PODZIM 2020

S t ř e d a   7 . ř í j n a :

S t a r š í  přípravka : FK  V R B O V Á  L H O T A – Slovan  L Y S Á  3 : 1 3 (1:3)

Hráli: Nič Michal – Kratochvíl, Volštát, Zahrádka, Bobačík, Chrpa

Dohrávané utkání skončilo našim výrazným vítězstvím.

P o n d ě l í   5 . ř í j n a :

S t a r š í   přípravka: Slovan  L Y S Á  - AFK  S E M I C E   1 0 : 1 0 (4:7)

Hráli : Nič Michal – Fejer, Grundza, Hodyc, Kratochvíl, Volštát, Zahrádka, Bobačík, Chrpa

Vyrovnané utkání, kdy soupeř byl střelecky úspěšnější v první půli a naši kluci stříleli lépe ve druhém poločase. Naše branky vsítily: Volštát – 3, Hodyc, Kratochvíl a Chrpa po 2, Fejer – 1, všechny branky soupeře dal Chalupa.

P o n d ě l í  2 1 . z á ř í :

S t a r š í   přípravka : Slovan  L Y S Á – Polaban  N Y M B U R K   B   9 : 9  (3:4)

Hráli: Nič Michal – Fejer, Grundza, Hodyc, Kratochvíl, Volštát, Zahrádka, Bobačík Matěj, Chrpa

Vyrovnané utkání, když naši kluci po těsně prohraném prvním poločase dokázali ve druhé půlce vyrovnat.

Pondělí  1 4 .z á ř í :

S t a r š í  přípravka : Slovan  L Y S Á – AFK  N E H V I Z D Y   1 6 : 1 2 (7:7)

Hráli: Nič Michal – Fejer, Grundza, Hodyc, Kratochvíl, Volštát, Zahrádka, Švásta, Bobačík Matěj, Chrpa

Po brankami vyrovnaném prvním poločase, dokázali naše naděje ve druhé půli vsítit více gólů než soupeř a dosáhli na vítězství.

P o n d ě l í   7 . z á ř í :

Přípravka  s t a r š í : TJ   L I T O L – Slovan  L Y S Á   10 : 18 (6:7)

Hráli: Nič Michal – Lelovicz, Loula, Bobačík Matěj, Švásta, Peška, Procházka Michal

Přípravka vyhrála městské „derby“ utkání v Litoli díky výbornému výkonu ve druhé půli. Soupeře jsme přehrávali kombinačně a jen díky výbornému  výkonu domácího brankáře není skóre výraznější.