PODZIM 2018

Neděle  2 3 . z á ř í :

M u ž i  : Sokol  K R C H L E B Y – Slovan  L Y S Á  B   4 : 4 (3:3)

Sestava: Pastorek – Malínský, Poborský Jan, Bäumelt, Doubek – Kříž Jan, Červák, Horváth Berta, Zápotocký, (75´ Machačný) – Pozníček, (46´ Hanke), Lacko, (46´Kozdera)

Těsná porážka z minulého utkání, na domácím hřišti, nezanechala na nás žádné stopy. V zápase proti soupeři, který patří k favoritům usilujícím o postup, jsme zahráli dobře a udrželi si bilanci nejúspěšnějšího mužstva v zápasech na soupeřových hřištích. Domácí měli v průběhu utkání mírně navrch, nám se vydařil začátek. V 11.min. Berta Horváth zajistil vedení 0:1 a ve 20.min. Jan Poborský zvýšil na 0:2. Pak přišli ke slovu domácí v 26.min. Kubík snížil na 1:2 a stejný hráč v 34.min. vyrovnal na 2:2. Do konce poločasu se výsledek ještě měnil, v 40.min. Jan Kříž vrátil vedení na 2:3, ale domácí Novák v další minutě opět vyrovnal na 3:3 a tak skončil první poločas. Druhá půle nebyla na góly již tak bohatá. Nejprve v 62.min. Kubík zajistil domácím vedení 4:3 a dosáhl na hattrick. Soupeř se však z vítězství a plného bodového zisku neradoval, v 80.min. Hanke vyrovnal na konečných 4:4 a odvezli jsme si cenný bod. Jedna zajímavost nakonec, v domácím mužstvu nastoupili i dva naši bývalí hráči Jirka Zítka a Jan Palyza. Rozhodčí Hlavička udělil domácím jednu a nám tři žluté karty.

Neděle  1 6 . z á ř í :

M u ž i  B : Slovan  L Y S Á   B – TJ  P Ř E D H R Á D Í   0 : 1 (0:1)

Sestava: Pastorek – Krejčí, Malínský, Doubek, (46´Pozníček), Svatoš – Poborský Jan, Kozdera, (40´Bäumelt), Kříž Jan, Růžička – Horváth Jula, Horváth Berta

První porážka na domácím hřišti byla celkem zasloužená. Naši hráči, kterých přišlo k zápasu jen třináct, podali nejslabší výkon z dosud odehraných podzimních zápasů. Soupeři tak stačila větší snaha a touha po vítězství, která mnoha našim chyběla. Hostům tak stačila jedna vydařená střela po chybě našeho obránce. Začátek zápasu patřil ještě nám, ale brankových příležitostí jsme mnoho neměli a ani soupeř jich mnoho neměl. Nejzajímavější minuty utkání: 6´- míč skončil v naši brance, gól pro ofsajd neuznán, 15´- po přímém kopu prodlužoval Poborský hlavou těsně vedle, 18´- unikající Berta Horváth sražen zezadu, zákrokem na červenou kartu, ale rozhodčí udělil jen žlutou a z následného přímého kopu trefil Kozdera spojnici břevna s tyčí, 21´- soupeř nevyužil rohový kop a v 27´jsme nevyužili tři rohy po sobě, 43.min. 0:1 Hybš, po zaváhání obránce, napálil zprava míč, který skončil pod břevnem v protilehlém straně naší branky, 46´- Berta Horváth z dobré pozice mířil do brankáře a v 55´měl další šanci a hlavou opět trefil gólmana, 67´- pěknou střelu July Horvátha vyrazil brankář na roh, 72´- tutovka soupeře samostatný náběh zakončen střelou vedle, 79´- Berta Horváth hlavou netrefil branku. Soupeř pak už těsné vítězství ubránil. Rozhodčí Kubečka Matěj, žluté karty 0:2.

Neděle  9 . z á ř í :

M u ž i  B : TJ  S T R A K Y  B – Slovan  L Y S Á   B   1 : 6 (1:2)

Sestava: Pastorek – Svatoš, Malinský, Jambor, (46´Lacko), Poborský Jan – Kříž Jan, Kozdera, Růžička, Husák – Zápotocký, (72´Horváth Jula), Horváth Berta

I třetí soutěžní utkání, hrané opět na soupeřově hřišti, skončilo vítězstvím, které mohlo být ještě vyšší. Zabránil tomu jednak dobře chytající domácí brankář a občas i snaha některých našich hráčů prokombinovat se s míčem až do branky. Zápas jsme začali náporem a neproměnili tři dobré šance, ale v 10.min. Kozdera otevřel skóre 0:1. Domácí se nepoložili, nadále odolávali a kolem dvacáté minuty vyrovnali hru a v 24.min. Šantrůček vyrovnal na 1:1. Před koncem první půle ve 44.min. Honza Kříž vrátil vedení na 1:2. Druhý poločas byl hrán za ještě výraznější převahy a domácí nestíhali. Jedna šance střídala druhou a míč do soupeřovy branky postupně poslali: 54.min. – 1:3 Berta Horváth hlavou po rohu, 56.min. – 1:4 Honza Kříž svoji druhou brankou v utkání, 64.min. 1:5 – Zápotocký a v 71.min. 1:6 – Berta Horváth, který se v zápase trefil podruhé.

N e d ě l e  2 . z á ř í :

M u ž i  B : Sokol  V Š E C H L A P Y  B – Slovan  L Y S Á  B   0 : 7 (0:4)

Sestava: Pastorek – Malínský, Schneiberg ml., Doubek, (51´- Bäumelt), Poborský Jan – Kříž Jan, Kozdera, (46´- Jambor), Červák, Zápotocký, (28´- Svatoš) – Hanke, Husák

Utkání, na všechlapském posvícení, se našim hráčům povedlo a domácím asi trochu zhořklo. V průběhu celého utkání byla herní převaha na naši straně. Domácí těžko odolávali tlaku a jejich snaha o protiútoky byla ojedinělá a obrana si s nimi dokázala poradit. Na góly se dlouho nečekalo a již ve 4.min.zajistil vedení 0:1 Honza Kříž, druhou branku přidal v 10.min.Zápotocký. Naše převaha pokračovala a v 30.min. zvýšil Honza Kříž na 0:3 a do konce první půle se ještě trefil v 41.min. Hanke a bylo to 0:4. Druhý poločas se hrál za vydatného deště, který ztěžoval pohyb hráčů i míče. Domácí měli v 53´ šanci, kterou jim zmařil včasným vyběhnutím mimo pokutové brankář Pastorek a zahrál přitom rukou a byl „odměněn“ žlutou kartou. Naše převaha pokračovala a v 57.min. Hanke zvýšil na 0:5 a stejný hráč v 74.min. přidal na 0:6 a dosáhl hatrik. Poslední branku zaznamenal v 80.min. Honza Poborský a uzavřel skóre na 0:7. Utkání řídil rozhodčí Volf, který udělil domácí jednu a našim hráčům dvě žluté karty.

N e d ě l e  2 6 . s r p n a :

M u ž i  B : SK  B Ř Í S T V Í – Slovan  L Y S Á  B  2 : 4 (0:2)

Sestava: Pastorek – Šatný, (46´Bäumelt), Krejčí, Malínský, Doubek – Kříž Jan, Červák, Kozdera, Hanke, (56´ Pozníček) – Horváth Berta, Husák

První soutěžní utkání jsme sehráli na soupeřově hřišti, který nastoupil se zcela novým a výkonnostně lepším mužstvem. Úvod zápasu byl herně vyrovnaný, my jsme lépe kombinovali a připravili jsme si i brankové příležitostí. V 18.min. zajistil vedení 0:1 Husák po spolupráci s Bertou Horváthem. Na 0:2 zvýšil v 32.min. Kozdera po rychlém útoku. Domácí hráli bojovně, ale v prvním poločase žádnou šanci neměli. Ve druhé půli pak měli i více ze hry, ale jejich útoky jsme dokázali odvracet a naopak z protiútoků jsme vedení navýšili. V 63.min. Honza Kříž zvýšil na 0:3 a v 67.min. Husák přidal na 0:4. Pak byli úspěšní i domácí v 71.min. Srnec snížil na 1:4 a v 80.min. Žolták z penalty 2:4. Naše vítězství mohl završit v 90.min. Berta Horváth, který zahrával pokutový kop na svoji osobu, ale střelecky se mu nedařilo jak v průběhu zápasu tak i tentokrát selhal a překopl branku. Utkání řídil rozhodčí Bureš, žluté karty 1:1.