Jaro 2013

S o b o t a  1 5 . č e r v n a :

D o r o s t : Union Č E L Á K O V I C E – Slovan  L Y S Á  4 : 2 (1:2)

Sestava:Hajný Petr, Poborský Jan, Špecht, Malinský, Syrový Martin, Zápotocký, (55´Laci), Schneiberg, Kodeš, Müller, Šnajdr, Horváth Jula

V závěrečné utkání soutěže byli domácí lepším celkem a jejich vítězství bylo zasloužené, byli rychlejší i celkově fotbalovější. Vedení 1:0 se ujali v 15.min., po této brance se hra částečně vyrovnala a v 40.min. vyrovnal na 1:1 Müller po rohovém kopu zahrávaném Horváthem.Těsně před koncem poločasu v 45.min. Jula Horváth 1:2 po přihrávce od Müllera nám  zajistil překvapivé vedení. Druhý poločas zahájili domácí náporem, naši kluci vzdorovali až do 70.min, kdy Čelákovice vyrovnali na 2:2 a o svém vítězství rozhodli v závěrečných deseti minutách hry.

S O B O T A  8 . č e r v n a :

D o r o s t : Slovan  L Y S Á  -  SK  M Š E N O   2 : 0  (2:0)

Sestava: Hajný Petr, Poborský Jan, (Kříž Jan), Špecht, Malínský, Syrový, Zápotocký, Kodeš, Schneiberg, Müller, Šnajdr,Horváth Jula, (Kadeřábek)

Poslední utkání, hrané na domácím hřišti, skončilo naši výhrou a tím si dorostenci upevnili pěkné čtvrté místo v konečné tabulce. Našim klukům se vydařil začátek zápasu, kdy se trefili Jula Horváth – 1:0 a Marek Šnajdr – 2:0. Další naše šance zůstaly nevyužity, Jula Horváth, Šnajdr a Syrový trefili vždy jen tyč soupeřovy branky. Asi po pětadvaceti minutách hry přebral herní iniciativu soupeř, ale překonat našeho brankáře se mu nepodařilo. I v druhém poločase měl více ze hry soupeř, až na závěrečných patnáct minut, kdy byla opět herní převaha na naši straně. Výsledkem však byla jen další trefená tyč a jednou břevno branky soupeře. Vítězství bylo zasloužené.

N e d ě l e  2 . č e r v n a :

D o r o s t : SK  B A K O V – Slovan  L Y S Á   2 : 4 (1:1)

Sestava:Hajný Petr, Poborský Jan, Špecht, Malinský, Syrový Martin, Laci, Schneiberg, Kodeš, Müller, Šnajdr, Horváth Jula, střídali Zápotocký a Kříž Jan

Důrazně a bojovně utkání, hrané za vytrvalého deště na těžkém terénu, kde ve středovém kruhu bylo místo trávy bahno. Po většinu utkání jsme měli hru ve své moci a hned v úvodních patnácti minutách jsme promarnili tři gólové šance, největší promarnil v 15´ Šnajdr jeho střelu z úhlu brankář vyrazil. V 31.min. 0:1 Müller dorazil míč z ostrého úhlu do sítě. Vedení nevydrželo ani minutu, domácí hned v 32.min. z ojedinělého útoku vyrovnali na 1:1. Náš tlak pokračoval i nadále, ale do konce poločasu se výsledek nezměnil. Naše výrazná převaha pokračovala i ve druhém poločase a domácí obrana odrážela jeden útok za druhým. 55.min.1:2-Šnajdr trefil z úhlu šibenici, po centru Schneiberga.57.min. 1:3 – Müller  placírkou  zakončil rychlou akci Schneiberg – Kodeš. Domácí se ještě jednou trefili v 70.min. 2:3 neobsazený domácí útočník své výhody využil. Naši na tuto branku odpověděli v 75.min. 2:4 – Šnajdr doklepl míč do odkryté branky a zakončil sólový průnik Millera.Vítězství bylo naprosto zasloužené.

S o b o t a  2 5 . k v ě t n a :

D o r o s t : Slovan L Y S Á – AFK  M I L O V I C E  1 : 1 (0:1)

Sestava: Hajný Petr, Poborský Jan, Špecht, Malínský, Syrový Martin, Šťastný Patrik,(46´Hajný Václav),  Schneiberg, Kodeš, Müller, Horváth Jula, Šnajdr

K „derby“ utkání nastoupila obě družstva v nejsilnějších sestavách. Naši hoši, již s uzdraveným Patrikem Šťastným a Milovice i s bratry Barany. Utkání jsme začali lépe a měli  i několik brankových příležitostí . Největší byla v 15.min.po pěkné akci Kodeš – Šnajdr – Horváth zakončoval střelou z voleje do brankáře.Po dvacáté minutě se dostali ke slovu i hosté, kteří rovněž hráli pěkný fotbal. Nebezpečně zatápěli naši obraně a vyslali i nebezpečné střely na naši branku a vedení se ujali v 42.min. 0:1-   u brankové čáry prošel  mladší Baran a naservíroval míč spoluhráčí Horvátovi a ten ho poslal do sítě. Nutno přiznat ,že Milovice byly ke konci prvního poločasu o něco lepší. Do druhého poločasu nastoupil za Šťastného Venda Hajný a jeho příchod naši hru oživil. Asi deset minut po zahájení druhého poločasu, vzali naši hru do režie nejzkušení dorostenci Kodeš, Schneiberg a s nimi i Venda Hajný. Získali jsme převahu, která vyústila i ve vyrovnávací branku v 60.min. 1:1 – Schneiberg ukončil závar tvrdou střelou do sítě. Až do konce utkání si naši kluci udržovali mírnou převahu a několika akcím scházel i kousek štěstí, aby míč skončil v soupeřově brance. Zápas byl jedním z nejlepších, který naši kluci na domácím hřišti odehráli a k jeho průběhu přispěl i kvalitní výkon soupeře. Všichni naši hoši bojovali a velice dobře zahráli brankář Petr Hajný a v záloze Kodeš, Schneiberg a Hajný Venda.Velmi dobře do utkání zapadl svým výkonem i rozhodčí Němeček,který řídil utkání přesně a nestraně.

S o b o t a  1 8 . k v ě t n a :

Dorost : Slovan L Y S Á – SK  Č E S K Ý B R O D  3 : 1 (1:0)

Sestava: Hajný Petr, Poborský Jan, Kříž Jan, Špecht, Syrový, Malinský, Kadeřábek, Schneiberg, Müller, Šnajdr, Horváth Jula

Zápas, se soupeřem ze středu tabulky, skončil naši zaslouženou výhrou. V prvním poločase jsme měli trvalou převahu s několika slibnými šancemi. V 20´vyrazil brankář soupeře nebezpečnou střelu Horvátha nad břevno. 26.min.1:0 – Malinský usměrnil míč, centrovaný zprava Julou Horváthem, do sítě. Následovaly tři naše nevyužité „tutovky“, kdy hráči netrefili hlavou odkrytou branku a to v 32´a 36´ Šnajdr a v 35´Syrový. Český Brod poprvé zahrozil v 43´z přímého kopu, míč však letěl nad branku. Druhý poločas se hosté zlepšili, vyrovnali hru a připravili si i několik brankových příležitostí, které obrana v čele se spolehlivým brankářem Petrem Hajným vyřešila.  Naši hrozili z protiútoku a dvakrát je úspěšně zakončili. 65.min. 2:0 – Schneiberg zahrál přímý kop a bránící hráč změnil směr míče do vlastní branky. 79´ – Šnajdr neproměnil vyloženou šanci, 82.min. 3:0 –Šnajdr se hlavou již nemýlil. 85.min byl úspěšný i soupeř a po rychlém útoku snížil na  3:1.

N E D Ě L E  1 2 . k v ě t n a :

D o r o s t : SK Ú V A L Y – Slovan  L Y S Á  2 : 7 (1:5)

Sestava: Hajný Petr, Poborský Jan, (55´Kříž Jan), Špecht, Malinský, Syrový,Kadeřábek, ( 46´Laci), Schneiberg, Kodeš, Müller, Šnajdr, Horváth Jula

Celý zápas byl hrán za trvalé naši převahy, domácí celek byl slabým soupeřem. Výsledek utkání mohl být dvouciferný, když domácímu brankáři pomohla třikrát branková konstrukce, Kadeřábek trefil břevno, Schneiberg tyč a bomba Syrového, z přímého kopu, se odrazila od spojnice tyče z břevnem.Vedení 0:1 zajistil již v 1.min. Jula Horváth, 18.min. 0:2 – Müler, 28.min. 0:3 – Schneiberg přehodil brankáře, 40.min. 0:4 –Kodeš, 42.min. 1:4 a poslední branku prvního poločasu zaznamenal v v 45.min. Šnajdr a zvýšil na 1:5. Druhý poločas i když jsme měli převahu a další šance, míč skončil v síti za zády domácího brankáře jen v 60.min. –Jula Horváth 1:6 a v 70.min. Šnajdr 1:7. Jednou byli úspěšní i domácí a snížili na 2:7.

S T Ř E D A  8 . k v ě t n a :

D o r o s t : Slovan  L Y S Á – SKP  MLADÁ BOLESLAV   4 : 0  (4:0)

Sestava: Hajný Petr, Poborský Jan, (60´ Kříž Jan), Špecht, Malinský, Syrový, Šnajdr, Schneiberg, Kodeš, Müller, (26´Kadeřábek), Horváth Jula, Hajný Václav

Dohrávané odložené utkání skončilo naši přesvědčivou výhrou, která však měla být mnohem výraznější.Po celé utkání měli převahu naši dorostenci, kteří hráli hlavně v prvním poločase velmi pěkný fotbal s řadou brankových příležitostí. Ve druhém poločase, pod vědomím dostatečného náskoku, trochu polevili. Utkání bylo z naši strany i festivalem zahozených brankových příležitostí,hlavně ve druhém poločase, když soupeř neměl prakticky ani jednu! Skóre otevřel v 6.min. Syrový 1:0, po skrumáži před brankou soupeře napálil míč do sítě, ve 20.min. 2:0 Jula Horváth, 30.min. 3:0 – Hajný Venda a 35.min. 4:0 – Jula Horváth, svoji druhou brankou v utkání uzavřel,  nejen výsledek prvního poločasu, ale i celého zápasu.

S O B O T A  4 . k v ě t n a :

D o r o s t : Slovan  L Y S Á – SK B Ě L Á pod Bezdězem  5 : 2 (5:1)

Sestava:Hajný Petr, Poborský Jan, Špecht, Malínský, Syrový Martin, Kodeš, Schneiberg, Šťastný Patrik ,Müller, Šnajdr,Šťastný Patrik,

Utkání jsme začali náporem a již v 1.min. 1:0 autor Šťastný, další tři slibné šance jsme nevyužili. Pak se hra vyrovnala a soupeř ve 20.min.vyrovnal na 1:1, po chybě brankáře,vedení vrátil v 30.min. Syrový z penalty 2:1 a stejný hráč pak zavelel k brankové smršti, bombou z přímého kopu ze 30 m vymetl šibenici, na 4:1 zvyšoval Jula Horváth a na 5:1 Patrik Šťastný. Ve druhém poločase naši, pod vědomím náskoku, polevili  a hosté snížili na 5:2. Další naši branku mohl přidat Schneiberg, ale míč orazítkoval jen břevno branky.

D o r o s t : Viktoria J I R N Y – Slovan  L Y S Á  1 : 0 (0:0)

Sestava:Hajný Petr, Poborský Jan, Špecht, Malínský, Syrový Martin, Kodeš, Müller, Schneiberg, Šnajdr, Horváth Jula, Hajný Václav

Naprosto vyrovnané, bojovné utkání hrané ve vysokém tempu a nasazení obou družstev. Již ve 2.min. běžel sám Hajný V. na domácího brankáře, který jeho pokus o přehození vystihl a likvidoval. Vzápětí stejný hráč po brejku mířil vedle domácí branky. Oba celky si v další části připravili několik slibných brankových příležitostí. Rozhodující gól padl po zahájení druhého poločasu v 47.min. zahrávali domácí nepřímý kop, míč se odrazil k nekrytému domácímu hráči a ten ho poslal do branky. Naši dorostenci získali v posledních dvaceti minutách výraznou převahu, ale Müler, Horváth a Syrový své šance neproměnili! Za průběh utkání by byla spravedlivá remiza, Naši kluci zaslouží poděkování za bojovný výkon.

D o r o s t : Slovan L y s á – TJ L i t o l   1 : 1 (1:1)

Sestava: Hajný Petr, Poborský Jan, Špecht, Syrový , Malínský, Kodeš, Schneiberg, Šnajdr, Müller, Kadeřábek, Horváth Jula, střídal : Kříž Jan

„Derby“ utkání vyrovnaných soupeřů, hrané před slušným počtem diváků, skončilo remizou . První poločas měl vyrovnaný průběh. Vedení  0:1 zajistil soupeři Křivánek. Našim se podařilo před koncem půle vyrovnat. Po rychlém útoku byl v pokutovém území faulován  Müller , rozhodčí nařídil pokutový kop, který Syrový proměnil a vyrovnal na 1:1. Ve druhém poločase měla mírně navrch Litol, ale výsledek se již nezměnil. Z našich dorostenců měl slibnou šanci Jula Horváth, ale neproměnil. Hosté měli dvě slibné šance a největší v 80.min. kdy brankář Hajný vyběhnutím, mimo pokutové území, zachraňoval za cenu žluté karty a následně nařízený trestný kop likvidoval.

D o r o s t : SK  B E N Á T K Y – Slovan  L Y S Á  4 : 2 (2:1)

Sestava: Hajný Petr, Poborský Jan, Syrový, Pleva, Hajný Václav, Malínský, Kodeš, Schneiberg, Müller, Šťastný Patrik, Horváth Jula

Na hřišti vedoucího družstva sehráli dorostenci celkem vyrovnané utkání. Domácí se ujali vedení 1:0 již ve 2.min. když využili nedorozumění v naši obraně.Soupeř si udržoval mírnou převahu připravil si i několik gólových šanci a v 35.min. zvýšil na 2:0. Naši kluci měli v této části tři šance a snížit na 2:1 se podařilo ve 40.min. Syrový proměnil přímý kop. Od začátku druhého poločasu byla hra již vyrovnanější, brankově však byli úspěšnější domácí, když v 60.min. zvýšili na 3:1. V 80.min. snížil na 3:2 Müller, který dorazil vyražený míč po střele Horvátha. V závěru jsme začali hrát „vabank“ ve snaze o vyrovnání, ale soupeř nás z brejku potrestala zvýšili na 4:2. I přesto,že při této brance,byl zraněn brankář Hajný, který byl převezen na vyšetření do nemocnice, (naštěstí je v pořádku), rozhodčí ji uznal ! Do branky šel Müller a dohrávali jsme o deseti, vzhledem k nemocnosti, nebyl nikdo na střídání.

D O R O S T : Slovan L Y S Á – Sokol L I B I Š  1 : 0 (0:0)

Sestava: Hajný Petr, Poborský Jan, (72´Kříž Jan), Špecht, Malínský, Syrový Martin, Šťastný Patrik,(55´Kadeřábek), Schneiberg, Šnajdr, Kodeš, Zápotocký, Horváth Jula

Utkání soupeřů ze 4 a 5.místa, kteří měli i stejný počet bodů, skončilo naši nejtěsnější výhrou. Vyrovnaný zápas byl hrán s obou stran bojovně, avšak s minimem dobrých brankových příležitostí obou družstev. Naši dorostenci praktikovali kombinační hru a soupeř se snažil o nakopávání míče za naši obranu.První brankovou příležitost měl v 10´Jula Horváth, který při pokusu o přehození brankáře poslal míč nad branku, další šance přišla až v 60´Schneiberg z dobré posice hlavou mířil do brankáře. Vedení 1:0 a tím i vítězství zajistil v 70.min. Zápotocký. Soupeř měl dobrou šanci v 85.min., kterou brankář Hajný skvěle likvidoval.

D o r o s t : Sokol  B ř e z  n o – Slovan  L y s á  0 : 4 (0:2)

Sestava: Hajný Petr, Poborský Jan, Špecht, Malinský, Syrový, Kodeš, Schneiberg, Šnajdr, Müller,(65´Hajný Václav), Horváth Jula, Šťastný Patrik

V úvodním jarním soutěžním utkání podali naši kluci velmi dobrý bojovný výkon a na soupeřově hřišti výrazně zvítězili. V tvrdě a bojovně hraném utkání byla hra, hlavně v prvním poločase, vyrovnaná. Vedení 0:1 zajistil v 16.min. Jula Horváth, po samostatné akci. V další časti hry měli šance oba celky a naše družstvo podržel dvěma skvělými zákroky brankář Petr Hajný. V 42.min. zvýšil na 0:2 Syrový z přímého kopu, nařízeného za faul na Horvátha. Druhý poločas zahájili domácí náporem, avšak díky spolehlivé hře obrany, v čele s brankářem, žádný góĺ nedali. V 65.min. zvýšil Kodeš na 0:3 po rohovém kopu. Po této brance soupeř odpadl a naši zcela ovládli hru a měli i další šance : Schneiberg trefil břevno, střelu Štastného brankář domácích s námahou odvrátil na roh. Skóre uzavřel na 0:4 v 75.min. Hajný Venda, který přeloboval brankáře, po přihrávce Schneiberga.

Podzim 2012

S O B O T A   1 7 . l i s t o p a d u :

D o r o s t : Slovan  L Y S Á – Union Č E L Á K O V I C E   2 : 1 (2:0)

Sestava: Hajný Petr, Špecht, Pleva, Malínský, Syrový Martin, Hajný Václav, Schneiberg, Müller, Horváth Jula, Kodeš, Šnajdr, střídal Otradovec

V posledním soutěžním utkání podzimního kola, dokázali naši dorostenci porazit vedoucí celek skupiny, který tak utrpěl teprve druhou porážku. Soupeř byl fotbalově vyspělejší a měl i během utkání míč častěji na svých kopačkách. Naši kluci však dokázali velkou bojovnosti a obětavosti dosáhnout na vítězství. O našem plném bodovém zisku, se rozhodlo během patnácté minuty, kdy Jula Horváth zajistil vedení 1:0, hned po rozehrání soupeře ze středového kruhu, získali naši kluci míč a rychlý útok zakončil úspěšně Kodeš – 2:0. Hosté se snažili o zvrat utkání, ale ve druhém poločase se jim podařilo jen snížit na 2:1,víc jim naši kluci nedovolili!

N E D Ě L E  1 1 . l i s t o p a d u :

D o r o s t : SK  M š e n o – Slovan  L y s á  5 : 3 (1:1)

Sestava: Hajný Petr, Špecht, Malínský, Hajný Fanda, Syrový, Schneiberg, Kadeřábek, Müller, Hajný Venda, Horváth Jula, Šnajdr, střídali : Otradovec, Poborský Jan

Utkání bylo ve druhém poločase bohaté nejen na góĺy, ale hlavně na pokutové kopy, v jejichž nařizování si zřejmě rozhodčí liboval. Ve prospěch domácích nařídil tři a pro nás jeden! Zápas byl hrán bojovně,ale nikoliv záludně a domácí měli větší touhu po vítězství. Domácí začali tlakem a ve 20.min.se ujali vedení 1:0. Hra se postupně vyrovnala a v 42.min. vyrovnal i skóre na 1:1 Venda Hajný. Ve druhém poločase v 50.min. 2:1. A pak začala penaltová show. První penaltu, kterou si rozhodčí vymyslel, brankář Petr Hajný zneškodnil. Pak následovala další penalta a domácí zvýšili na 3:1. I další branku na 4:1 zaznamenali z pokutového kopu. Pak  měli výhodu pokutového kopu naši a Syrový snížil na 4:2. Domácí zvýšili ještě na 5:2 a Jula Horváth uzavřel na konečných 5:3.

S o b o t a  3 . l i s t o p a d u :

D o r o s t : Slovan  L y s á – SK  B a k o v  5 : 0  (3:0)

Sestava: Hajný Petr, Poborský Jan, Hajný Fanda, Malínský, Špecht, Kadeřábek, Schneiberg, Kodeš, Horváth Jula, Šnajdr, Vlček, střídali :46.min. Hajný Václav, Otradovec, , 75.min. Pleva Vojta

Utkání, se soupeřem z chvostu tabulky, skončilo zaslouženým a výrazným vítězstvím našich dorostenců, kteří ještě řadu dalších brankových příležitosti neproměnili. První poločas byl ještě herně vyrovnaný, avšak do brankových příležitostí se hosté téměř nedostali, když jejich útočná snaha končila u naši obrany. Naši kluci si v této části hry zajistili slušný brankový náskok a několik dalších slibných góĺovek nedali. Druhý poločas se hrál za naši trvalé převahy a spalování dobrých brankových příležitostí. Sled branek:  5.min. 1:0 autor branky Šnajdr, v 15.min. 2:0 Horváth Jula a stejný hráč zvýšil v 17.min. na 3:0. Další góĺy byly zaznamenány až v závěru utkání. V 82.min. Kodeš 4:0 a v samém závěru střídající Vojta Pleva uzavřel na 5:0.

N E D Ě L E  2 1 . ř í j n a :

D o r o s t : SK Č E S K Ý   B R O D -  Slovan L Y S Á  2 : 1 (1:0)

Sestava: Hajný Petr, Špecht, Malínský, Pleva, Syrový, Kodeš, Schneiberg, Hajný Václav, Müller, Šnajdr, Horváth Jula, střídal Poborský Jan

Domácí zahájili utkání náporem, ze kterého však získali jen několik rohových kopů, které zůstaly nevyužity. Vedení 1:0 se ujali v 20.min. z přímého kopu. Hra se potom postupně vyrovnala a šance měl i  naši . Müller trefil břevno a při další šanci poslal míč na brankáře, neúspěšný byl i Šnajdr. Oboustranně útočná hra pokračovala i ve druhém poločase a v 65.min. Šnajdr vyrovnal na 1:1. V této části hry zaslouží pochvalu brankáři obou družstev, kteří svými zákroky drželi nerozhodný výsledek. V 80.min. „daroval“ rozhodčí domácím penaltu, kteří ji proměnili a těsné vítězství již do konce utkání udrželi.

S O B O T A  1 3 . ř í j n a :

D o r o s t : Slovan L y s á – SK  Ú v a l y  7 : 1 (2:1)

Sestava: Hajný Petr, Špecht, Poborský Jan, Malínský, Syrový, Schneiberg, Kodeš, Hajný Václav, Šnajdr, Horváth Jula, Otradovec, střídali: Müller, Pleva Vojta

S posledním celkem, který dosud nezískal ani bod, si naši kluci vylepšili brankové skóre. První poločas soupeř ještě vzdoroval, ale po třetí brance již odpadl. Naši dorostenci šli do vedení 1:0 ve 3.min. Syrový z penalty za faul na Kodeše, soupeři se podařilo v 25.min.vyrovnat na 1:1. Před poločasovou přestávkou v 43.min. 2:1 Syrový vrátil vedení. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila a padaly i góly:  v 60.min. 3:1 Hajný Václav, 65.min. 4:1 Müller, 78.min. 5:1 opět Müller, 83.min. 6:1 Horváth Jula a v 90.min. 7:1 Šnajdr.

N e d ě l e  7 . ř í j n a :

D o r o s t : SK  B Ě L Á  pod Bezdězem – Slovan  L Y S Á  1 : 4 (1:1)

Sestava: Hajný Petr – Syrový, Pleva, Špecht, Malínský, Kodeš,  Schneiberg, Müller Jan, Hajný Václav, Horváth Jula, Šnajdr

Po velice dobrém výkonu dokázali naši kluci zvítězit v dalším utkání na soupeřově hřišti. Po celé utkání měli jeho průběh pod kontrolou a hráli velice bojovně, důrazně a i dobře kombinačně. Domácí se tak museli bránit a hrozili z ojedinělých útoků. Vedení 0:1 zajistil Kodeš, domácím dopomohl k vyrovnání na 1:1 rozhodčí vymyšlenou penaltou. Za tohoto stavu z ojedinělého útoku nám  pomohla tyč branky, od které se míč odrazil. Druhý poločas byli gólově úspěšní jen naši dorostenci. Vedení na 1:2 vrátil Schneiberg po rohovém kopu zahraném Horváthem. Po spolupráci dvojice Schneiberg – Šnajdr zvýšil na 1:3 a v  poslední minutě Hajný Václav hlavou uzavřel na 1:4.

D O R O S T : Slovan L Y S Á – Viktoria J I R N Y  1 : 2 (1:1)

Sestava:Hajný Petr, Kadeřábek, Špecht, Malínský, Syrový Martin,(83´Poborský Jan), Schneiberg, Kodeš, Anderš, Šťastný Patrik,(46´Müller),  Horváth Jula,(70´Hajný Václav), Šnajdr Marek

V utkání velmi dobré úrovně se soupeřem, který dosud neztratil ani bod, podali naši dorostenci dobrý výkon a byli vyrovnaným soupeřem. Hostům patřil začátek zápasu a měli v 24´dobrou brankovou příležitost, brankář Petr Hajný ji likvidoval. Pak převzali herní iniciativu naši a měli i šance. V 29´Kodeš mířil nad branku a v 30´Šnajdr branku minul, nevyužity zůstali i tři rohové kopy od 30´do 33´. Soupeř se ujal vedení 0:1 v 35.min., po rychlém útoku a zaváhání naši obrany. Vedení netrvalo dlouho a v 42.min. 1:1 Syrový z přímého kopu po zemi prostřelil zeď. Ve druhé půli v 48´Jula Horváth trefil jen boční síť. Postupně měl mírně navrch soupeř, ale do brankových příležitostí se nedostával. Naopak dvě slibné šance měl Šnajdr, v 56´míč těsně minul šibenici a v 66´ po úniku, srazil bránící hráč míč na roh.70.min. 1:2 soupeř po rychlém útoku a zaváhání obrany vstřelil branku a rozhodl o svém těsném a šťastném vítězství .

D o r o s t : L I T O L –Slovan L Y S Á  0 : 1 (0:0)

Sestava: Hajný Petr - Müller, Špecht, Malínský,Syrový - Kodeš, Schneiberg, Kadeřábek, Šťastný Patrik - Horváth Jula, Šnajdr , střídal Vlček

Městské derby skončilo nejtěsnější výhrou našich dorostenců. V bojovně hraném utkání měli v prvním poločase mírně navrch domácí, náznaky brankových příležitostí byli na obou stranách. V 8´skončil míč, po skrumáži před brankou, v síti domácích, ale rozhodčí branku neuznal. Druhý poločas převzali herní iniciativu naši kluci, kteří si připravili i několik dobrých gólových příležitostí. O vítězství 0:1 rozhodl v 65.min. Jula Horváth. Velký podíl na plném bodovém zisku má velmi dobře chytající Petr Hajný, který tak vychytal druhou nulu.

D O R O S T : Slovan  L Y S Á – SK  B E N Á T K Y  1 : 4 (1:1)

Sestava: Hajný Petr, Špecht, Veselý Pavel, Malínský, Syrový, (Kadeřábek), Schneiberg, Kodeš , Müller, Poborský Jan, Horváth Jula, Hajný Václav

Soupeř se představil jako vyrovnaný celek a po většinu utkání ovládal hru. Naši kluci tak byli zatlačení do obrany a podařil se jim občas nějaký protiútok, ale bez potřebného zakončení. První poločas skončil nerozhodně, díky dobrému výkonu brankáře Hajného a neproměňování šancí soupeře. Hosté se ujal vedení 0:1 a do konce prvního poločasu Venda Hajný vyrovnal na 1:1. Druhý poločas byli brankově úspěšní již jen Benátky, nejprve šli do vedení 1:2 , které v závěrečné čtvrthodince zvýšili na 1:4 a zaslouženě si odvezli všechny body.

D O R O S T : Sokol  L I B I Š – Slovan L Y S Á  1 : 1 (0:0)

Sestava: Müller – Veselý – Špecht, Malínský, Syrový- Poborský Jan,               (55´Otradovec), Schneiberg, Pleva, Kodeš – Horváth Jula, (85´Vlček), Šnajdr

Ve vyrovnaném prvním poločase nemělo slibné brankové příležitosti ani jedno družstvo . O střelbu se více pokoušel domácí celek, ale jen z dálky a naši branku vážně neohrozil. Soupeř se ujal vedení  1:0 v 60.min. z penalty, nařízené za nastřelenou ruku. V 75.min. vyrovnal na 1:1 Pleva po rohovém kopu.

Trenér je tentokrát spokojen pouze se získaným bodem, nikoliv však s herním výkonem.

D O R O S T : Slovan  LY S Á  -  Sokol  B Ř E Z N O   4 : 2 (2:0)

Sestava: Hajný Petr- Poborský Jan, Veselý, Malínský, Syrový,Hajný Václav, Špecht, Schneiberg ml., Kodeš, Horváth Jula, Šnajdr, střídali Müller a Vlček

Utkání vyrovnaných soupeřů začali naši dorostenci dobře a již ve 3.min. zajistil Kodeš vedení 1:0. I nadále jsme si udržovali mírnou herní převahu a v 20´ Hajný Venda trefil tyč branky hostí. Soupeř odpověděl o minutu později střelou do břevna naši branky, 23´- Venda Hajný běžel sám na brankáře, ale branku minul, 30.min. 2:0 Šnajdr se trefil a v následující minutě nedal „tutovku“ Schneiberg, poslal lehký míč do náruče brankáře. Ve druhém poločase v 52.min. 3:0 opět Šnajdr. Po této brance naši kluci polevil, v domnění, že je hotovo. Opak byl pravdou, soupeř se zvedl a v 63.min.snížil na 3:1 a i nadále hrozil. Z našeho ojedinělého brejku v 68´trefil Šnajdr břevno branky hostů, kterým se pak podařilo v 76.min. snížit na 3:2 a vypadalo to na dramatický závěr. Klid do našich řad vrátil po rohovém kopu v 79.min. Syrový, když zvýšil na 4:2 a tento výsledek si naši již ohlídali.

D O R O S T : SKP  M L A D Á  B O L E S L A V -  Slovan  L Y S Á  0 : 3 (0:0)

Sestava: Hajný Petr, Poborský Jan, (60´Můller), Veselý, Malínský, Syrový, Šnajdr, Schneiberg, Anderš, Kodeš, Hajný Václav, Horváth Jula

Na hřišti nováčka soutěže byli naši dorostenci po celé utkání fotbalově lepší a i fysicky vyspělejší. Po celé utkání měli trvalou herní převahu, připravili si řadu brankových příležitostí a po bojovném výkonu, kterému nechyběl ani důraz s přehledem zvítězili. Domácí odolávali až do 70.min. kdy Jula Horváth úspěšně zakončil samostatnou akci a zajistil vedené 0:1, v 75.min. zvýšil na 0:2 Venda Hajný, kterému přihrál Horváth. V 90.min. uzavřel na 0:3 Kodeš z penalty, nařízené za faul na něho.