JARO 2017

S t ř e d a  1 4 . června:

Přípravka  m l a d š í : TJ  P Á T E K – Slovan  L Y S Á   9 : 1 6 (3:8)

Hráli: Procházka Vítek – Greif Venda, Kavan, Chrpa, Souček, Kadeřábek, Gurrick, Dvořák, Greif Bohoušek

Poslední zápas jsme zakončili vítězně nejen proto, že nás byl dostatečný počet, ale především se kluci herně lepší a zdokonalují. Sezóna byla těžká a spíše jsme zápasy prohrávali. Důležité však je, že hra všechny semkla a udělal se dobrý kolektiv. Starším klukům chci poděkovat za trpělivost s těmi nejmenšími. Přeji všem pěkné vysvědčení a hezké prázdniny. Poděkování patří i rodičům, tentokrát za trpělivost se mnou samotným. Mějte se krásně.

S t ř e d a  7 . června :

Přípravka  m l a d š í : Slovan  L Y S Á – AFK  M I L O V I C E  10 : 25 (5:11)

Hráli: Procházka Vítek, Greif Václav, Souček, Fér, Chrpa, Kavan, Greif Bohoušek

K zápasu s Milovicemi se dostavilo jen pět žáků, ostatní byli na škole v přírodě anebo nemocní. Soupeř nám půjčil dva hráče, abychom mohli zápas vůbec odehrát. Rád bych oběma koučům z Milovic tímto poděkoval. S posilami s hostujícího družstva to byl poměrně pohledný fotbal z obou stran. Pochvalu zaslouží všichni naši kluci za snahu a předvedený výkon. Autoři našich branek Kavan – 5 a Greif Vašek – 5.

Č t v r t e k  1 . č e r v n a :

Přípravka  m l a d š í : Bohemia  PODĚBRADY – Slovan  LYSÁ  18:7 (6:3)

Hráli: Procházka Vítek – Greif, Dvořák, Kavan, Chrpa, Souček

Střelci našich branek : Greif – 3,  Kavan – 3, Dvořák - 1

K zápasu jsme odjeli bez pěti žáků, jen s jedním hráčem na střídání i tak jsme sehráli vyrovnanou partii. Síla nám však stačila jen na prvních dvacet minut. Přestože jsme prohráli, herně a morálně jsme se drželi jako opravdové mužstvo. Klukům patří velké díky a tak též lyským fanynkám a fanouškům z řad rodičů za jejich podporu.

S t ř e d a  2 4 . k v ě t n a :

P ř í p r a v k a  mladší : Slovan  L Y S Á – TJ  S T R A K Y  3 : 5 (2:3)

Hráli: Greif – Bárta, Procházka, Greif ml., Chrpa, Kavan

Přes obdržené úvodní dva góly kluci dotáhli skóre na 3:3, které jsme ale do konce utkání neudrželi. Herní projev našeho družstva však potěšil domácí diváky a byl to pohledný fotbal s obou stran. Kluky chci pochválit za celkový přístup k zápasu a věřím, že již brzy zazní jejich vítězný pokřik. Naše branky dali Greif – 2 a Bárta – 1.

S t ř e d a  1 7 . k v ě t n a :

P ř í p r a v k a  mladší : AFK  S A D S K Á  - Slovan  L Y S Á   1 2 : 2 (5:0)

Hráli: Procházka Vítek – Greif, Čonka, Dvořák Martin, Günter, Gurrick, Kavan, Kadeřábek, Procházka Matěj

Domácí byli lepší a tomu odpovídá i výsledek.

S t ř e d a  1 0 . května:

P ř í p r a v k a  mladší : Slovan L Y S Á – V Š E J A N Y  4 : 1 7 (3:3)

Hráli: Procházka Vítek – Greif, Čonka, Dvořák, Günter, Gurick, Kavan, Kadeřábek, Procházka Matěj

K tomuto zápasu nemám co říci. Takhle se zkrátka o dobré umístění v tabulce nebojuje! Jediný kdo chtěl se zápasem něco udělat byl Vašek Greif.

S t ř e d a  3 . k v ě t n a :

P ř í p r a v k a  mladší: Sportovní sdružení  O S T R Á – Slovan  L Y S Á   7 : 5 (3:1)

Hráli: Procházka – Greif, Bárta, Dvořák, Kavan, Zítka, Souček, Chrpa, Kralčák

Přípravka nastoupila, ve velmi náročném hracím týdnu, k dalšímu mistrovskému utkání, tentokrát na hřišti v Ostré. Soupeř svou kvalitu potvrdil dvěma rychlými góly. Naši kluci však bojovali o každý metr hřiště a prvním gólem jsme se opět dostali do hry. Skóre jsme srovnali na 4:4. Soupeř ho však navýšil, ale my jsme opět dotáhli. Na další dva góly jsme již odpověď nenašli. Každopádně si všichni hráči zaslouží pochvalu, protože i přes prohru, to byl zcela opačný zápas než v Nymburce. Góly: Greif -3, Dvořák a Bárta po 1.

P o n d ě l í   1 . k v ě t n a :

P ř í p r a v k a  mladší : Polaban  N Y M B U R K – Slovan  L Y S Á   2 0 : 1 (10:0)

V zúžené sestavě jsme se dostavili na půdu soupeře s odhodláním odehrát důstojný zápas. Během prvních dvaceti minut jsme drželi krok, přestože jsme prohrávali o dva góly a byla naděje uhrát slušný zápas. K dalším dvěma dvaceti minutám již není co dodat. Soupeř nás předčil fotbalovosti a pohybem a téměř z každé šance těžil. Výsledek 21:1 vypovídá za vše. Přesto byla na některých hráčích vidět chuť se s tímto vývojem poprat a bojovat dále. Jediný míč v domácí síti byl vlastní gól.

S T Ř E D A  2 6 . d u b n a :

P ř í p r a v k a  mladší: Slovan  L Y S Á – AFK  S E M I C E   6 : 5 (4:1)

Utkání dvou rozdílných poločase, když v tom prvním si dokázali naši nejmladší zajistit tříbrankový náskok, který se  soupeři nepodařilo ve druhé půli dotáhnout a utkání tak skončilo naši těsnou výhrou.

S t ř e d a  1 9 . d u b n a :

P ř í p r a v k a  m l a d š í : Slovan  L Y S Á – FK  L O U Č E Ň   6 : 2 (3:1)

Mladší přípravka si vzala vzor ze starších kamarádů a dokázala rovněž zvítězit, když branky vsítili: Greif – 4, Kavan – 2.

PODZIM 2016

S t ř e d a  2. listopadu :

Přípravka  m l a d š í : Slovan  L Y S Á – Bohemia  P O D Ě B R A D Y  6 : 1 0 (1:4)

Hráli: Procházka Vítek – Dvořák, Greif, Kavan, Sosnovský, Čonka, Kadeřábek, Podkonický, Kavan, Lelovicz, Radkovský

S obavami o výsledek jsme přivítali vedoucí tým tabulky. Naši kluci se však k údivu všech přítomných nebojácně pustili do soupeře. Měli jsme z počátku více ze hry a vytvářeli si i brankové příležitosti. Soupeř postupem času hru vyrovnal a ukázal svou kvalitu nekompromisním proměňováním svých šancí a do druhé půle nastupoval s tříbrankovým vedením.  Žáci Poděbrad vstřelili další dvě branky a vypadalo to na debakl. Kluci se však nevzdali a konečně začali zatěžovat i soupeřovo konto. Došlo k nevídané přestřelce a hrál se vyrovnaný zápas a všichni se dobře bavili.

S t ř e d a  2 6 . ř í j n a :

Přípravka  m l a d š í : TJ  S T R A K Y  - Slovan  L Y S Á   3 : 5 (3:1)

Hráli: Procházka Vítek – Podkonický, Greif, Sosnovský, Dvořák, Kavan, Gurrick, Lelovicz, Radkovský

Zápas jsme začali třemi neúspěšnými náběhy na branku a soupeř nás za to potrestal vstřelením vedoucí branky. V tomto duchu se odvíjel celý první poločas. Náš tým se strojovou pravidelností zahazoval šanci za šanci a přiváděl hrstku našich fanoušku k zoufalství. Jiskřička naděje svitla těsně před koncem prvního poločasu, kdy se nám konečně podařilo skórovat. Do druhé půle nastoupilo naše družstvo s touhou zvítězit. Brzy se hra i skóre vyrovnalo a šance se střídali na obou stranách. Nám se nakonec podařilo dvěma góly v závěru rozhodnout zápas pro sebe. Branky: Sosnovský – 4 a Podkonický – 1.

S t ř e d a  1 9 . ř í j n a :

Přípravka  m l a d š í : Slovan  L Y S Á – AFK  S A D S K Á   3 : 7 (1:4)

Hráli: Procházka Vítek – Dvořák, Gürrick, Greif, Kavan, Sosnovský, Čonka, Kadeřábek, Procházka Matěj, Voděnka,

Naše branky dali: Dvořák, Greif, Voděnka

P á t e k  1 4 . října:

Přípravka  m l a d š í : Slovan  L Y S Á – TJ  P Á T E K  9 : 4 (4:0)

Hráli: Procházka Vítek – Pokonický, Grif, Sosnovský, Dvořák, Gurrick, Lelovicz, Radkovský, Kadeřábek

Utkání bylo zajímavé tím, že za soupeře nastoupily čtyři holky. Naši kluci se však neukázali jako kavalíři a pustili se do soupeře. Již ve 2.min. vstřelili vedoucí  branku a celý první poločas hosty k ničemu nepustili. Ve druhé půli kluci trochu polevili a dovolili soupeři vstřelit tři branky za sebou. Pak však naši dvěma brankami gólovou serií ukončilo a zápas tak dotáhly do vítězného konce.

S t ř e d a  1 2. října :

Přípravka  m l a d š í : FK  V Š E J A N Y – Slovan  L Y S Á   1 0 : 3 (5:1)

Hráli: Procházka Vítek – Podkonický, Greif, Lelovicz, Dvořák, Gurrick, Sosnovský, Kavan, Radkovský, Kadeřábek

Domácí zvítězili zaslouženě. Měli ve svém středu jednoho výborného hráče, který nám nastřílel většinu gólů. Nám se nedařilo proměňovat i vyložené brankové příležitosti a dostali jsme i tři „ laciné“ góly. Naše branky dali Dvořák -2 a Podkonický - 1

S t ř e d a  5 . ř í j n a :

Přípravka  m l a d š í : Slovan  L Y S Á – Sportovní sdružení  O S T R Á  3 : 1 2 (0:5)

Hráli: Procházka Vítek – Dvořák, Gurrick, Greif, Kavan, Sosnovský, Čonka, Kadeřábek, Procházka Matěj, Voděnka

Další soupeř, který hrál lépe než naši nejmladší a zaslouženě zvítězil. Naše branky: Dvořák, Sosnovský, Kavan

S t ř e d a  2 8 . z á ř í :

Přípravka  m l a d š í : AFK  S E M I C E – Slovan  L Y S Á  5:3 (3:0)

P á t e k 2 3 . z á ř í :

Přípravka  m l a d š í : AFK  M I L O V I C E – Slovan  L Y S Á  8 : 1 (4:1)

Hráli: Čonka – Dvořák, Gurrick, Kadeřábek, Kavan, Procházka Matěj, Procházka Vítek, Sosnovský, Voděnka

Jednoznačnému průběhu utkání odpovídá i konečný výsledek. Naši branku vstřelil Dvořák.

S t ř e d a  2 1 . z á ř í :

Přípravka  m l a d š í : SK  L O U Č E Ň – Slovan  L Y S Á   0 : 14 (0:8)

Hráli: Procházka Vítek – Podkonický, Dvořák, Sosnovský, Greif, Leloviz, Kavan, Kadeřábek

Zápas v Loučeni byl od začátku jednoznačnou záležitostí ve prospěch našeho družstva. Napadáním soupeře hned při rozehrávce jsme si vytvářeli jednu šanci za druhou, které jsme také proměňovali a domácí jsme za celý zápas pustili jen do jedné vážnější akce.

S t ř e d a  1 4 . z á ř í :

Přípravka  m l a d š í : Slovan  L Y S Á – Polaban  N Y M B U R K  6 : 10 (5:4)

Hráli: Procházka Vítek – Podkonický, Dvořák, Sosnovský, Procházka Matěj, Kavan, Lelovicz, Gurrick, Radkovský

V prvním mistrovském zápase jsme proti silnému družstvu Polabanu podali dobrý výkon a v poločase jsme překvapivě vedli 5:4. V brance nás několika výbornými zákroky podržel nový golman Vítek Procházka a dobře zahráli i noví kluci Vojta Lelovicz a Lukáš Radkovský. Ostatní hráči dokázali využít zkušenosti z loňské sezóny. Soupeř měl dva výborné žáky, kteří nakonec v závěru utkání rozhodli o vítězství hostí.