Aktuality

H R Á L I   J S M E  :

Ú t e r ý  1 2 . č e r v n a :

Přípravka  m l a d š í : Slovan  L Y S Á – Sokol  K R C H L E B Y  1 3 : 1 3 (5:8)

Hráli : Lelovicz – Grif, Gurrick, Čonka, Březina, Kadeřábek, Procházka Matěj, Procházka Vítek

Dohrávané odložené utkání skončilo dvoucifernou remizou. O naše góly se podělili Greif – 8 a Procházka Vítek – 5.

S o b o t a  1 6 . č e r v n a :

M u ž i  A : Sokol  V Y Š E H O Ř O V I C E – Slovan  L Y S Á   1 : 5 (1:3)

Sestava: Šlingr Venda – Schneiberg ml., Kubín, Švorba, Helmich – Kříž Tomáš, (80´ Kříž Jan), Poborský Ondra, Brabec, Hanke ,(66´- Sosnovský) – Ježek , Novák David, (63´- Růžička)

V posledním mistrovském utkání jsme výrazně zvítězili na horké půdě ve Vyšehořovicích. Domácím jsme nadělili „bůra“ a ještě více jim pokazili závěr soutěže, kterou měli výborně rozehranou. Završili jsme tak úspěšně tento soutěžní ročník, kdy jsme jako nováček, obsadili krásné páté místo se ziskem 53 bodů.  Velmi se nám vydařil i závěr soutěže, kdy jsme v posledních pěti zápasech neprohráli a porazili jsme silné celky, které byli nebo jsou před námi: Vyšehořovice 5:1, Pěčice 6:0 , Velim 4:1, Kosmonosy 3:2 a s postupujícími Poděbrady jsme remizovali 1:1, ale nezvládli jsme penaltový rozstřel. O tomto závěrečném vítězství, jsme rozhodli již v úvodní čtvrthodině, kdy během  šesti minut skončil míč třikrát v domácí síti: 9.min. 0:1- Ježek, 12.min. 0 :2 – David Novák a ve 14.min. 0:3 - Brabec. Domácí to však nevzdali a po rohovém kopu v 25.min. snížil neobsazený Brodecký na 1:3 a vrátili se tak do zápasu. Ve druhém poločase jsme hráli zataženi, hlídali si vedení a soupeř, který dobře kombinoval, měl herní převahu. Jeho útočné pokusy však končily na naši spolehlivé obraně a pokud se dostali k střele míč minul branku a co mířilo mezi brankové tyče spolehlivě likvidoval nestárnoucí brankář Venda Šlingr. My jsme se ve druhé půli dostávali do brankových šancí  nebezpečnými brejky a z nich jsme měli i šance a v 59.min. Hanke zvýšil na 1:4. Od šedesáté minuty pak hráli domácí jen v deseti hráčích, když byl za surový zákrok zezadu vyloučen Boruta. Konečnou podobu výsledku na 1 :5 dal v 88.min. náš nejlepší střelec Matěj Brabec. Utkání řídil rozhodčí Divílek, který ukázal domácím kromě červené karty i tři žluté a naši hráči byli napomenuti dvakrát.

M u ž i  B : SK  P O Ř Í Č A N Y  B – Slovan  L Y S Á  B  1 : 6 (1:3)

Sestava: Šatný – Bäumelt, Malínský, Kříž Jan, Svatoš - Poborský Jan, Kozdera, Lacko, Červák – Horváth Berta, Růžička

K zápasu jsme odjeli jen s devíti hráči a bez brankářů, kteří se omluvili.  Tak se do branky postavil Šatný a vzhledem k průběhu utkání, toho moc předvést nemusel. Utkání jsme zahájili jen v devíti hráči a i tak jsme měli převahu a šance. Po dvaceti minutách hry nastoupili i dva opozdilci a začaly padat góly. 26.min. 0:1 – Lacko, 27.min. 0:2- Červák, 29.min. snížil po rychlém útoku domácí Řípa na 1:2, 32.min. 1:3-Kozdera a tak skončil první poločas. Ve druhém poločase v 52.min. Honza Poborský z penalty zvýšil na 1:4 a stejný hráč v 61.min. 1:5 a po této brance pro zranění odstoupil a dohrávali jsme o deseti hráčích a i tak ještě Berta Horváth uzavřel na 1:6 v 70.minutě. Rozhodčí Brett, žluté karty 0:2