H R Á L I   J S M E :

S O B O T A   1 0 . ú n o r a :

M u ž i  A : Slovan  L Y SÁ – Slavoj  S T A R Á  B O L E S L A V  3 : 2 (2:1)

Sestava: Rathouský – Kříž Jan, (22´- Novák Lukáš), Kubín, Švorba, Helmich – Zápotocký, (46´- Urban), Poborský Ondra, Růžička, Poborský Jan, (46´- Kříž Tomáš) – Novák David, Hanke

Další přípravné utkání bylo opět sehráno na umělé trávě v Benátkách. I tentokrát byl soupeřem účastník I.B třídy a zápas měl podobný průběh jako minule. Hra byla vyrovnaná, my jsme si však vytvořili více šancí k zakončení, ale jejich proměňování to není ono. Do vedení 1:0 nás dostal v 9.min. Hanke střelou k tyči, po pěkné akci Zápotockého. Bohužel, soupeř hned po minutě hry vyrovnal na 1:1. Vedení  2:1 zajistil v 30.min. opět Hanke. Tento stav vydržel do konce prvního poločasu. Soupeř v úvodu druhého poločasu vyrovnal na 2:2. Oba týmy pak měli několik slibných šancí ke vstřelení branky, ale zakončující hráči většinou nemířili přesně. O našem těsném vítězství se rozhodlo v 87.min. Hanke vystřelil a brankář soupeře vyrazil míč k Tomáši Křížovi a ten ho poslal pod břevno a uzavřel skóre na 3:2. Stínem utkání je zranění Honzy Kříže, který musel v 22.min.odstoupit.

Hodnotil Sosnovský Václav, trenér

B U D E M E  H R Á T :

M u ž i  A :  Ve čtvrtek 15.2 odjíždí na čtyřdenní soustředění do Rumburku. Další přípravné utkání sehrají v sobotu 24.února opět v Benátkách proti domácímu B mužstvu, začátek zápasu je ve 14:30 hodin.

S o b o t a   3 . ú n o r a :

M u ž i  A : Slovan  L Y S Á – FK  D O B R O V I C E  B   3 : 1 (1:1)

Sestava: 1.poločas: Rathouský – Kříž Jan, Kubín, Schneiberg ml., Švorba – Poborský Jan, Poborský Ondra, Růžička, Hanke, - Šnajdr, Novák David

2.poločas: Rathouský – Schneiberg ml., Kubín, Švorba, Helmich – Zápotocký, Poborský Ondra, Kozdera, Kříž Tomáš - Hanke, Novák David

Úvodní přípravné utkání jsme sehráli na umělé trávě v Benátkách proti účastníku I.B třídy, kterému patřil i začátek zápasu. V prvních dvaceti minutách měl herně navrch a již v 7.min. se ujal vedení 0:1, když míč tečoval jeden z našich hráčů do vlastní branky. Po této brance jsme přebrali herní iniciativu, připravili jsme si i několik šancí a v 38.min. po rohovém kopu Švorba trefil  volejem z velkého vápna šibenici a vyrovnal na 1:1. Vedení mohl do konce poločasu zajistit „lobem“ David Novák, ale míč minul branku. Naše převaha pokračovala i ve druhém poločase a v 62.min. zajistil vedení 2:1 hlavou Kubín, který prodloužil autové vhazování Ondry Poborského. Vedení mohl zvýšit Hanke, avšak sólo zakončil střelou mimo branku. 68.min. 3:1 – po několika odrazech míče před soupeřovou brankou ho poslal do sítě Hanke, který mohl přidat i další gól, ale opět netrefil branku. Na poprvé po zimní přestávce podali hráči dobrý výkon a všichni dohráli bez zranění.

Hodnotil Šlingr Václav, vedoucí mužstva

Tréninky A mužstva začínají v pondělí 22.1. od 18 hod. Dále se bude trénovat vždy pondělí, středa a čtvrtek.

Přípravné zápasy muži A:

so   3.2   Lysá - Dobrovice B        12:30   umělka Benátky

so  10.2  Lysá - Stará Boleslav     10:30   umělka Benátky

čt   15 - 18.2   zimní soustředění  Rumburk

so  24.2   Benátky B - Lysá          14:30   umělka Benátky

so   3.3    Lysá - Rejšice              začátek a místo bude dojednáno

Zahájení jarní části soutěží:    muži A - I.A tř.,sk. B                   ne 11.3 Lysá - Čelákovice   14:30

muži B - IV.tř.sk.A                      so  24.3 Lysá B - Straky B   15:00