D o r o s t :_C i d l i n s k á  FA – Slovan  L Y S Á   6 : 0 (2:0)

Sestava: Steinbach – Červeňák, Čermák, Chmelík, Horvát Václav, Horvát Jan, Banga, Povolný, Bureš, Horvát Daniel, Gregor

Ani v předposledním podzimním utkání nedokázali dorostenci bodovat.

S o b o t a  2 . listopadu :

D o r o s t : J I Č I N Ě V E S + K O P I D L N O – Slovan  L Y S Á  5 : 3 (1:1)

Sestava: Steinbach – Čermák, Červeňák, Chmelík, Horvát Erik, Horvát Václav, Houžvička, Horvát Daniel, Horvát Jakub, Banga, Čejka, střídal: Karamon

Na hřišti soupeře, který dosud neztratil ani bod, uhráli dorostenci dobrý výsledek a během zápasu dvakrát vedli. Sled branek: 32.min 0:1 Horvát Jakub, 45.min. 1:1, 47.min. 1:2 – Banga, domácí brankami v 49,55 a 79.min. obrátili výsledek na 4:2, v 82.min.snížil Horvát Daniel na 4:3, domácí v 88.min. uzavřeli na 5:3.

Č t v r t e k  3 1 . ř í j n a :

D o r o s t : FK  L I T O L – Slovan  L Y S Á  1 0 : 2 ( 4:1)

Sestava: Machačný – Svatoš, Steinbach, Strnad, Horvát  Václav, Horvát Daniel, Gregor, Horvát Erik, Horvát Jakub, Horvát Jan, Banga střídali : Le Wu Hoang Ahn, Horvát Adam

Městské derby se dohrálo na umělé trávě v Benátkách večer od 19:00 hodin a soupeř jasně zvítězil. Naše branky vsítil Banga v 22.min. snižoval na 2:1 a v 47.min. na 5:2.

N e d ě l e   2 7 . ř í j n a :

D o r o s t : Slovan  L Y S Á – TJ  S T R A K Y + S T R U H Y   3 : 7  (1:1)

Sestava: Steinbach – Chmelík, Čermák, Horvát Jakub, Horvát Jan, Banga, Krutil, Horvát Adam, Horvát Václav,  Le Wu Hoang Ahn, Horvát Daniel

Utkání bylo v prvním poločase celkem vyrovnané, ve druhé půli docházeli našim klukům síly. Soupeř, který měl k disposici šest hráčů na střídání, ovládl druhý poločas a svoji převahu vyjádřil i brankami. Naše branky vstřelil Banga v 6.min.1:0, 65.min.2:3 a v 88.min. 3:7.

S o b o t a  1 9 . ř í j n a :

D o r o s t :_ SK  M Ě S T E C  K R Á L O V É – Slovan  L Y S Á   7 : 0 (4:0)

Sestava: Le Vu Hoang – Strnad, Steinbach, Čermák, Chmelík, Čejka, Banga, Horvát Daniel, Horvát Jakub, Horvát Jan, Horvát Václav střídali: Červeňák, Bureš

N e d ě l e  1 3 . října:

D o r o s t : Slovan  L Y S Á – TJ  H R U B Ý  J E S E N Í K    0 : 7 (0:4)

Hráli: Le Vu Hoanq Ahn – Čermák, Chmelík, Horvát Erik, Steinbach, Banga, Bureš, Horvát Jakub, Horvát Adam, Horvát Jan, Strnad,

Vysoké vítězství hostů je zasloužené, po celé utkání měli výraznou převahu a naši kluci se jen bránili a jejich branku vůbec neohrozili.

N e d ě l e  2 9 .  z á ř í :

D o r o s t : Slovan  L Y S Á – TJ  K Ř I N E C   3 : 9 (1:3)

Sestava: Gregor – Horvát Erik,  Horvát Jan, Bureš, Povolný, Horvát Václav, Čejka, Horvát Jakub, Banga, Horvát Daniel

K zápasu přišlo jen deset dorostenců a žádný z brankářů a do branky musel nastoupit hráč z pole a výsledek dle toho dopadl. Naše branky vstřelili Horvát Jakub  -2 a Horvát Daniel – 1.

S t ř e d a   2 5 . z á ř í :

Dorost: SK  S O K O L E Č – Slovan  L Y S Á   1 3 : 0 (5:0)

Sestava: Le Wu Hoang Ahn – Strnad, Horvát Václav, Horvát Erik, Karamon, Čejka, Bureš, Cáska, Horvát Jan, Horvát Jakub, Gregor, střídali: Svatoš, Horvát Daniel, Horváth Dominik

Odložené utkání 1.kola skončilo výrazným vítězstvím domácích.

N e d ě l e  1 5 . z á ř í :

D o r o s t :Slovan  L Y S Á – N E P O L I S Y  2 : 6 (2:2)

Sestava: Machačný – Strnad, Horvát Václav, Čermák, Hoang Ahn, Cáska, Čejka, Horvát Jan, Steinbach, Banga, Horvát Jakub, střídali: Karamon, Svatoš

Po nerozhodném výsledku prvního poločasu rozhodl fysicky vyspělejší soupeř o svém vítězství. Úzký hráčský kádr našich dorostenců doplácí i na nezájem některých starších kluků chodit k zápasům a tak musí být družstvo doplňováno žáky. Sled branek: 10.min. 1:0 – Banga, 23.min. 1:1, 25.min. 2:1-Horvát Václav a o vítězství soupeře rozhodl ve druhém poločase hlavně jejich úspěšný střelec Novotný, který vstřelil čtyři branky.

S O B O T A   7 . z á ř í :

D o r o s t : Slovan  P O D Ě B R A D Y – Slovan  L Y S Á   4 : 0 (2:0)

Sestava: Machačný – Horvát Erik, Čermák, Steinbach, Čejka, Horvát Jakub, Bureš, Horvát Daniel, Banga, Le Wu Hoang Ahn , stř.Chmelík

V druhém utkání nedokázali naši kluci získat body, když nedokázali ani využít půlhodinové oslabení soupeře o jednoho vyloučeného hráče. Naopak v této části hry dostali ještě jeden gól. Domácí skórovali v 12.min. 1:0, 25.min. 2:0 z penalty, 47.min.3:0 a v 79.min.4:0.