H R Á L I  J S M E :

P o n d ě l í  1 3 . k v ě t n a :

S t a r š í  přípravka : Slovan  L Y S Á  - AFK  S A D S K Á   0 : 7 (0:2)

Hráli: Dvořák – Günter, Gurrick, Kadeřábek, Kavan, Procházka Matěj, Vehesh, Sosnovský, Volštát, Kralčák

V prvním poločase dokázali naši kluci soupeři vzdorovat, druhý poločas již odpadli a projevilo se to na výsledku.

S t a r š í  žáci : Sokol  H R U B Ý  J E S E N Í K – Slovan  L Y S Á  1 2 : 0 (7:0)

Hráli : Nič Tomáš – Karamon, Chmelík, Horvát Erik, Horvát Daniel, Bureš, Čejka, Pokorný, Cáska, Povolný, Horvát Jakub, Horvát Dominik

V dohrávaném utkání byli domácí výrazně lepší a dle toho dopadl i výsledek.

Ú t e r ý  1 4 . k v ě t n a :

M l a d š í  žáci : Slovan  L Y S Á – AFK  M I L O V I C E   1 : 1 (0:1)

Hráli: Čejka – Říman Marek, Karamon, Podkonický, Pokorný, Ul-haq, Beťák, Šich, Bočan David, Bočan Martin, Bobačík, Říman Daniel

Se silným soupeřem jsme odehráli kvalitní zápas. Přestože nám hosté v prvním poločase dali branku, hráli jsme dále svoji hru, bránili jsme ze všech sil a vytvářeli si z brejku i šance. Začátkem druhé půle jsme sice v obraně hráli trochu chaoticky, ale podařilo se nám průběžný výsledek ubránit a i hru pak zlepšit. Dobrým a rychlým přechodem do útoků jsme opět vytvářeli závary před brankou soupeře. V jedné šanci musel soupeř řešit situaci faulem a spravedlivě byla nařízena penalta. Z dorážky, po kopnuté penaltě vstřelil Bobačík branku a vyrovnal na 1:1. Přes bojovnou hru se nám již další branku dát nepodařilo a zápas tak skončil remízou.

Hodnotil Pavel Pořízka, trenér

S t ř e d a  1 5 . k v ě t n a :

M l a d š í  přípravka : AFK  S A D S K Á  B – Slovan  L Y S Á  1 6 : 8 (4:4)

Hráli: Nič Michal – Švásta, Peška, Procházka Lukáš, Volštát, Kralčák, Bobačík, Březina, Čonka, Greif Bohouš, Lelovč, Loula, Vehesh

První poločas byl výsledkově i herně vyrovnaný a ve druhé půli byli střelecky úspěšnější domácí.

P á t e k  1 7 . k v ě t n a :

G a r d a : Sokol  Z Á R Y B Y – Slovan  L Y S Á   2 : 4 (0:4)

Sestava: Fišer Ondra – Pilný, Vaněk, Birkus, Janda – Gregar Martin, Novák Pepa, Starý, Schneiberg – Urban, Lokšík, střídali: Tornáry, Jelínek

Další vítězné utkání, ve kterém se o vítězi rozhodlo již v prvním poločase. Hatrikem se o ně zasloužil Birkus a čtvrtá branka byla vlastní. Domácí v první půli nedali penaltu a v druhém poločase výsledek dvěma góly korigovali.

S o b o t a  1 8 . k v ě t n a :

M l a d š í  žáci : TJ  K A M E N N É  Z B O Ž Í – Slovan  L Y S Á   2 : 3 (0:2)

Hráli: Bočan David – Čejka, Podkonický, Pokorný, Říman Daniel, Říman Marek, Šich, Ul Haq, Bočan Martin, Baďura, Karamon, Pořízka

V závěrečném utkání dokázali kluci těsně zvítězit, když všechny tři branky dal Čejka.

M u ž i  A : Slovan  L Y S Á – SK  R E J Š I C E   1 : 0 (0:0)

Sestava: Rathouský – Vránek, Švorba, Kubín – Novák David, Urban, Brabec, Poborský Ondra, Veselý, (87´ Zápotocký)- Sosnovský, (76´ Novák Lukáš), Ježek, (90´Kříž Jan)

V utkání 26.kola jsme vydřeli těsné vítězství v zápase s velice dobrým soupeřem. Hosté měli hlavně v prvním poločase více ze hry, dobře kombinovali a připravili si i několik slibných brankových příležitostí, které však díky pozorné hře v obraně a skvělému výkonu brankáře Rathouského neproměnili. Druhý poločas byl již vyrovnaný a v závěru jsme rozhodli o našem dalším vítězství. Z průběhu utkání, které jsme začali dobře a v  2´- po rohu Švorba nedoklepl do branky polovysoký centr, 4´-nehlídaný Ježek z hranice velkého vápna mířil na rohový praporek, pak začal přebírat iniciativu soupeř a v 7´ brankář Rathouský včasným vyběhnutím a pádem pod nohy soupeře zabránil gólu, 11´- vyložená šance hostů, neobsazený hráč z malého vápna poslal míč vedle branky, 16´- Brabec z dálky prověřil pozornost brankáře, 18´- náš útok zastaven pro ofsajd Ježka, 24´- Švorba z přímého kopu z pravé strany do náruče brankáře, 26‘-další „tutovka“ soupeře neobsazený hráč z 10 m netrefil branku, 29´- odvrácen závar před naši brankou po dvou rozích za sebou, 31´- centr z přímého kopu prodloužil Ježek hlavou jen brankáři, 35´- Vránek po našem rohu hlavou vedle, 37´- výborný zákrok brankáře Rathouského, polovysokou střelu vyrazil, 44´- soupeřovu chybu při malé domů jsme nevyužili. Druhý poločas zahájil Veselý střelou nad branku, 48´- pokus Brabce vyrazil brankář na roh, 58‘- Vránek usměrnil hlavou rohový kop vedle, 59´-samostatný brejk soupeře skvěle vyřešil brankář Rathouský, 65´- útok Sosnovský – Ježek brankou neskončil, 67- další „loženka“ hostů, z dvou kroků netrefil  poloodkrytou branku, 69´- soupeřův brankář neudržel míč po střele Brabce a spoluhráč ho odkopl do autu, 71´- po rohu zmatek před brankou hostí zakončil David Novák střelou mimo branku, 73´- centr z přímého kopu prodloužil Kubín hlavou, ale brankáře nepřekvapil, 74´- po brejku soupeře vyrazil Rathouský míč na roh a po jeho zahrání skrumáž před brankou vyřešen odkopem, 78´- po přímém kopu Brabce prodloužil Kubín z dálky a brankář vyrazil na roh, 83.min.– nejprve Ježek z dobré posice mířil do brankáře, který vyrazil balon na roh a po jeho zahrání, ze skrumáže před brankou, Ježek trefil na lajně Davida Nováka od něho se míč odrazil k bráchovi Lukášovi, který ho  přiklepl Kubínovi a ten bombou pod břevno rozhodl – 1:0. Závěr zápasu jsme si již vítězství dokázali ohlídat, ale objektivně lze říct, že si soupeř zasloužil alespoň remizu. Slušně hraný zápas dobře řídil rozhodčí Brožek, který udělil našim hráčům dvě a soupeři jednu žlutou kartu.

Shlédl a popsal Urban Jarda

N e d ě l e  1 9 . k v ě t n a :

M u ž i  B : Slovan  L Y S Á  B – Slovan  P O D Ě B R A D Y  B   6 : 1 (2:1)

Sestava: Pastorek – Malinský, Šatný, Bäumelt, Kříž Jan, Kozdera, Poborský Jan, Horváth Berta, Horváth Jula, (62´Horvát Václav), Jambor, Zápotocký

Utkání nemělo tak jednoznačný průběh jak vypadá výsledek a jeho průběh byl většinou vyrovnaný. Na rozdíl od soupeře jsme tentokrát dokázali proměňovat brankové příležitosti. Střelecky se po delší době utkání vydařilo Bertovi Horváthovi, který již v 5.min. zajistil vedení 1:0 a v 21.min. zvýšil na 2:0. Soupeř v 26.min. snížil na 2:1 a tak skončil i poločas. Ve druhé půli v 54.min. Jan Poborský zvýšil na 3:1, potom se v 78.min. opět trefil Berta Horváth a upravil na 4:1, v 80.min. Jan Poborský zvýšil na 5:1 a na konečných 6:1 uavřel v 88.min. Zápotocký. Utkání řídil rozhodčí Voborník, který udělil jen  jednu žlutou kartu našemu hráči.