H R Á L I  J S M E :

S o b o t a  7 .b ř e z n a :

M u ž i  A : Slovan  L Y S Á – SK  D O B R O V I C E   0 : 4 (0:2)

Sestava: Rathouský – Vránek, (60´Horák), Kříž Jan, (81´Sosnovský), Novák Lukáš, Schneiberg ml., Brabec Matouš, (73´ Novák David), Urban, (63´Hanke), Brabec Matěj, Poborský Ondra, Veselý, Kříž Tomáš (70´Ježek).

V zimní přestávce se nám hráčský kádr zúžil odchodem Kubína do Brandýsa, Helmicha a Galoviče do Čelákovic, Růžičky do Milovic, Jandy do Vltavínu a brankáře Libora Nováka do Kosoře. Přišli k nám Horák z Kyjí a Pokorný z Litole. V úvodním jarním utkání jsme měli kvalitního a zkušeného soupeře, ten měl v prvním poločase míč častěji na svých kopačkách, ale do brankových šancí jsme ho moc nepouštěli. První brankovou příležitost jsme měli my, Tomáš Kříž si všiml,  že soupeřův brankář je daleko mimo branku a pokusil se ho obstřelit, ten ale míč doběhl. Vedení 0:1 se ujal soupeř ve 26.min. trefil se zleva David Miškovský a stejný hráč zvýšil „gólem do šatny“ ve 43.min. na 0:2. Druhá půle byla již vyrovnanější, zahustili jsme to a čekali na nějaký brejk. Zhruba deset minut jsme soupeře zatlačili, ale bez brankového vyjádření. Rozhodující byla 76.min., kdy Ondra Poborský dostal žlutou kartu za stažení soupeře a jelikož byla druhá, v prvním poločase ji obdržel za poznámku k rozhodčímu, následovala červená. Tím naše šance na dobrý výsledek zhasly a soupeř v závěru přidal góly v 80.min. Tomíček 0:3 a stejný hráč v 89.min. uzavřel na 0:4. „Kluci zápas odmakali, odehráli to co je v našich silách, ke konci jsme dostali dva góly a výsledek je takový jaký je,“ zhodnotil zápas v Nymburském deníku trenér Václav Sosnovský.