P ř í p r a v k a  mladší : AFK  M I L O V I C E – Slovan  L Y S Á  8 : 2

Č t v r t e k  4 .června :

Přípravka mladší : AFK  S A D S K Á – Slovan  L Y S Á   1 0 : 4 (5:2)

Hráli: Sosnovský – Ul-hak, Čejka, Jokl, Podkonický, Vávra, Viščor, Šesták, Bízek, Horvát

Odložené utkání, jsme s tímto soupeřem, odehráli v rámci našich možností, ale soupeř nás předčil v produktivitě střelby a zaslouženě vyhrál. Všechny naše branky zaznamenal Horvát.

S t ř e d a  3 . června :

Přípravka mladší: TJ  L I B I C E – Slovan  L Y S Á   3 : 7 (1:4)

V tomto zápase jsme byli lepší a naši převahu jsme dokázali vyjádřit vstřelenými góly. Naše branky zaznamenali: Horvát – 5, Čejka a Vávra po 1

P á t e k  2 9 . května:

P ř í p r a v k a  mladší : AFK  S E M I C E – Slovan  L Y S Á   6 : 7 (3:5)

Hráli: Sosnovský – Ul-hak, Čejka, Bízek, Vávra, Viščor, Šesták, Jokl, Horvát

Naše družstvo šlo brzy do dvoubrankového vedení, které udrželo do poločasu. Do druhé půle provedl soupeř několik změn v sestavě a hra se vyrovnala. V bojovném závěru, kdy se šance střídali na obou stranách, jsme však cenné a překvapivé vítězství uhájili. Branky: Horvát – 5, Vávra – 1.

S t ř e d a  2 0 . května:

P ř í p r a v k a  mladší : AFK  S A D S K Á – Slovan  L Y S Á

Informace o výsledku a průběhu utkání nenahlášeny!

S T Ř E D A  1 3 . k v ě t n a :

P ř í p r a v k a  mladší : Slovan  LYSÁ – Bohemia  PODĚBRADY  4 : 10 (1:4)

Hráli : Sosnovský – Ul-hak, Čejka, Jokl, Horvát, Vávra Jaromír, Šesták, Viščor, Bízek, Vávra Jan

S fotbalovějším soupeřem jsme z počátku drželi krok. Na začátku druhého poločasu jsme obdrželi tři „slepené góly“, což znamenalo konec nadějím na dobrý výsledek. V závěru se nám podařilo dvěma brankami alespoň upravit výsledek. Góly vsítili Horvát – 3, Jokl – 1.

S t ř e d a  6 . k v ě t n a :

Přípravka mladší : Sportovní sdružení  O S T R Á – Slovan  L Y S Á  9 : 1 0 (3:3)

Hráli: Sosnovský – Čejka, Podkonický, Jokl, Vávra Jan, Šesták, Viščor, Bízek, Horvát Jakub , Ul-hak

Vyrovnané utkání, bohaté na góly, rozhodli pro sebe naši, hlavně zásluhou střeleckých schopností Jakuba Horváta, autora 7 branek, další přidali Čejka, Jokl a Vávra Jan.

S t ř e d a  2 9 . d u b n a :

Přípravka  mladší : Slovan  L Y S Á – TJ  S T R A K Y   0 : 14 (0:5)

Hráli: Jokl – Ul hag Akif, Šesták, Podkonický, Viščor, Čejka, Vávra Jan, Bízek, Vávra Jaromír, Říman Daniel

Výsledek mluví za vše, soupeř byl nad umění našich kluků.

S t ř e d a  2 2 . d u b n a :

Přípravka mladší : Slovan  L Y S Á – Sokol  K O U N I C E   2 : 4 (2:2)

Hráli: Jokl – Šesták, Viščor, Čejka, Vávra Jan, Bízek, Srp, Podkonický, Říman Marek, Horvát

Ve vyrovnaném utkání rozhodl soupeř o svém vítězství dvěma góly ve druhém poločase. Naše branky vsítil Horvát

S T Ř E D A  8 . d u b n a :

Přípravka mladší : Slovan  LYSÁ – Polaban  NYMBURK   2 : 15  (1:12)

Hráli: Jokl – Ul hak Akif, Šesták, Podkonický, Viščor, Čejka, Vávra Jan, Bízek, Srp, Říman Daniel, Vávra Jaromír

V úvodním soutěžním utkání byl soupeř výrazně lepší a tomu odpovídá i výsledek.

Podzim 2014

S T Ř E D A  5 . l i s t o p a d u :

P Ř Í P R A V K A  mladší : Slovan  L Y S Á – TJ  L I B I C E  8 : 2 (4:1)

Hráli: Sosnovský – Horvát, Čejka, Jokl, Ul-hak, Vávra Jan a Jaromír, Podkonický, Šesták, Viščor

V dohrávaném posledním zápase podzimní části okresního přeboru, dokázali naši kluci poprvé zvítězit. Střelci branek: Horvát -5, Čejka – 2, Vávra Jan – 1

S T Ř E D A  2 2 .ř í j n a :

P ř í p r a v k a  mladší: SK  KOSTELNÍ  LHOTA  -  Slovan  L Y S Á   5 : 4 (3:1)

Hráli: Vlček, Vávra Jan, Šesták, Vávra Jaromír, Jokl, Ul-hak, Horvát Jan, Čejka, Viščor, Bízek, Podkonický

Vyrovnané utkání skončilo naši těsnou porážkou, všechny naše branky zaznamenal Horvát Jan.

S T Ř E D A  1 5 . ř í j n a :

P ř í p r a v k a  mladší : Slovan  L Y S Á – AFK  S A D S K Á  7 : 1 2 (1:7)

Hráli: Čejka – Vávra Jan a Jaromír, Bízek, Viščor, Šesták, Jokl, Podkonický, Ul-hak, Říman Daniel a Marek, Srp.

Po vysoce prohraném poločase se kluci ve druhé půli zlepšili a dokázali ji o jednu branku vyhrát a upravit tak nepříznivý výsledek.

P á t e k  2 6 . z á ř í :

P ř í p r a v k a  mladší : Slovan  L Y S Á – AFK  S E M I C E   0 : 1 8 (0:9)

Hráli: Čejka- Vávra Jan, Bízek, Viščor, Vávra Jaromír, Šesták, Jokl, Podkonický, Ul-hak, Říman Daniel a Marek

Soupeř byl lepší a dle toho je i výsledek zápasu.

S t ř e d a  2 4 . z á ř í :

P ř í p r a v k a  mladší : TJ  S T R A K Y – Slovan  L Y S Á   16 : 4 (8:1)

Hráli: Čejka, Vávra Jan a Jaromír, Bízek, Viščor, Šesták, Jokl, Podkonický, Ul-hak Akif, Říman Daniel a Marek, Horvát Jakub

Utkání hrané za převahy domácích, naše branky vsítili: Horvát Jakub – 3 , Vávra Jan – 1.

S T Ř E D A  3 . z á ř í :

P Ř Í P R A V K A mladší: Polaban  NYMBURK – Slovan  LYSÁ  11:1 (5:0)

Hráli : Horvát Jakub-Ul Hak, Vávra Jan a Jaromír, Bízek, Viščor, Čejka, Šesták, Jokl, Podkonický, Sosnovský, Horvát Daniel

Domácí, kteří nastoupili jen z šesticí svých fyzicky nejvyspělejších a nejlepších hráčů, výrazně zvítězili. V našem družstvu se vystřídali všichni kluci, kteří k zápasu odjeli a ti si během zápasu připravili i několik brankových příležitostí. Jedinou proměnil Vávra Jan a snížil na 8:1.