JARO 2014

S T Ř E D A   4 . č e r v n a :

P Ř Í P R A V K A   STARŠÍ : Slovan  L Y S Á  -  AFK  S A D S K Á   4 : 6 (1:1)

Hráli : Poborský Mates – Šlingr David, Kiselovič, Le Thuan Anh, Syrový Tomáš, Lorko, Steinbach, Chmelík, Steiner, Bureš, Strnad, Pudil, Tejnický, Hampl

Poslední jarní soutěžní utkání se na žádost soupeře předehrálo. Zápas měl vyrovnaný průběh, hosté však byli úspěšnější v proměňování brankových příležitostí a tak zvítězili. Naše branky zaznamenali:  Tejnický – 2 , Hampl a Chmelík po 1.

P O N D Ě L Í   2 . Č E R V N A :

P Ř Í P R A V K A   STARŠÍ :

Sokol  P Ř E R O V  - Slovan  L Y S Á   6 : 8 (3:2)

Hráli: Poborský Mates – Kiselovič, Steiner, Syrový Tomáš, Le Thuan Anh, Šlingr David, Lorko, Chmelík, Steinbach, Tejnický

Ve  vyrovnaném utkání a po prohraném prvním poločasae dokázali kluci výsledek obrátit a zvítězit. Branky vsítili : Tejnický – 5, Chmelík – 2 , Steinbach – 1 .

P O N D Ě L Í    2 6 . k v ě t n a :

P Ř Í P R A V K A  ST. : Slovan  L Y S Á  - Bohemia  PODĚBRADY   8 : 5 (1:2)

Hráli: Poborský Mates – Šlingr David, Lorko, Syrový Tomáš, Le Thuan Anh, Kiselovič, Chmelík, Steinbach, Steiner, Pudil, Tejnický, Forejt Matěj

Po prohraném prvním poločase dokázali naši kluci výsledek obrátit a dosáhnout na vítězství. Branky vsítili : Tejnický – 5, Chmelík, Kiselovič a Šlingr po 1.

P O N D Ě L Í  1 2 . k v ě t na .

P Ř Í P R A VK A  ST. : Slovan  L Y S Á  - Polaban  N Y M B U R K   2 : 10 (1:6)

Hráli: Poborský Matyáš  - Šlingr David, Lorko, Le Thuan Ahn, Syrový Tomáš, Kiselovič, Steinbach, Bureš, Chmelík, Steiner, Pudil, Strnad

Další utkání se soupeřem, na kterého naši kluci nestačili. Vysokou prohru brankami snížili Lorko a Chmelík.

P O N D Ě L Í   5 .  k v ě t n a :

P Ř Í P R A V K A  ST. : Sokol  K O U N I C E – Slovan  L Y S Á  4 : 4  (2:2)

Hráli: Poborský Matyáš – Šlingr David, Lorko, Le Thuan Anh, Syrový Tomáš , Kiselovič, Steinbach, Chmelík, Steiner

Utkání soupeřů z konce tabulky bylo vyrovnané a po zásluze skončilo nerozhodně. Naše branky vsítili: Chmelík – 2, Steiner, Šlingr

P O N D Ě L Í   2 8 . d u b n a :

PŘÍPRAVKA  ST. : Slovan   L Y S Á  -  SK  MĚSTEC  KRÁLOVÉ   1 : 16 (0:7)

Hráli: Poborský M.Matyáš – Šlingr David, Lorko, Le Thuan Anh, Syrový Tomáš, Kiselovič, Steinbach, Chmelík, Steiner, Hampl, Tejnický

Výsledek mluví za vše, na soupeře naši kluci nestačili a ten svoji herní převahu vyjádřil i brankami. Naši branku vsítil Hampl.

Č T V R T E K  1 7 . d u b n a :

PŘÍPRAVKA ST. : TJ B U D I M Ě Ř I C E – Slovan L Y S Á   4 : 5  (2:3)

Hráli: Poborský Marek – Kiselovič, Forejt Matěj, Le Tuan Anh, Syrový Tomáš, Seinbach, Šlingr David, Chmelík, Bureš, Tejnický, Lorko

V mistrovském utkání okresního přeboru, dokázali naši kluci těsně zvítězit, střelci branek : Tejnický – 4, Šlingr David

P O N D Ě L Í   7 . d u b n a :

P Ř Í P R A V K A  st.: Slovan   L Y S Á  -  TJ  S T R A K Y  3 : 7  (3:2)

Hráli:  Poborský Marek – Šlingr, Lorko, Le Thuan Ahn, Syrový Tomáš, Kiselovič, Steinbach, Bureš, Steiner, Chmelík, Strnad

První soutěžní utkání začali naši kluci dobře a v poločase o jednu branku vedli, ve druhé půli se však do naší sítě trefoval jen soupeř. Naše branky vsítili: Lorko, Šlingr, Chmelík

PODZIM 2013

P o n d ě l í  4 . l i s t o p a d u :

P ř í p r a v k a  starší :

AFK  S A D S K Á  -  Slovan  L Y S Á   3 : 2 (1:1)

Hráli : Poborský Marek- Forejt Matěj, Hampl, Zedníček, Šlingr David, Le Thuan An, Durdan, Lorko, Steinbach, Syrový Tomáš, Šep, Kiselovič

V posledním podzimním utkání sehrála posílená přípravka dobré utkání a jen těsně prohrála. Sled branek: 0:1 – Zedníček,, 1:1, 2:1, 2:2 - Zedníček, 3:2

P o n d ě l í  2 1 . ř í j n a :

P ř í p r a v k a  starší:  Slovan L Y S Á – Sokol P Ř E R O V    2 : 1 2 (1:7)

Hráli: Le Thuan An – Bouška, Syrový Tomáš, Šlingr David, Kiselovič, Steiner, Durman, Steinbach, Mucha, Malár

Branky: Bouška a Steiner

P o n d ě l í  1 4 . ř í j n a :

P ř í p r a v k a starší : Bohemia  P O D Ě B R A D Y – Slovan  L Y S Á   8 : 4 (4:0)

Hráli: Durman - Šlingr David, Kiselovič, Syrový Tomáš, Steiner, Steinbach, Le Thuan An, Bouška, Šep

O výsledku utkání se rozhodlo již v prvním poločase, druhá půlka byla již vyrovnaná. Naše branky vsítily Bouška 3 a Steiner 1.

P o n d ě l í  7 . ř í j n a :

P ř í p r a v k a  starší : Slovan L Y S Á – AFK  M I L O V I C E  2 : 1 2  (1:4)

Hráli: Kiselovič- Le Thuan Anh, Bouška, Syrový Tomáš, Šlingr David,Steiner, Steinbach, Bureš, Forejt Matěj

Ani na dalšího soupeře naši kluci nestačili. O jeho výrazném vítězství rozhodli v soupeřově družstvu žáci, kteří hrají na střídavý start za mladší žáky v našem klubu. Naše branky vsítili Steiner a Steinbach.

P O N D Ě L Í   3 0 . Z Á Ř Í :

P ř í p r a v k a  starší : Polaban  N Y M B U R K  -  Slovan  L Y S Á   1 3 : 2  (3:2)

Hráli: Poborský Marek,- Šlingr David, Syrový Tomáš, Le Thuan An, Bouška, Forejz Matěj, Steiner, Steinbach, Šep, Bureš, Kiselovič

Výsledek utkání je ovlivněn zraněním brankáře Poborského, který do doby než musel odstoupit držel těsný výsledek.Ve druhém poločase šel do branky Kiselovič, který nemá brankařské návyky a soupeř toho využil. Naše branky zaznamenali Bouška a Forejt

P o n d ě l í  2 3 . z á ř í :

P ř í p r a v k a  starší : Slovan L Y S Á – Sokol K O U N I C E         4 : 4 (1:3)

Hráli : Poborský Marek – Steiner, Durdan, Steinbach, Le Thuan Anh, Bouška, Syrový Tomáš, Šlingr David, Kiselovič

Utkání vyrovnaných soupeřů, když v prvním poločase byl brankově úspěšnější soupeř a ve druhém poločase naši kluci. Všechny naše góly zaznamenal  Bouška.

P o n d ě l í  1 6 . z á ř í :

Přípravka starší : SK  M Ě S T E C  K R Á L O V É  - Slovan  L Y S Á   9 : 1 (4:1)

Na domácí celek naši kluci nestačili

P o n d ě l í   9. z á ř í :

P ř í p r a v k a  starší : Slovan L Y S Á – Sokol B U D I M Ě Ř I C E  2 : 6 (0:2)

Hráli: Poborský – Steiner, Chmelík, Durdan, Steinbach, Forejt Matěj, Bouška, Šlingr David, Syrový Tomáš, Kiselovič

P o n d ě l í   2 . z á ř í :

P ř í p r a v k a  starší : TJ  S T R A K Y – Slovan  L Y S Á  7 : 3 (4:1)

Hráli : Poborský Marek – Šlingr David, Kiselovič, Le Thuan ahn, Durdan, Steiner, Steinbach, Bouška, Bureš

V zahajovacím utkání okresního přeboru naši kluci neuspěli, všechny naše branky vsítil Bouška.