Zápasy 2016-2017

JARO 2017

P o n d ě l í  1 2 . června :

Přípravka  s t a r š í : Bohemia  P O D Ě B R A D Y – Slovan  L Y S Á   24 : 1 (12:1)

Hráli: Šesták – Čejka, Bízek, Říman Daniel, Říman Marek, Srp, Votava, Lelovicz, Ul Haq, Greif Venda, Zeman, Vávra Jan

Výsledek hovoří za vše, domácí byli po všech stránkách lepší. Naše branky zaznamenali Čejka a Srp

P o n d ě l í  5 . června :

Přípravka  s t a r š í : Slovan  L Y S Á – TJ  S T R A K Y  1 1 : 6 (1:3)

Hráli: Lom – Čejka,Šesták, Říman Marek, Říman Daniel, Grezcik, Bízek, Ul Haq

Kluci nastoupili do utkání velice srdnatě a získali i vedení, které však do konce prvního poločasu neudrželi a prohrávali 1:3. I do druhé půle nastoupili se stejným odhodláním jako do první půle a s tím, že nepřestali hrát a bojovat výsledek nejen vyrovnali, ale i obrátili a zápas dohráli k vítězství. Branky: Čejka – 6, Šesták – 3, Bízek – 2.

P o n d ě l í  2 9 . k v ě t n a :

Přípravka  s t a r š í : Sportovní sdružení  O S T R Á – Slovan  L Y S Á   8 : 4 (1:1)

Hráli: Lom – Čejka, Šesták, Ul – Haq, Zeman, Bízek, Říman Marek, Říman Daniel, Grezsik, Tattermusch

Naši kluci pokračovali v trendu neproměňování gólových šancí a soupeř naopak proměnil vše co měl a tak jednoznačně vyhrál. Naše branky dali Čejka 3 a Šesták 1.

P o n d ě l í  2 2 . k v ě t n a :

P ř í p r a v k a  starší : Slovan  L Y S Á – AFK  S A D S K Á  1 : 1 0 (0:2)

Hráli : Lom –Čejka, Šesták, Říman Daniel, Říman Marek, Ul Haq, Bízek

Zápas byl zcela vyrovnaný, bohužel naši kluci při svých šancích trefovali jen brankáře, bohužel ten náš nám vůbec nepomohl a tak se zrodilo vysoké vítězství soupeře, které však neodpovídá průběhu hry na hřišti. Naši branku zaznamenal Čejka.

P o n d ě l í  1 5 . k v ě t n a :

P ř í p r a v k a  starší : Slovan  L Y S Á – SK  L O U Č E Ň   4 : 8 (2:4)

Hráli : Šesták – Čejka, Bízek, Říman Daniel, Říman Marek, Srp, Votava, Lelolovicz, Ul-Haq

Vyrovnané utkání skončilo naši porážkou, když soupeř byl úspěšnější při proměňování brankových příležitostí. Naše góly vsítili Čejka -3 a Říman Daniel – 1.

P o n d ě l í  8 . května:

P ř í p r a v k a  starší : TJ  L I T O L – Slovan  L Y S Á   4 : 2 (1:2)

Hráli: Šesták – Čejka, Bízek, Říman Daniel, Říman Marek, Lom, Grezcik, Tatermusch

První poločas se klukům náramně vyvedl. Dlouho byli lepším družstvem a byli zato odměněni vedením v poločase. I v druhé části se toto představení opakovalo, bohužel branky už střílel jen soupeř a tak si naši hoši odvezli porážku, kterou si jednoznačně nezasloužili.

P o n d ě l í   1 . k v ě t n a :

P ř í p r a v k a  starší : Slovan  L Y S Á – TJ  L I B I C E   2 : 4 (1:1)

Hráli: Šesták – Čejka, Bízek, Říman Daniel a Marek, Srp, Votava,

Vyrovnané utkání, ve kterém dokázal soupeř ve druhém poločase proměnit více brankových příležitostí než naši kluci. Naše branky zaznamenali Čejka a Bízek.

P o n d ě l í  2 4 . d u b n a :

P ř í p r a v k a  starší : Polaban  N Y M B U R K – Slovan  L Y S Á  1 7 : 0 (10:0)

Hráli: Šesták – Čejka, Lom, Bízek, Zeman, Grezsik

Po minulém utkání, kdy chlapci zaslouženě vyhráli, přišlo utkání, na které doufám brzy zapomeneme. Na srazu se sešlo pouze šest borců! K utkání nastoupili odhodlaně, bohužel oproti soupeři nebyl nikdo na střídání a tak si únava vybrala svou daň, kdy chlapci drželi stav 0:0 do 9.minuty, ale v té obdrželi 3 branky a bylo po zápase. Kluci se složili nejen fysicky, ale i psychicky a přestali úplně hrát a soupeři tak další góly zcela darovali.

P o n d ě l í   1 7 . d u b n a :

P ř í p r a v k a  s t a r š í : Slovan  L Y S Á – TJ  P Á T E K   7 : 3 (4:2)

Hráli: Čejka – Bízek, Podkonický, Říman Daniel, Říman Marek, Šesták, Ul Haq Arif, Zeman, Hercik, Lelovicz

Po nerozhodném výsledku v minulém utkání dokázali tentokrát kluci svého soupeře přehrát a porazit. Branky vstřelili: Čejka – 5, Bízek a Šesták po 1.

P o n d ě l í  1 0 . dubna:

Přípravka  s t a r š í : B U D I MĚ Ř I C E – Slovan  L Y S Á  8 : 8 (7:2)

Hráli: Čejka – Bízek, Podkonický, Říman Daniel, Říman Marek, Šesták, Ul Haq Arif, Zeman, Hercík, Lelovič

Utkání mělo dva rozdílné poločasy v prvním dominovali domácí a jasně vedli. Naši kluci to však nevzdali a dokázali zápas dotáhnout k remize. Branky vstřelili: Čejka – 4, Bízek – 2, Říman Marek – 1, Ul Haq Arif – 1

PODZIM 2016

P o n d ě l í   3 1 . ř í j n a :

Přípravka  starší : Slovan  LYSÁ  - Sportovní sdružení  OSTRÁ   3 : 7 (0:3)

Hráli: Čejka – Bízek, Podkonický, Říman Daniel, Říman Marek, Srp, Šesták, Ul Haq, Zeman, Votava, Ličko

Závěrečné utkání podzimní části soutěže skončilo opět naši prohrou, naše branky : Čejka, Bízek a Říman Daniel

P o n d ě l í   2 4  . ř í j n a :

Přípravka  s t a r š í : AFK  S A D S K Á – Slovan  L Y S Á   1 1 : 0 (5:0)

Další soupeř, který byl nad síly našich kluků.

P o n d ě l í  1 7 . ř í j n a :

Přípravka  s t a r š í : SK  L O U Č E Ň – Slovan  L Y S Á   4 : 0 (3:0)

Hráli: Čejka – Šesták, Říman Daniel, Říman Marek, Zeman, Lo, Ul-Haq

P o n d ě l í  1 0 . října:

Přípravka  s t a r š í : Slovan  L Y S Á – TJ  L I T O L   3 : 11 (1:6)

Hráli: Čejka – Šesták, Zeman, Říman Marek, Říman Daniel, Lom, Bufka, Crha, Podkonický, Ul Haq, Grezsik

Soupeř lépe kombinoval a střílel a dokázal proměnit většinu šanci, proto si odvezl zaslouženou výhru.

P á t e k  7 . ř í j n a :

Přípravka  s t a r š í : Slovan  L Y S Á – Bohemia  P O D Ě B R A D Y   0 : 2 4 (0:11)

Drtivá porážka, ke které není co dodat.

P o n d ě l í  3 . ř í j n a :

Přípravka  s t a r š í : TJ  L I B I C E  - Slovan  L Y S Á  8 : 2 (4:1)

Hráli: Čejka – Šesták, Říman Daniel, Říman Marek, Zeman, Lom, Ul-Haq

Ani na dalšího soupeře kluci neměli, jasná prohra s výrazně lepším soupeřem. Autoři našich branek: Ul-Haq a Šesták.

P o n d ě l í  2 6 . z á ř í :

Přípravka  s t a r š í : Slovan  L Y S Á – Polaban  N Y M B U R K  A  3 :23 (2:14)

Hráli : Čejka – Říman Marek, Říman Daniel, Ul- Haq, Šesták, Zeman, Bufka, Crha, Srp, Lom, Šulc, Podkonický

Výsledek hovoří za vše, soupeř byl výrazně lepší a po celý zápas měl drtivou převahu. Všechny naše branky vsítil Šesták.

P o n d ě l í  1 9 . z á ř í :

Přípravka  s t a r š í : TJ   P Á T E K – Slovan  L Y S Á   5 : 0 (2:0)

Hráli: Čejka – Šesták, Říman Daniel, Říman Marek, Podkonický, Zeman, Lom, Bufka

Jednoduše zápas „blbec“, klukům vůbec nic nevyšlo, i když se hodně snažili. Zato soupeř proměnil úplně vše a vyhrál tak vysokým rozdílem.

S t ř e d a  1 4 . z á ř í :

P á t e k 1 6 . z á ř í :

Přípravka  s t a r š í : TJ  S T R A K Y – Slovan  L Y S Á   5 : 4 (3:4)

Hráli: Čejka – Bízek, Podkonický, Říman Daniel, Říman Marek, Srp, Šesták, Ul Haq, Zeman, Votava, Vávra Jan, Ličko

Opět těsná porážka jako v minulém domácím utkání, kdy jsme nedokázali jednobrankové vedení z prvního poločasu udržet a dovolili jsme domácím obrátit výsledek. Branky vsítili: Říman Marek, Srp, Ul Haq a Votava.

P o n d ě l í  1 2 . z á ř í :

Přípravka  s t a r š í : Slovan  L Y S Á – Sokol  B U D I M Ě Ř I C E  6 : 7 (4:3)

Hráli: Čejka – Horvát, Šesták, Říman Daniel, Říman Marek, Šulc, Zeman, Bufka, Crha, Podkonický

První poločas byl za naši strany odehrán velice dobře, kluci si oproti zápasu s Milovicemi začali nahrávat a více si věřili v soubojích jeden na jednoho. Odměnou jim bylo těsné vedení po prvním poločase. Do druhé půle jsme vystřídali, opět výborně chytajícího Čejku a do branky se postavil Horvát. Tato změna byla pro naše družstvo osudná, když ve druhé půli postrádalo dravost a bojovnost. Bohužel, ani ve druhém zápase se kluci vítězství nedočkali.

P o n d ě l í  5 . z á ř í :

Přípravka  s t a r š í : AFK  M I L O V I C E – Slovan  L Y S Á  2 0 : 0 (11:0)

Hráli: Čejka – Říman Marek, Říman Daniel, Ul-Haq, Šesták, Zeman, Bufka, Crha, Srp, Lom, Šulc, Podkonický

Naše první utkání neproběhlo zrovna ideálně, kluci se na hřišti spíše hledali, než aby hráli fotbal, na který mají. Proto soupeř, po drtivé převaze, vyhrál a jen díky skvělému výkonu brankáře Máry Čejky to neskončilo ještě hrozivějším rozdílem.