JARO 2018

S o b o t a  9 . č e r v n a :

Ž á c i : Slovan  L Y S Á – TJ  K A M E N É  Z B O Ž Í   5 : 3 (1:3)

Hráli: Povolný – Bufka, Bízek, Cáska, Machačný, Duran, Horvát Jan, Čejka, Čermák, Bureš, Chmelík, Horvát Jakub, Nič Tomáš, Horvát Erik, Šesták

V posledním zápase vybojovali kluci zasloužené vítězství když měli většinou územní převahu. V prvním poločase však vedl překvapivě soupeř, který z protiútoků využil výškovou převahu svých dvou hráčů. Ve druhé půlce naši kluci hráli odpovědněji v obraně a i převaha byla výraznější a z řady střel na soupeřovu branku, čtyři skončili v jeho síti. Sled branek : 12.min.- 0:1, 15.min.-0:2, 18.min.- 1:2 Bureš, 32.min.-1:3, 36.min. 2:3- Chmelík, 54.min. 3:3- Horvát Jan, 55.min. 4:3-Horvát Jan, 68.min. 5:3-Horvát Jakub

S o b o t a  2 . č e r v n a :

Ž á c i : AFK  S A D S K Á – Slovan  L Y S Á   5: 1 (2:1)

Hráli: Povolný – Bízek, Cáska, Machačný, Horvát Jan, Čejka, Čermák, Bureš, Horvát Jakub, Nič Tomáš, Horvát Erik, Šesták

Po celkem herně vyrovnaném prvním poločase, dokázali domácí využít své větší fysické vyspělosti několika hráčů a zajistit si vítězství. Naši branku vstřelil Machačný.

S o b o t a  2 6 . k v ě t n a :

Ž á c i : Slovan  L Y S Á – Sokol  O P O Č N I C E  1 6 : 4 (5:2)

Hráli: Povolný – Bufka, Bízek, Cáska, Machačný, Horvát Jan, Čejka, Čermák, Bureš, Chmelík, Horvát Jakub, Nič Tomáš, Durdan, Horvát Erik, Šesták

Utkání se slabším soupeřem skončilo vysokým vítězstvím. Střelecký festival zahájil v 4.min. Cáska, který ho i ukončil v 70.min. Další góly přidali Horvát Jan a Machačný po 4, Horvát Jakub – 3 a po jedné brance dali Horvát Erik, Bureš a Čejka.

N e d ě l e  2 0 . k v ě t n a :

Ž á c i : Čechie  C H R Á S T – Slovan L Y S Á  1 : 5 (0:3)

Hráli: Machačný – Bufka, Bízek, Strnad, Horvát Jan, Čejka, Čemák, Bureš, Chmelík, Horvát Jakub, Nič Tomáš

Utkání na soupeřově hřišti ovládli naši kluci od samého začátku a s přehledem zvítězili. O branky s podělilli: 10.min. 0:1 Horvát Jan, 15.min. 0:2 Čejka, 25.min. 0:3 Chmelík, 39.min.0:4 Horvát Jakub, 58.min. 0:5 Strnad a v 60.min. domácí uzavřeli na 1:5.

S o b o t a  1 2 . k v ě t n a :

Ž á c i : Slovan  L Y S Á  - Sokol  S T R A T O V   1 : 2 (1:2)

Hráli: Machačný – Bufka, Strnad, Horvát Jan, Čejka, Čermák, Bureš, Chmelík, Horvát Jakub, Nič Tomáš, Povolný, Horvát Erik, Šesták

Ve vyrovnaném utkání si těsné vítězství překvapivě připsal soupeř, který dokázal proměnit své šance v prvním poločase. Naši kluci mají sice míč častěji, ale hrají příliš individuálně a pak jim chybí síla na zakončení. Všechny góly padly v prvním poločase : 22.min. 0:1 , 32.min.0:2, 35.min. 1:2 – Horvát Jakub.

S o b o t a  5 . května:

Ž á c i : Slovan  P O D Ě B R A D Y – Slovan  L Y S Á   5 : 1 (4:0)

Hráli: Povolný – Bufka, Bízek, Strnad, Machačný, Horvát Jan, Horvát Jakub, Čermák, Bureš, Lorko, Šesták

K zápasu na hřiště vedoucího družstva odjeli kluci bez několika hráčů základní sestavy. Domácí celek měl po většinu převahu a opíral se o výkon několika fyzicky vyspělejších žáků. Naši kluci se snažili hrát kombinačně, ale opět chybělo zakončení a tak domácí výrazně zvítězili. Za stavu 4:0 snížil Machačný na 4:1.

S O B O T A  2 8 . d u b n a :

Ž á c i : Slovan  L Y S Á – FK  D Y M O K U R Y   3 : 1 (2:0)

Hráli: Povolný – Bufka, Strnad, Machačný, Horvát Jan, Horvát Jakub, Čejka, Čermák, Bureš, Horvát Erik, Nič Tomáš, Durdan, Šesták,

Proti průměrně fysicky zdatnějšímu soupeři se hrálo za naši mírné převahy. Hosté však dokázali naše útoky odvracet, chyběla přesná střela na branku a tak míč v jejich síti skončil jen třikrát. Sled branek : 8.min. 1:0 – Horvát Jakub, 9.min. 2:0- Čejka, 38.min. 3:0 – Machačný , 59.min. 3:1.

N e d ě l e  2 2 . d u b n a :

Ž á c i : TJ  B U D I M Ě Ř I C E – Slovan  L Y S Á   2 : 1 (1:0)

Hráli: Povolný – Bízek, Strnad, Machačný, Horvát Jan, Čejka, Čermák, Bureš, Chmelík, Horvát Jakub, Nič, Durdan, Horvát Erik, Lorko

Vyrovnané utkání, ve kterém strhli fyzicky vyspělejší domácí vítězství ve druhém poločase na svoji stranu. Soupeř se ujal vedení 1:0 , ve druhém poločase Machačný vyrovnal na 1:1 a domácí pak přidali i vítězný gól.

S o b o t a  1 4 . d u b n a :

Ž á c i : Slovan  L Y S Á  - SK  L O U Č E Ň   5 : 2 (2:2)

Hráli: Machačný –Bufka, Bízek, Horvát Jan, Povolný, Horvát Erik, Čejka, Horvát Jakub, Čermák, Bureš, Nič Tomáš, Durdan, Čejka, Cáska

Utkání hrané za naši trvalé převahy proti snaživému soupeři, kterému velmi dobře chytal brankář. Vedení 1:0 zajistil v 17.min. Horvát Jakub, soupeř v 32.min. vyrovnal na 1:1 a v následující minutě se ujal vedení 1:2 a hned v další minutě Bureš srovnal na 2:2 . O vítězství rozhodl  ve druhém poločase Jakub Horvát brankami v 48, 53 a 64.minutě.

N e d ě l e  8 . d u b n a :

Ž á c i : TJ  P Á T E K – Slovan  L Y S Á  0 : 5 (0:2)

Hráli: Povolný – Bufka, Strnad, Machačný, Horvát Jan, ČERMÁK, Bureš, Chmelík, Horvát Kuba, Nič Tomáš, Šesták, Horvát Erik

V dalším soutěžním utkání dokázali kluci, na hřišti posledního celku, bez problému zvítězit. Sled branek: 7´- 0:1 Horvát Jan, 29´- 0:2 Bureš, 47´- 0:3 Machačný, 48´- 0:4 Machačný, 65´- 0:5 Horvát Jan

S t ř e d a  4 . d u b n a :

Ž á c i : Slovan  L Y S Á – S T R U H Y  9 : 3 (6:2)

Hráli : Machačný – Bufka, Bízek, Povolný, Horvát Jan, Čejka, Čermák, Bureš, Chmelík, Horvát Kuba, Durdan, Horvát Erik, Šesták

První jarní utkání okresního přeboru soutěže 1+7, skončilo našim výrazným vítězstvím. Sled branek : 2´- 1:0 Horvát Jakub, 3´- 2:0 Horvát Jan, 11´- 3:0 Čejka, 18´- 4:0 Bureš, 20´- 4:1, 22´- 5:1 Horvát Erik, 24´- 5:2, 31´- 6:2 Horvát Jakuba, 7:2 Horvát Erik, 44´- 8:2 Čermák, 53´- 9:2 Bízek, 62´- 9:3

PODZIM 2017

N e d ě l e  5 . l i s t o p a d u :

Ž á c i : Slovan  L Y S Á – AFK  S A D S K Á  3 : 2 (1:2)

Hráli: Šemlej – Bufka, Bízek, Strnad, Machačný, Povolný, Horvát Jan, Čejka, Čermák, Bureš, Chmelík, Horvát Jakub, Nič Tomáš, Le Vu Hohang Ahn, Nič Jakub, Horvát Erik

Poslední podzimní soutěžní utkání bylo vyrovnané a po prohraném prvním poločase, dokázali naši kluci ve druhé půli strhnout vítězství na svoji stranu. Soupeř se ujal v 18.min. vedení 0:1 a v 29.min. zvýšil na 0:2. V poslední minutě prvního poločasu snížil Machačný na 1:2. Po poločasové přestávce stříleli branky již jen naši žáci, v 59.min. Horvát Jan vyrovnal na 2:2 a v 65.min. vstřelil vítěznou branku Horvát Jakub.

S o b o t a  2 8 . ř í j n a :

Ž á c i : TJ  O P O Č N I C E – Slovan  L Y S Á  0: 1 1 (0:4)

Hráli: Šemlej – Cáska, Bufka, Strnad, Machačný, Povolný, Horvát Jan, Horvát Daniel, Čermák, Bureš, Chmelík, Horvát Jakub, Bízek, Le Vu Hoang Ahn, Durdan, Horvát Erik,

O vítězství našich kluků nebylo pochyb a bylo jen otázkou kolik nastřílí gólů. Úspěšní střelci : Horvát Erik – 4, Cáska – 3, Horvát Jakub – 2, Chmelík a Povolný po 1.

N e d ě l e  2 2 . ř í j n a :

Ž á c i : Slovan  L Y S Á  -  Čechie  C H R Á S T   6 : 1 (4:0)

Hráli: Šemlej – Cáska, Bufka, Strnad, Červeňák, Povolný , Horvát Kuba, Čejka, Nič Kuba, Bureš, Chmelík, Horvát Jan, Nič Tomáš, Le Vu Hoang Ahn, Bízek, Horvát Erik

Zápas byl hrán za trvalé převahy našich kluků, o jejichž vítězství nebylo pochyb. Všechny naše branky vstřelil Horvát Kuba.

S o b o t a  1 4 . ř í j n a :

Ž á c i : Sokol  S T R A T O V  - Slovan  L Y S Á  2 : 3 (1:1)

Hráli: Šemlej – Cáska, Bufka, Strnad, Červeňák, Povolný, Horvát Jan, Čejka, Čermák, Bureš, Chmelík, Horvát Kuba, Nič Tomáš, Le Wu Hoang Ahn, Nič Jakub, Horvát Erik

Ve vyrovnaném utkání dokázali naši kluci strhnout vítězství na svoji stranu, i když dvakrát prohrávali. Vítěznou branku vsítili v poslední minutě utkání. Sled branek: 6.min.-1:0 , 18.min. – 1:1 – Horvát Kuba,  42.min. 2:1, 52.min. 2:2 – Nič Tomáš, 70.min. 2:3 – Horvát Kuba

N e d ě l e  8 . ř í j n a :

Ž á c i : Slovan  L Y S Á – Slovan  P O D Ě B R A D Y   0 : 2 (0:1)

Hráli: Šemlej – Cáska, Bízek, Strnad, Machačný, Durdan, Horvát Jan, Čejka, Čermák, Bureš, Horvát Jakub, Povolný, Nič Tomáš, Le Wu Hoang Ahn, Dvořák, Horvát Erik

Třetí utkání za sebou kluci prohráli. Průběh utkání byl vyrovnaný a opět zde svoji roli sehrála větší fyzická vyspělost žáků soupeře.

S o b o t a  3 0 . z á ř í :

Ž á c i : FK  D Y M O K U R Y – Slovan  L Y S Á   4 : 1 (0:1)

Hráli: Lorko – Cáska, Bízek, Strnad, Machačný, Durdan, Horvát Jan, Čejka, Čermák, Bureš, Chmelík, Horvát Kuba, Dvořák, Le Wu Hoang Ahn, Nič Tomáš

Ani další utkání na soupeřově hřišti neskončilo naši výhrou i když bylo dobře rozehrané a od 9.min. vedli naši kluci 0:1 zásluhou Kuby Horvátha. Ve druhém poločase však byli střelecky úspěšnější a opět i fysicky zdatnější domácí a výsledek obrátili ve svůj prospěch.

Č t v r t e k 2 8 . z á ř í :

Ž á c i : TJ  K A M E N N É  Z B O Ž Í – Slovan  L Y S Á   7 : 0  (2:0)

Hráli : Šemlej – Cáska, Nič Jakub, Strnad, Machačný, Durdan, Horvát Jan, Čejka, Čermák, Bureš, Chmelík, Horvát Jakub, Nič Tom, Le Vu Hoang Ahn, Povolný, Horvát Erik

První porážka s fysicky vyspělejším soupeřem, proti němuž měli naši kluci až zbytečně velký respekt. O vítězství domácích rozhodli fysicky zdatní a střelecky úspěšní bratři Noskové, kteří dali dohromady šest gólů.

N e d ě l e  2 4 . z á ř í :

Ž á c i : Slovan  L Y S Á  -   TJ  B U D I M Ě Ř I C E   5 : 2 (3:1)

Hráli: Šemlej – Cáska, Šesták, Strnad, Machačný, Dvořák, Horvát Jan, Čejka, Čermák, Bureš, Chmelík, Horvát Kuba, Nič Tomáš, Le Vu Hoang Ahn, Bízek, Horvát Erik

V utkání, dosud neporažených družstev, byli úspěšnější naši kluci, kteří zaslouženě zvítězili. Branky vstřelili Horvát Kuba – 3, Čejka a Bureš po 1.

S o b o t a   1 6 . z á ř í :

Ž á c i : FK  L O U Č E Ň  -  Slovan  L Y S Á   1 : 4 (1:3)

Hráli: Šemlej – Čejka, Chmelík, Le Vu Hoang Ahn, Machačný, Nič Tomáš, Povolný, Strnad, Bureš, Bízek, Durdan, Bufka, Dvořák, Lorko, Horváth Dominik

I v dalším utkání, žákovského okresního přeboru 1+7, dokázali kluci zvítězit i když v sestavě chyběli „střelci“ Horvátové. Po celé utkání jsme měli průběh utkání ve své moci a převahu vyjádřili brankami : Bureš – 2, Le Vu Hoang Ahn, Chmelík.

N e d ě l e  1 0 . z á ř í :

Ž á c i : Slovan  L Y S Á – TJ  P Á T E K   1 7 : 0 (9:0)

Hráli: Šemlej – Cáska, Čermák, Horvát Jakub, Chmelík, Le Vu Hoang Ahn, Nič Jakub, Nič Tomáš, Povolný, Strnad, Bureš, Lorko, Čejka, Horvát Jan

I ve druhém soutěžním utkání kluci, po trvalé výrazné převaze, vysoko zvítězili. Střelecky se opět blýskl Jakub Horvát, který dal 8 branek, další přidali: Horvát Jan – 3, Čermák, Chmelík, Nič Tomáš, Povolný, Bureš a Čejka po 1.

N e d ě l e  3 . z á ř í :

Ž á c i : S T R U H Y – Slovan  L Y S Á   2 : 8 (1:5)

Hráli: Šemlej – Cáska, Čermák, Horvát Jakub, Horvát Jan, Chmelík,Le Wu Hoang Ahn, Nič Jakub, Nič Tomáš, Strnad,Bureš

V úvodním zápase okresní soutěže, hraném na polovinu hřiště s menším počtem hráčů, jsme dokázali jasně zvítězit. Všichni kluci, kteří se v utkání vystřídali, podali dobrý výkon a zaslouží si pochvalu. Branky zaznamenali: Horvát Jakub – 4, Strnad – 2, Chmelík a Bureš po 1.