Jaro 2016

S t ř e d a  1 5 . června :

Přípravka mladší : Bohemia  PODĚBRADY – Slovan  LYSÁ   14 : 1 (3:0)

Hráli : Říman Marek – Šesták, Ul Haq Arif, Říman Daniel, Ličko, Hercík, Sosnovský, Dvořák, Gurrich, Kavan, Medřický

Naši v průměru věkově mladší kluci dokázali soupeři odolávat v prvním poločase, ale ve druhé půli jim postupně docházely síly a hosté toho využili k výraznému vítězství. Naši branku vsítil Říman Daniel

S t ř e d a  8 . června:

P ř í p r a v k a  mladší : Slovan  LYSÁ – Sportovní  sdružení  OSTRÁ  1 : 5 (1:2)

Hráli: Říman Marek – Šesták, Ul – Haq Arif, Říman Daniel, Lička, Hercík, Sosnovský, Dvořák, Gurrick, Kavan, Medřický

První poločas byl ještě vyrovnaný a skončil těsnou prohrou, avšak ve druhém poločase soupeř přidal další branky a odvezl si vítězství. Naši branku vstřelil Kavan.

S t ř e d a  1 . června :

P ř í p r a v k a  mladší : Sokol  KOVANICE – Slovan  LYSÁ  13 : 3 (6 : 2)

Hráli: Říman Marek – Šesták, Ul Haq Arif, Říman Daniel, Ličko, Hercík, Sosnovský, Dvořák, Gurrick, Kavan, Medřický

Další se soupeřů, na kterého naši kluci nestačili a vysoko prohráli. Naše branky vsítili: Ul Haq Arif, Říman Daniel a Dvořák

S t ř e d a  2 5 . května:

P ř í p r a v k a  mladší: Slovan  L Y S Á – TJ  S T R A K Y  2:13 (1:7)

Hráli: Říman Marek – Šesták, Ul-Haq Arif, Říman Daniel, Ličko, Hercík, Sosnovský, Dvořák, Gurrick, Kavan, Medřický

I další soupeř byl nad síly našich nejmladších kluků a dle toho dopadl i výsledek. Naše branky dali Ul-Haq Arif a Kavan.

S t ř e d a  1 8 . května:

P ř í p r a v k a  mladší : K O U N I C E + V Y K Á Ň – Slovan  L Y S Á  30  : 4 (13:1)

Hráli : Říman Marek – Šesták, Ul-Haq Arif, Říman Daniel, Ličko, Hercík, Sosnovský, Dvořák, Gurrick, Kavan, Medřický

Jednostranná záležitost domácích, kteří posílali jeden míč za druhým do naší branky. Naše góly zaznamenali Šesták-2, Říman Marek a Daniel po 1.

S t ř e d a  1 1 . května:

P ř í p r a v k a  mladší : Slovan  L Y S Á – SK  L O U Č E Ň   4 : 4 (1:2)

Hráli: Říman Marek – Šesták, Ul Haq Arif, Říman Daniel, Ličko, Hercík, Sosnovský, Dvořák, Gurrick, Medřický, Čonka

Utkání vyrovnaných soupeřů skončilo po zásluze nerozhodně, když naše góly vsítili: Ul Haq Arif – 2, Šesták a Říman Daniel po 1.

Ú t e r ý  1 0 . května:

P ř í p r a v k a  mladší: AFK  S A D S K Á – Slovan  L Y S Á  1 4 : 0 (6:0)

Dohrávané utkání měli zcela ve své moci domácí, kteří svoji převahu vyjádřili i brankami.

S t ř e d a  2 7 . dubna :

P ř í p r a v k a  mladší:  Slovan  L Y S Á – AFK  N Y M B U R K 1 : 9 (0:6)

Další soupeř, který byl nad síly našich nejmladších. Jedinou branku zaznamenal Říman Daniel.

S t ř e d a  2 0 . dubna :

P ř í p r a v k a  mladší : Polaban  N Y M B U R K – Slovan  L Y S Á   9 : 3 (3:2)

Hráli: Říman Marek – Šesták, Ul-Hag, Říman Daniel, Ličko, Hercík, Sosnovský, Dvořák, Gurrick, Kavan, Medřický , Čonka

Prvním poločas byl vyrovnaný a skončil naši těsnou porážkou, ve druhém poločase našim klukům docházely síly a domácí toho využili ke vstřelení branek. Naše góly : Dvořák snížil na 2:1, Šesták vyrovnal na 2:2 a pak i snížil na 4:2.

S t ř e d a  1 3 . dubna:

P Ř Í P R A V K A  mladší : AFK  S E M I C E – Slovan  L Y S Á   17 : 2 (10:0)

Hráli: Sosnovský – Říman Daniel, Říman Marek, Ul hak, Čonka, Kavan, Pořízka, Procházka

Jednostranná záležitost domácích a tomu odpovídá i výsledek. Naše góly dal Ul hak.

S t ř e d a  6 . dubna :

Přípravka mladší : Slovan  L Y S Á – AFK  M I L O V I C E   2 : 7 (1:4)

Hráli : Medřický, Ul-hak, Šesták, Podkonický, Pořízka, Říman Daniel a Marek, Sosnovský, Dvořák

V prvním jarním mistrovském zápase se na klukách projevila nerozehranost, měli potíže s míčem, nedokázali si udržet svoje posty a hráli bez nasazení i bojovnosti. Po přestávce, kterou jsme využili k probrání zmíněných nedostatků se hra a hlavně bojovnost zlepšila. Začali jsme se více dostávat do hry, ale na silnějšího soupeře jsme neměli.

Podzim 2015

Ú t e r ý  2 7 . ř í j n a :

P ř í p r a v k a  mladší : Slovan  LYSÁ – Bohemia  PODĚBRADY  1:6 (0:3)

Hráli : Sosnovský – Šesták, Ul-hak, Říman Daniel a Marek, Jokl, Medřický, Janoušek, Podkonický

Závěrečné utkání podzimní části soutěže skončilo zaslouženým vítězstvím soupeře, naši branku zaznamenal Jokl.

S t ř e d a  2 1 . ř í j n a :

P ř í p r a v k a  mladší: Sportovní sdružení  OSTRÁ – Slovan  LYSÁ  14 : 4 (6:0)

Hráli: Sosnovský – Šesták, Ul hak, Říman Daniel a Marek, Jokl, Medřický, Podkonický, Janoušek

Výrazné vítězství domácích, naše branky:  Římanové Daniel a Marek, Šesták, Viščor.

Č t v r t e k  1 5 . ř í j n a :

P ř í p r a v k a  mladší : Slovan  L Y S Á – K O V A N I C E  3 : 5 (1:2)

Hráli : Medřický – Ul-hak,Šesták, Podkonický, Jokl, Viščor, Janoušek

Ve vyrovnaném zápase jsme měli problém s fyzicky vyspělým obráncem soupeře, který nám dokázal uštědřit pět branek střelami od půlící čáry! Hoši bojovali, ale nedokázali se výrazněji brankově prosadit. Branky dali: Jokl -2 a Šesták – 1.

Hodnotil Podkonický Pavel, trenér

P o n d ě l í   1 2 . ř í j n a :

P ř í p r a v k a  mladší : Slovan  L Y S Á – AFK  S E M I C E   9 : 4 (5:1)

Hráli: Medřický – Ul-hak, Šesták, Viščor, Podkonický, Říman Marek a Daniel, Janoušek, Greif

Od úvodního hvizdu rozhodčího jsme byli lepší a dokázali jsme to zhodnotit vstřelenými brankami. Ve druhém poločase se sice soupeř zlepšil, ale my jsme dokázali vstřelit další čtyři branky. Soupeř v závěru korigoval výsledek brankami ze standartních situací. Naše branky dali: Jokl – 6, Podkonický – 2 a Šesták – 1.

S t ř e d a  7 . ř í j n a :

P ř í p r a v k a  mladší : TJ  S T R A K Y – Slovan  L Y S Á  8 : 7 (4:4)

Hráli: Sosnovský –Šesták, Ul hak, Podkonický, Jokl, Viščor, Medřický, Janoušek

Ve vyrovnaném souboji jsme stejně jako náš soupeř nevyužili několik vyložených příležitostí ke vstřelení další branky. V tomto duelu by byla spravedlivější remiza, ale domácí byli šťastnější a těsně zvítězili.

Hodnotil Pavel Podkonický, trenér

S t ř e d a  3 0 . z á ř í :

P ř í p r a v k a  mladší : Slovan  L Y S Á – K O U N I C E / V Y K Á Ň  3 : 1 9 (1:8)

Hráli: Sosnovský – Šesták, Ul-hak, Říman Daniel a Marek, Jokl, Medřický, Podkonický, Janoušek

Výrazné vítězství soupeře, v jehož družstvu nastoupili tři abnormálně fyzicky vyspělí kluci (o hlavu větší než ostatní)a ti dali celkem 17 gólů (8+5+4). Naše branky vsítili Jokl – 2 a Ul-hak – 1.

S t ř e d a  2 3 . z á ř í :

P ř í p r a v k a  mladší:  SK  L O U Č E Ň – Slovan  L Y S Á  3 : 6 (1:5)

Našim nejmladším se vydařil střelecky první poločas, ve kterém rozhodli o konečném vítězství. Branky vstřelily : Jokl - 5 a Šesták – 1.

S t ř e d a  1 6 . z á ř í :

P ř í p r a v k a  mladší: Slovan  L Y S Á – AFK  S A D S K Á  4 : 1 5 (1:4)

Hráli: Sosnovský – Šesták, Ul hak, Říman Daniel a Marek, Podkonický, Janoušek

Na soupeře jsme nestačili a o jeho vysokém vítězství rozhodl střelecky disponovaný Lorenc, který zaznamenal 9 gólů! Naše branky : Jokl, Šesták, Ul hak, Viščor.

P á t e k  1 1 . z á ř í :

P ř í p r a v k a  mladší :AFK  M I L O V I C E - Slovan  L Y S Á  5 : 4 (1:3)

Hráli: Sosnovský – Šesták, Ul – hak, Říman Daniel, Jokl, Medřický, Říman Marek, Podkonický, Janoušek

Vyrovnané utkání, ve kterém dokázali naši benjamínci vyhrát první poločas, ve druhé půli však domácí nejen vyrovnali, ale dokázali vstřelit i vítěznou branku.

S t ř e d a  9 . z á ř í :

P ř í p r a v k a  mladší: AFK  N Y M B U R K – Slovan  L Y S Á   8 : 3 (3:2)

Hráli: Sosnovský – Šesták, Ul-hak, Říman Daniel, Jokl, Medřický, Říman Marek, Podkonický, Janoušek

V dalším utkání okresního přeboru nedokázali naši nejmladší zvítězit. První poločas byl ještě vyrovnaný, ve druhém poločase domácí dokázali nastřílet pět branek a naši jen jednu.

S t ř e d a  2 . z á ř í :

P ř í p r a v k a  mladší : Slovan  L Y SÁ – Polaban  N Y M B U R K   6 : 2 (1:0)

Hráli:Sosnovský- Šesták, Ul-hak,Říman Daniel, Jokl, Medřický, Viščor, Říman Marek, Podkonický, Janoušek

Zahajovací utkání, nového soutěžního ročníku, zahájili kluci vítězstvím a podařilo se porazit silného soupeře a nutno říci, že zcela zaslouženě. Od začátku zápasu jsme byli lepší, ale nedokázalijsme v první půli vyjádřit převahu vstřelenými brankami. Ve druhé části hry se obraz nezměnil, avšak naši kluci se dokázali prosadit i střelecky. Branky:Podkonický–3,Jokl-2,vlastní–1.