JARO 2018

S o b o t a  1 9 . k v ě t n a :

M u ž i  B : Slovan  L Y S Á  B – Sokol  T Ř E B E S T O V I C E   1 : 6 (1:4)

Sestava: Karel – Bäumelt, Malínský, Šatný, Kodeš, Poborský Jan, Šnajdr, Červák, Horvát Václav, Horváth David, Horváth Berta

Utkání s vedoucím mužstvem skupiny se hrálo na náhradním hřišti v BŘÍSTVÍ, na našich hřištích se dokončuje instalace závlahy. K zápasu bylo k dispozici jen jedenáct hráčů, ostatní se omluvili a tak na střídání nebyl nikdo. Přesto jsme začali náporem a prvních deset minut jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu. Odměnou byla branka Šnajdra ve 4.min. 1:0. Pak už se soupeř postupně dostal do hry a do konce poločasu nám nastřílel góly v 17, 19, 41 a 45.minutě s přísně nařízené penalty a vedl 1:4. Několik dalších šancí Třebestovic v této části hry zlikvidoval náš brankář a dvakrát mu pomohla i tyč branky. Druhý poločas byl už vyrovnanější, ale brankově úspěšný byl jen soupeř a další góly přidal v 70 a 75.min. a upravil na 1:6. Výsledek mohl v závěru korigovat Berta Horváth, který neproměnil penaltu. Rozhodčí Kubečka Matěj ukázal jen jednou žlutou kartu našemu hráči.

N e d ě l e  1 3 . k v ě t n a :

M u ž i  B : Sokol  D R A H E L I C E – Slovan  L Y S Á  B  1 : 7 (0:4)

Sestava: Zápotocký – Kubín, Malínský, Šatný, Svatoš – Poborský Jan, Poborský Ondra, Kozdera, Kříž Tomáš, (46´ Horvát Václav) – Horváth David, Šnajdr

Před zápasem se omluvilo několik hráčů, mezi nimi i brankáři a tak za ně zaskočil Zápotocký. Naopak nás posílilo několik hráčů A týmu a zápas tak byl jednoznačnou záležitostí. Hrálo se převážně na polovině soupeře, ale opět se nám dlouho nedařilo vstřelit branku. Až v 28.min. byl úspěšný Jan Poborský a zajistil jednobrankové vedení. V 38.min. zvýšil Tomáš Kříž na 0:2, do konce prvního poločasu se ještě dvakrát trefil Šnajdr v 41.min. 0:3 a v 44.min. 0:4. Ve druhé půli byl nejprve v 50.min. úspěšný domácí Richtr, ojedinělou střelou z dálky, která zaskakujícího brankáře Zápotockého překvapila a snížil na 1:4. Pak už jsme byli úspěšní jenom my.  David Horváth v 57.min. zvýšil na 1:5 a v 57.min. stejný hráč přidal další gól – 1:6. V 75.min. byl ještě úspěšný Jan Poborský a z penalty uzavřel na konečných 1:7. Rozhodčí Volf udělil jednu žlutou kartu našemu hráči, domácí hráli bez napomínání.

Ú t e r ý  1 . května:

M u ž i  B : Slovan  L Y S Á  B - TJ  ST R A K Y  B  7 : 2 (4:2)

Sestava: Novák Ondra – Bäumelt, Malínský – Poborský Jan, Svatoš, (47´-Červák), Horváth David, (47´- Kříž Tomáš), Hanke, Šnajdr, Zápotocký – Novák David, Horváth Berta

Odložené utkání prvního jarního kola proti snaživému soupeři skončilo výrazným vítězstvím. Brankový rozdíl mohl být ještě vyšší, když hlavně v úvodu utkání dělalo našim hráčům velký  problém trefit soupeřovu branku. A tak překvapivě, po jednom z několika brejků, se soupeř dostal v 17.min. do vedení 0:1. Nápor a odstřelování soupeřovy branky však pokračovalo a v 26.min. Zápotocký vyrovnal na 1:1. 32.min. David Horváth zajistil vedení 2:1 a v 34.min. Hanke překvapil brankáře střelou z 22 m míč se otřel o tyč a bylo to 3:1. Do konce první půle skončil míč v síti ještě dvakrát. V 37.min. zvýšil David Horváth na 4:1 a v 43.min. soupeř využil nedorozumění v naši obraně a snížil na 4:2. V úvodu druhé půle jsme vystřídali dva hráče a v 48.min. střídající Tomáš Kříž zvýšil na 5:2. Soupeř se ve druhé půlce jen bránil a naši branku prakticky neohrozil. Z výrazné převahy však padly již jen dva góly, v 66.min. Jan Poborský zvýšil na 6:2 a v 82.min. se konečně trefil i „kanonýr“ Berta Horváth a uzavřel na 7:2. Rozhodčí Jeník ukázal jednu žlutou kartu soupeři.

N e d ě l e  2 9 . d u b n a :

M u ž i  B : SK  B Ř Í S T V Í – Slovan L Y S Á  B   3 : 6 (2:2)

Sestava: Novák Ondra – Bäumelt, Malínský – Červák, Poborský Jan,(46´Zápotocký), Horvát Václav, (46´Lacko), Horváth David, Schneiberg ml.,  Karel (46´Horváth Berta) – Růžička, Kodeš

V utkání, na hřišti předposledního mužstva, se nám moc nedařilo hlavně v prvním poločase, kdy jsme neproměnili několik šancí. Naopak domácí dokázali potrestat chyby v naši obraně k vstřelení gólů a první poločas skončil nerozhodně. Do druhé půle jsme prostřídali tři hráče a úspěšnost střelby se zlepšila, největší podíl na tom má Berta Horváth, autor třech branek. Hned v úvodu druhé půlky však naše obrana zaspala a domácí šli do vedení 3:2. Potom se však hrálo již jen na domácí branku a čtyřmi góly jsme výsledek otočili. I přes šest obdržených branek domácí brankář spoustu šancí pochytal. Sled branek: 6.min. 0:1-Horváth David, 15.min. 1:1- Růžička dal vlastní gól, 18.min. 1:2-Karel, 23.min. 2:2-Livora, 47.min. 3:2- Vejvoda, 63.min. 3:3 – Horváth Berta, v následující minutě 3:4- opět Horváth Berta, 75.min.3:5- Horváth David a v 77.min. 3:6 – Horváth Berta opět dosáhl hattrick. Rozhodčí Bydlák, žluté karty 3:2.

S o b o t a  2 1 . d u b n a :

M u ž i  B : Slovan  L Y S Á   B – Sokol  V Š E C H L A P Y  B   1 0 : 0 (3:0)

Sestava: Novák Ondra – Bäumelt – Malínský, Šatný, Doubek, (46´Svatoš) – Poborský Jan, Červák, Lacko, Zápotocký – Horváth David, Horváth Berta, (67´Karel)

První utkání na domácím hřišti skončilo dvouciferným vítězstvím, které mohlo být ještě mnohem vyšší. Soupeř byl hodně slabý a síly mu vydrželi ani ne na třicet minut. Za celé utkání vystřelili hosté jen třikrát mimo branku. Hrálo se tak za naši vytrvalé převahy a Ondra Novák, který nastoupil po několika letech do branky, si nevyzkoušel zda nezapoměl chytat a sbíral jen odražené míče nebo „malé domů“. Ve druhém poločase se hosté před naši branku dostali jen jednou. Vedení 1:0 zajistil v 8.min. Berta Horváth, následovala řada našich nevyužitých šanci, kdy míč těsně minul branku nebo trefil některého hráče v přehuštěném prostoru. Na 2:0 zvýšil v 28.min. opět Berta Horváth a stejný hráč přidal gól v 33.min. na 3:0 a dosáhl hattrick. Tímto výsledkem skončil i poločas utkání. Ve druhém poločase pokračovalo odstřelování soupeřovy branky, kdy všichni jeho hráči, až na jednoho byli namačkání kolem ní. Prostřelit tento obranný val se podařilo v 59.min. Davidu Horvátovi a zvýšil na 4:0. V 70.min. byl úspěšný střídající Karel a zvyšoval na 5:0. Potom se v 72 a 73.min. trefil dvakrát Honza Poborský a bylo to 7:0. Po těchto gólech někteří hráči soupeře „škemrali“ na rozhodčím, ať už zápas ukončí. Ten se však nenechal přemluvit a ve zbývající čtvrthodině přidali další branky : 75.min. 8:0 –Malínský, 80.min. 9:0 – Zápotocký a v 85.min. uzavřel na 10:0 David Horváth. Rozhodčí Mojžiš, žluté karty 2:2.

S o b o t a  1 4 . d u b n a :

M u ž i  B : Sokol  S T A R Á  L Y S Á  - Slovan  L Y S Á  B  2 : 1 (0:1)

Sestava: Karel – Bäumelt, Malínský, Kodeš, Doubek, Poborský Jan, Šatný, Šnajdr, Horváth David, Kříž Ladislav, Horváth Berta

Ani v dalším utkání, na hřišti silného soupeře, který by chtěl postoupit do 3.třídy, se nám nepodařilo zvítězit. Nastoupili jsme ve značně oslabené sestavě, zaviněné zraněními či pracovními povinnostmi některých hráčů a ve stejný čas hrálo i A mužstvo. A tak musel na hřiště i vedoucí mužstva Láďa Kříž a druhý poločas jsme odehráli jen s deseti hráči, v poločase odstoupil Jan Poborský, který odlétal do zahraničí. I tak jsme podali slušný bojovný výkon a o remizu jsme přišli až v poslední minutě, tříminutového nastavení. První poločas jsme byli lepším týmem, ale branku jsme dali jen jednu, v 10.min.byl úspěšný David Horváth. Ve druhém poločase v 52.min. Duchoslav vyrovnal na 1:1. V 64.min. se počet hráčů na hřišti vyrovnal, když byl po druhé  žluté kartě vyloučen domácí Sosna. Oba týmy se pak snažili urvat vítězství na svou stranu. Šťastnější byli domácí, když vítěznou branku vstřelil Müller v posledních vteřinách nastaveného času.

N e d ě l e  8 . d u b n a :

M u ž i  B : Sokol  M I L Č I C E – Slovan  L Y S Á  3 : 2 (1:1)

Sestava: Karel – Bäumelt, Šnajdr, Poborský Jan, Doubek, (61´Malinský), Šatný, Kozdera, Růžička, Červák, Horváth David, Horváth Berta

Ani ve druhém jarním utkání se nám nepodařilo zvítězit… Bez zraněného kapitána Honzy Kříže, naše obrana nedokázala ubránit několik ojedinělých útoků soupeře. Většina prvního poločasu se odehrávala na polovině domácích. V 11´ Doubek nastřelil břevno soupeřovy branky a ve 13.min. byl po samostatné akci úspěšný David Horváth a zajistil vedení 0:1. Pak většina našich útoků končila buď ofsajdem nebo střelou mimo soupeřovu branku. A pak z ojedinělého protiútoku domácích v 33.min. Měchura vyrovnal na 1:1. Ve druhém poločase nejprve rozhodčí neuznal náš gól, pro údajný ofsajd a v 62.min. se soupeř ujal vedení 2:1 z přísně nařízené penalty, za údajný faul. V 75.min. David Horváth vyrovnal na 2:2. Vítězství domácích 3:2 zajistil Douděra v 80.min. po standardní situaci. Ani přes naši další snahu, se nám už vyrovnat nepodařilo.

N e d ě l e  1 . d u b n a :

M u ž i  B : Sokol  H O Ř Á T E V  - Slovan  L Y S Á  B  1 : 1 (0:1)

Sestava: Karel – Kříž Jan – Schneiberg ml., Poborský Jan, Kodeš – Šatný, Červák, Šnajdr, Svatoš, (46´Horváth David)- Zápotocký, (70´- Malínský), Horváth Berta

V úvodním jarním soutěžním utkání se nám nepodařilo zvítězit. Začátek zápasu začal slibně, když Zápotocký v 8.min. sebral míč domácímu brankáři a vstřelil vedoucí branku. Bohužel, další šance jsme už nedokázali úspěšně zakončit a tak přišel trest. V 65.min. fauloval v pokutovém území Schneiberg a rozhodčí nařídil penaltu, kterou domácí Krejčík proměnil a vyrovnal na 1:1. Tímto výsledkem pak zápas skončil, když se do konce utkání nepodařilo vstřelit vítěznou branku.

PODZIM 2017

S o b o t a  1 1 . l i s t o p a d u :

M u ž i  B : Sokol  BOBNICE + DVORY B – Slovan  LYSÁ B  2 : 1 1 (0:7)

Sestava: Schneiberg st. – Bäumelt, (46´Svatoš), Kříž Jan, Kodeš, Šatný, Poborský Jan, Červák, Šnajdr, Horváth David, Horváth Jula, (46´Horváth Válclav), Horváth Berta

Závěrečné podzimní mistrovské utkání bylo hrané na nekvalitním travnatém hřišti ve Dvorech. Po celé utkání jsme měli převahu, která byla výrazná v prvním poločase, kdy se hrálo většinou na soupeřově polovině a výsledkem bylo vedení  0:7. Ve druhém poločase jsme hráli proti větru a do kopce a vstřelili jsme uže jen čtyři branky a zároveň jsme i dvě inkasovali. Nejprve v 50.min. po nařízení nepřímého kopu za malou domů, která se rozehrávala z malého vápna a v 78.min. po chybě Svatoše, kterému protihráč vypíchl balon  a běžel sám na brankáře, kterého prostřelil. Výsledek mohl být ještě výraznější, ale dost našich útoků končilo zvednutým praporkem pomezního, který signalizoval ofsajd. Sled branek : 5.min. 0:1 Horváth Jula, 7.min. 0:2  Horváth David, 11.min.0:3 Horváth Berta, další „horvátovská serie“ začala v 25.min. Jula zvýšil na 0:4, 27.min.0:5 a 32.min.opět Jula z penalty 0:6, do konce první půle se ještě trefil v 38.min. Šnajdr 0:7. Soupeř korigoval v 50.min. na 1:7 a pak jsme opět zvyšovali v 57.min. 1:8 David Horváth, 59.min. 1:9 a Červák, 72.min. 1:10 Berta Horváth, 78.min. domácí snížili na 2:10 a výsledek uzavřel v 81.min. na 1:11 Šatný. Rozhodčí Chrastina udělil našim hráčům jednu žlutou kartu a domácí nedostali žádnou.

N e d ě l e  5 . l i s t o p a d u :

M u ž i  B : SK  KOSTELNÍ  LHOTA B – Slovan  L Y S Á   B   3 : 3 (0:3)

Sestava: Karel – Bäumelt, Kříž Jan, Šatný, Svatoš, Poborský Jan, Červák, Horváth David, Málek, (46´-Horváth Václav), Zápotocký, Horváth Berta

Zápas, kterému jsme odjeli jen s dvanácti hráči, neboť se kryl s „áčkem“, měl dva rozdílné poločasy. V první půli jsme měli výraznou převahu a na soupeřovu branku jsme vyslali deset střel domácí měli jen dva pokusy. V této části hry se vyznamenal David Horváth, který brankami 16, 26 a 33.min. zajistil vedení 0:3 a zároveň zaznamenal čistý hattrick. Druhý poločas měl již jiný průběh, domácí prostřídali a zlepšili se, dlouhými nákopy se dostávali do brankových příležitostí. My jsme si mysleli, že o výsledku je rozhodnuto a trochu jsme i polevili. Soupeř to potrestal a brankami v 70 a 71.min. snížil na 2:3. Tento stav nás probral, opět jsme se zvedli a už to vypadalo na tři body pro nás. Bohužel v nastavení jsme zahráli míč zbytečně na roh a soupeř z něho vyrovnal na 3:3 a tak jsme zbytečně ztratili 2 body. Rozhodčí Salava nikoho nenapomínal.

S o b o t a  2 8 . ř í j n a :

M u ž i   B : Slovan  L Y S Á  B – TJ  P Ř E D H R A D Í   0 : 3 (0:2)

Sestava: Kříž Jan – Bäumelt, Kodeš, Poborský Jan, Zápotocký, Horváth David, Šnajdr, Horváth Jula, (46´- Málek), Hanke, Horváth Berta, Lacko

Neporazitelnost na domácím stadionu skončila. Problémy začaly již před zahájením zápasu, když se omluvilo, z pracovních důvodů několik hráčů a mezi nimi i brankáři. Tak se do branky postavil kapitán mužstva Honza Kříž, avšak porážce nedokázal zabránit. Hrálo se za silného větru a na měkkém terénu, což našim střelcům zřejmě vadilo, když měli řadu brankových příležitostí, ale míč do soupeřovy sítě neposlali. Naopak soupeř dokázal minimum svých šanci využít, i když mu dvakrát pomohli naši bránící hráči. Nejzajímavější minuty utkání: 5.min. 0:1 Svoboda využil chyby naši obrany, 6´- Jula Horváth mimo branku, 10´- Hanke mířil nad branku, 15´- Berta Horváth zakončil únik střelou do brankáře, 16´ - sólový útok zakončil David Horváth rovněž do brankáře, 17´- Jula Horváth mířil nad branku, 22.min. 0:2 – po rohovém kopu Malý s tečí našeho bránícího hráče, 25´- Zápotocký unikl po lajně Šnajdr však centrovaný míč netrefil, 34´- po rohu Hanke hlavou nad břevno, 35´- střelu Zápotockého likvidoval brankář a z brejku soupeř překopl naši branku,  36´- Šnajdr trefil brankáře, 48´- šance soupeře jejich hráč běžel sám na našeho brankáře, který mu sebral míč z nohy, 53´- soupeřův přímý kop usměrnil Málek nešťastně do vlastní branky 0:3, 54´- slabá střela Zápotockého do náruče brankáře, 71´- Málek trefil tyč soupeřovy branky, 72´- Poborský zakončoval hlavou vedle, 80´- pokus Hankeho vyrazil brankář, 85´- pokus hostů mimo naši branku. Rozhodčí Bernard, žluté karty 2:2.

S o b o t a  2 1 . ř í j n a :

M u ž i   B : Sokol  T Ř E B E S T O V I C E  - Slovan  L Y S Á   B  3 : 1 (1:1)

Sestava: Karel – Kříž Jan, Svatoš, Kodeš, (46´Doubek), Šatný, Poborský Jan, Červák, Horváth David, (46´ Málek), Lacko, Horváth Berta, (60´Zápotocký), Hanke

V zápase, neporažených mužstev skupiny o první místo v tabulce, byli úspěšnější domácí, o jejichž vítězství se rozhodlo ve druhém poločase. Bohužel jsme si dali dva vlastní góly, čímž jsme soupeři cestu k vítězství trochu usnadnili. Zápas jsme začali náporem, který vedl k rychlému gólu v 5.min. David Horváth po samostatném průniku přes několik protihráčů skóroval na 0:1. Hra se pak postupně vyrovnala a domácí se dočkali vyrovnání v 20.min. na 1:1 „vlastencem“ Honzy Kříže. Soupeř mohl jít do vedení v 25.min., ale nařízenou penaltu neproměnil. Nám se podařilo v 35´ překonat domácího brankáře, míč skončil v síti jeho branky, gól však nebyl rozhodčím, pro údajný ofsajd uznán. Tak se v poločase odcházelo do kabin za nerozhodného stavu. Začátek druhého poločasu jsme zaspali a domácí se v 51.min. ujali vedení 2:1 naši další vlastní brankou, nešťastníkem byl tentokrát Málek. Tento stav nás však nesrazil, získali jsme velký tlak, bohužel bez brankového vyjádření. Střelecké pokusy končily buď mimo branku, nebo je domácí obrana srážela na roh, ale z nich jsme nic nevytěžili. V závěru jsme vrhli všechny síly do útoku, což však k vyrovnání nevedlo. Naopak soupeř z náhodného protiútoku v 85.min. zvýšil vedení na 3:1, které již do konce utkání udržel. I přes prohru naši hráči nepředvedli špatný výkon a zaslouží si pochvalu, že bojovali až do závěrečného hvizdu. Slušně hraný zápas řídil rozhodčí Bureš , který nám ukázal jednu žlutou kartu a domácím žádnou.

S o b o t a  1 4 . ř í j n a :

M u ž i  B : Slovan  L Y S Á  B – Sokol  D R A H E L I C E   8 : 1 (2:0)

Sestava : Hanke – Kříž Jan, Červák, Šatný, Doubek (46´Šnajdr), Poborský Jan, Svatoš, Lacko, Horváth David, Horváth Jula, Horváth Berta

V utkání s posledním mužstvem, nebylo od jeho začátku pochyb, kdo bude vítěz. I když v prvním poločase byl stav jen 2:0, tak „brankostroj Horváthu“ se rozjel naplno ve druhé půli a Berta a Jula dosáhli hattrick. Sled branek: 13.min. 1:0 – Jula Horváth, 33.min. 2:0- Jula Horváth, 55.min. 3:0-Horváth Berta, 58.min. 4:0- Berta Horváth, 62.min. 5:0 – Šnajdr, 67.min. 6:0 – Horváth Berta, 69.min. 7:0 – David Horváth, 71.min. 8:0 – Jula Horváth a v 84.min. Nový z penalty snížil na 8:1. Rozhodčí Holas, žluté karty 0:1.

S o b o t a  3 0 . z á ř í :

M u ž i  B : Slovan  L Y S Á  B – SK  B Ř Í S T V Í  9 : 0 (4:0)

Sestava: Schneiberg st., - Kříž Jan, Kodeš, Poborský Jan, Svatoš, Šatný, Červák, Lacko, (81´-Kříž Láďa), Zápotocký, Horváth David, Horváth Berta, (46´- Horváth Jula)

Celý zápas byl hrán za naši drtivé převahy a soupeř se zřídka dostával na naši polovinu hřiště a na naši branku nevyslal žádnou nebezpečnou střelu. Brankář Schneiberg st. málem nastydl, když jediný míč, který poslal soupeř na naši branku, mířil do jeho náruče. A tak bylo jen otázkou času, kolikrát skončí míč v síti za zády soupeřova brankáře Nehody, který i přes devět obdržených branek byl nejlepším ze soupeřova mužstva a zasloužil se o to, že výsledek neskončil dvouciferně. Skóre zápasu otevřel v 9.min. Šatný 1:0  dále byli postupně úspěšní: 28.min. 2:0 Zápotocký, 30.min. 3:0 Horváth David a v 35.min. uzavřel výsledek prvního poločasu na 4:0 Zápotocký. Ve  druhém poločase, po řadě nevyužitých šancí zvyšoval v 61.min. na 5:0 David  Horváth a v 65.min. Jula Horváth po sólu na brankáře – 6:0, 72.min. 7:0 Zápotocký proměnil penaltu nařízenou za faul na něho a dosáhl v utkání hattrick. Hned v následující 73.min. ho napodobil David Horváth a přidal na 8:0 a to byl rovněž hattrick a brankové hody uzavřel v 88.min. na 9:0 Jula Horváth.

N e d ě l e  2 4 . z á ř í :

M u ž i  B : TJ Sokol  V Š E C H L A P Y   B – Slovan  L Y S Á  B   0 : 3 (0:0)

Sestava : Karel – Kříž Jan, Malínský, Poborský Jan, Svatoš, Šatný, Červák, Šnajdr, Zápotocký, (75´-Štastný David), Hotváth Berta, (46´- Horváth David), Horváth Jula

I z dalšího zápasu jsme dokázali přivést vítězství, i když první poločas byl z naší strany špatný hlavně v útocích. Hráli jsme hodně nakopávaných balonů, které soupeřova obrana dokázala zlikvidovat. Několik střeleckých pokusu končilo mimo branku nebo útok skončil ofsajdem. Domácí se do našeho pokutového území téměř nedostali. Ve druhém poločase se už obraz hry změnil. Vyvinuli jsme větší tlak na soupeřovu branku a výsledkem byly tři vstřelené branky. V 62.min. 0:1 – Jan Poborský po rohovém kopu hlavou otevřel skóre. Na další gól se nečekalo dlouho - 64.min. 0:2 – Jula Horváth a výsledek na konečných 0:3 upravil v 83.min. David Horváth. Soupeř se k ohrožení naší branky dostal jen při několika přímých kopech, nařízených za fauly našich hráčů, ale nic z nich nezískal. Rozhodčí Hurych udělil domácí tři a nám jednu žlutou kartu.

S o b o t a   1 6 . z á ř í :

M u ž i   B : Slovan  L Y S Á  B – Sokol  S T A R Á  L Y S Á   3 : 3 (1:1)

Sestava: Karel – Bäumelt, Malínský, Doubek, (46´- Zápotocký), Poborský Jan, Kříž Jan, Horváth David, Červák, Šnajdr, (46´- Svatoš), Kříž Tomáš, (46´- Kodeš), Horváth Berta, (55´- Horváth Jula)

Utkání sousedů, jak územně tak i v tabulce, skončilo zaslouženou remizou, když soupeř přistoupil k utkání prestižněji a i díky větší bojovnosti, odvrátil v závěru zápasu porážku. Poprvé jsme narazili na kvalitnějšího soupeře, než s jakými jsme hráli doposud. Zápas byl herně vyrovnaný a brankové příležitosti byli na obou stranách. Hosté poprvé zahrozili ve 2´ z přímého kopu, ale míč letěl mimo branku, 11´- šance Berty Horvátha byla zmařena, 22´- přímý kop Tomáš Kříž netrefil branku, 28´- útok soupeře zastaven pro ofsajd, 30.min. 1:0 – Doubek bombou pod břevno z 30 m překvapil brankáře, 31´- Berta Horváth mířil nad branku, 36´- Doubek z přímého kopu mimo branku, 39´- střela soupeře minula cíl, 40´- náš útok zastaven pro ofsajd, 41´- Tomáš Kříž netrefil branku, 42.min. 1:1 – Veselý vyrovnal, 43´- pokus Červáka jen do náruče brankáře, 45´- soupeř z přímého kopu překopl branku, 47´- Berta Horváth netrefil mezi brankové tyče, 51´- Svatoš poslal míč nad břevno branky soupeře, 55´-střelu Berty Horvátha brankář vyrazil, 58´- samostatná akce Zápotockého míč letěl mimo, 63´ - brankář hostů likvidoval pokus Svatoše, 63.min. 2:1 – David Horváth se probil v pokutovém území a z úhlu pod břevno prostřelil brankáře, 70.min. – 3:1 – Poborský Jan po rohu protlačil míč do sítě. Mysleli jsme si, že je o výsledku rozhodnuto a začali jsme si chybami a nepřesnostmi v obraně„koledovat o gól“ a soupeř to nejen vycítil a i využil. 76.min. 3:2 – Krejčí využil zmatek před naší brankou a snížil a za deset minut bylo ještě hůře – 86.min. 3:3 – Dort potrestal další nedůslednost naši obrany, 89´- brankář hostů skvělým zákrokem vyrazil prudký míč k tyči po zemi July Horvátha z přímého kopu a udržel remizu. Nepřesný rozhodčí Karlík nám ukázal dvě žluté karty a soupeři žádnou.

N e d ě l e  1 0 . z á ř í :

M u ž i  B : Slovan  L Y S Á  B – M I L Č I C E   9 : 1 (4:0)

Sestava: Karel – Bäumelt, Malínský, Poborský Jan, Červák, Kříž Jan, Horváth David, Šatný, Málek,(46´-Doubek), Horváth Jula,(57´-Šťastný David),  Horváth  Berta, (83´- Kříž Láďa)

Na žádost soupeře byl zápas přeložen na naše hřiště a od samého začátku nebylo pochyb o tom, kdo získá tři body. Hrálo se za naši drtivé převahy a výsledek mohl být dvouciferný, avšak řada našich útoků končila ofsajdem. O výrazné vítězství se postarali střelecky disponovaní Horváthové. Skóre otevřel v 10.min. Červák – 1:0, další branku přidal v 34.min. Horváth Berta – 2:0, pak se střelecky prosadil „hatrikem“ Jula Horváth, brankami v 37, 43 a 56.min. zvýšil na 5:0 a v následující minutě David Horváth přidal na 6:0, 62.min. 7:0 – Berta Horváth, střelecké hody Horváthu přerušil v 83.min. Červák, který zvýšil na 8:0, v 88.min. 8:1 – Douděra dal úspěch soupeře a poslední slovo měl v 90.min. David Horváth, který uzavřel na 9:1. Rozhodčí Němec, žluté karty 2:0.

S o b o t a  2 . z á ř í :

M u ž i  B : Slovan  L Y S Á  B – SK  H O Ř Á T E V   3 : 2 (2:1)

Sestava: Schneiberg st. – Bäumelt, Malínský, Svatoš, Kříž Jan – Schneiberg ml., (46´Zápotocký), Lacko, Šatný, Poborský Jan, Horváth David, (46´Šnajdr, 87´Kříž Láďa), Horváth Jula

K dalšímu zápasu se několik hráčů omluvilo a to z důvodu nemoci nebo pracovních povinnosti. Kromě nemocného střelce Berty Horvátha, to byli oba brankáři a tak do branky zaskočil Aleš Schneiberg starší, který dokázal, že ze svého brankářského umění nic nezapomněl a několika skvělými zákroky nás podržel. Zápas jsme začali náporem a již ve 4´ měl dobrou šanci David Horváth, ale mířil na brankáře. Skóre otevřel v 6.min. Honza Poborský -1:0, když zakončil rychlý útok a přesný centr July Horvátha zprava. Následovali další nevyužité šance: 8´- Jula Horváth do brankáře, 10´- Malínský po rohu hlavou těsně mimo. Soupeř přežil úvodní tlak a v 18´vyslal první střelu vedle a ve 20´se poprvé předvedl brankář Schneiberg, skvěle vyrazil míč po přímém kopu. V 23´ soupeřův golman vyrazil pokus July Horvátha a v 28.min. – 1:1 Richter byl rychlejší než vybíhající brankář. V rozmezí následné čtvrthodiny nedali šance Poborský, Malinský  a David Horváth, který obešel brankáře, ale poslal míč vedle prázdné branky. 44.min. 2:0 –Šatný úspěšně zakončil své sólo z vlastní poloviny hřiště. Druhý poločas nebyla naše převaha tak výrazná, ale i tak jsme měli řadu brankových příležitosti- 47´Lacko nad, 56´ Jula Horváth nad, 62.min. zvýšil na 3:1 Jula Horváth, 69´- Lacko obešel bránkáře, ale pomalý míč mířící do branky stačil soupeř doběhnout a odkopnout. 70´- další dobrý zákrok našeho brankáře, 70´- pokus Zápotockéno z přímého kopu minul branku. 90.min. 3:2 – Krejčík, když míč tečoval do protipohybu brankáře nebránící hráč. Po rozehrání ze středu hřiště, nepřesný rozhodčí Kurka zápas ukončil. Žluté karty 4:1.

N e d ě l e  2 7 . s r p n a :

M u ž i  B : TJ  S T R A K Y  B – Slovan  L Y S Á  B   2 : 7 (2:5)

Sestava : Hajný Petr – Kříž Jan, Malinský, Doubek, (46´ -Poborský Jan), Kodeš, Zápotocký, (65´-ŠťastnýDavid), Hanke, (46´-Červák), Šatný, Schneiberg ml., (´61´-Horváth David), Horváth Jula, (46´-Lacko), Horváth Berta

(hráč je v širším kádru A mužstva)

K utkání 2.kola jsme odjeli posílení o několik hráčů z širšího kádru A mužstva s cílem opět zvítězit a od začátku nebylo pochyb, že se to podaří. Zápas začal našim náporem a výsledkem byly dva góly v síti soupeře. Ve 4.min. Jula Horváth – 0:1 a v 6.min. Berta Horváth – 0:2. Ve 20.min. se znovu trefil Berta Horváth a zvýšil na 0:3. V 31.min. Využil soupeř nepozornosti v naši obraně a výsledkem byl vlastní gól v naši síti. Potom jsme soupeře znovu přimáčkli a v 39.min.se trefil Hanke a zvýšil na 1:4, po akci July Horvátha. V 42.min. domácí po přímém kopu a náběhu volného hráče snížili na 2:4. V následujících minutách nevyužili další brankové příležitosti Doubek, Zápotocký a Hanke. V 45.min. upravil poločasový výsledek na 2:5 znovu Berta Horváth po samostatné akci. Ve druhém poločase , po vystřídání několika hráčů jsme přidali už jen dvě branky, které vsítil David Horváth v 64.min. 2:6 a v 69.min. 2:7. Škoda dalších neproměněných šanci ( v 72.min. Šatný trefil tyč), jinak by byl výsledek ještě výraznější.

S o b o t a  1 9 . s r p n a :

M u ž i  B : Slovan  L Y S Á   B – SK  P O Ř Í Č A N Y  B   8 : 0 (4:0)

Sestava : Hajný Petr – Kříž Jan, Malinský, Poborský Jan, Málek, (76´-Stejskal), Doubek, Šatný, Horváth David, Lacko- Horváth Berta, Horváth Jula, (85´- Kříž Láďa)

I v prvním soutěžním utkání se „brankostroj béčka“ nezadrhl a soupeř si tak odvezl pěkný debakl a kdyby naši hráči, ve druhém poločase, proměnili i další vyložené šance, byl by výsledek dvouciferný. Zápas začal našim náporem a již v 3.min. otevřel skóre Berta Horváth – 1:0. Dále se valil na soupeřovu branku jeden útok za druhým, ale výsledkem bylo jen pět nevyužitých rohových kopů. Soupeř se dostal na naši polovinu zřídka, poprvé až po dvacáté minutě hry, obrana však jeho snahu v klidu likvidovala. Náš nápor pokračoval a výsledkem byly další góly: 30.min. 2:0 –Jula Horváth, 42.min. – 3:0 – David Horváth proměnil penaltu za faul na něho a v 44.min. zvýšil Berta Horváth na 4:0. Ve druhém poločase nebyla převaha již tak výrazná, ale i tak brankář Hajný mnoho zásahů neměl a gólovku neřešil žádnou. Míč tak opět končil jen v soupeřově síti: 51.min. – 5:0 – David Horváth, 69.min – 6:0 – Lacko, 70.min. 7:0 – Jula Horvát, obešel brankáře a dovedl míč do prázdné branky a střelecké hody uzavřel v 72.min. na 8:0 – Lacko. Další naše „tutovky“ zůstaly nevyužity. Rozhodčí Jeník, žluté karty 2:1.