Naši soupeři v 1.A třídě 2017-2018

Čelákovice – Lysá            10:15 hod.

St 16.8        předkolo poháru                18:00

Ne 20.8       Lysá – Luštěnice                  17:00 

So 26.8       Sázava – Lysá                  17:00

St 30.8       1.kolo poháru                     17:30

Ne  3.9        Lysá – Český Brod B         17:00

So  9.9        Uhlířské Janovice – Lysá   17:00

Ne 17.9        Lysá – Záryby                      17:00

So 23.9        Kly – Lysá                        16:30

Čt 28.9        2.kolo poháru                    16:30

Ne  1.10       Lysá – Mělník Pšovka        16:00

So  7.10       Boh.Poděbrady – Lysá      16:00

Ne 15.10      Lysá – Divišov                      15:30

Ne 22.10      Mnich. Hradiště – Lysá      15:30

Ne 29.10      Lysá – Kosmonosy               14:30

Ne  5.11      Velim – Lysá                     14:00

So 11.11      Pěčice – Lysá                    14:00

Ne 19.11      Lysá – Vyšehořovice            13:30



Více zde: https://fotbal-lysa.webnode.cz/rozpis-zapasu/

Čelákovice – Lysá            10:15 hod.

St 16.8        předkolo poháru                18:00

Ne 20.8       Lysá – Luštěnice                  17:00 

So 26.8       Sázava – Lysá                  17:00

St 30.8       1.kolo poháru                     17:30

Ne  3.9        Lysá – Český Brod B         17:00

So  9.9        Uhlířské Janovice – Lysá   17:00

Ne 17.9        Lysá – Záryby                      17:00

So 23.9        Kly – Lysá                        16:30

Čt 28.9        2.kolo poháru                    16:30

Ne  1.10       Lysá – Mělník Pšovka        16:00

So  7.10       Boh.Poděbrady – Lysá      16:00

Ne 15.10      Lysá – Divišov                      15:30

Ne 22.10      Mnich. Hradiště – Lysá      15:30

Ne 29.10      Lysá – Kosmonosy               14:30

Ne  5.11      Velim – Lysá                     14:00

So 11.11      Pěčice – Lysá                    14:00

Ne 19.11      Lysá – Vyšehořovice            13:30



Více zde: https://fotbal-lysa.webnode.cz/rozpis-zapasu/

FK Dobrovice

Vzájemné zápasy od r.87: CELKEM  4  1 1 2  4:9  4

                                        DOMA   2  1 1 0  3:2  4

                                        VENKU  2  0 0 2  1:7  0

sezona 2018-2019: ČFL - 8.místo

vzdálenost: 27 km

 

SK Lhota

Vzájemné zápasy od r.87: ----

sezona 2018-2019: Krajský přebor - 1.místo

vzdálenost: 80 km

 

SK Kosmonosy

Vzájemné zápasy od r.87: CELKEM 18 6 1 3 1 7  22:30 24

                                        DOMA   9  5 0 2 1 1  15:11 18 

                                       VENKU   9  1 1 1 0 6   7:19   6

sezona 2018-2019: 1.A třída B - 1.místo - postup

vzdálenost: 32 km

 

SK Hvozdnice

Vzájemné zápasy od r.87: ----

sezona 2018-2019: Krajský přebor - 12.místo

vzdálenost: 67 km

 

Sokol Nové Strašecí

Vzájemné zápasy od r.87: ----

sezona 2018-2019: Krajský přebor - 13.místo

vzdálenost: 88 km

 

SK Posázavan Poříčí nad Sázavou

Vzájemné zápasy od r.87: ---- (Krušovický pohár SKFS 2013 - 2:5)

sezona 2018-2019: Krajský přebor - 3.místo

vzdálenost: 63 km 

 

FK Komárov

Vzájemné zápasy od r.87: ----

sezona 2018-2019: 1.A třída A - 1.místo - postup

vzdálenost: 103 km 

 

FC Sellier & Bellot Vlašim B

Vzájemné zápasy od r.87: CELKEM  2  0 1 0 1 0  3:3  3

                                         DOMA  1  0 0 0 1 0  0:0  1

                                         VENKU 1  0 1 0 0 0  3:3  2

sezona 2018-2019: 1.A třída B - 3.místo - postup

vzdálenost: 89 km

 

FC Velim

Vzájemné zápasy od r.87: CELKEM  2  1 1 0 0 0  6:3  5

                                        DOMA   1  1    0    0  4:1  3

                                        VENKU  1  0 1 0 0 0  2:2  2

sezona 2018-2019: Krajský přebor - 10.místo

vzdálenost: 34 km

 

FK Bohemia Poděbrady

Vzájemné zápasy od r.87: CELKEM  8  2 1 1 1 3 10:13 10

                                        DOMA   4  1 1 1 1 0   6:3   7 

                                       VENKU   4  1    0   3   4:10  3

sezona 2018-2019: Krajský přebor - 8.místo

vzdálenost: 30 km

 

Sokol Kosoř

Vzájemné zápasy od r.87: ----

sezona 2018-2019: 1.A třída A - 2.místo - postup

vzdálenost: 85 km

 

SK Hřebeč

Vzájemné zápasy od r.87: ----

sezona 2018-2019: Krajský přebor - 9.místo

vzdálenost: 68 km

 

TJ Sokol Nespeky

Vzájemné zápasy od r.87: ----

sezona 2018-2019: Krajský přebor - 6.místo

vzdálenost: 57 km

 

TJ Klíčany

Vzájemné zápasy od r.87: ---- (2.kolo poháru SKFS 2018 - 0:1) 

sezona 2018-2019: Krajský přebor - 7.místo

vzdálenost: 46 km

 

AFK Tuchlovice

Vzájemné zápasy od r.87: ----

sezona 2018-2019: Krajský přebor - 11.místo

vzdálenost: 79 km