sezóna 2017-2018

PODZIM 2018

Sobota  6 . ř í j na :

M u ž i  A : Pšovka  M Ě L N Í K – Slovan  L Y S Á   1 : 4 (1:1)

Sestava : Novák Libor – Schneiberg ml, Švorba, Helmich – Vránek, Urban, Brabec, Kubín, (78´ Sosnovský), Veselý, (66´ Kříž Tomáš) – Novák Lukáš, Novák David

Šňůra vítězných utkání, nastartovaná ve 4.kole v derby s Čelákovicemi, se nezastavila ani na horké půdě mělnické Pšovky a po šesté za sebou jsme zvítězili. I když jsme neodehráli nejpovedenější utkání, tak tři body jsou naše. Utkání bylo až zhruba do šedesáté minuty vyrovnané, domácí bojovali a od dvacáté minuty nám i „zatápěli“, zahrávali několik standartek, které jsme dokázali s námahou ubránit. Utkání jsme začali náporem, první střelecký pokus zaznamenal v 8´Brabec, brankář byl připraven. Vedení 0:1 zajistil v 11.min. David Novák, který po „uličce obranou“ prostřelil brankáře. Vedení mohl zvýšit v 20´Veselý, ale brankář jeho pokus zlikvidoval a od té chvíle měli navrch domácí. V 29´ vyřešil náš brankář Libor Novák včasným vyběhnutím závar po rohovém kopu. Domácí vyrovnali na 1:1 v 37.min. na vápně neobsazený Chytil, po rychle rozehraném autovém vhazování se trefil k tyči. Soupeř pokračoval v náproru i po poločasové přestávce a zatlačil nás na naši polovinu hřiště. Zlomový moment přišel v 54´ hlavičku domácího hráče k tyči fantasticky vytěsnil brankář Libor Novák mimo brankové tyče. Z následného rohu se zrodil v 55.min. brejk, David Novák u postraní lajny vybojoval míč a přesným centrem našel Urbana, který nám vrátil vedení na 1:2. Tím jsme tlak domácích utlumili a získali kontrolu nad dalším průběhem zápasu a přidali i další góly. V 67.min. 1:3 Švorba z přímého kopu z 23 m trefil šibenici a další gól na 1:4, přidal v 79.min. David Novák, který vybojoval ve středu hřiště míč přihrál Urbanovi, který mu ho vrátil  a poslal ho do domácí branky. V závěru už jsme si hlídali výsledek. Rozhodčí Bartůšek udělil jednu žlutou kartu domácímu hráči, my jsme hráli bez napomínání.

Sobota  2 9 . z á ř í :

M u ž i  A : Slovan  L Y S Á – TJ  Z Á R Y B Y   2 : 1 (1:1)

Sestava: Novák Libor – Schneiberg ml., Švorba, Helmich – Vránek, Novák Lukáš, Brabec, Kubín, Veselý, (86´Hanke) – Kříž Tomáš, (63´Ježek), Novák David, (68´Sosnovský)

Po nevydařeném začátku soutěže, kdy jsme měli po třech zápasech jen dva body, jsme se rozjeli a řada našich vítězných utkání pokračuje a neskončila ani v pátém zápase. Doma jsme se utkali s těžkým soupeřem, kterého jsme v uplynulém ročníku neporazili, když jsme s ním doma remizovali a venku prohráli, tentokrát jsme dokázali zvítězit. Zápas měl zajímavý a celkem vyrovnaný průběh, v úvodu jsme měli dobrý nástup a i několik slibných, ale dobře nezakončených útoků. Hra se asi po patnácti minutách vyrovnala, náznaky šancí byly na obou stranách a v závěru jsme museli bránit těsné vítězství. Díky bojovnému a odpovědnému výkonu všech hráčů však zůstali tři body doma. Z průběhu zápasu: 5´- soupeř nevyužil přímý kop a stejně dopadl náš pokus v další minutě, 23´- přímý kop soupeře odvrácen, 24.min. 1:0 Tomáš Kříž dával do prázdné branky, po přihrávce Davida Nováka, 27´- rychlý útok po pravé straně Vránek odcentroval a David Novák hlavou orazítkoval břevno, 32´- Vránek chtěl přelobovat  vybíhajícího brankáře, míč však skončil na síti branky, 33´- Veselý utekl a jeho centr před branku Tomáš Kříž promáchl, 28´- přímý kop soupeře ze 30 m odvrácen, 40.min. 1:1 sražená střela se odrazila k volnému Soukupovi, který poslal míč pod brankářem do sítě, 44´- Brabec z přímého kopu trefil zeď a odražený míč poslal Lukáš Novák hlavou nad. Na začátku druhého poločasu jsme se v 49.min. ujali vedení 2:1 David Novák dostal míč za obranu, obešel vyběhnutého brankáře a dával těsně k tyči do prázdné branky. Soupeř se pak snažil o vyrovnání, zahrával několik přímých kopů i rohů, ale jeho útoky končili na naší obraně a jeho střelecké pokusy mířili mimo branku. Pokud míč směřoval do branky, byl brankář Libor Novák připraven a skvěle zasáhl v 65 a 69 minutě. Naše brejkové útoky hosté odvrátili.  Rozhodčí Žába řídil zápas objektivně a udělil našim hráčům tři a soupeři pět žlutých karet.

Neděle  2 3 . z á ř í :

M u ž i  A : FC  Č Á S L A V  B – Slovan  L Y S Á   2 : 6 (1:3)

Sestava: Novák Libor – Schneiberg ml., Švorba, Helmich – Vránek, Urban, Brabec, Kubín, Veselý – Kříž Tomáš, (72´Novák David), Novák Lukáš, (79´Sosnovský)

Utkání se nám proti silnému domácímu B týmu, který nastoupil v silné sestavě se sedmi hráči z kádru divizního „áčka“, vydařilo. Vycházeli jsme z poctivé defenzivy a využili nabídnuté brejky. Všichni naši hráči, kteří se v zápase vystřídali, podali výborný  jak individuální tak i kolektivní výkon a výsledkem je výrazné vítězství. Nejzajímavější minuty: 1.min. 0:1 Vránek na dvakrát po centru Veselého zajistil vedení, domácí odpověděli v 10.min. 1:1 po brejku neobsazený Vančura poslal  centrovaný míč do sítě. Vyrovnání s námi neotřáslo a dále jsme hráli svoji hru a již ve 13.min. jsme šli do vedení 1:2 Vránek hlavou usměrnil do branky centr Brabce z přímého kopu. V 20.min. zvýšil na 1:3 Švorba, po rohovém kopu napálil odražený míč přes celou branku do šibenice a byla to nejhezčí branka zápasu.  V 35´ neproměnil svoji šanci Kříž, když jeho střelu bránící hráč zablokoval. I ve druhém poločase jsme pokračovali ve výborném výkonu a v 54.min. 1:4 Brabec po přihrávce Veselého přehodil brankáře. 57´- Kubín vybojoval na půlce míč a všiml si, že domácí brankář je daleko před brankou a nakopl míč, který přelétl nejen brankáře, ale i prázdnou branku. Další gól mohl přidat v 64´Kříž, ale své sólo ze strany na brankáře zakončil těsně vedle brány, další šanci nedal Veselý, kombinační útok zakončil pokusem obstřelit vybíhajícího brankáře, ale trefil ho do nohou. Další branku přidal v 82.min. David Novák, po útoku se Sosnovským zvýšil šajtlí na 1:5. Náš brankostroj zakončil v 84.min. Brabec, z rohu malého vápna prostřelil brankáře a zvýšil na 1:6. Poslední slovo měli domácí v 90.min. neobsazený Richard po rohovém kopu uzavřel výsledek na 2:6. Slušně hrané utkání dobře řídil rozhodčí Stádník, který napomínal v každém mužstvu jednoho hráče.

Sobota  1 5 . z á ř í :

M u ž i  A : Slovan  L Y S Á – SK  Č E S K Ý  B R O D  B   2 : 1 (0:1)

Sestava: Novák Libor – Schneiberg ml., Švorba, Helmich – Kubín,  Vránek, Urban, Brabec, Veselý (51´- Sosnovský) – Kříž Tomáš, Ježek

K zápasu proti soupeři s kterým se nám doma nedaří, oba dosud odehrané zápasy jsme s ním prohráli, nám chybělo pro zranění nebo z osobních důvodů několik hráčů. Avšak ti, kteří nastoupili, zahájili úvod utkání mohutným náporem a hosté mohli po pěti minutách prohrávat rozdílem dvou branek, ale koncovka vázla… Hned ve 2´ měl šanci Vránek, ale při samostatném úniku ze strany netrefil branku. Ve 4´ Brabec neproměnil penaltu, nařízenou za podražení Vránka, když brankář soupeře vystihli směr míče a vyrazil ho. Další šanci nedal v 7´ Urban, brankář vyběhl mimo vápno a tělem vyrazil balon na roh a úspěšně zasáhl i proti střele Kříže ve 12´. Náš velký nápor, který trval asi dvacet minut  soupeř ubránil a postupně se hra vyrovnala a hosté začali hrozit z protiútoků a postupně hru vyrovnali a měli i brankové příležitosti. V 25´ skončil míč v naší síti, ale gól nebyl pro signalizovaný ofsajd uznán. Hosté pak měli výhodu třech rohů a v 42.min potrestali zaváhání naší obrany a Stejskal jim zajistil vedení 0:1. Šanci na vyrovnání jsme měli v poslední minutě první půle, ale zmatek před brankou hosté vyřešili odkopem míče. Druhý poločas začal obráceně než první a to náporem soupeře a v úvodní desetiminutovce zahrávali dva přímé kopy, když po jednom z nich se míč odrazil od břevna naší branky. Tlak jsme ubránili a naopak v 55.min. bylo srovnáno na 1:1- Ježek vypíchl míč obránci, který si přihrával s brankářem, přihrál nabíhajícímu Sosnovskému, který byl na hřišti pět minut a náběh na prázdnou branku s přehledem zakončil. Dále se hrálo ve středu hřiště, přitvrdilo se a byl to více boj než fotbal. Náznaky brankových příležitostí byly na obou stranách, nám ještě jednou pomohlo v 58´ po rohu břevno. Za zmínku stojí nevyužitá šance Kubína v 68´, kdy promáchl přihrávku na hranici velkého čtverce a v 76´výborně zakročil náš brankář. O vítězství 2:1 rozhodl v 82.min. zprava nabíhající Vránek, který dostal přihrávku Brabce od levé postranní čáry a prostřelil brankáře. V 88´ Brabcova střela z voleje byla sražena na roh a ani po jeho zahrání se výsledek již nezmněnil. Tak jsme nad dobře hrajícím soupeřem vydřeli tři body a zlepšili si i bilanci ze vzájemných utkání. Utkání řídil rozhodčí Dragoun, který byl při udělování žlutých karet přísnější na naše hráče v  poměru 5:2. 

Sobota  8 . z á ř í :_

M u ž i  A : Sokol  L U Š T Ě N I C E – Slovan  L Y S Á   0 : 1 (0:0)

Sestava: Novák Libor – Novák Lukáš, Švorba, Helmich, Kubín – Urban, Brabec, (90´Poborský Jan), Poborský Ondra, (29´- Veselý), Vránek – Novák David,(64´- Kříž Tomáš), Ježek, (73´-Hanke)

Vítězství v utkání na soupeřově hřišti jsme dosáhli až v jeho samém závěru, kdy už trenéři přemýšleli o tom, koho poslat na penaltový rozstřel o bod navíc za remízu. Vítěznou branku vsítil v 90.minutě střídající Hanke, po přihrávce Urbana. Zápas neměl valnou úroveň a nebyl celkově pohledný, jeho průběh se odehrával většinou mezi šestnáctkami obou mužstev, s řadou faulů a fotbalových akcí bylo k vidění minimum. Velmi dobře zachytal náš brankář Libor Novák, když dokázal na soupeřově hřišti uhájit čisté konto. Tímto vítězstvím se nám podařilo umazat část bodové ztráty ze dvou nevydařených domácích zápasů v úvodu soutěže. Průběh utkání zhodnotil trenér Sosnovský, který tentokrát nenastoupil: „Důležité vítězství, ale fotbal to nebyl ke koukání. Byl to především boj mezi šestnáctkami. Nás podržel fantastickým zákrokem ve druhé půli Libor Novák. My jsme vytěžili z minima maximum. O výhře rozhodl po přihrávce Urbana střídající Hanke. Radost z výhry mi kazí zranění kapitána Ondry Poborského, který musel střídat pro zranění kolena“.  Utkání řídil rozhodčí Kosina, který udělil tři žluté karty domácím a nám dvě.

S o b o t a  1 . z á ř í :

M u ž i  A : Slovan  L Y S Á – Union  Č E L Á K O V I C E  2 : 1 (1:0)

Sestava: Šlingr – Kubín, Novák Lukáš, Švorba, Helmich –  Brabec, (90´- Schneiberg ml.),Urban, Poborský Ondra, Kříž Tomáš,( 65´ - Vránek ) – Novák David, Ježek, (73´- Sosnovský)

Další bodovou ztrátu jsme si v „derby utkání“, se soupeřem z druhé strany Labe, nemohli dovolit. K zápasů jsme přistoupili odpovědně a hlavně zlepšeným i bojovným výkonem, proti minulým zápasům, jsme dokázali potřebné tři body získat. Utkání bylo herně vyrovnané, v prvním poločase měly převahu Čelákovice a ve druhé půli jsme převzali herní iniciativu my. Začátek zápasu patřil soupeři, který neproměnil  již v 3´ tutovku, jejich hráč běžel sám na brankáře Šlingra, který ho skvěle vychytal a v další části hry nám pomohla  branková konstrukce, od které se míč odrazil do hřiště. Soupeř tak svoje šance nevyužil a  nám se podařilo jít do vedení 1:0 25.min. Brabec, střelou po zemi k tyči překonal brankáře.. Do konce první půle měli hosté dále mírnou převahu, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Naopak naše vedení mohl v 36´ zvýšit Ježek, ale jeho střelu brankář nohou reflexivně vykopl. Druhý poločas jsme zahájili náporem a hned v 46´ šanci Davida Nováka odvrátil brankář na roh.  Po jeho zahrání míč proběhl po brankové čáře a mířil k delší tyči do sítě, kde ho však se štěstím ze skrumáže odkopl soupeř. V 54´a 56´měl slibné šance David Novák, ale dobře chytajícího brankáře nepřekonal. A tak přišlo známé „nedáš-dostaneš“ v 58.min. po rohovém kopu neobsazený Petr Homola hlavou vyrovnal na 1:1. Branka nás nesrazila, pokračovali jsme v tlaku a připravili jsme si další šance. V 60´ zahrál Brabec přímý kop a Ježek ho hlavou prodloužil, ale těsně minul branku, 62´- samostatný náběh zakončil Kříž pokusem o obstřelení vybíhajícího brankáře, který v poslední vteřině reflexivně rukou srazil míč mířící do branky, 64´- pokus soupeře po samostatné akci skončil slabou střelou do náruče Šlingra, 66´- Brabec těsně minul branku, 68´- slibná šance soupeře, ale hlavička šla do náruče brankáře. 71.min. 2:1 – Vránek z levé strany vystřelil, brankář míč vyrazil a David Novák ho doklepl do odkryté branky, 85´ - Urban poslal míč do soupeřovy branky, ale gól pro ofsajd nebyl uznán, 86´- hosté zahráli roh,který jsme ubránili a z rychlého protiútoku mohl potvrdit vítězství Kubín, ale slibnou šanci gólem nezakončil, v 88´ rohový kop hostů skončil odpískaným faulem na našeho brankáře a výsledek se již nezměnil. Rozhodčí Šefara řídil zápas objektivně, žluté karty 4:2.

S t ř e d a  2 9 . s r p n a - Pohár SKFS AGRO CS - 1.kolo:

M u ž i  A : TJ  B Y Š I C E – Slovan  L Y S Á  2 : 4 (1:2)

Sestava: Šlingr – Kubín, Novák Lukáš, (46´ Schneiberg ml.), Švorba, Helmich – Kříž Tomáš, (46´ Sosnovský), Urban, Poborský Ondra, (80´ Poborský Jan), Veselý, (60´ Kozdera) – Vránek (83´ Kříž Jan), Novák David

K utkání 1.kola poháru Středočeského krajského fotbalového svazu – AGRO CS nás los poslal na hřiště účastníka I.B třídy, kde jsme i bez několika hráčů ze základu dokázali zvítězit. Domácí mužstvo nastoupilo k utkání se záměrem vybojovat si postup do dalšího kola a k vidění tak byl zajímavý, bojovný zápas dobré úrovně. Soupeř nás hned v úvodu zaskočil a již ve 3.min.se ujal vedení 1:0. Chvíli trvalo než jsme se vzpamatovali, ale v 15.min. Tomáš Kříž vyrovnal na 1:1, když prostřelil vše co stálo míči v cestě do sítě. Od této chvíle jsme měli více ze hry a v 40.min. David Novák hlavou zajistil vedení 1:2, když mu Helmich z přímého kopu „posadil“ míč na hlavu. I v úvodu druhého poločasu jsme ovládali hru a v 58.min. zvýšil David Novák na 1:3. Potom jsme si hlídali vedení kombinační hrou, ale bohužel jsme se dopustili chyby a domácí z ní v 63.min. snížili na 2:3. Tato branka je nabudila, začali hrát důrazně a tvrdě, chvílemi až za hranicí únosnosti. Naštěstí se jim vyrovnat nepodařilo a jejich snahu utlumil v 76.min. Urban, který upravil výsledek na konečných 2:4. Objektivní rozhodčí Šnýdr ukázal jen jednu žlutou kartu našemu hráči.

S o b o t a   2 5 . s r p n a :

M u ž i  A :  SK  D O L N Í  B O U S O V – Slovan  L Y S Á   2 : 0 (1:0)

Sestava: Šlingr – Vránek, Novák Lukáš, Švorba, Helmich – Veselý, (72´Sosnovský), Urban, Poborský Ondra, Kříž Tomáš , (60´Novák David) – Kubín, Ježek

V dalším mistrovském utkání jsme se utkali s nováčkem na náhradním hřišti v Dlouhé Lhotě, hřiště v Bousově se rekonstruuje. Po výborném závěru jarní části soutěže, se nám vstup do nového ročníku zatím nedaří a jiné to nebylo ani tentokrát. Zápas jsme začali velmi dobře, v úvodní půl hodině jsme měli výraznou převahu a vytvořili jsme si v ní několik velmi dobrých brankových příležitostí. Proměnit však některou ve vedoucí gól se nám nepovedlo ani z „tutovek“, největší měl Kříž, který ze tří kroků překopl prázdnou branku a tak jsme na to opět doplatili. Vedení 1:0 se ujali ve 30.min. domácí z přímého kopu Koštíře, když si míč nalezl skulinu mezi hráči v pokutovém území a skončil v naší síti u brankové tyče. Herní převahu jsme měli dále až do konce prvního poločasu, ale vyrovnat se nám nepodařilo. Druhý poločas byl již herně vyrovnanější, útoky se střídali z jedné strany na druhou a v zakončování byli opět úspěšnější domácí, Tomíček v 75.min. přidal branku na 2:0. Závěr zápasu pak mohl ještě zdramatizovat v 80´ Urban, ale z malého vápna gól nedal a tak jsme odjeli bez bodového zisku. K utkání jsme měli i malý počet hráčů, když na střídání byli připraveni jen dva (zranění i jiné zájmy).

Slušně hraný zápas řídil objektivně rozhodčí Filip, který udělil jen jednu žlutou kartu našemu hráči, domácí hráli bez napomínání.

S o b o t a  1 8 . s r p n a :

M u ž i  A : Slovan  L Y S Á – Mnichovohradištský SK  1 : 2 (0:1)

Sestava: Novák Libor – Schneiberg ml., Novák Lukáš, Švorba, Vránek, (64´Kříž Tomáš) – Veselý, Brabec, Poborský Ondra, Hanke, (46´Urban) – Kubín, Sosnovský

Zápas 2.kola jsme opět sehráli na domácím stadionu a nevydařil se nám, body za vítězství si odvezl ambicioznější soupeř. V prvním poločase jsme měli více ze hry, hosté dobře bránili a hrozili z rychlých brejků. Připravili jsme si několik slibných gólových šancí, které však dokázala obrana a velmi dobrý brankář hostů, několikrát i se štěstím, odvrátit. Do vedení však šel soupeř, který využil individuální chyby našeho hráče. Druhý poločas byli lepší hosté a měli i několik velmi dobrých příležitosti, ale výborně chytajícího brankáře Libora Nováka překonali jen jednou. Nám se podařilo vyrovnat, ale za dvě minuty opět vedl soupeř, naši obránci se spoléhali na ofsajd a doplatili jsme na to. Hosté si pak v závěru vítězství pohlídali a naše snaha o vyrovnání neměla úspěch. Z průběhu utkání: 5´- centr Hankeho dorážel Sosnovský míč sražen na roh, 9´-střela soupeře po zemi k tyči,brankář připraven, 12´- přímý kop Brabce z 28 m míč po zemi k tyči likvidoval brankář, 17´-sólo soupeřova hráče zakončeno střelou vedle, 22.min. 0:1 Nohýnek po „minele“ našeho hráče běžel sám na brankáře a dal gól, 34´- střela Sosnovského trefila hráče soupeře na brankové čáře, 38´- po rohovém kopu zabránil brankář hostů skvěle reflexivně gólu, 41´- „trma-vrma“ před brankou soupeře  a míč mířící do branky bravurně vyrazil brankář, 48´- po rohovém kopu skončil míč v naši síti, branka pro ofsajd střelce neuznána, 52´- osamocený Veselý dostal míč na velkém vápně, ale na jeho střelu by byla nízká i branka na ragby, 54´- po rohu Vránek hlavou mířil nad branku, 62´-pokus Kubína sražen na roh, 66´- „tutovku“ soupeře skvěle likvidoval brankář Novák,71´- po rohovém kopů soupeřův hráč hlavou vyrazil míč na brankové čáře, 76.min. 1:1 – po přímém kopu od lajny zleva se ve skrumáži nejlépe orientoval Kříž Tomáš a hlavou vyrovnal, ale ne na dlouho, 78´- 1:2 – Honc využil zaváhaní naši obrany, která spoléhala na ofsajd hráče hostů, naběhl si podle pravé lajny a po sólu na branku a prostřelil vybíhajícího brankáře, 80´- skvělý zákrok brankáře Nováka po soupeřově útoku, 81´- přímý kop Švorba hlavou míč do branky nedorazil, v závěru jsme zahrávali jeden a soupeř dva rohy bez ohrožení branky. Slušně hrané utkání řídil rozhodčí Hlavnička, který udělil našim hráčům jednu a soupeřovi dvě žluté karty.  

S o b o t a  1 1 . s r p n a :

M u ž i  A : Slovan  L Y S Á – TJ Java  D I V I Š O V  2 : 1 (1:0, 1:1)         

po penaltách (penalty 3:1)

Sestava: Novák Libor – Schneiberg ml., Novák Lukáš, Kubín, Vránek – Veselý, Brabec, (83´ Kodeš), Poborský Ondra, Hanke – Novák David, Sosnovský

K úvodnímu zápasu nového soutěžního ročníku nám los určil soupeře, který nás v minulé sezóně dvakrát porazil. Tentokrát se mu to již nepodařilo, ale odvezl si však alespoň bod, který jsme za nevyužité šance v prvním poločase zbytečně ztratili. V našem mužstvu nastoupili tři noví hráči: zkušený brankář Libor Novák, když naši brankáři Rathouský a Šlingr dosud nedoléčili zranění, dále obránce Filip Vránek a vrátil se nadějný dorostenec Ondra Veselý. I tak jsme měli k utkání k dispozici úzký počet hráčů, když pět stabilních bylo omluvených, jsou na zahraničních dovolených. Nyní k vlastnímu průběhu zápasu. V prvním poločase jsme měli herní převahu a vytvořili si několik slibných šancí, hosté hrozili ojedinělými rychlými brejky, ale šanci neměli. První brankovou příležitost měl v 5´ Hanke, bránící hráč srazil střelu na roh, 9´- balon skončil v soupeřově brance, ale gól nebyl pro signalizovaný ofsajd uznán, 19´- Brabec z přímého kopu trefil soupeřova hráče ve zdi, 23´- zatím největší šance David Novák se probil v pokutovém území obešel i brankáře, ale míč z úhlu těsně minul u protilehlé tyče branku a skončil v autu, 26´-pohotovou střelu Sosnovského vyrazil brankář na roh, 29.min. 1:0 – Sosnovský hlavou umístil míč do sítě po přesném centru Poborského, 34´ Brabec z přímého kopu trefil tyč a míč se odrazil do rukou brankáři, 35´- brejk soupeře zažehnal Lukáš Novák, 36´- střelecký pokus hostů, míč letěl nad branku a v další minutě jejich rohový kop odvrácen, 40´-Kubín po rohovém kopu hlavou těsně vedle branky. Ve druhém poločase soupeř hru vyrovnal a měl i šance. Hned v úvodu se v 47´- David Novák dostal do sólového úniku na brankáře, soupeř ho však doběhl a zabránil mu v zakončení, následně v 48´- zahrávali hosté dva rohy, 53´ – střelu soupeře vyrazil brankář na roh, 58.min. 1:1 – Hanuš využil hrubé chyby brankáře Nováka s jmenovcem Lukášem a vyrovnal, 64´- dobrá hlavička Lukáše Nováka k tyči soupeřova brankáře nepřekonala, 67´-Brabec z přímého kopu mířil jen do zdi, 76´- David Novák šanci nevyužil, 78´- soupeř trefil břevno naši branky, 81´- centrovaný míč hráč Divišova z vyložené pozice poslal hlavou těsně mimo branku, 84´- střídající Kodeš po přímém kopu prodlužoval hlavou vedle branky, 88´- přímý kop Sosnovského odvrácen a následující brejk včasným vyběhnutím zlikvidoval náš brankář a stejně úspěšný byl i v další minutě. A tak utkání, které jsme mohli rozhodnout v prvním poločase, skončilo nerozhodně a následoval penaltový rozstřel, který se nám vydařil. Začínal soupeř a Vondrák dal – 0:1, Kubín vyrovnal na 1:1, pokus Rosypala brankář Novák likvidoval, Lukáš Novák byl úspěšný – 2:1, Hanuš překopl branku a stav se neměnil, Sosnovský byl úspěšný a zvýšil na 3:1, čtvrtou serií začínal soupeřův brankář Kopecký, ale brankáře Nováka nepřekonal, míč chytil a bylo hotovo. Bonusový bod tak zůstal doma. Slušně hrané utkání řídil objektivně rozhodčí Miroslav Vlk, který ukázal soupeři dvě žluté karty, my jsme hráli bez napomínání.