Jaro 2013

S o b o t a  1 5 . č e r v n a :

Ž á c i  starší : FK  Ř Í Č A N Y -  Slovan  L Y S Á   6 : 0 (4:0)

Sestava: Zeman, (36´Bláha), Širc, Kadeřábek, Cirkovský  Farkaš, Pokorný, Sajdl, Čemus, Kudrna, Horváth David,Kříž Jan, střídali : Procházka Pepa a Fanda

Domácí celek, který nutně potřeboval vyhrát,  nastoupil v základu s deseti žáky, kteří od nového ročníku přejdou do dorostu a byli tak fysicky zdatnější. Naproti tomu trenér  naše družstvo omladil a dal příležitost pěti hráčům z mladších žáků. Herně nebylo utkání tak jednoznačné ve prospěch domácích, jak by napovídal výsledek. Říčany,  díky své fysické převaze,  byli úspěšnější v proměňování brankových příležitostí. Naši kluci si připravili jen dvě nadějné situace.

N E D Ě L E  9 .  č e r v n a :

Ž á c i  starší : Slovan  L Y S Á  - Spartak  P Ř Í B R A M  3 : 1 (0:1)

Sestava: Zeman, Schovanec, Kříž Jan, Kadeřábek, Farkaš, Sajdl, Bíma, Veselý,  Šnajdr Michal, Holeš, Tržický

Utkání,  ve kterém se rozhodovalo, který z těchto soupeřů se udrží v krajském přeboru i  v příštím ročníku, zvládli lépe naši kluci. Hosté byli lepši v prvním poločase, kdy měli herní převahu a připravili si i několik velmi dobrých brankových příležitostí a naštěstí využili jen jednu a vedli v poločase 0:1. Do druhého poločasu nastoupili naši hoši jako vyměnění, přidali na bojovnosti i rychlosti  a zlepšili přihrávky, získali herní převahu a výsledek obrátili. Na 1:1 vyrovnal Tržický , dorážením míče do sítě po úniku a ideálním centru Sajdla. Autorem branky na 2:1 byl opět Tržický, který vystřelil za hranici šestnáctky po zemi a míč se od tyče odrazil do branky. Vedení mohl zvýšit Kříž, ale dvě slibné šance neproměnil. Stejně si počínal i Šnajdr, který nedokázal poslat míč za záda urostlého výborného brankáře soupeře. V závěru vsadila Příbram vše na útok, brankář nechal branku opuštěnou a přesunul se na hrot. Tento riskantní tah potrestal Holeš a do prázdné branky zvýšil na 3:1.  Ani za tohoto stavu se brankář na své místo nevrátil a naši kluci mohli výhru zvýšit, avšak netrefili třikrát prázdnou branku. I tak ji za výkon ve druhém poločase patří pochvala.

S o b o t a  1 . č e r v n a :

Ž á c i  starší : FC   V E L I M – Slovan  L Y S Á  1 : 2 (1:2)

Sestava:Zeman, Schovanec, Kříž Jan, Kadeřábek, Farkaš, Veselý, Čemus, (60´Horváth David), Sajdl, Bíma, Havlena, Holeš

Utkání se hrálo za stálého deště, ale na dobře upraveném povrchu hřiště. Zápas pro nás nezačal dobře, již v první minutě nám domácí vstřelili branku, po chybě našeho obránce.Nebýt dobrých zákroků brankáře Zemana,mohlo být ještě hůře. Prvních pět minut vypadalo jako by naši hoši ještě podřimovali v autobuse. V 8.min. vystřelil za hranici velkého vápna Holeš a vyrovnal na 1:1 a utkání se pomalu začalo obracet. V 13.min. se prosadil Kříž - 1:2 a nastal definitivní obrat ve vývoji zápasu. Do konce prvního poločasu se nám hra dařila a několikrát jsme mohli zvýšit vedení. V této části hry zahráli velmi dobře Kadeřábek,Kříž, Veselý, Sajdl a Holeš. Ve druhém poločase získali domácí herní převahu  a zatlačili nás. Našim klukům se již tolik nedařili přihrávky, ale z několika brejků mohli vedení zvýšit. V závěru nás několikrát výbornými zákroky podržel brankář Zeman a vítězství jsme uhájili.

N e d ě l e  2 6 . k v ě t n a :

Ž á c i starší : Slovan  L Y S Á – SK  R A K O V N Í K   1 : 1 (1:1)

Sestava:Zeman, Koníček, , Kadeřábek, Farkaš, Veselý, Bíma, Sajdl, Čemus, Coubalová,Kříž Jan, Schovanec,

Utkání s družstvem, které je na třetím místě, skončilo nerozhodně. Soupeř byl „fotbalovější“ než naši kluci, kteří to doháněli obětavosti a velkou zásluhu na nerozhodném výsledku má výborně chytající brankář Zeman. Hosté se ujali vedení 0:1 v 5.min. po rohovém kopu. Naši chlapci se však nepoložili, bojovali a v 30.min. Kříž vyrovnal na 1:1. Úvod druhého poločasu byl herně vyrovnaný, ale po deseti minutách hry převzal opět iniciativu soupeř, který si připravil několik slibných brankových příležitostí, ale Zemana nepřekonal. V poslední minutě měl dobrou šanci ke skórování Kříž, nepodařilo se mu však lépe zpracovat míč a vystřelit. I tak je remiza úspěchem.

N e d ě l e 1 9 . k v ě t n a :

Ž á c i  starší : Slovan  L Y S Á – Tatran  S E D L Č A N Y  0 : 2 (0:0)

Sestava:Zeman, Širc, (60´Čemus), Kadeřábek, Farkaš, Koniček, Veselý, Tržický, Sajdl, Pokorný, Kříž Jan, Horváth

Utkání s vedoucím celkem krajského přeboru, skončilo jeho vítězstvím. V prvním poločase měli hosté mírně navrch, ale z této převahy získali jen několik rohových kopů, které obrana odvrátila. Naše pokusy o protiútoky končily na hranici soupeřovy šestnáctky. Sedlčany se ujali vedení, v  úvodu druhého poločasu, v 38.min. 0:1 po rohovém kopu. V dalším průběhu utkání měl několik dobrých zákroků brankář Zeman, ale v 49.min. bylo překonán podruhé. V 67´ brankář hostí vyrazil nebezpečnou střelu Horvátha. Vzhledem k postavení družstev v tabulce je pro nás výsledek přijatelný.

S t ř e d a  1 5 . k v ě t n a :

Ž á c i  starší : Polaban  N Y M B U R K – Slovan L Y S Á  2 : 1 (1:1)

Sestava: Zeman, Schovanec, Kříž Jan, Farkaš, Koníček, Bíma, Kadeřábek, Veselý, Čemus, tetický, Sajdl

Dohrávané utkání z prvního jarního kola skončilo těsnou výhrou domácích. Zápas měl v prvním poločase vyrovnaný průběh a v 15.min. jsme se ujali vedení 0:1, Tržický proměnil samostatný náběh na brankáře domácích. Polaban dokázal těsně před koncem prvního poločasu vyrovnat na 1:1. Druhý poločas byl z naši strany již slabší a domácí ovládli hru a hned v úvodu se ujali vedení 2:1. Patnáct minut před koncem zápasu jsme vsadili na útok, kam se posunul z místa stopera Kříž, ale vyrovnání to nepřineslo. Když jsme si jakou šanci připravili, likvidoval ji s přehledem, výborně chytající, urostlý brankář domácích, který ovládal i hru nohama a tak to byl i  další stoper.

S O B O T A  1 1 . k v ě t n a :

Ž á c i  starší : FK  N E R A T O V I C E  - Slovan L Y S Á   3 : 1 (1:1)

Sestava:Zeman, Schovanec, Kříž Jan, Farkaš, Koniček, Veselý, Kadeřábek, Bíma, Coubalová, Pokorný, Sajdl, střídali : Jisl a Horváth David

Domácí, kteří měli po většinu utkání více ze hry, byli techničtější a i lépe kombinovali. Naši žáci jim dokázali odolávat jen v prvním  poločase, kdy si dokázali připravit i několik brankových příležitostí. Druhý poločas byl hrán za výrazné převahy domácích a tak výsledek je celkem přijatelný. Naši branku  zaznamenal Kadeřábek, který vyrovnal na 1:1.

N E D Ě L E  5 . k v ě t n a :

Ž á c i starší: Slovan L Y S Á – Union Č E L Á K O V I C E  2 : 0 (1:0)

Sestava: Zeman, Koníček, Kříž Jan, Kadeřábek, Farkaš, Veselý, Tržický, Sajdl, Bíma, Širc, Havlena, (64´Čemus)

Zápas se soupeřem,který je na posledním místě, mělo slabší úroveň. Naši kluci měli míč častěji pod kontrolou, pokud si připravili brankovou šanci,  mířili buď mimo branku nebo do bránícího hráče hostů. Čelákovice si za celé utkání žádnou dobrou brankovou  příležitost nepřipravili. Vedoucí branku na 1:0 vsítil ve 20.min. Kříž a v 61.min. Tržický zvýšil na 2:0. V 64´brankář hostů likvidoval naši další slibnou šanci.

S t ř e d a  1 . k v ě t n a :

Ž á c i  starší : Slovan  L Y S Á  - Sparta  K U T N Á  H O R A  2 : 0 (2:0)

Sestava: Zeman, Koníček, Kříž Jan, Kadeřábek,Farkaš, Čemus, Širc, Sajdl, Coubalová, Holeš, Havlena

Dohrávané utkání mělo slabší úroveň a o našem vítězství se rozhodlo již v prvním poločase. Vedení 1:0 Holeš, dorážkou míče do branky, na 2:0 zvyšoval Kadeřábek, hlavou usměrnil míč do sítě po rohovém kopu. V další části zápasu se hrálo od jedné šestnáctky ke druhé s minimem brankových příležitostí na obou stranách.

N e d ě l e  2 8 . d u b n a :

Ž á c i  starší : FK  BRANDÝS/STARÁ BOLESLAV – Slovan  L Y S Á  6 : 1 (3:0)

Sestava:Zeman, Širc, Kříž Jan, Kadeřábek, Koníček, Schovanec,  Veselý, Coubalová, Laci, Sajdl, Farkaš, střídali : Horváth David a Čemus

K zápasů jsme opět nastoupili bez žáků se střídavým startem z Litole a Ostré. Průběh utkání však nebyl tak jednoznačný, jak napovídá konečný výsledek. Domácí měli po většinu zápasu mírně navrch, brankové příležitosti si připravila obě družstva a rozdíl byl v  jejich proměňování, domácí to dokázali a naši ne. Naši branku vstřelil v úvodu druhého poločasu Kadeřábek a snížil na 3:1.

N e d ě l e  2 1 . d u b n a :

Ž á c i  starší : Slovan  L y s á – FK  U h l í ř s k é  J a n o v i c e  1 : 2 ( 0:1)

Sestava: Zeman, Koníček, Kříž Jan, Kadeřábek, Bíma, Veselý, Tržický, Sajdl, Schovanec, Havlena, Jisl

Soupeř byl po většinu utkání lepší a měl i herně navrch. Našim patřili vždy jen začátky obou poločasu.

Úvod zápasu začali naši žáci dobře a Veselý měl i brankovou příležitost, kterou mu vysoký a výborný brankář soupeře likvidoval.Postupně začal přebírat režii utkání soupeř a v 15.min. se ujal vedení 0:1, které vydrželo do konce první půle. Druhý poločas zahájili naši kluci opět dobře, několikrát poslali míč na soupeřovu branku, ale ne do sítě. Pak opět měl hru pod kontrolou soupeř a v 52.min. zvýšil na 0:2. 56.min. Kříž snížil na 1:2 a to byl i konečný výsledek i když měl soupeř několik šanci, které likvidoval výborně chytající Zeman.

S O B O T A  1 3 . d u b n a :

Ž á c i  starší : Tatran  R A K O V N Í K – Slovan  L Y S Á  3 : 0 (1:0)

Sestava: Zeman, Širc, Kříž Jan, Kadeřábek, Holeš, Pokorný, Sajdl, Tržický, Čemus, Laci, Farkaš,střídali:      Horváth David, Procházka

K zápasu jsme nastoupili v oslabené sestavě, když žáci z Ostré a Staré Lysé, hrající u nás na střídavý start, hráli zápasy za své kluby. Tak museli nastoupit kluci z mladších žáků a na výkonu to bylo znát.Utkání slabší úrovně, mělo i tak vyrovnaný průběh a na výsledku se „podepsal“ rozhodčí, který pískal ve prospěch domácích! Vedoucí branku na 1:0 dosáhl soupeř s ofsajdu. Ve druhém poločase zvyšovali na 2:0 z pokutového kopu a o jejich vítězství bylo tak rozhodnuto. Pak už se utkání jen dohrávalo, s minimem brankových příležitostí na obou stranách. Domácí jednu využili  a zvýšili  na 3:0.

N E D Ě L E  7 . d u b n a :

Ž á c i  starší : Slovan             L Y S Á – SK  K O S M O N O S Y   2 : 1 (2:1)

Sestava: Zeman, Koníček, Kříž Jan, Kadeřábek, Bíma, Veselý, Sajdl, Tržický, Schovanec, Holeš, Havlena, střídali:Širc, Čemus a Farkaš

Utkání se soupeřem, který je na samém konci tabulky, nebylo pro naše žáky jednoduché a mělo vyrovnaný průběh. Brankové příležitosti měla obě družstva. O našem vítězství se rozhodlo v úvodu zápasu, kdy nejprve Tržický zajistil vedení 1:0 a na 2:0 zvýšil Havlena , hosté do poločasu snížili na 2:1 a tento výsledek vydržel až do konce zápasu. Ve druhém poločase zůstalo několik slibných brankových brankových příležitostí, na obou stranách, nevyužito.

S o b o t a  3 0 . b ř e z n a :

Ž á c i  starší : SK Mnichovo Hradiště – Slovan  L y s á  4 : 0 (1:0)

Sestava: Zeman, Jisl, Kříž Jan, Kadeřábek, Širc, Pokorný, Sajdl, Tržický, Laci, Holeš, Čemus

Utkání, soupeřů ze středu tabulky, skončilo výrazným vítězstvím domácích, kteří byli fysicky zdatnější a po celé utkání měli herní převahu, kterou vyjádřili i brankami. V našem družstvu museli zaskočit  někteří mladší  žáci, když několik kluků z Ostré a Staré Lysé nepřišlo a na výkonu to bylo znát.

Podzim 2012

N E D Ě L E   2 5 . l i s t o p a d u :

Ž á c i starší : SK  R A K O V N Í K -  Slovan L Y S Á  2:1

N E D Ě L E  1 8 . l i s t o p a d u :

Ž á c i  starší : Slovan L Y S Á  - FK  Ř Í Č A N Y  3: 0 (2:0)

Sestava: Zeman, Koníček, Kříž, Tržický, Bíma, Sajdl, Laci, Coubalová, Havlena, Veselý, Šnajdr, střídali : Horváth David, Čemus

Proti fyzicky vyspělejšímu soupeři, hlavně v obraně, dokázali naši získat vítězství. Vyšel jim začátek utkání, když ve 3.min. zařídil vedení 1:0 Laci a stejný hráč v 6.min. zvýšil na 2:0. Soupeř pak získal postupně územní převahu, ale míč do naši sítě neposlal. Naopak ve druhém poločase v 48.min. zvýšil na 3:0 Havlena, který důsledně sledoval míč, překopnutý za obranu soupeře a ze strany ho poslal do sítě. Další dobrou šanci měla ještě Coubalová, ale nedala. Jelikož ani soupeř nedokázal našeho brankáře překonat, připsali si tři body naši

S O B O T A  1 0 . l i s t o p a d u :

Ž á c i  starší : Spartak  P ř í b r a m – Slovan  L y s á   1 : 0 (0:0

Sestava:Zeman, Halda, Kříž Jan, Kadeřábek, Řečinský, Schovanec, Tržický, Sajdl, Havlena, Štindl, Uvíra,střídal :Farkaš

Výsledek utkání byl silně ovlivněn neobjektivním výkonem rozhodčího! První poločas měli naši kluci herní převahu, kterou i přes několik šancí nedokázali zúročit. Ve druhém poločase jsme byli opět o něco lepší a Kříž v 55.min. vstřelil branku, kterou však rozhodčí neuznal! V 65.min.1:0 rozhodčí proti nám nařídil penaltu, kterou domácí neproměnili a tak ji nechal opakovat  a to už byli úspěšní.

Hodnocení utkání trenérem: Zajížděli jsme do Příbrami, která měla 7 bodů s tím, že chceme bodovat. Ale rozhodčí společně s domácími funkcionáři připravili scénář, který jsem za 35 let co jsme ve fotbale, v  kategorii žáků nezažil a nechtěl bych už zažít! Víc k tomuto zápasu už ani nemůžu říct. Jen bych chtěl poděkovat našim žákům, že se drželi a nesnížili se k protestování a nadávání.Trenér Jaroslav Lerch

N e d ě l e  4 .listopadu:

Ž á c i  starší : Slovan L y s á – FC  V e l i m  4 : 2 (1:0)

Sestava: Zeman, Vlček, Kříž Jan, Kadeřábek, Koníček, Veselý, Šnajdr, Sajdl, Farkaš, Havlena, Laci, střídal Schovanec

V bojovném utkání dokázali naši kluci zvítězit, když se o jejich plném bodovém zisku rozhodlo až v závěru zápasu. V úvodu utkání, asi do patnácté minuty měli převahu naši žáci, pak se karta otočila a více hry měl soupeř. Ani jednomu družstvu se však nepodařilo vsítit branku, i když šance byly na obou stranách.V 32.min. Kříž po rohovém kopu 1:0. Ve druhém poločase měli více ze hry již naši žáci, měli dobré brankové příležitosti, ale míč v soupeřově síti neskončil, dvakrát ho zachránilo břevno. Naopak v 45.min.hosté vyrovnali na 1:1 po sólovém úniku, kterému předcházely dvě minely našich žáku ve středu hřiště.V 50.min. 2:1 autor Laci. Hned v následující minutě soupeř vyrovnal po rychlém útoku na 2:2. V 65.min. 3:2 Šnajdr vrátil vedení a v 69.min. Veselý uzavřel na 4:2.

N E D Ě L E  2 1 . ř í j n a :

Ž á c i  starší : Tatran S E D L Č A N Y -  Slovan L Y S Á   4 : 0 (4:0)

Sestava: Zeman, Vlček, Kříž Jan, Kadeřábek, Koníček, Sajdl, Coubalová, Veselý, Laci, Šnajdr, Holeš, střídali: Schovanec, Farkaš

Domácí celek, který je v čele krajského přeboru žáků, byl po celé utkání jasně lepší. Jeho hráči jsou fysicky vyspělejší a i fotbalově zdatnější a tak o jejich vítězství nebylo po celé utkání pochyb. V prvním poločase získali dostatečný náskok a v druhé půli další branky nevsítily.

N E D Ě L E  1 4 . ř í j n a :

Ž á c i  starší : Slovan L y s á – FK  N e r a t o v i c e/Buškovice  3 : 3 (0:2)

Sestava: Zeman, Koníček, Kříž Jan, Kadeřábek, Pokorný, Veselý Ondřej, Štindl, Sajdl, Holeš, (40´Farkaš), Havlena, Uvíra

V utkání se soupeřem z horních pater tabulky sahali naši kluci po třech bodech. V prvním poločase měl herně navrch soupeř a dokázal si zajistit i vedení. Do vedení 0:1 šli hosté v 8.min. z pokutového kopu, nařízeného za faul brankáře Zemana. Na 0:2 zvýšil soupeř v 34.min. těsně před poločasovou přestávkou. I když měl soupeř v první půli, naši kluci měli více vyložených brankových příležitost, které však neproměnili.Ve druhém poločase jsme zvýšili bojovnost a dokázali nejen vyrovnat, ale jít i do vedení. V 39.min. Veselý snížil na 1:2 a v 52.min. Havlena vyrovnal na 2:2 a v 58.min. Farkaš 3:2. Vedení však netrvalo dlouho v 61.min. soupeř se štěstím vyrovnal na 3:3 a tento výsledek vydržel až do konce utkání. Trenér pochválil za vynikající výkon Ondru Veselého, který byl nejlepším hráčem.

N e d ě l e  7 . ř í j n a :

Ž á c i  starší : Union Č E L Á K O V I C E – Slovan  L Y S Á  1 : 3 (0:0)

Sestava: Zeman- Bíma, Kadeřábek, Kříž Jan, Koníček, Schovanec, Veselý, Sajdl, Uvíra, Šnajdr, Coufalová, střídali Farkaš, Holeš

O vítězství rozhodli naši žáci až ve druhém poločase. Začátek zápasu a celý první poločas byl neurovnaný, vázla kombinační hra u obou družstev, střelba a brankové příležitosti nebyli ani na jedné straně. Druhý poločas, po změnách v naši sestavě, byl již lepší a padaly i góly. Vedení 0:1 zajistila po samostatné akci Coubalová, domácím se podařilo vyrovnat na 1:1, když potrestali chybu našeho hráče, ale to bylo z jejich strany vše. Další sólo zakončila opět úspěšně Coubalová – 1:2 . I následující branka byla ze samostatné akci  Šnajdr zvýšil na 1:3.  Pak si naši žáci již hlídali vítězství.

N E D Ě L E  3 0 . z á ř í :

Ž Á C I   S T A R Š Í: Slovan  L Y S Á – FK  B R A N D Ý S / ST.BOLESLAV  1 : 3 (1:3)

Zeman, Holeš, Kříž, Kadeřábek, Tržický, Veselý Ondra, Bíma,(49´Pokorný), Sajdl, Farkaš, Havlena, Štindl

O výsledku , s velmi dobrým soupeřem, se rozhodlo již v prvním poločase, kdy padly všechny branky. Naši kluci začali utkání dobře a v jeho úvodu nedali dvě slibné šance, míč letěl vždy těsně mimo branku. Do vedení tak šli hosté v 10.min. 0:1 a v 15.min. zvýšili na 0:2 . Soupeř měl herní převahu, kterou i  vyjádřil a  v 22.min. to bylo 0:3, po střele z 25 m. Našim se podařilo v 30.min. snížit z penalty na 1:3, kterou proměnil Havlena. Ve druhém poločase měli hosté utkání pod kontrolou, ale další branku nepřidali. Naši kluci měli z protiútoku tři náznaky šanci, ale nevyužili žádnou a odešli poraženi.

N E D Ě L E  2 3 . z á ř í :

Ž á c i  starší : FK   U H L Í Ř S K É   J A N O V I C E – Slovan L Y S Á  2 : 2 (1:1)

Sestava: Zeman-Bíma, Havlena, Kříž Jan, Koníček – Sajdl, Kadeřábek, Řečinský, Veselý Ondra – Farkaš, Coubalová

Po dobrém bojovném výkonu dokázali naši žáci, proti fysicky zdatnějšímu a dobře hrajícímu soupeři, uhrát nerozhodný výsledek. V prvním poločase jsme měli více ze hry a dokázali si připravit i čtyři slibné brankové příležitost a jedenkrát zachránilo domácí břevno branky. V 34.min. 0:1 centrovaný míč Coubalové si srazil domácí žák do branky. Minutu před koncem prvního poločasu soupeř vyrovnal na 1:1. Druhý poločas se domácí snažili strhnout vítězství na svoji stranu a ze skrumáže se ujali vedení 2:1. Naši kluci to nevzdali a výsledkem byla vyrovnávací branka na 2:2 zásluhou Farkaše.

N E D Ě L E   1 6 . z á ř í :

Ž Á C I  starší : Slovan L Y S Á  - Tatran R A K O V N Í K   1 : 2 (0:0)

Sestava: Zeman, Veselý Ondra, Kříž Jan, Kadeřábek, Uvíra, Halda, Tržický, Sajdl, Řečínský, Horváth, Coubalová

První bodová ztráta v domácím prostředí s dobrým soupeřem, který měl po většinu utkání mírně navrch. První poločas skončil ještě bez branek i když více šancí bylo na straně hostů. Ve druhém poločase se ujali naši kluci v 38.min. vedení 1:0 , Horváth proměnil penaltu, nařízenou za faul brankáře na Sajdla. Vedení však netrvalo dlouho v 44.min. 1:1 po rohovém kopu a nedůrazném našem bránění. Brankové příležitosti pak měla obě družstva a o vítězství soupeře se rozhodlo v 62.min. 1:2, po přímém kopu neudržel brankář Zeman centrovaný míč, ten mu vypadl a nejrychleji se zorientoval hráč hostí a poslal míč do sítě. Naši kluci v tomto zápase zahráli pod své možnosti.

S T Ř E D A  1 2 . z á ř í :

Ž Á C I  starší : Slovan  L Y S Á  -  Polaban  N Y M B U R K   3 : 1 (1:0)

Sestava: Zeman, Veselý Ondra, Kříž Jan, Kadeřábek, Koníček, Šnajdr, Tržický, Sajdl, Halda, Uvíra, (47´Farkaš), Coubalová

Utkání vyrovnaných soupeřů, ve kterém měli v prvním poločase více ze hry naši kluci a vedoucí branku na 1:0 vsítil Tržický v 15.min. Ve druhém poločase převzal herní iniciativu soupeř, který vyrovnal na 1:1 v 44.min.. Vedení na naši stranu vrátil v 60.min. Farkaš z pokutového kopu – 2:1. Po této brance začali mít opět mírně navrch naši chlapci a v poslední minutě hry uzavřel Farkaš na 3:1.

S O B O T A  8 . z á ř í :

Ž Á C I  starší : SK  K O S M O N O S Y  -  Slovan  L Y S Á   0 : 2  (0:2)

Sestava: Zeman – Halda, Kadeřábek, Kříž, Koníček – Čemus, Sajdl, Veselý, Uvíra – Tržický, Šnajdr, střídali: Holeš, Širc

Po bojovném a obětavém výkonu dokázali žáci zvítězit. V prvním poločase měli herní převahu a dokázali si vypracovat i brankové příležitosti a v této části hry se rozhodlo i o výsledku. Vedení 0:1 zajistil Šnajdr a ve 20.min. zvýšil na 0:2 Tržický. Druhá půle byla již herně vyrovnanější, domácí se snažili o změnu výsledku, naši kluci však bojovnou a taktickou hrou cenné  vítězství  udrželi.

N E D Ě L E   2 . z á ř í :

Ž Á C I  starší : Slovan  L Y S Á – MNICHOVOHRADIŠTSKÝ  SK  2 : 1 (1:0)

Sestava: Zeman- Veselý Ondra, Kříž Jan, Kadeřábek, Koníček, Šnajdr Michal, Tržický, Sajdl, Řečinský, Uvíra, Havlena, střídali: Reiser a Širc

Úvod utkání začali lépe naši žáci, kteří měli mírnou převahu a ve 13.min. Veselý zajistil vedení 1:0. Hra se postupně vyrovnávala a hosté začali ohrožovat naši branku. V 20´vyrazil brankář Zeman míč na roh a stejně si počínal i v 29.min. Druhý poločas začal soupeř snahou o vyrovnání a to se mu v 42.min. podařilo 1:1, po přímém kopu a následné hlavičce skončil míč v síti. Vedení 2:1 na naši stranu vrátil v 54.min. střídající Reiser. Uklidňující gól mohl přidat Sajdl, ale po samostatném úniku poslal míč do brankáře, i potom jsme měli tři slibné šance. Hosté se tak snažili o vyrovnání a i přes několik nejistých zákroků našich obránců se výsledek již nezměnil.

S T Ř E D A   2 9 . s r p n a :

Ž Á C I  starší : K U N I C E  - Slovan  L Y S Á   3 : 1 (2:0)

Sestava: Zeman – Veselý, Kříž, Kadeřábek, Koníček, Šnajdr, Tržický, Sajdl, Řečinský, Coubalová, Havlena

V utkání jsme dopatili na hrubé chyby středu obrany, které dokázali domácí využít ke vstřelení branek.Ve vyrovnaném prvním poločase jsme ještě za stavu 0:0 měli dvě až tři slibné brankové příležitosti, které jsme nevyužili. Naopak domácí z chyb naši obrany se dostali do vedení 2:0. Ve druhém poločase jsme měli mírně navrch, ale opět  nedokázali vstřelit kontaktní branku. Naopak domácí zvýšili vedení na 3:0 a teprve za tohoto stavu dokázal Řečinský korigovat na konečných 3:1.

S O B O T A  2 5 . s r p n a :

Ž Á C I  starší : Sparta  K U T N Á  H O R A  - Slovan  L Y S Á  2 : 1 (0:1)

Sestava: Zeman, Širc, Kadeřábek, Kříž, Koníček, Tržický, Veselý, Řečinský, Sajdl,Šnajdr, Coufalová, střídali Holeš a Schovanec

Výsledek neodpovídá průběhu hry, když hlavně v prvním poločase měli naši žáci herní převahu a připravili si i několik slibných brankových příležitostí.Úspěšně ji zakončit dokázal jen Tržický a zajistil vedení 0:1. Druhý poločas byl již herně vyrovnanější a domácí dokázali výsledek otočit proměněním dvou  pokutových kopů, nařízených za fauly. První nařízená penalta byla hodně sporná, kdy při vzájemném souboji domácí hráč přihrál faul a spadl do pokutového území a rozhodčí to „zbaštil“!