2017-2018

Ú t e r ý  2 9 . s r p n a :

M u ž i  A : Slovan  L Y S Á – SK  R E J Š I C E   1 : 3 (1:2)

Sestava: Šlingr Václav – Schneiberg ml., Novák Lukáš, Kubín – Zápotocký, (55´Kříž Jan), Růžička, Poborský Ondra, Urban, Kříž Tomáš, (46´Kodeš) – Šnajdr, (71´Helmich), Hanke, (71´- Poborský Jan)

V prvním kole „AGRO CS poháru SKFS“ jsme přivítali účastníka krajského přeboru, který přijel v kompletní sestavě. Naopak, v našem mužstvu dostali přednostně příležitost hráči širšího kádru a přes velkou snahu na soupeře nestačili. Hosté byli rychlejší, techničtější a dobře kombinovali a jejich převaha byla výrazná hlavně v prvním poločase. Ve druhém poločase trochu polevili a hra se opticky vyrovnala, avšak do brankových příležitostí jsme se mnohokrát nedostali.  Naopak soupeřovi protiútoky byly nebezpečné a z jednoho jsme inkasovali i třetí branku. Jak šly minuty: 7.min. 0:1 – Samoš, 8.min. 1:1 – Lukáš Novák hlavou po rohovém kopu Ondry Poborského, 19´ šance soupeře po špatné „malé domů“ odvracel Lukáš Novák na roh, 22´- Střelu soupeře vyrazil brankář Šlingr na roh, 27.min. – 1:2 –Zikmunda vrátil soupeři vedení, 29´- hosté nevyužili rohový kop, 32´- přímý kop Ondry Poborského likvidoval brankář, 37´- další nevyužitý roh hostí, 39´- Tomáš Kříž běžel sám na brankáře, míč mu však utekl a stal se kořistí brankáře, v závěrečných pěti minutách první půle nevyužil soupeře dva rohy a jeden přímý kop. Druhý poločas jsme hned v úvodu nevyužili přímý kop a v 55´ a 56´ naše rohy soupeř odvrátil, 60´- po dalším rohu Lukáš Novák hlavou těsně nad branku, 77´ - soupeřův rychlý útok dva na jednoho zakončen střelou mimo branku, 79´- do šance se dostal Jan Poborský, ale soupeřův brankář byl rychlejší, 83.min. 1:3 Bělík zakončil samostatný útok a z úhlu z pravé strany prostřelil brankáře na bližší tyč, 85´- Kubín hlavou trefil tyč branky Rejšic, 89´- náš přímý kop zprava, metr od brankové čáry, nevyužit, 90´- sólový útok soupeře a šanci zachránil odkopem na poslední chvíli Ondra Poborský. Rozhodčí Němeček ukázal jednu žlutou kartu soupeři a nám žádnou.