D o r o s t : Union  Č E L Á K O V I C E  -  Slovan  L Y S Á  8 : 0 (4:0)

Sestavu a hodnocení „ostudného debaklu“ trenér nepředal.

S O B O T A   7 . č e r v n a :

D O R O S T :  Slovan  L Y S Á  -  SK  Ú V A L Y   1 : 1 (1:0)

Sestava: Hajný Petr – Špecht, Bíma, Kadeřábek, Kříž Jan, Farkaš, Šnajdr, Malínský, Sajdl, Horváth Jula, Zápotocký, střídali: Laci, Syrový Martin

Po velmi dobrých výkonech v předchozích zápasech, tentokrát naši dorostenci svým výkonem zklamali. Soupeře, který je na předposledním místě podcenili a nakonec  mohou být rádi za remizu. Z naší strany chyběla větší bojovnost a vázla i kombinační hra. Soupeř hrál s větším nasazením a touhou zvítězit. Zápas zahájili naši kluci velmi dobře a již v 3.min. Zápotocký zajistil vedení 1:0. Rychlé vedení je zřejmě ukolébalo a když pak následně neproměnili další tří slibné brankové příležitosti začala se hra vyrovnávat. Do konce prvního poločasu se brankový stav nezměnil. Druhý poločas převzali režii utkání Úvaly se snahou obrátit výsledek ve svůj prospěch. Našim dorostencům se dařilo útoky hostí odvracet mnohdy i za cenu několika rohových kopů. V 69.min. však soupeř potrestal chybu v obraně a vyrovnal na 1:1.  Vyrovnávací branka naše kluky trochu probudila a odpovídali protiútoky a měli i několik šancí. Slibnou šanci měl z přímého kopu Šnajdr, kdy jeho střelu tečoval soupeř těsně vedle branky na roh. Další šanci promarnil Laci, když netrefil centr zleva před odkrytou brankou. V 82´musel odstoupit pro zranění Bíma a dohrávali jsme jen o deseti hráčích. Tři minuty před koncem mohl o plném bodovém zisku rozhodnout Šnajdr, brankář však míč nohou reflexivně srazil na roh. A to bylo v utkání vše a zápas, který měl být naši snadnou záležitostí, skončil bez vítěze.

N E D Ě L E   1 . č e r v n a :

D O R O S T :  AFK  P E Č K Y – Slovan  L Y S Á   0 : 3 (0:1)

Sestava : Müller – Kadeřábek,Syrový, Kříž Jan, Bíma, Horváth Jula, Laci, (Sajdl), Malínský, Farkaš, Šnajdr, Zápotocký

Dorostenci pokračovali v dobrých výkonech a dokázali vyhrát i na „horké půdě v Pečkách“. Domácí začali utkání náporem a připravili si i několik dobrých gólových příležitostí, které však nevyužili. Naopak do vedení 0:1 šli naši dorostenci gólem Kadeřábka. Hra se postupně vyrovnala a tak to bylo až do konce zápasu. Brankové příležitosti si připravili obě družstva, domácí je nedali a naši ano. Na 0:2 zvýšil Šnajdr a na 0:3 upravil Jula Horvát, který ještě neproměnil dva samostatné úniky.

S O B O T A   2 4 .  k v ě t n a :

D O R O S T :  Slovan  L Y S Á  -  SK  K O S M O N O S Y   1 : 1 (0:0)

Sestava: Hajný Petr – Poborský Jan, (46´Kadeřábek), Syrový, Malínský, Bíma, Kříž Jan, Farkač, Koníček, (75´Laci), Horváth Jula,Zápotocký, (80´Cirkovský), Šnajdr

Utkání se suverénně vedoucím družstvem skupiny začali naši dorostenci s velkým respektem, který trval celý první poločas. Nedokázali si dobře přihrát, brankovou příležitost si nepřipravili žádnou a na soupeřovu branku prakticky neletěl žádný střelecký pokus. Hosté tak měli hru ve své moci, ale naštěstí pro nás, se jim nepodařilo vsítit žádný gól.  Do druhého poločasu nastoupili naši kluci již bez respektu, zlepšili celkově hru, zpřesnili přihrávky a začalo se jim dařit. Výsledkem bylo i vedení 1:0 v 70.min. brankou  Šnajdra. Soupeř se však nechtěl smířit s tím, že by odjel s první porážkou, přidal a v závěrečných deseti minutách hry získal drtivou převahu, kterou korunoval vyrovnávací brankou na 1:1 v 89.minutě. Navíc se však již nezmohl. Našim dorostencům patří poděkování za výkon ve druhém poločase.

N E D Ě L E  1 8 . k v ě t n a :

D O R O S T : Sokol  Z Á B O Ř Í  - Slovan  L Y S Á   1 : 3 (1:0)

Sestava: Hajný Petr – Veselý, Malínský, Poborský Jan, Bíma – Farkaš, Kříž Jan, Koníček – Cirkovský, Zápotocký střídali: Horváth Jula, Syrový a Chaloupka

Utkání, z družstvem z konce tabulky, mělo dva rozdílné poločasy. V první půli měl více ze hry domácí celek, který se po jednom rohovém kopu ujal vedení 1:0. Ve druhém poločase se naši dorostenci zlepšili ,ovládli hru a výsledek obrátili ve svůj prospěch. Brankami se o to zasloužili : Horváth Jula – 2 (jedna z penalty) a Farkaš. Tímto vítězstvím se posunuli do horní poloviny tabulky.

S O B O T A  10 . k v ě t n a :

D O R O S T : Slovan  L Y S Á  - Horní Bučice   5 : 2 (2:1)

Č T V R T E K  8 . k v ě t n a :

D O R O S T : Slovan  L Y S Á  - Benátky n.J.  2 : 4 (1:0)

S O B O T A  3 . k v ě t n a :

D O R O S T : Slovan  L Y S Á  - SK  M Ě S T E C   K R Á L O V É   3 : 1 (1:0)

Sestava: Hajný Petr, Malínský, Špecht, Kříž Jan, Syrový Martin, Zápotocký, Kadeřábek, Šnajdr, Horváth Jula, Bíma, Laci,

střídali : Poborský Jan, Koníček

Utkání s kvalitním a urostlým soupeřem mělo výbornou úroveň. Zápas měl napínavý průběh od začátku do konce a brankové příležitosti byli na obou stranách, naši dorostenci  byli úspěšnější při jejich proměňování. Velmi dobře si počínali naši hráči v obraně, když soupeře pouštěli do zakončení minimálně a jeho šance včas zmařili. Vedení 1:0 zajistil Kříž Jan a tak skončil i poločas. Ve druhém zvýšil na 2:0 Zápotocký a na 3:0 upravil Šnajdr. V závěrečných dvaceti minutách hry měl soupeř výraznou převahu a snažil se o zvrat utkání, ale podařilo se mu jen snížit na 3:1 z penalty nařízené za faul. Kluci podali opět výborný a obětavý výkon a patří jim za to poděkování.

N E D Ě L E  2 7 . d u b n a :

D O R O S T : Sokol  J E S T Ř Á B Í   L H O T A  -  Slovan  L Y S Á   1 : 1 (0:1)

Sestava: Hajný Petr – Malínský, Špecht, Kříž Jan, (Kadeřábek), Syrový, Zápotocký, Šnajdr, (Farkaš), Horváth Jula, Sajdl, (Müller), Bíma, (Poborský Jan), Koníček, (Laci)

Utkání bylo hrané oboustranně bojovně a útočně, domácí měli z počátku mírně navrch.  Do vedení 0:1  však šli naši v 15.min. Koníček zakončil centr od Syrového. Domácí si i nadále udržovali mírnou převahu, ale naše spolehlivě hrající obrana je do vážnějších brankových příležitostí nepustila. Ve druhém poločase, po prostřídání několika hráčů v našem družstvu, se hrál i nadále otevřený zápas. Domácí se snažili o vyrovnání , což se jim podařilo v 70.min. 1:1 , když prošli středem naši obrany. V další části předvedl dva skvělé zákroky brankář Petr Hajný. Tři minuty před koncem zápasu mohl strhnout vítězství na naši stranu Müller, ale trefil jen domácího brankáře. Trenér hodnotí výkon našich dorostenců  v tomto utkání, jako nejlepší v průběhu  jarní části soutěže. Za bojovný a obětavý výkon zaslouží celé družstvo pochvalu.

S O B O T A   1 2 . d u b n a :

D O R O S T :  TJ  L I T O L  -  Slovan  L Y S Á   1 : 1 (0:1)

Sestava: Hajný Petr – Poborský Jan, Špecht, Malínský, Syrový – Müller , (45´Kadeřábek), Šnajdr, Kříž Jan, Bíma , ( 70 ´Koníček) – Horváth Jula, Zápotocký

Od začátku zápasu bylo „malé městské derby“  hrané oboustranně bojovně.  V prvním poločase jsme měli herní převahu a druhá půle byla již vyrovnanější. Brankových příležitostí, měli více naši dorostenci, hlavně v prvním poločase. Nejzajímavější momenty utkání : 20´ - rozhodčí nařídil proti domácím pokutový kop, který však po protestech domácích a konsultaci s asistentem odvolal (správně) a zahrávali jsme jen přímý kop z hranice pokutového území, ten zůstal nevyužit. Vedení  0:1 zajistil Jula Horváth po samostatné akci, kdy lobem přehodil domácího brankáře.  Další dvě velké šance neproměnil Zápotocký. Domácím se pak ve druhém poločase podařilo po rohovém kopu srovnat hlavou na 1:1.  V 90´mohl strhnout vítězství na naši stranu Zápotocký, ale svoji šanci opět nevyužil.

S O B O T A   5 . d u b n a :

D O R O S T : Slovan L Y S Á - FC V E L I M 0 : 1 (0:1)

Sestava: Hajný Petr - Bíma, Malínský, Poborský Jan, Syrový Martin - Koníček, Zápotocký, Kadeřábek, Laci - Horváth Jula, Sajdl, střídal : Farkaš

Utkání, s výborným soupeřem, se hrálo za jeho trvalé herní převahy. Naši dorostenci, kteří nastoupili bez třech hráčů základní sestavy (Špecht, Šnajdr a Kříž Jan), se po celé utkání velmi dobře bránili. Svoji menší fotbalovou kvalitu nahrazovali bojovností a obětavostí. Svůj podíl na nejtěsnějším výsledku má i spolehlivě chytající brankář Petr Hajný, kterému tentokrát přálo i štěstí. Soupeř vstřelil jedinou a i vítěznou branku v 45.min. prvního poločasu, po zahrání rohového kopu. Naši dorostenci měli v utkání tři brejkové protiútoky, ze kterých při troše štěstí, měli možnost skórovat. Vítězství soupeře však bylo zasloužené, po celé utkání byl lepší.

S O B O T A  2 9 . b ř e z n a :

D O R O S T :  AFK  M I L O V I C E – SLOVAN   L Y S Á  4 : 1 (2:0)

branka: Zápotocký

Sestava: Hajný Petr – Poborský Jan, Malínský, Špecht, Syrový Martin – Sajdl, Kříž Jan, Šnajdr, Müller- Horváth Jula, Zápotocký, střídali : Kadeřábek, Koníček

Po velmi dobrém výkonu v minulém zápase, tentokrát naši dorostenci svým výkonem zklamali. Chyběla jim hlavně bojovnost a k zápasu vůbec nepřistoupili jako k „derby“! Za celé utkání trefili domácí branku až v samém závěru a míč skončil v síti! Domácí, hráli s větší chuti, měli větší touhu zvítězit i lépe kombinovali a  dokázali si připravit  brankové příležitosti a čtyři i proměnit. Úvod zápasu byl neurovnaný, obě družstva jen nakopávala míč dopředu a soupeřova obrana jej vracela. Kombinační hra chyběla na obou stranách a minimum brankových příležitosti bylo tak spíše náhodných. První šance Milovic byla v  15´ míč se odrazil od břevna naši branky na zem a do hřiště, Pak zahrozil střelou nad branku domácích Poborský. Po přímém kopu soupeře, asi z 22 m, nastal před naši brankou zmatek, míč se však podařilo odkopnout do bezpečí. Domácí korunovali svoji mírnou herní převahu v 42.min. a ujali se vedení 1:0 a v 45.min. zvýšili na 2:0. Začátek druhého poločasu začali naši kluci se snahou zvrátit výsledek, ale jejich snaha končila na hranici pokutového vápna domácích. Utkání bylo již vyrovnanější, ale i nadále z minimem brankových příležitostí. Ty přišli až v závěrečných deseti minutách. V 81.min. Zápotocký z otočky snížil na 2:1 a zdálo se, že budeme usilovat o bod. Opak však byl pravdou, když v 84.min. využili Milovice nedorozumění našeho brankáře se stoperem a zvýšili na 3:1 a svá zasloužené vítězství zakončili na 4:1 v 87.min.

S O B O T A   2 2 . b ř e z n a :

D O R O S T : Slovan L Y S Á – SK B E Z N O 3 : 0 (2:0)

Sestava: Hajný Petr - Poborský Jan, Špecht, Malínský, Syrový – Laci, Zápotocký, Müller, Kadeřábek - Šnajdr, Horváth Jula, střídali: Hajný Václav, Farkaš

Úvodní jarní mistrovské utkání sousedů v tabulce se vydařilo. Za pěkného jarního počasí, se hrál oboustranně pohledný, rychlý, útočný a bojovný fotbal. Naši dorostenci v něm byli střelecky úspěšnější a soupeři vrátili podzimní porážku z jeho hřiště. Do vedení 1:0 jsme šli v 20.min. kdy ŠNAJDR proměnil pokutový kop, nařízený za faul. Do konce prvního poločasu zvýšil v 40.min.na 2:0 MÜLLER. Ve druhém poločase přidal v 55min.střídající Vašek HAJNÝ na 3:0. V 85.min. byla další šance ke zvýšení vítězství, ale nařízenou penaltu Syrový neproměnil. I kdy naši kluci nastoupili k mistrovskému zápasu, aniž by sehráli jediný přípravný zápas, byl jejich výkon výborný.

Podzim 2013

S o b o t a  1 6 . l i s t o p a d u :

D o r o s t : Slovan L Y S Á - SK Union Č E L Á K O V I C E   1 : 1 (0:1)

Sestava: Hajný Petr - Poborský Jan, Špecht, Malínský, Minks, Kříž Jan, Zápotocký, Sajdl, Šnajdr, Horvát Jula, Hajný Václav, střídali: Kadeřábek, Koníček

Utkání velmi dobré úrovně, dvou kvalitních družstev, bylo hráno oboustranně útočně. První poločas byl herně vyrovnaný a ve druhém poločase, který jsme dohrávali bez vyloučeného Minkse, měl soupeř míč častěji na svých kopačkách. Hosté se ujali vedení 0:1 v 20.min. z přímého kopu, kdy míč prolétl podle špatně postavené zdi do branky. V 35' běžel Minks na branku soupeře, ale jeho střelecký pokus skončil na břevně branky Čelákovic. Ve druhém poločase, byl po druhé žluté vyloučen Minks a pak se hrálo většinou na naší polovině, avšak bez brankového efektu. V závěrečné čtvrthodině se naši kluci trochu vymanili ze sevření a v 75. min. vyrovnal Malínský na 1:1, když po rohovém kopu napálil odražený míč do sítě. V závěru naši dorostenci díky bojovnosti a obětavosti dokázali nerozhodný výsledek ubránit.

N e d ě l e  1 0 . l i s t o p a d u :

D o r o s t : SK  Ú V A L Y  - Slovan L Y S Á    1 : 6 (1:2)

Sestava: Müller, Poborský Jan, Špecht, Malínský, Bíma, Horváth Jula, Kadeřábek, (83´Kříž Jan), Šnajdr, Koníček, Hajný Václav, Zápotocký

Utkání, hrané na těžkém podmáčeném terénu, bylo vyrovnané asi do dvacáté minuty, ale bez brankových příležitostí. Vedení 0:1 zajistil v 25.min. Venda Hajný, který úspěšně zakončil brejk, 40.min. Jula Horváth z přímého kopu zvýšil na 0:2, domácí v 43.min.snížili na 1:2, dorážkou po přímém kopu. Druhý poločas patřil již našim dorostencům, kteří svoji převahu vyjádřili i brankami. Střelecky i herně se blýskl Venda Hajný, když zaznamenal hatrik. V 55.min. 1:3 Venda Hajný zvýšil po samostatné akci, 60.min. 1:4 Jula Horváth z penalty, nařízené za faul na Hajného, 63.min. 1:5 Venda Hajný proběhl s míčem až do branky, když obešel i brankáře,  73.min. 1:6- Zápotocký pronikl domácí obranou a skóroval. Po této brance domácí přitvrdili a naši kluci si raději dávali pozor, aby neutrpěli zranění a další góly nepřidali.

S o b o t a  2 . listopadu :

D o r o s t : Slovan  L Y S Á -  AFK  P E Č K Y   3 : 2 (3:1)

Sestava: Hajný Petr, Špecht, Malínský, Poborský Jan, Bíma, Müller, (75´Koníček), Šnajdr, Kříž Jan, Sajdl, (46´Kadeřábek), Horváth Jula, Zápotocký

Utkání, vyrovnaných soupeřů, bylo hrané oboustranně útočně a brankové příležitosti se tak střídali . V jejich proměňování byli nakonec úspěšnější naši dorostenci, jejich vítězství mohlo být výraznější, pokud by proměnili některý ze samostatných úniků, kdy náš hráč běžel sám s míčem na brankáře. Na druhou stranu je potřeba pochválit brankáře Petra Hajného, který ve druhém poločase skvěle likvidoval střelu soupeře, s přímého kopu z  hranice pokutového území, mířící do šibenice. Sled branek: 0:1 , 1:1 – Šnajdr z přímého kopu, 2:1 – Hotváth Jula po úniku a přihrávce Zápotockého, 3:1 – Horváth Jula z penalty nařízené za faul na něho, 3:2 – přímý kop do šibenice.

N e d ě l e   27. ř í j n a :

D o r o s t : SK  K O S M O N O S Y  - Slovan  L Y S Á  3 : 1 (2:1)

Sestava: Hajný Petr, Poborský Jan, Malínský, Kříž Jan, Laci, (46´Sajdl), Müller, Kadeřábek, Koníček, Horváth Jula, Zápotocký, Šnajdr.

Dorostenci v nekompletní sestavě (chyběli Špecht, Syrový, Bíma), sehráli na hřišti vedoucího celku velmi dobré utkání a za předvedený výkon  zaslouží pochvalu. V 10.min. jsme se ujali vedení 0:1 Zápotocký proměnil brejk, po zahraném  rohu domácích. Soupeř pak postupně zvyšoval tlak a v 25.min. vyrovnal na 1:1, když potrestal náš špatný odkop.Vedení 2:1 se ujal v 40.min. z penalty, nařízené za faul Malínského. Ve druhém poločase se naši kluci soustředili hlavně na defenzivu, domácí si i tak připravili šance a z jedné zvýšili na 3:1.

S o b o t a  1 8 . ř í j n a :

D o r o s t : Slovan  L Y S Á  - Sokol  Z Á B O Ř Í   7 : 1 (4:0)

Sestava: Hajný Petr, Špecht, Malínský, Poborský Jan, Bíma, Kříž Jan, Zápotocký, Müller, Šnajdr, Horváth Jula, Minks, střídali: Koníček, Kadeřábek

Utkání družstev, která měla před tímto zápasem stejný bodový zisk, skončilo našim výrazným vítězstvím. Soupeř přijel k utkání jen s deseti hráči a naši kluci toho využili, když po většinu utkání měli výraznou převahu. Za stavu 6:0  se počet hráčů vyrovnal, když byl na naši straně vyloučen Minks, když přehnal souboj s brankářem soupeře, kterého kopl do hlavy. Naši kluci pak  trochu polevili a soupeř toho využil ke vstřelení čestné branky. Poslední slovo však měli opět naši dorostenci, kteří si i potom připravili další brankové příležitost, ale proměnili jen jednu, když Šnajdr vsítil svoji pátou branku v utkání. Sled branek: 1:0 a 2:0- Šnajdr, 3:0 – Zápotocký, 4:0 – Minks, 5:0,6:0 a 7:1 Šnajdr.

N e d ě l e  1 3 . ř í j n a :

D o r o s t : Dynamo  H O R N Í  B U Č I C E  - Slovan L Y S Á  1 : 1 (1:1)

Sestava:Müler, Poborský Jan, Špecht, Malínský, Bíma, Minks, Kříž Jan, Šnajdr, Koníček, (65´Kadeřábek), Horváth Jula, Zápotocký

Prvních třicet minut utkání byli naši kluci lepší a měli i převahu.V této části hry neproměnili gólové šance Horváth a Zápotocký. Domácí se  ujali v 15.min. vedení 1:0, kdy proměnili penaltu, nařízenou za faul Bímy. V 23.min. na 1:1 vyrovnal Šnajdr střelou do šibenice z více jak 20 m. Hra se postupně vyrovnala a tak to bylo až do konce utkání. Ve druhém poločase  mělo každé družstvo mělo několik brankových příležitostí, ale výborně chytající brankáři, na obou stranách, míč za svá záda nepustili.Oba celky se snažili strhnout vítězství na svoji stranu ž do konce. Šance k tomu měli v samém závěru zápasu. Nejprve se Jula Horváth dostal sám před brankáře, kterého nepřekonal a následný protiútok zachránil Špecht. Poměrně tvrdě hrané utkání , na každé straně vidělo pět hráčů žluté karty. Utkání skončilo zaslouženě remízou.

S O B O T A  5 . Ř Í J N A :

D o r o s t : SK  M Ě S T E C  K R Á L O V É  - Slovan  L Y S Á  1 : 0 (1:0)

Sestava: Hajný Petr, Poborský Jan, (Kadeřábek), Špecht, Malínský, Bíma, Minks, (Koníček), Kříž Jan, Šnajdr, Müller Jan, Zápotocký, Horváth Jula

Vyrovnané utkání bez brankových příležitostí na obou stranách. Hrálo se od jednoho pokutového území ke druhému a pokud některé družstvo vystřelilo, bylo to jen z větší vzdálenosti. O výsledku domácích rozhodla branka z přímého kopu, kdy domácí hráč prostřelil naši zeď hráčů.

S o b o t a  2 8 . z á ř í :

D o r o s t : Slovan  L Y S Á -  Sokol  J E S T Ř Á B Í   L H O T A   5 : 0 (2:0)

Sestava: Hajný Petr, Poborský Jan, Špecht, Malínský, Kadeřábek,(62´Koníček), Kříž Jan, Müller, Minks, Zápotocký, Horváth Jula, Šnajdr,

Utkání mělo dva rozdílné poločasy, když v první půli měli naši kluci výraznou převahu, ale nedařilo se jim úspěšně zakončovat brankové příležitosti. Druhý poločas byl již herně vyrovnanější a o výrazném vítězství rozhodli naši dorostenci, díky úspěšnějšímu zakončování brejkových příležitosti v této části hry. Vedení 1:0 zajistil v 28.min. Kříž Jan, v 32.min. zvýšil na 2:0 Müller. Další branky mohl přidat Jula Horváth, ale dvě sóla na golmana soupeře úspěšně nezakončil. V druhém poločase v 56´Malinský po rohu minul hlavou branku, 57´- samostatný únik hráče hostí zlikvidoval brankář Hajný, 64.min.

3:0 Šnajdr úspěšně zakončil samostatnou akci, 68.min. 4:0 Jula Horváth po sólovém úniku, pak měli dvě šance hosté: v 70´míč minul naši branku a v 74´úspěšně zasáhl brankář Hajný. Na konečných 5:0 uzavřel v 76.min. Jula Horváth. V závěru utkání se dostali do ještě do šancí Šnajdr,Poborský a Malínský, ale výsledek se již nezměnil.

S o b o t a  2 1 . z á ř í :

D o r o s t :  SK  B E N Á T K Y – Slovan  L Y S Á  4 : 2 (2:1)

Sestava: Hajný Petr, Poborský Jan, Špecht, Malinský, Syrový, Minks, Kříž Jan, Šnajdr, Müller, Horváth Jula, Zápotocký, střídali: Kadeřábek, Koníček

První poločas byl herně vyrovnaný, domácí se ujali vedení 1:0 z přísně nařízené penalty, na 1:1 vyrovnal Zápotocký, domácí se  do konce prvního poločasu vrátili do vedení 2:1. V úvodních dvaceti minutách druhé půle jsme měli převahu a Müller vyrovnal na 2:2. V další části hry získali zpět převahu domácí i když naši kluci poslali míč dvakrát do jejich sítě, ale ani jeden gól nebyl uznán pro signalizaci ofsajdu. V závěru domácí rozhodli o svém vítězství dvěma brankami z přímých kopů.

S o b o t a  1 4 . z á ř í :

D o r o s t : Slovan  L Y S Á  - TJ  L I T O L  5 : 0 (1:0)

Sestava: Hajný Petr, Špecht, Kadeřábek, Poborský Jan, Syrový Martin, Kříž Jan,Zápotocký, Müller, Šnajdr, Horváth Jula, Minks, střídali: Malínský a Sajdl

Městské derby skončilo našim výrazným vítězstvím i když průběh utkání tomu nenapovídal. V úvodu zápasu měl soupeř převahu asi deset minut, pak se hra až do konce zápasu vyrovnala. Naši dorostenci však byli úspěšnější a přesnější při zakončování útoků. Sled branek : 1:0 – Kříž Jan, 2:0 – Horváth Jula, 3:0 – Müller, 4:0 – Zápotocký, 5:0 – Šnajdr.

N e d ě l e  8 . z á ř í :

D o r o s t : FC  V E L I M – Slovan  L Y S Á   1 : 0  (0:0)

Sestava: Hajný Petr, Poborský Jan, Špecht, Malínský, Syrový, Kříž Jan, Kadeřábek, Šnajdr, Horváth Jula, Koníček, Zápotocký, střídal : Müller

Dorostenci podlehli nejtěsnějším výsledkem. Domácí byli herně lepší a po většinu utkání měli převahu. Naši dobře bránili a do brankových příležitostí je téměř nepouštěli. O výsledku pak rozhodla branka v 70. minutě, dosažená po rohovém kopu. V závěru zápasu se naši pokoušeli o vyrovnání, ale jejich snaha byla marná.

S o b o t a  3 1 . s r p n a :

D o r o s t : Slovan  L Y S Á – AFK  M I L O V I C E  3 : 0 (1:0)

Sestava: Hajný Petr, Poborský Jan, Špecht , Syrový Martin, Malinský, Šnajdr, Kadeřábek, Kříž Jan, Laci, Zápotocký, Horváth Jula, střídal: Müller

V sousedském derby, proti velmi dobrému celku Milovic, dokázali naši kluci zvítězit a částečně odčinit porážku z prvního kola. Hosté měli po většinu utkání herní převahu, ale jejich útočné akce končily na naši obraně a brankových šancí měli minimálně. Naši dorostenci hrozili protiútoky, které byli nebezpečnější a dokázali je zakončit střelbou. Poprvé skončil míč v síti soupeře v 15´, branka však nebyla uznána, pro signalizaci postavení mimo hru. Tak až, těsně před koncem první půle, v 44.min. 1:0 skóre otevřel Jula Horváth. Ve druhém poločase, jehož průběh byl stejný, zvýšil z protiútoku v 56.min. na 2:0 Malínský. V další časti hry měli oba celky několik slibných brankových příležitostí, výsledek se měnil v 83.min. 3:0 Zápotocký překonal nejistého brankáře Milovic.

S O B O T A  2 4 . s r p n a :

D o r o s t : SK  B E Z N O  - Slovan  L Y S Á  6 : 1 (2:1)

Sestava: Hajný Petr, Kříž Jan, Syrový, Malínský, Kadeřábek, Šnajdr, Sajdl, Minks, Hajný Václav, Zápotocký, Horváth Jula

Úvodní utkání se dorostencům nevydařilo a utrpěli vysokou porážku. První poločas byl ještě vyrovnaný, ale v závěru utkání, dohrávali  jsme prakticky s devíti, neboť dva hráči se zranili a pouze statovali v útoku, náhradníci, vzhledem ke končícím prázdninám,  nebyli k disposici. Soupeř toho využil ke vstřelení dalších branek. Autorem naši branky byl Jula Horváth.