á   4 : 3 (3:1)

Hráli: Bízek – Podkonický, Ječný, Bufka, Horvát Kuba, Šesták, Čejka, Čovan

Zápas se Stratovem byl pro naše kluky spíše seznamovací, první poločas byla na nich vidět nerozehranost a soupeř ji zaslouženě vyhrál. Ve druhém poločase naši kluci zlepšili hru a ve většině jejího průběhu byli lepším celkem. Odměnou za tuto snahu jim bylo vyrovnání, které bohužel nevydrželo do konce, díky nešťastné brance v závěru utkání. Branky vsítili : Horvát Kuba, Ječný a Čejka

PODZIM 2015

P o n d ě l í  2 6 . ř í j n a :

P ř í p r a v k a  starší : Sokol  S T A R Á  L Y S Á – Slovan  L Y S Á   0 : 1 2 (0:6)

Hráli: Ječný – Povolný, Čejka, Vávra, Horvát Kuba, Podkonický, Šulc

Zápas se Starou Lysou, za kterou hrály jen holky (kluk ani jeden!), rozhodla naše nepropustná obrana, která domácí k ničemu nepustila a vynikající výkon Kuby Horváta, který takřka strojově zatěžoval konto domácích vstřelenými brankami. Ve druhém poločase se k němu přidali i další kluci a výsledkem bylo naše jednoznačné dvouciferné vítězství. Branky: Horvát Kuba – 9, Podkonický, Povolný a Čejka po 1. Tímto zápasem skončila podzimní část soutěže.

P o n d ě l í  1 9 . ř í j n a :

P ř í p r a v k a  starší : Slovan  L Y S Á – AFK  S E M I C E   2 : 4 (1:2)

Hráli: Čejka – Kosina, Bízek, Horvát Kuba, Mucha, Vávra Jan a Jaromír, Zourek

Soupeř se soustředil na důsledné bránění našeho nejlepšího střelce Kuby Horváta, což se mu podařilo a to mu stačilo k vítězství. Naše branky dali Horvát Kuba a Čejka.

P o n d ě l í   1 2 . ř í j n a :

P ř í p r a v k a  starší : Sokol  P Ř E R O V – Slovan  L Y S Á   6 : 16 (3:9)

Hráli : Čejka – Kosina, Bízek, Horvát Kuba, Mucha, Vávra Jan a Jaromír, Zourek

Výrazné vítězství našich kluků zařídil Horvát Kuba, který vstřelil všechny naše branky a vytvořil asi těžko překonatelný klubový rekord!

P o n d ě l í  5 . ř í j n a:

P ř í p r a v k a  starší : Slovan  L Y S Á – SK  P O Ř Í Č A N Y   7 : 7 (4:4)

Hráli: Čejka – Kosina, Bízek, Mucha, Horvát Kuba, Vávra Jan a Jaromír, Zourek

Utkání vyrovnaných soupeřů, ve kterém jsme ještě před koncem vedli o dvě branky, skončilo nakonec remizou. Naše branky : Horvát Kuba – 6, Čejka – 1.

P o n d ě l í  2 8 . z á ř í :

P ř í p r a v k a  starší: AFK  M I L O V I C E – Slovan  L Y S Á  8 : 5 (4:4)

Po vyrovnaném prvním poločase rozhodli domácí ve druhé půli o svém vítězství. Všechny naše branky vsítil Horvát Kuba.

P o n d ě l í  2 1 . z á ř í :

P ř í p r a v k a  starší : Slovan  L Y S Á – AFK  N Y M B U R K   6 : 6 (1:1)

Utkání vyrovnaných soupeřů skončilo nerozhodně, kdy naše branky vsítily: Horvát Kuba – 4, Mucha a Čejka po 1.

P á t e k 1 8 . z á ř í :

P ř í p r a v k a  starší: Slovan  L Y S Á – Sokol  S T R A T O V  6 : 4

Hráli: Čejka – Kosina, Bízek, Horvát Kuba,  Mucha, Vávra Jan a Jaromír, Zourek

Druhé mistrovské utkání dokázali naši kluci vyhrát zásluhou střelecky úspěšného, Kuby Horváta, autora všech našich šesti branek.

P o n d ě l í  1 4 . z á ř í :

P ř í p r a v k a  starší : Slovan  L Y S Á – TJ  S T R A K Y  B  5 : 7 (5:4)

V úvodním mistrovském utkání se našim klukům vydařil jen první poločas, který o gól vyhráli. Soupeř však dokázal ve druhém poločase výsledek obrátit. Naše branky vsítili : Horvát Kuba – 3 a Vávra Jan – 2.