PODZIM 2018

Sobota  6 . ř í j na :

Ž á c i  starší : Slovan  L Y S Á – Sokol  DRAHELICE + VŠECHLAPY  5 : 0 (4:0)

Steinbach – Horvát Erik, Chmelík, Čermák, Šesták, Povolný, Čejka, Bureš, Nič Tomáš, Cáska, Horvát Kuba – střídající: Nič Kuba, Greif Václav, Bízek, Horváth Dominik, Červeňák

Zápas se hrál za naší vytrvalé převahy a o našem vítězství nebylo pochyb.  Soupeř se dokázal bránit do 25.minuty, kdy se trefil Nič Tomáš 1:0 a do konce prvního poločasu skončil míč v jeho síti ještě třikrát: 27.min. 2:0 Horvát Erik, 28.min. 3:0 Horvát Jakub a v 31.min. 4:0 Chmelík. V úvodu druhého poločasu zvýšil v 41.min. na  5:0 Horváth Dominik a to byla i poslední branka v utkání. I přes naši převahu a několika šancí, míč již v soupeřově síti neskončil.

Sobota  2 9 . z á ř í :

Ž á c i  starší : SK  P O Ř Í Č A N Y – Slovan  L Y S Á   0 : 6 (0:1)

Hráli: Steinbach – Horvát Erik, Chmelík, Šesták, Povolný, Čejka, Bureš, Nič Tomáš, Horvát Jakub, Bufka, Bízek, střídali: Horváth Dominik, Grif Václav, Nič Jakub

V zápase proti soupeři, který je na posledním místě, jsme výrazně zvítězili. Hrálo se za naší trvalé převahy a první poločas skončil jen našim jednobrankovým vedením v 9.min. se trefil Horvát Jakub a stejný hráč ve druhém poločase brankami v 47, 51 a 58.minutě upravil na 0:4, další góly přidali v 62.min.Čejka – 0:5 a 67.min. Povolný uzavřel na 0:6.

Sobota  2 2 . z á ř í :

Ž á c i  starší : Slovan  L Y S Á – FK  L I T O L  mládež  3 : 1 (1:0)

Sestava: Steinbach – Horvát Erik – Chmelík, Čermák, Povolný, Čejka, Šesták, Bureš, Nič Tomáš, Cáska, Horvát Jakub, střídali: Horvát Dominik, Nič Jakub, Bízek, Durdan

V městském žákovském derby utkání, proti favorizovanému soupeři, dokázali naši kluci strhnout vítězství na svoji stranu. Průběh zápasu byl celkem vyrovnaný, hosté byli fysicky vyspělejší, avšak naši žáci více bojovali a měli i větší hlad po vítězství, které hattrickem zajistil Jakub  Horvát brankami v 21, 56 a 68 minutě, za soupeře snížil v 66.min. Šimon na 2:1. Naši kluci zaslouží za odvedený výborný výkon pochvalu.

Neděle  1 6 . z á ř í :

Ž á c i  starší : SK  S O K O L E Č – Slovan  L Y S Á  1 0 : 0 (7:0)

Hráli: Povolný – Šesták, Chmelík, Horvát Daniel, Horvát Erik, Horvát Dominik, Cáska, Čejka, Nič Tomáš, Bízek, Kavan, střídali: Nič Jakub, Horvát Jakub, Durdan

Domácí byli po všech stránkách lepší a naši kluci na ně nestačili a odnesli si debakl.

Úterý  1 1 . z á ř í :

Ž á c i  s t a r š í : Slovan  L Y S Á – Cidlinská  FA   0 : 0

Sestava: Povolný – Horvát Erik, Šesták, Nič Tomáš, Cáska – Bufka, Čejka, Bureš, Horváth Dominik, Horvát Jakub, Kavan, střídali: Bízek, Greif Václav, Nič Jakub

V odloženém utkání z prvního kola podali naši kluci snaživý, bojovný výkon. Zápas byl hrán na hlavním hřišti a jednalo se prakticky o jejich první utkání hraném na hřišti těchto rozměrů. Kluci to celkem zvládli a se soupeřem dokázali v prvním poločase hrát vyrovnané utkání. Druhý poločas měli již více ze hry hosté, ale do brankových příležitostí  je obrana nepustila. Naše občasné protiútoky byly většinou sólové a k dosažení branky nevedly a zápas tak skončil bez gólů.

Sobota  8 . z á ř í :_

S t a r š í  ž á c i : Sokol  H R U B Ý  J E S E N Í K – Slovan  L Y S Á   8 : 2 (3:2)

Sestava: Povolný – Bufka, Cáska, Durdan, Čermák, Bureš, Chmelík, Horvát Kuba, Nič Tomáš, Horvát Erik, Šesták , střídali: Greif Václav, Čonka, Nič Kuba

První utkání, hrané v jedenácti hráčích na velkém hřišti, začali kluci dobře a v úvodu se ujali vedení 0:2 brankami Kuby Horváta ve 3. a 12. minutě.  Potom však byli úspěšní již jen domácí, kteří v závěru prvního poločasu obrátili výsledek na 3:2 a dalšími góly ve druhém poločase vysoko zvítězili.