PODZIM 2019

N e d ě l e  1 8 . listopadu :

Ž á c i  starší : Slovan  L Y S Á – C I D L I N S K Á  F A  0 : 2 (0:1)

Hráli: Ul-Haq – Bočan Martin, Horváth Dominik, Cáska, Karamon, Baďura, Čejka, Bízek, Horvát Erik, Horvát Jakub, Pokorný, Nič Tomáš, Bočan David, Horvát Daniel, Kubica, Bobačík

V dohrávaném utkání, které bylo celkem vyrovnané, zvítězili věkově starší a fyzicky zdatnější hosté brankami ve 12. a 69. minutě utkání.

S o b o t a  9 . listopadu :

Ž á c i  starší : Slovan  L Y S Á – FK  L I T O L  4 : 1 (1:1)

Hráli : Ul–Haq, Bočan Martin, Horváth Dominik, Cáska, Bočan David, Baďura, Čejka, Bízek, Horvát Erik, Horvát Jakub, Pokorný, střídali: Kubica, Švásta Štěpán, Bobačík, Nič Tomáš

Městské žákovské derby utkání, proti favorizovanému soupeři, skončilo našim výrazným vítězstvím. Hosté byli fysicky zdatnější, jejich žáci jsou v průměru o hlavu větší než naši kluci, ale tento handicap jsme nahradili bojovností a vůli po vítězství! Hrálo se za vytrvalého deště, před návštěvou asi třiceti diváků z rodičů soupeřových žáků, kteří odcházeli zklamáni. První poločas měla Litol mírnou převahu, druhý poločas byl již vyrovnaný a z naši strany i gólově úspěšný. Vedení 1:0 jsme se ujali v 25.min. brankou Kuby Horváta, soupeř v následující minutě vyrovnal na 1:1, v druhé půlce v 47.min. Erik Horvát vrátil vedení 2:1, 60.min. Cáska zvýšil na 3:1 a v 65.min. uzavřel Kuba Horvát na 4:1. Za bojovný výkon zaslouží všichni naši kluci pochvalu a je třeba vyzdvihnout i výborný výkon našeho brankáře Ul-Haqa a uznání si zaslouží i trenér Zděnek Novák za zvolenou taktiku, kterou kluci plnili.

S o b o t a  1 2 . října:

S t a r š í  ž á c i : SK  L O U Č E Ň – Slovan  L Y S Á   1 : 2 (1:1)

Hráli: Cáska – Bočan Martin, Horváth Dominik, Bočan David, Nič Tomáš, Bízek, Karamon, Horvát Erik, Horvát Jakub, Pokorný, Baďura, Švásta Šťepán, Horvát Daniel, Bobačík

V utkání na soupeřově hřišti dokázali naši kluci těsně zvítězit. Domácí se ujali vedení 1:0 v 23.min., do konce prvního poločasu ve 27.min. vyrovnal na 1:1 Jakub Horvát a stejný hráč další brankou pět minut před koncem utkání rozhodl o těsné výhře 1:2.

S o b o t a  5 . ř í j n a :

Ž á c i  starší : Slovan  L Y S Á  - SK  K O S T E L N Í  L H O T A   2 : 1 (0:1)

Hráli: Ul-Haq Arif – Bočan Martin, Horváth Dominik, Čonka, Nič Tomáš, Bízek, Čejka, Bočan David, Horvát Erik, Horvát Jakub, Pokorný, Čonka, Bobačík

Hrálo se za trvalé převahy našich kluků, soupeř se soustředil na obranu a občas zaútočil a z prvního útoku v 10.min. se ujal vedení 0:1. Ve druhém poločase naši kluci brankami v 56.min. a 69.min. výsledek obrátili a několik dalších šancí neproměnili.

S t ř e d a  2 . ř í j n a :

Ž á c i  starší :  TJ  H R U B Ý  J E S E N Í K – Slovan  L Y S Á  7 : 0 (3:0)

Hráli: Ul Haq Arif – Bočan Martin, Horváth Dominik, Cáska, Čejka, Horvát Erik, Nič Tomáš, Horvát Jakub, Pokorný, Baďura, Karamon, Švásta Štěpán, Kubica, Čonka, Bočan David, Bobačík

V předehrávaném utkání okresního přeboru domácí, kteří jsou na prvním místě, bez problému vysoko zvítězili.

S o b o t a  2 8 . z á ř í :

S t a r š í  ž á c i : SK  P O Ř Í Č A N Y – Slovan  L Y S Á  1 : 5 (1:3)

Hráli: Ul-Haq Arif- Bočan Martin, Horváth Dominik, Cáska, Nič Tomáš, Horvát Daniel, Čejka, Bízek, Horvát Erik, Horvát Jakub, Pokorný, střídali: BočHráli: Ul-Haq Arif- Bočan Martin, Horváth Dominik, Cáska, Nič Tomáš, Horvát Daniel, Čejka, Bízek, Horvát Erik, Horvát Jakub, Pokorný, střídali: Bočan David, Bobačík

Jediné naše vítězství zaslouženě zaznamenali starší žáci v zápase hraném na hřišti v Bříství. Střelci branek: Horvát Jakub-4, Horvát Dominik-1.

S o b o t a  2 1 . z á ř í :

Ž á c i  s t a r š í : Slovan  L Y S Á – TJ  D R A H E L I C E   4 : 1 (2:1)

Hráli: Ul Haq – Bočan Martin, Horváth Dominik, Čonka, Nič Tomáš, Karamon, Čejka, Bízek, Horvát Erik, Horvát Jakub, Pokorný, Bočan David, Švásta

V utkání měli naši kluci vytrvalou převahu, soupeř se bránil a občas se pokusil o protiútok, který většinou ani nezakončil střelou na branku. Sled branek: 5.min. 1:0 - Horvát Jakub, 8.min. 2:0 - Horvát Jakub, 11.min. 2:1, 62.min. 3:1 - Horvát Jakub, 69.min.4:1 - Horváth Dominik

S o b o t a  1 4 . z á ř í :

Ž á c i  starší : TJ  L I T O L – Slovan  L Y S Á   5 : 1 (0:1)

Hráli: Bočan David – Bočan Martin, Dvořák, Cáska, Nič Tomáš, Karamon, Čejka, Bízek, Horvát Erik, Horvát Jakub, Pokorný střídali: Baďura, Švásta, Čonka.

V utkání s městským rivalem, jsme po vedení 0:1 v prvním poločase prohráli, když některým našim klukům, kteří hráli dopoledne i za mladší žáky, došly síly.

Č t v r t e k  1 2 . z á ř í :

Ž á c i  starší : Slovan  L Y S Á – SK  S O K O L E Č   5 : 4 (1:0)

Hráli: Bočan Martin – Cáska, Čejka, Horvát Jakub, Karamon, Nič Tomáš, Pokorný, Bízek, Bočan David, Švásta, Bufka, střídali: Horvát Daniel, Horvát Erik, Horvát Dominik, Nič Jakub

Ve vyrovnaném utkání dokázali naši kluci těsně zvítězit a připsat si první body. Sled branek: Pokorný v 9.min. 1:0 a v 38.min. 2:0, 43.min. soupeř snížil na 2:1, 52.min. 3:1 a 53.min.4:1 opět Pokorný, 58.min. 4:2, 60.min. 4:3, 68.min. 5:3 Horvát Jakub, 70.min.5:4.