PODZIM 2019

N E D Ě L E  8 . z á ř í :

M u ž i  B : AFK  M I L O V I C E  B – Slovan  L Y S Á  B  3 : 1 (1:0)

Sestava: Pastorek – Šatný, Červák, Malínský, Bäumelt, Kozdera, Poborský Jan, Kříž Jan, Horváth Berta, Zápotocký, Kodeš, (69´Skála)

I přes relativně kvalitní výkon se nám nepodařilo, ani ve třetím kole, bodovat. V malém derby, které domácí pojali velice prestižně a nastoupili s polovinou hráčů z širšího kádru A týmu. My jsme tuto možnost neměli, když „áčko“ hrálo utkání ve stejné době. Ve vyrovnaném zápase jsme dotahovali jednogólovou ztrátu z úvodu zápasu. Když se nám po volném přímém kopu Zápotockého a dorážce kapitána Honzy Kříže podařilo vyrovnat a měli jsme v této části i více ze hry, přišla rychlá odpověď domácích a po naši individuální chybě šli znovu do vedení  a v další části hry přidali ještě jednu branku, na konečných 3:1. Opět jsme doplatili na neproměnění našich šancí. Sled branek : 9.min. 1:0 – Vajdík, 52.min. 1:1-Kříž Jan, 53.min. 2:1- Rett, 70.min. 3:1- Solar. Před slušnou návštěvou cca 60 diváků řídil rozhodčí Šafránek a hrálo se bez napomínání.

N e d ě l e  1 . z á ř í :

M u ž i  B : Slovan  L Y S Á  B – T J  P Ř E D H R A D Í   2 : 5 (1:1)

Sestava: Pastorek – Poborský Jan, (54 Svatoš), Malínský, (66´- Krejčí), Šatný, Červák,(46- Kozdera), Vaněček, Skála, Kříž Jan, Horváth Berta, Zápotocký, (70´-Bäumelt), Hanke

Rozhodčí Kubečka Pavel ukázal jednu žlutou soupeři.

Ani toto utkání neskončilo našim vítězstvím a byl tak zakončen „černý víkend“ lyského fotbalu, kdy jsme neuspěli ani v jednom zápase! První poločas byl vyrovnaný a více brankových příležitostí jsme měli my. Největší byli v 20´ Berta Horváth trefil břevno a z dalšího útoku Hanke zblízka mířil nad břevno, 27´ Zápotocký těsně minul branku, 28.min. 1:0 -Berta Horvát úspěšně zakončil své sólo z půlky hřiště, 35´-šanci soupeře vyřešil brankář, 44.min. 1:1 Malý gólem „do šatny“ vyrovnal. V druhé půli začalo pršet a hosté během pěti minut obrátili výsledek : 52.min. 1:2 – Hykš, 54.min. 1:3 Čepelák a 56.min. 1:4 Trumpus, naději vykřesal v 62.min. Hanke, kdy snížil na 2:4, ale to bylo z naší strany vše a naopak v 81.min. uzavřel Horák na 2:5 a dostali jsme nepopulárního „bůra“.

N e d ě l e  2 5 . s r p n a :

M u ž i  B : TJ  K O U N I C E – Slovan  L Y S Á  B   4 : 3 (2:1)

Sestava: Šlingr – Malínský, Poborský Jan, (57´Jambor), Bäumelt, (65´Krejčí), Červák, Vaněček, Skála, Kozdera, (70´ Zápotocký), Svatoš, Horváth Berta, Kříž Tomáš

Rozhodčí Suchánek, žluté karty 2:1.

První podzimní utkání, po postupu do 3.třídy, nám body nepřineslo. Herně jsme byli po celé utkání lepší a  průběh zápasu měli pod kontrolou. Doplatili jsme však na neproměňování brankových příležitosti a zaváhání v naši obraně a domácí to dokázali využít. Zápas jsme začali dobře a v 10.min. Tomáš Kříž zajistil vedení 0:1. Domácí však již za tři minuty z pokutového kopu vyrovnali na 1:1, úspěšný byli Bylina a v 42.min. se ujali vedení 2:1 brankou Sklenáře. Po hodině hry nás soupeř zmrazil dvěma rychlými góly  v 60.min. Sklenář 3:1 a v 62.min. Kotal zvýšil na 4:1. Z našeho tlaku v závěru zápasu v 65.min. snížil Vaněček na 4:2 a v 86.min. Zápotocký uzavřel na konečných 4:3.