PODZIM 2020

N e d ě l e  1 1 . ř í j n a :

S t a r š í   ž á c i : TJ  P Á T E K – Slovan  L Y S Á   2 : 4 (0:1)

Sestava: Kravur – Bočan Martin, Sosna, Bočan David, Bízek, Stojka, Čejka, Říman Marek, Horváth Dominik, Říman Daniel, Kudrik, střídali: Balažovič, Běták, Švásta, Bobačík

Utkání, s celkem ze spodní poloviny tabulky, nebylo vůbec jednoduché, hra se přelévala od jedné branky ke druhé a naši kluci pomalu získávali herní převahu, která vedla k naší vedoucí brance, kterou vsítil Kudrik a tento výsledek vydržel do konce první půle utkání. V druhém poločase se začínala hra vyrovnávat a po několika pěkných akcích našich kluků jsme přidali dva góly, které vsítil opět Kudrik. Už jsme si mysleli, že máme vyhráno, ale soupeři se po našich chybách podařilo snížit na rozdíl jedné branky – 2:3. V závěru utkání v 69.min. opět skóroval Kudrik a zvýšil na 2:4 a tento stav se už do konce utkání nezměnil a vezeme si další výhru.

S o b o t a   3 . ř í j n a :

S t a r š í  ž á c i : Slovan  L Y S Á – AFK  S A D S K Á   6 : 2 (2:0)

Sestava: Kravur – Bočan Martin, Sosna, Bočan David, Bízek, Stojka, Čejka, Říman Marek, Horváth Dominik, Říman Daniel, Kudrik – střídali Balažovič, Běták, Karamon, Bobačík

V utkání se soupeřem ze středu tabulky jsme se ujali vedení 1:0 hned v první minutě, kdy skóroval Kudrik. Potom se hra přelévala od jedné branky ke druhé a v závěru první půle v 33.min. jsme šli do dvoubrankového vedení, kdy opět skóroval Kudrik. Ve druhém poločase se soupeři podařilo ve 42.min.snížit na 2:1, ve 44.min. Martin Bočan zvýšil na 3:1, hosté snížili v 50.min. na 3:2. Potom opět naši žáci zabrali a přidali další branky v 62. a 65.min. Kudrik zvýšil na 5:2 a v poslední minutě utkání David Bočan uzavřel na 6:2. Po nevydařeném začátku soutěže se zlepšujeme a stoupáme tabulkou vzhůru.

Sobota  1 9 . z á ř í :

S t a r š í  ž á c i : Slovan  L Y S Á – Slovan  P O D Ě B R A D Y   5 : 4 (3:1)

Hráli: Kravur – Bočan Martin, Sosna, Bočan David, Bízek, Stojka, Říman Marek, Horváth Dominik, Říman Daniel, Ličartovský, Balažovič, Běták, Karamon Vít, Karamon Hynek

Po našem úvodním náporu jsme nezachytili ojedinělý protiútok hostů a prohrávali jsme 0:1, ihned z našeho protiútoku jsme dokázali vyrovnat a po dalších akcích jsme se dostali do vedení 3:1 a tak také skončil první poločas. Do druhé půle jsme nastoupili bojovně, ale soupeři se po pěkné akci podařilo snížit na rozdíl jedné branky. Po několika nevydařených útocích, kdy jsme nedokázali trefit soupeřovu branku, jsme přeci jenom skórovali a ujali se vedení 4:2. Pak jsme po chybách našich hráčů dovolili hostům vyrovnat na 4:4. Už to vypadalo ne dělení bodů, ale v závěrečné minutě jsme dokázali vstřelit vítězný gól. Všechny naše góly zaznamenal Ličartovký  a rovněž branky soupeře dával jediný hráč.

Čtvrtek  1 7 . z á ř í :

S t a r š í  ž á c i : FK  L O U Č E Ň – Slovan  L Y S Á   3 : 7 (2:3)

Hráli: Kravur – Bočan Martin, Bočan David, Bízek, Stojka, Čejka, Říman Marek, Říman Daniel, Horváth Dominik, Běták, Ličartovský, střídali: Balažovič, Karamon Vít, Karamon Hynek, Sosna

V dohrávané utkání prvního kola si naši kluci zajistili vítězství a tři body přesnější střelbou ve druhém poločase . Branky zaznamenali : Ličartovský – 4, Říman Marek, Říman Daniel a Bočan Martin po jedné.

S o b o t a  1 2 . z á ř í :

Ž á c i  starší : TJ  L I T O L  - Slovan  L Y S Á  2 : 1 (2:0)

Hráli: Kravur – Bočan Martin, Sosna, Bízek, Stojka, Čejka, Říman Marek, Bočan David, Horváth Dominik, Říman Daniel, Ličartovský, Balažovič, Čonka, Karamon, Běták

Ve vyrovnaném utkání rozhodli domácí o těsném vítězství brankami v závěru prvního poločasu. Nám se podařilo ve druhém poločase jen snížit, na vyrovnání jsme však nedosáhli. Naši branku zaznamenal v 38.min. Ličartovský.

S o b o t a  5 . z á ř í :

Ž á c i  starší: Slovan  L Y S Á  -  Sokol  D R A H E L I C E   2 : 2 (0:0)

Hráli: Bočan  David , Bočan Martin, Švásta, Bízek, Stojka, Čejka, Říman Marek, Říman Daniel, Horváth Dominik, Balažovič, Čonka, Karamon, Kravur, Běták, Ličartovský

Po zlepšeném výkonu sahali žáci po vítězství, o které však přišli až v poslední minutě zápasu, když předtím neproměnili sólový náběh. Sled branek : 40.min. 1:0 Čonka, 42.min 2:0 Čonka, 50.min. 2:1 Burian, 70.min. 2:2 Stýblo

N e d ě l e   3 0 . s r p n a :

Ž á c i  starší : SK   P O Ř Í Č A N Y – Slovan  L Y S Á   1 0 : 1 (5:0)

Hráli: Bočan David – Balažovič, Běták, Bízek, Bočan Martin, Čejka, Horváth Dominik, Říman Marek, Říman Daniel, Kavur, Stojka, Čonka

První utkání nového ročníku skončilo pro naše žáky debaklem. Soupeř byl fysicky zdatnější a dokázal toho využít. Naši branku zaznamenal z penalty Čejka za stavu 5:0.