Příprava

N e d ě l e   1 3 . s r p n a :

M u ž i  B : Slovan L Y S Á  B – AFK  M I L O V I C E  B  8 : 0 (6:0)

Sestava: Karel – Poborský Jan, Kříž Jan, Malínský, Doubek – Šatný, Lacko, Horváth David, Šťastný David - Horváth Berta, Horváth Jula, střídali: Málek, Kodeš, Zápotocký, Svatoš, Kříž Láďa

V dalším přípravném utkání si kluci dokázali poradit s účastníkem 3.třídy a nadělili mu pěkný debakl. Od dvouciferné porážky zachránil hosty několika dobrými zákroky brankář Havelka a ve druhém poločase i ležérnost našich hráčů, při střelbě na soupeřovu branku. Hosté i přes svoji snahu, hlavně ve druhém poločase, nedokázali poslat míč do naší branky ani jednou, ke střelbě se dostali jen minimálně a co nešlo vedle, likvidoval s přehledem brankář Karel. Sled branek : 5.min. 1:0 – Jula Horváth, 6.min. 2:0 – Berta Horváth, 23.min. 3:0 – Jula Horváth, 27.min. 4:0, 28.min. 5:0 a 33.min. 6:0 – všechny Berta Horváth, 47.min. 7:0 –Šatný a 82.min. 8:0 – Jula Horváth.

S o b o t a  5 . s r p n a :

M u ž i  B : Slovan  L Y S Á  B – Sokol  S T R A T O V   7 : 4 (4:0)

Sestava : Hajný Petr, (46´Bláha) – Kříž Jan, Bäumelt, Malínský, Doubek – Poborský Jan, Schneiberg ml., Červák, Rahman - Horváth Jula, Horváth Berta, střídali: Kodeš, Hajný Fanda, Stejskal, Kiewak

Nově sestavené „béčko“ svým výkonem překvapilo a soupeře, který hraje třetí třídu, dokonale zaskočilo. Hlavně v prvním poločase jsme měli výraznou převahu a hosté se před naši branku mnohokrát nedostali. Výsledkem bylo výrazné vedení, které naše hráče asi ukolébalo a domnívali se, že o výsledku je rozhodnuto, ale opak byl pravdou. Stratov to však “nezabalil“ a v úvodu druhého poločasu dokázal snížit, až na rozdíl jediné branky. Naštěstí se naši hráči včas vzpamatovali a dalšími brankami si pojistili vítězství. Sled branek: 1:0 – Červák, 2:0 – Poborský Jan, 3:0 – Schneiberg, 4:0 – Horváth Berta, pak přišel ke slovu Stratov a snížil na 4:3, 5:3 – Horváth Jula, 6:3 – Horváth Berta, soupeř ještě snížil na 6:4 a na 7:4 uzavřel Rahman.