Turnaje

S O B O T A   7 . č e r v n a :

Ž Á C I  MLADŠÍ : Turnaj v Č E L Á K O V I C Í C H

Hráli : Poborský Mates – Hampl, Forejt Matěj, Matějíčka, Hlaváček, Procházka Robert, Plac, Forejt Lukáš, Drahorád, Tejnický, Bíma, Procházka Fanda

Hodnocení trenéra: I.ročníku o „Unionský pohár“ se zúčastnilo deset týmů z krajských i okresních soutěží. Nastoupili jsme v mladší sestavě než obvykle i přes absenci několika  starších kluků, jsme podali dobrý výkon. První zápas s Klecany, jsme mírně prospali a po zásluze odešli s porážkou 1:5, když za nás skóroval Drahorád. Ve druhém zápase jsme udělali razantní změnu v rozestavení, která hře velmi pomohla a druhý zápas byl úplně jiný. K naši smůle jsme podlehli FC Mělník 1:2, branku dal Fanda Procházka, bohužel jsme si dali jeden smolný vlastní gól a druhý, jsme po nedorozumění obrany, dostali po rohovém kopu a sami nedokázali skórovat z několika vyložených šancí. Nicméně hra se zlepšila a třetí zápas to bylo zodpovědné družstvo, které dřelo o každý míč, i když soupeř z Úval , měl obrovskou fysickou převahu nedostal  se do vyložené šance. Zápas jsme vyhráli nejtěsnějším výsledkem 1:0, po individuální akci Drahoráda. Poslední zápas v základní skupině jsme svedli pro nás známým soupeřem z Říčan. Vedoucí tým krajského přeboru mladších žáků, potvrdil roli favorita a zaslouženě zvítězil 4:0. Ve skupině jsme skončili na 4.místě a o konečné umístění jsme se střetli s chlapci z ÚJEZDA. Po pěti minutovém oťukávání jsme vstřelili vedoucí branku, když napodruhé dorážel míč do sítě Fanda Procházka. Nicméně ani ne za minutu bylo srovnáno na 1:1, Matějíčka ztratil míč uprostřed hřiště a soupeř jeho chybu potrestal! Kluky však obdržená branka nabudila a po zbytek zápasu jsme dominovali. Z mnoha šancí jsme dokázali proměnit pouze jednu, když Drahorád se sám tváři v tvář brankáři nezmýlil – 2:1. Turnaj jsme tak zakončili na 7.místě.