Přípravka  s t a r š í : Sokol  S T R A T O V  B – Slovan  L Y S Á   3 : 2

P o n d ě l í  2 8 . k v ě t n a :

Přípravka  s t a r š í : Slovan  LYSÁ – TJ  BUDIMĚŘICE  11 : 0 (6:0)

Hráli: Procházka Vítek – Šesták, Dvořák, Greif, Kavan, Říman Daniel, Říman Marek, Ul Haq, Zeman, Medřický, Kavur, Hercík, Sosnovský

Utkání proti soupeři, který hrál s věkově mladšími kluky než jsou naši a tak se hrálo za naši vytrvalé výrazné převahy, kterou brankami zhodnotili: Kavur – 3, Šesták – 2, Hercík – 2, Medřický – 2, Kavan – 1, Zeman – 1.

P o n d ě l í   2 1 . k v ě t n a :

Přípravka  s t a r š í : Slovan  L Y S Á – Sokol  P Ř E R O V   6 : 6 (3:3)

Hráli: Procházka Vítek – Šesták, Dvořák, Grif, Kavan, Říman Daniel, Říman Marek, UL Haq, Zeman, Medřický, Kavur, Hercík, Sosnovský

Utkání vyrovnaných soupeřů skončilo zaslouženě nerozhodně.

P o n d ě l í  1 4 . k v ě t n a :

Přípravka  s t a r š í : TJ  K Ř I N E C – Slovan  L Y S Á   2 : 6 (2:0)

V dalším utkání na soupeřově hřišti dokázali naši kluci obrátit nepříznivý výsledek z prvního poločasu a zvítězit.

P o n d ě l í  7 . k v ě t n a :

Přípravka  s t a r š í : Slovan  LYSÁ – Sokol  TŘEBESTOVICE   10 : 2 (5:0)

Hráli: Procházka Vítek – Šesták, Švásta, Pořízka, Zeman, Říman Daniel, Říman Marek, Baďura, Kratochvíl, Greif, Dvořák, Ul Haq, Čonka, Kavan

Kluci si zápas vyloženě užili a zaslouženě vyhráli. Soupeř využil jediné dvě šance, které v zápase měl. Jinak si to naši pohlídali. Branky vstřelili: Greif, Šesták, Ul Haq po 2, Kratochvíl, Švásta, Říman Marek, Kavan po 1.

P o n d ě l í   3 0 . dubna:

Přípravka  s t a r š í :  Polaban  NYMBURK B - Slovan  LYSÁ   5 : 1 9 (2:8)

Výrazné vítězství na soupeřově hřišti. Je však nutné podotknou, že za domácí celek hráli chlapci ročníku 2007,což je věk mladší přípravky. V našem družstvu byla řada kluků ročníku 2007 a tato fyzická převaha hraje v tomto věku důležitou roli.

Č T V R T E K  2 6 . d u b n a :

Přípravka  s t a r š í : Slovan  L Y S Á – AFK  N Y M B U R K  7 : 4 (2:1)

Hráli: Procházka Vítek – Šesták, Dvořák, Greif Václav, Kavan, Říman Daniel, Říman Marek, Ul Haq, Zeman, Medřický,

Kavan, Hercík, Sosnovský

Po herně vyrovnaném a těsném vedení v prvním poločase, rozhodli naši chlapci o své výhře ve druhé půlce. Branky vsítili : Šesták – 3 , Dvořák, Greif, Říman Daniel a Říman Marek po 1.

P o n d ě l í  1 6 . d u b n a :

Přípravka  s t a r š í : Sokol  DRAHELICE B – Slovan  LYSÁ   2 : 8 (0:3)

Hráli: Procházka Vítek – Zeman, Pořízka, Říman Daniel,  Greif, Pokorný, Šesták, Baďura, Kavan, Ul- Haq, Čonka, Botoš, Dvořák

Na tento zápas jsem využil změněný systém vybírání sestavy, hrát bude pouze ten, kdo bude na tréninku fungovat. Tento způsob se vyplatil, chlapci hráli s chutí a krásnými kombinacemi si vytvořili v prvním poločase zasloužený náskok. Ve druhé půli se objevila část, kdy chlapci přestali odpovědně hrát, čehož soupeř využil a vstřelil nám dva rychlé góly. Poté bylo chlapcům domluveno a hra se zlepšila. Výsledek tak odpovídá hernímu projevu našeho družstva. Branky vsítili: Šesták – 3, Greif – 2, Botoš, Kavan a Čonka po 1.

P o n d ě l í  9 . d u b n a :

Přípravka  s t a r š í : Slovan  L Y S Á – TJ  L I T O L   2 : 8 (0:3)

Hráli: Procházka Vítek – Šesták, Dvořák, Greif Václav, Kavan, Říman Daniel, Říman Marek, Sosnovský, Ul Haq, Zeman, Medřický, Hercík, Kavur

Zahajovací jarní soutěžní utkání skončilo zaslouženým vítězstvím soupeře.

PODZIM 2017

P o n d ě l í  2 3 . ř í j n a :

Přípravka starší : Slovan LYSÁ – Sportovní sdružení OSTRÁ  3:10 (0:6)

Hráli: Procházka Vítek – Greif Václav, Dvořák, Kavan, Říman Daniel, Říman Marek, Sosnovský, Šesták, Ul Haq Arif, Zeman, Kavan, Medřický

Soupeř byl lepší a v prvním poločase si vytvořil dostatečný brankový náskok. Druhý poločas byl již vyrovnanější a naším klukům se podařilo vstřelit i tři branky, která dali Šesták 2 a Greif 1.

P o n d ě l í  1 6 . ř í j n a :

Přípravka  s t a r š í : Slovan  L Y S Á – Polaban  N Y M B U R K  B  3 : 3 (0:0)

Hráli: Procházka – Greif, Šesták, Čonka, Baďura, Pokorný, Dvořák, Kavan, Zeman, Ul Haq, Říman Marek, Říman Daniel

Další z naší strany velice pohledné utkání, stejně jako v zápase v Litoli, kde naši kluci sice předvedli nejlepší fotbal za celou sezónu, avšak vysoko prohráli. Tentokrát však neodešli bodově naprázdno. I když soupeř pokaždé vedl, chlapci se nesložili, bojovali a pokaždé jednogólové manko dokázali neprodleně smazat. Za předvedenou bojovnou hru patří klukům poděkování. Branka: Greif, Baďura, Čonka

P o n d ě l í  9 . ř í j n a :

Přípravka  s t a r š í :  TJ  L I T O L  - Slovan  L Y S Á   9 : 2 (5:0)

Hráli : Procházka Vítek – Greif Václav, Dvořák, Kavan, Říman Daniel, Říman Marek, Sosnovský, Šesták, Ul Haq Arif, Zeman, Kavur, Medřický

V „městském derby“ zvítězili výrazně domácí. Naše branky dali Šesták a Zeman

P o n d ě l í  2 . ř í j n a :

Přípravka  s t a r š í : Slovan  L Y S Á – Sokol  S T R A T O V   3 : 1 0  (1:7)

Hráli: Procházka Vítek – Šesták, Čonka, Říman Daniel, Novotný, Grgurinovič, Zeman, Ul-Haq, Greif Václav, Dvořák, Sosnovský, Kavan, Urbánek

Utkání z naši strany plné nepřesností. Soupeřova brankáře jsme, hlavně v prvním poločase,  téměř neohrozili a všechny naše tři střely skončili v jeho síti. Kluci však šanci neucítili a propadli i ve hře v poli. A tak se zrodila vysoká prohra. Naše branky dali Šesták – 2 a Kavan – 1.

P o n d ě l í  2 5 . z á ř í :

Přípravka  s t a r š í : AFK  M I L O V I C E – Slovan  L Y S Á   1 3 : 0 (6:0)

Hráli: Procházka – Šesták, Dvořák, Říman Marek, Říman Daniel, Ul-Haq, Kavan, Novotný

Utkání s nejspíše nejlepším soupeřem se nám nevydařilo. Kluci přijeli k utkání už odevzdaní a podle toho vypadal i průběh zápasu. Ve druhém poločase však naši žáci zjistili, že milovičtí jsou také jen kluci jako oni a začali hrát. Bohužel, všechny naše útoky však skončili na brankáři, kterého kluci spíše trefovali, než aby ho donutili k nějakému zákroku. A tak se zrodila vysoká prohra.

P o n d ě l í   1 8 . z á ř í :

Přípravka  s t a r š í :  Slovan  L Y S Á – AFK  N Y M B U R K   1 0 : 4 (5:0)

Hráli : Procházka – Šesták, Zeman, Říman Marek, Říman Daniel, Pokorný, Greif Václav, Greif Bohouš, Ličartovský, Čonka, Ul – Haq, Kavan, Sosnovský, Dvořák, Urbánek

Soupeř dorazil k utkání oslabený, když přijelo jen osm žáků a naši kluci tak ucítil šanci a zahráli si napohled pěkný fotbal a díky tomu si zajistili poločasové vedení 5:0. V druhé půli jsme začali experimentovat se sestavou a tak se i soupeř dostával častěji k naší brance, jeho první šance ještě skvěle chytil brankář Procházka, ale soupeřův tlak narůstal a začal své šance proměňovat. Naši kluci za stavu 5:3 opět začali hrát organizovaně a soupeře již k ničemu nepustili a začali jsme opět střílet branky. Za stavu 10:3 jsme před koncem špatně střídali a hosté tak dali lehkou branku na 10:4. Za super výkon patří klukům pochvala. Branky vstřelili: Šesták – 3, Kavan – 2, Říman Marek, Říman Daniel, Dvořák, Čonka a Sosnovský po 1.

P á t e k 1 5 . z á ř í :

Přípravka  s t a r š í : Sokol  P Ř E R O V – Slovan  L Y S Á   8 : 7 (5:2)

Hráli: Procházka – Šesták, Novotný, Říman Marek, Říman Daniel, Čonka, Urbánek, Ličartovský, Zeman, Ul-Haq, Kavan, Dvořák, Greif Václav

Další utkání, které sehráli naši kluci, bylo hrané spíše bojovně, než pohledným fotbalem, skončilo těsnou porážkou. Soupeř jednoduše dokázal proměnit více šancí po našich chybách než my po jeho a tak odešel ze zápasu radostnější.  Branky : Šesták – 3, Kavan, Říman Daniel, Dvořák a Greif Václav po 1.

P o n d ě l í  1 1 . z á ř í :

Přípravka  s t a r š í : FK  D R A H E L I C E – Slovan  L Y S Á   4 : 5 (0:2)

Hráli: Procházka – Šesták, Říman Marek, Říman Daniel, Greif Václav, Greif Bohouš, Kavan, Dvořák, Ul-Haq, Ličartovský, Sosnovský

Druhé utkání naši kluci vyhráli, první poločas soupeře k ničemu nepustili a zaslouženě vedli. Po přestávce, ale jakoby usnuli a nechali hrát domácí, který během pěti minut skóre otočil na 3:2. Po důrazné domluvě opět naši žáci zapnuli, ale už to nebylo takové jako v prvním poločase, ale i tak svou bojovností zápas dotáhli do vítězného konce. Branky: Dvořák – 2, Kavan, Ličartovský a Šesták po 1.

P o n d ě l í   4 . z á ř í :

Přípravka  s t a r š í : Slovan  L Y S Á – AFK  S E M I C E    2 : 10 (1:5)

Hráli : Procházka – Šesták, Říman Marek, Říman Daniel, Greif Václav, Greif Bohouš, Ul-Haq, Dvořák, Kavan, Sosnovský, Kavic, Ličartovský

První podzimní utkání se našim klukům moc nevydařilo, herně to ještě nebylo ono a i pro mě bylo utkání spíše seznamovací. Protože takřka budujeme úplně nový mančaft a jelikož sezóna začala velice brzy po prázdninách, příprava na ni nebyla úplně optimální z důvodu účasti malého počtu hráčů na trénincích.

Kluci v zápase bojovali, ale na o dost sehranějšího soupeře nestačili. Věřím ale, že v dalších zápasech se bude klukům dařit o hodně lépe, protože potenciál tento tým rozhodně má. Naše branky v utkání dali Greif Václav a Šesták.