PODZIM 2020

N e d ě l e  1 1 . ř í j n a :

M u ž i  B : Slovan  L Y S Á – Čechie  C H R Á S T   7 : 3 (2:2)

Sestava: Forejt (46´- Doubek) – Doubek, Malinský, Kříž Jan, (58´- Horváth Berta) Pokorný, Šatný, Červák Marek, Kozdera, Hotta, (17´- Čížek), Skála, Hanke, (46´-Ždímera)

Od začátku utkání jsme získali územní převahu a soupeře jsme fyzicky mačkali. Tlak vyústil ve dvě pohledné branky. Nejprve Skála ve 20.min. po přesném centru Kozdery rozvlnil hlavou síť a o několik minut později v 31.min. přidal Hanke přesnou střelou k tyči druhý gól. Ačkoli se dosavadní průběh utkání nesl zcela v naší režii, hosté se nevzdávali. Po ojedinělých střelách a chybě našeho golmana, Chrást do poločasu vyrovnal. A i na začátku druhé půle bylo cítit naše odhodlání i při soupeřově vzepření dojít si za jasným vítězstvím. Po přetahované ve středu hřiště dodal klid Kozdera a v 59.min. vstřelil po přesně načasované přihrávce Horvátha rozdílovou branku na 3:2 a další branku přidal střelou z bezprostřední blízkosti v 66.min. Malínský, po skvělé poziční hře Horvátha ve vápně. Do konce zápasu skórovali ještě po skvělých kombinacích v 74 .min. Horváth – 5:2, soupeř snížil v 77.min na 5:3, v 82.min. zvýšil Hanke na 6:3 a v 89.min. uzavřel Šatný na 7:3. Nakonec jsme vyhráli přesvědčivě, ačkoli se vítězství nerodilo jednoduše. Tím jsme tak částečně napravili předchozí porážku ve Staré Lysé.

S o b o t a   3 . ř í j n a :

M u ž i   B : Sokol  S TA R Á  L Y S Á – Slovan  L Y S Á  B  2 : 0 (1:0)

Sestava: Doubek – Malínský, Krejčí, Ždímera, Kodeš, Čížek, Kozdera, Skála, Šatný, Forejt, Hotta

Nepříliš pohledné derby utkání poznamenala velká absence řady našich našich hráčů a k dispozici nebyl ani žádný brankář a tak se mezi tyče postavil obránce Doubek. Výsledek je ovlivněn i neuznáním našich dvou gólů a tak jsme vyšli naprázdno střelecky i bodově. Branky domácích vsítili v 15.min Černý a v 81.min. Duchoslav.

N e d ě l e   2 7 . z á ř í :

M u ž i   B : Slovan  L Y S Á   B – TJ  K A M E N É  Z B O Ž Í   8 : 2 (3:1)

Sestava: Šlingr – Malínský, Krejčí, (46´-Čížek), Doubek, (58´- Ždímera), Pokorný, Šatný, Kozdera, (58´-Forejt Lukáš), Kříž Jan, Červák Marek, Hotta, Horváth Berta,(46´-Hanke)

Mužstvo, posílené o několik hráčů z širšího kádru „áčka“, dávalo od začátku zápasu najevo kdo bude pánem na hřišti. Svoji převahu vyjádřilo poměrně rychle brankami ve 4.min. Malínský 1:0 a ve 14.min. japonec Hotta zvýšil na 2:0, soupeř využil v 16.min. zaváhání našeho brankáře a Munzar snížil na 2:1, v 36. min. zvýšil na 3:1 opět Hotta a to byl poločasový výsledek. I druhý poločas se hrál za naší trvale výrazné převahy a branky dávali v 58.min. 4:1 Hotta a dovršil hattrick, 64.min. 5:1 Šatný a v 68.min. načal Honza Kříž další hattrick zápasů a zvýšil na 6:1, další góly přidal v 85 a 87.min. a  uzavřel střelecký koncert na osm gólů, soupeř dokázal snížit v 78.min. na 6:2, autorem byl opět Munzar. Mužstvo se tak dobře naladilo na „derby“, které se bude hrát v sobotu ve Staré Lysé. Řídil rozhodčí Roth a hráno bez napomínání žlutými kartami.

N e d ě l e  2 0 . z á ř í :

M u ž i  B : AFK  M I L O V I C E  B – Slovan  L Y S Á  B   4 : 0 (1:0)

Sestava: Pastorek – Malínský, Krejčí, Doubek, Červák  Jiří, Šatný. Červák Marek, Čížek, Forejt Lukáš, Horváth Berta, Skála

Domácí byli lepší a zaslouženě zvítězili brankami v 25, 57, 73 a 89.minutě.

N e d ě l e   1 3 . z á ř í :

M u ž i   B : Slovan  L Y S Á  B – AFK  S E M I C E  B   2 : 1 (1:1)

Sestava: Machačný – Malínský, Doubek, Šatný, Červák Jiří, Vaněček, (55´ Horvát Václav), Kříž Jan, Kozdera, (30´Horváth Jula), Červák Marek, (50´- Hanke), Horváth Berta, Skála

„Derby utkání béček“ z obou labských břehů, skončilo našim těsným a šťastným vítězstvím a získali jsme první tři body.  V naši brance zaskočil dorostenec Machačný a nevedl si špatně i když mu několikrát přálo i štěstí. Průběh utkání byl celkově vyrovnaný, brankové příležitostí byli na obou stranách a vzhledem k nepřesné a zbrklé střelbě mnoho gólů nepadlo. Vedení 1:0 zajistil Berta Horváth z penalty za faul na Kříže, v dalším průběhu hry měli oba soupeři po třech slibných šancích, které neproměnili a vyrovnání na 1:1 přišlo v 45.min. neobsazený Martínek dostal míč a běžel sám na brankáře. Druhý poločas byl rušnější a oba soupeři se předháněli v neproměňování šancí, a několikrát zasahovali úspěšně i oba brankáři a nám pomohlo jednou i břevno branky. Od 62. min. jsme hráli jen s deseti hráči, když byl po druhé žluté kartě (obě byly zbytečné) vyloučen Jula Horváth. O těsném vítězství se rozhodlo v 85.min. po přihrávce od Hankeho, Honza Kříž přízemní střelou překonal soupeřova brankáře a zajistil vydřené body.

N e d ě l e   6 . z á ř í :

M u ž i  B : Slovan  L Y S Á  B – SK  P O Ř Í Č A N Y  B  1 : 3 (1:1)

Sestava: Pastorek – Malínský, Doubek, Červák Jiří, (60´Horvát Václav), Krejčí, Vaněček, Červák Marek, Šatný, Horváth Jula, (82´Forejt Lukáš), Skála, Horváth Berta

Utkání dvou rozdílných poločasů. První poločas jsme udávali tón hry my a ve druhé půlce převzali režii hosté, kteří ji dotáhli i k zaslouženému vítězství, když dokázali využít více šancí, které si připravili. Zápas jsme začali náporem a již v první minutě jsme nevyužili rohový kop, 12´ - Jiří Červák zakončil náběh míčem do brankáře, 17´soupeřovu střelu vyrazil brankář na roh, 23´ Berta Horvát zakončil sólo střelou od tyče do tyče a ven z branky, 25.min. 1:0 Šatný zajistil vedení, 27.min. 1:1 Doubek vlastní brankou vyrovnal, 38´- Šatný z dobré posice vysoko nad branku, 48´- ubránili jsme tři soupeřovy rohy za sebou, 55´- skvělý zákrok brankáře Pastorka, 70.min. 1:2 brankář Pastorek zbytečně vyběhl a Chocholáč ho přeloboval, 72.min. Hampl zvýšil na 1:3, 73´střelu Šatného brankář soupeře vyrazil na roh a i hlavičku po jeho zahrání skvěle vyrazil, 78´ samostatný náběh na brankáře zakončil Berta Horváth střelou těsně vedle, 85´- nevyužili jsme další roh a to bylo vše.  Rozhodčí Bureš, žluté karty 0:4.

N e d ě l e   3 0 . s r p n a :

M u ž i  B : AFK  S A D S K Á   B – Slovan  L Y S Á   B   9 :0 (3:0)

Sestava : Husák – Kozdera, (40´Forejt), Vaněček, Malínský, Horváth Berta, Červák Jiří, Červák Marek, Pastorek, Bäumelt, Šatný, Jambor

V úvodním zápase naše „béčko“ propadlo a výsledek mluví za vše. Za stavu 5:0 následovala od 74 do 80 minuty branková smršť, kdy náš brankář vytahoval každé dvě minuty míč ze své sítě . Rozhodčí Kurka, hráno bez žlutých karet.