Rozlosování Podzim 2017

Den-datum

Muži A – I.A třída-skup.B

So 12.8

10:15  Čelákovice - Lysá

Ne 20.8

17:00  Lysá – Luštěnice

So 26.8

17:00  Sázava – Lysá

Út 29.8

18:00 Lysá-Rejšice (pohár)

Ne  3.9

17:00 Lysá – Český Brod B

Ne 10.9

17:00 Uhl. Janovice - Lysá

Ne 17.9

10:30 Lysá - Záryby

So 23.9

10:15 K l y - Lysá

Ne  1.10

16:00 Lysá – Pšovka Mělník

So  7.10

16:00 Poděbrady - Lysá

Ne 15.10

15:30 Lysá - Divišov

Ne 22.10

15:30 Mn.Hradiště - Lysá

Ne 29.10

14:30 Lysá-Kosmonosy

Ne  5.11

14:00 Velim - Lysá

So 11.11

14:00 Pěčice - Lysá

Pá 17.11

13:30 Lysá - Vyšehořovice

 

Den-datum

Muži B – IV.třída-skup.A

So 19.8

17:00 Lysá – Poříčany B

Ne 27.8

17:00 Straky B - Lysá

So  2.9

17:00 Lysá - Hořátev

Ne 10.9

17:00 Milčice - Lysá

So 16.9

17:00 Lysá – Stará Lysá

Ne 24.9

16:30 Všechlapy - Lysá

So 30.9

16:00 Lysá – Bříství

Ne  8.10

           V o l n o

So 14.10

15:30 Lysá - Drahelice

So 21.10

15:30 Třebestovice - Lysá

So 28.10

14:30 Lysá - Předhrádí

Ne  5.11

14:00 Kostelní Lhota B-Lysá

So 11.11

14:00 Dvory B - Lysá

 

Den-datum

Dorost – I.A třída-skup.C

So 26.8

10:15  Lysá – Český Brod

St 30.8

17:30  Lysá - Suchdol

Ne  3.9

10:15  AFK Pečky - Lysá

So  9.9

10:15  Lysá- Jestřábí Lhota

Ne 17.9

10:15  Velim - Lysá

So 23.9

10:15  Lysá – Čáslav B

Čt 28.9

16:30  Čelákovice - Lysá

So 30.9

10:15  Sokoleč - Lysá

So  7.10

10:15  Lysá - Kostomlaty

Ne 15.10

10:15  Velký Osek - Lysá

So 21.10

10:15  Lysá - Loučeň

Ne 29.10

10:15  Červené Pečky - Lysá

So   4.11

10:15  Lysá - Vrdy

Ne 12.11

10:15 Brandýs/Boleslav-Lysá

So 18.11

10:15 Lysá – Kutná Hora

 

Den-datum

Žáci (7+1)-okresní přebor

Ne  3.9

10:00 Struhy - Lysá

Ne 10.9

10:00 Lysá - Pátek

So 16.9

10:00 Loučeň - Lysá

Ne 24.9

10:00 Lysá-Budiměřice

Čt 28.9

10:00 Kam. Zboží-Lysá

So 30.9

14:00 Dymokury- Lysá

Ne  8.10

10:00 Lysá-Sn Poděbrady

So 14.10

14:30 Stratov - Lysá

Ne 22.10

10:00 Lysá - Chrást

So 28.10

10:00 Opočnice - Lysá

Ne  5.11

10:00 Lysá - Sadská

 

Den-datum

 

Starší přípravka

Po   4.9

17:30 Lysá – Semice

Po  11.9

17:30 Drahelice - Lysá

Pá  15.9

17:30 Přerov – Lysá

Po  18.9

17:30 Lysá-AFK Nymburk

Po  25.9

17:30 AFK Milovice - Lysá

Po   2.10

17:30 Lysá – Stratov A

Po   9.10

17:30 Litol - Lysá

Po  16 .10

17:00 Lysá-Polab.Nymburk B

Po  23.10

16:30 Lysá - Ostrá

 

Den-datum

 

Mladší přípravka

St   6.9

17:30 Kostomlaty - Lysá

St  13.9

17:30 Lysá- Pol.Nymburk A

St  20.9

17:30 Kovanice - Lysá

Pá  22.9

17:30 Lysá – AFK Milovice A

St  27.9

17:30 Straky - Lysá

St   4.10

17:30 Lysá – AFK Nymburk

Pá   6.10

17:30 Pátek B - Lysá

St  11.10

17:30 Ostrá - Lysá

Pá 13.10

17:00 Lysá – AFK Sadská B

St  18.10

17:00 Lysá - Poříčany

St  25.10

16:30 Boh.Poděbrady B-Lysá

 

Den-datum

G a r d a

Po   4.9

Pá  1.9 Milovice-Lysá           18:00

Po 11.9

Pá  8.9 Lysá – Semice          17:30

Pá 15.9

Pá 15.9 Kost.Lhota-Lysá      17:30

Po 18.9

Pá 22.9 Lysá-Sadská           17:00

Po 25.9

Pá 29.9 ZOM Nymburk-Lysá 17:00

Po   2.10

Pá 6.10 Lysá-Předměřice    16:30

Po  16 .10

Pá 20.10 Lysá-Bohemians   16:00

Po  23.10

Pá 27.10 Benátky-Lysá