Libice – Lysá 1:1

Branky Lysé: Vavřík, Poločas: 1:0

Lysá: Poborský – A. Kapička, Kolář, L.Novák, Gregar – Jelínek, Starý, Novotný, Vavřík – Krmenčík (Doubek), D.Novák

Lysá – Tuchoraz 2:1

Domácí fotbalisté málem doplatili na neproměňování vyložených šancí. Hosté se ujali vedení, ale Vavřík skóre otočil.

Branky: Vavřík 2 (1. z PK) – Vondráček. Poločas: 1:1.

Lysá: Poborský – Horčic (46. Kapička), Kolář, Gregar, L. Novák – Starý, David Novák, Jelínek, Vavřík – Lukáš Novotný, Krmenčík (46. Doubek).

Milovice - Slovan Lysá 2:1

Zápas nenabídl divákům pěknou podívanou. Spíše se oba týmy předvedly v neschopnosti v koncovce a je vidět, že právem patří do spodních pater tabulky.

Všechny tři góly padly v Milovicích ve druhém poločase a byly to asi nejsvětlejší okamžiky celého zápasu. Nejprve se trefil v úvodu druhé půle David Jindra. Milovice mohly potvrdit výhru v 72. minutě, jenže Férovi, který běžel sám na bránu, v poslední chvíli odskočil míč. Za chvíli tedy přišel trest. Po spolupráci Lukášů Novotného a Nováka dal Doubek vyrovnávací gól hlavou.

Domácí se ale nepoložili. V poslední minutě se hosté zlobili na rozhodčího, když v blízkosti jejich pokutového území odpískal faul. K němu se postavil Fiala a jeho parádní střelu bravurně zlikvidoval brankář Lysé Schneiberg. Ovšem vyražený míč se dostal k Vlačihovy a na jeho střelu už neměl hostující brankář nárok.

„Byl to lepší zápas, než v Ostré. Musíme ale zlepšit koncovku. Mohli jsme dát na 2:0 a v klidu to dohrát, jenže selhali jsme a tak přišel trest. Naštěstí ale přišel ten trestný kop a my vyhráli,“ řekl trenér Milovic Ivan Plecitý.

Branky: 50. Jindra, 90. Vlačiha – 80. Doubek. Rozhodčí: Březnovský. ŽK: 0:3 (L. Novák, Gregar, Starý). Diváků: 150. Poločas: 0:0.

Milovice: Eichler – Písařovi, Mencl, Vlačiha, Kovařík – P. Petráš, Plecitý, Doležal, Jindra – Fiala, Fér (85. Růžička).

Lysá: Schneiberg – Kapička, Kolář, L. Novák, Gregar – Růžička (60. Doubek), Starý, L. Novotný, Vavřík – D. Novák, Kocián (66. Poborský).

Lysá – Zeleneč 2:1

Domácí fotbalisté dokráčeli k důležitému vítězství. Jako první se trefil Růžička – 1:0. Hosté mohli po přestávce vyrovnat z pokutového kopu, ale Schneiberg střelu zlikvidoval. Pak Zeleneč přece jen vyrovnala, ale Lysá strhla opět vedení na svoji stranu.

Branky Lysé: Růžička, Vavřík (PK). Poločas: 1:0.

Lysá: Schneiberg – Kapička, Kolář, L. Novák, Gregar – Jelínek, Starý (89. Horčic), L. Novotný, Vavřík – Růžička (60. Kocián), D. Novák (30. Doubek).

Sibřina – Lysá 2:1

Na první branku domácího Asníka ještě odpověděl Kolář podařenou ranou z dálky, ale na trefu Chumlena už hosté nezareagovali. Proto odešli poraženi. Navíc dohrávali bez vyloučeného Vavříka.

Branky: Asník, Chumlen – Kolář. Rozhodčí: Štefan. ŽK: 3:7. ČK: Vavřík. Diváků: 100. Poločas: 1:1.

Lysá: Poborský – Kapička, Forejt, Gregar, Jelínek – Starý, Kolář (Kocián), Vavřík – Růžička (Horčic), L. Novotný (Doubek).

Lysá – Loučeň 0:2

Loučeni vystřílel všechny body Škuthan. První branku dal ještě před pauzou, druhou, která padla z penalty, si schoval do druhé půle.

Domácí začali aktivněji, ale chyběl jim důraz, proto si nevytvořili žádnou šanci. Hosté s přehledem bránili a vyráželi do brejků. Jednou vykopl míč z brány lyský Kapička a jednou se vyznamenal Schneiberg. Pak už přišla první trefa.

Snaha Slovanu Lysá o vyrovnání vzala za své v 54. minutě. Po rohu zahrál domácí hráč rukou a Škuthan si s pokutovým kopem poradil – 0:2. Pak sice domácí trefili břevno, ale to bylo vše, na co se zmohli. „Porážkou jdeme ke dnu. Je to špatné,“ ulevil si člen lyského výboru Jaroslav Urban. „Jsme rádi za výhru, ale nepotěšili mě jiné výsledky,“ uvedl trenér Loučeně Otakar Ottomanský.

Branky: Škuthan 2 (2. z PK). Rozhodčí: Kalík. ŽK: 2:3. Diváků: 80. Poločas: 0:1.

Lysá: Schneiberg – Kapička, Forejt, Gregar, L. Novák – Jelínek, Starý, Kolář, Růžička (86. Horčic) – Kocián (D. Novák). L. Novotný (80. Doubek).

Loučeň: Lorenc – Říhas, Holler, Holub, Krupička – Hofírek (87. Volek), Škuthan, Balcar, Janata – Štěpánek, Folbrecht (80. Pažout).

Kounice – Lysá 2:1

Utkání rozhodly Kounice až v závěru zápasu. Domácí šli do vedení ve 13. minutě, kdy si rohový kop Svobody srazil do vlastní brány Forejt. Hosté si žádnou šanci nevytvořili, přesto ve 44. minutě vyrovnali Růžičkou z darované penalty.

Domácí ve druhém poločase dominovali a několikrát mohli jít do vedení. Velkou šanci spálil po trestném kopu Práchenského Janeček a poté prohrál Rozumný sprinterský souboj s Malým, který odkopl míč do bezpečí. Hosty pak ještě podržel nad vodou brankář Schneiberg, v závěru ale neměl na únik Rozumného nárok.

Branky: 13. vlastní, 78. Rozumný – 44. Růžička (PK). Rozhodčí: Tylchert. ŽK: 0:2. Diváků: 80. Poločas: 1:1.

Kounice: Táborský – Práchenský, Martin, Svoboda, Dobiáš – Matura, Fülöp (68. Tichý), Myšička (15. Pikner), Mišák – Rozumný, Musílek (11. Janeček).

Lysá: Schneiberg – Kapička, Forejt, L. Novák, Malý – Jelínek, Gregar, Starý, Doubek – Růžička, Kolář.

Lysá – Ostrá 3:0

Asi nejzajímavější pasáží zápasu bylo posledních třináct minut, kdy měla Lysá na hřišti tři gólmany. V útoku se totiž sešli Marek Poborský s Alešem Schneibergem.

Utkání mělo průměrnou úroveň a přítomné diváky nenadchlo. Jako první mířil do černého Vavřík z penalty, když po rohu zahrál rukou Krejčík.Vedení Slovanu mohl pojistit L. Novák, ale těsně minul bránu Ostré. Na druhé straně se vytáhl brankář Málek proti tečovanému trestnému kopu Mileliho.

Po deseti minutách hry zvýšil vedení Lysé přízemní střelou Doubek a čtvrt hodiny před koncem pečetil výhru domácích po zmatku před brankou Gregar.

Branky: Vavřík (PK), Doubek, Gregar. Rozhodčí: Brožek. ŽK: 2:2: Diváků: 100. Poločas: 1:0.

Lysá: P. Málek – Forejt (63. M. Poborský), Kolář, L. Novák, Gregar – Jelínek, L. Novotný (88. Horčic), Starý, Vavřík (77. Schneiberg) – D. Novák, Doubek.

Ostrá: Gerža – Novák, Krejčík, Tangl, Dražan – Remenec, Kotrba, R. Balog, Camara – Mileli (80. Hradecký), Ulvr (85. Čepička).

Sadská – Lysá 0:2

Domácí tým zápas s Lysou vůbec nezvládnul. Už ve druhé minutě prohrával, když se po rohovém kopu trefil L. Novák. Vyrovnat mohl Čapek, který ale střílel mimo bránu. Výsledek utkání, které se hrálo ve vlažném tempu, nakonec upravil na konečných 2:0 pro Lysou z trestného kopu Vavřík. Domácí mohli snížit v závěru, kdy kopali několik rohových kopů. Při jednom z nich se dobrým zákrokem blýsknul brankář Schneiberg, který tak udržel čisté konto.

Branky: 2. L. Novák, 64. Vavřík. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Poločas: 0:1.

Sadská: Šrůta – Rozsypal (60. Nedbal), Šmejkal, Jirásek, Bartheldy, Kříž, Svoboda, Čapek, Hubáček, Telipský – Hrdlička (80. Plot).

Slovan Lysá: Schneiberg – Forejt (44. Kapička), Kolář, Gregar, L. Novák – Jelínek, L. Novotný, Starý, Vavřík – D. Novák, Doubek (76. Růžička).

Velim B – Lysá 3:2

Lyský Slovan předvedl sice svůj nejlepší jarní výkon, ale na potřebné body mu to nestačilo.

V zápase měli lyští fotbalisté mírně navrch, vytvořili si více příležitostí, ale zklamali v koncovce. Domácí, kteří byli při svých útočných manévrech úspěšnější, dali první dva góly, ještě do poločasu ovšem snížil Lukáš Novák. Vykřesal tak jiskřičku naděje na dobrý výsledek.

Po změně stran ale přidala velimská rezerva třetí branku, na kterou dokázal odpovědět už jen Vrbický.

Branky: Fořt, Hlavatý, Kulhánek – L. Novák, Vrbický. Rozhodčí: Poslušný. ŽK: 2:2. Diváků: 100. Poločas: 2:1.

Lysá: Schneiberg – P. Malý, Kolář, L. Novák, Gregar – Krátký, Starý, D.Novák (Kapička), Jelínek – Vrbický, L.Novotný.

Lysá – Kouřim 5:2

Hosté mohli prohrávat ve 20. minutě o tři góly, ale stáli při nich všichni svatí. Domácí totiž své tři tutovky zazdili. Ujal se až Vavříkův trestný kop. Pak sice hosté vyrovnali, ale po pauze dali domácí fotbalisté tři branky v řadě a bylo rozhodnuto. Hosté hráli naivně v obraně a šancí mnoho neměli. Přesto ještě snížil Dytrych, ale poslední slovo si vzal lyský Doubek.

Branky: Vavřík 2 (1 z PK), D. Novák, Jelínek, Doubek – Novotný, Dytrych. Rozhodčí: Jirků. ŽK: 4:3. Diváků: 50. Poločas: 1:1. Lysá: Schneiberg - Gregar, Starý, L. Novák, Forejt (46. Jelínek) – Vavřík (72. Doubek), Kolář, L. Novotný, Kapička – Zítka (87. Krýl), D. Novák.

Polepy – Lysá 3:3

Utkání rozdílných poločasů. V prvním dějství dali hosté tři branky, stejný počet gólů Lysá ve druhém poločase inkasovala. Vedení přinesly Slovanu standardní situace. Ovšem ukolébaní hosté ve druhém dějství polevili a nechali domácí vyrovnat.

Branky: Slezák, Hruška, Petrák (PK) – Vavřík 2, L. Novák. Rozhodčí: Švejda. ŽK: 5:4. ČK: 84. Tauc (Polepy). Diváků: 100. Poločas: 0:3.

Lysá: Schneiberg - Gregar, Starý, Malý, L. Novák – Kapička, L. Novotný, Vrbický, Vavřík – D. Novák, Kolář (50. Jelínek).

Lysá – Pečky 7:1

Utkání bylo jednoznačnou záležitostí domácího týmu. Ten vedl už brzo rozdílem tří gólů a v pohodě směřoval k vítězství.

Pečky působily po celý zápas odevzdaným dojmem a tak byly pro Lysou snadným soustem. Při troše štěstí mohla Lysá klidně vstřelit deset gólů.
Brankář domácích přišel o čisté konto za stavu 4:0, kdy chybovala obrana a hráč hostí brankáře přehodil.

Branky: Vavřík 2, D. Novák 2, L. Novák 2, Jelínek – Modrovič. ŽK: 0:2. Diváků: 50. Poločas: 4:0.

Slovan Lysá: Schneiberg – Forejt, V. Novotný (65. Poborský), L. Novák, Gregar – Jelínek, Vrbický, Starý, Vavřík – D. Novák, Kolář.