JARO 2019

Ú t e r ý  1 1 . č e r v n a :

S t a r š í  ž á c i : SK  P O Ř Í Č A N Y – Slovan  L Y S Á   0 : 1 0 (0:2)

Hráli: Steinbach – Karamon, Chmelík, Horvát Erik, Bureš, Pokorný, Čejka, Povolný, Horvát Daniel, Nič Tomáš, Horvát Jakub, Horvát Dominik, Bízek

V závěrečném utkání nadstavbové části okresního přeboru o 5 až 8.místo, naši kluci vysoko zvítězili nad soupeřem, který skončil na posledním místě. Obsadili jsme celkově 6.místo. Góly v tomto utkání zaznamenali: Horvát Jakub a Povolný po 2 a po jednom gólu dali: Chmelík, Čejka, Steinbach, Horvát Daniel, Nič Tomáš a Bízek.

S o b o t a  1 . č e r v n a :

S t a r š í  ž á c i : Slovan  L Y S Á – TJ  H R U B Ý  J E S E N Í K   2 : 1 (0:0)

Hráli : Steinbach – Horvát Daniel, Horvát Erik, Čermák, Nič Tomáš, Čejka, Pokorný, Cáska, Povolný, Karamon. Horvát Jakub, Nič Jakub

V nadstavbové části o umístění na 5 až 8.místě dokázali kluci, po velmi dobrém výkonu porazit soupeře s kterým tři předchozí zápasy vysoko prohráli. O těsném vítězství rozhodli ve druhém poločase brankami

46.min. Jakub Horvát a v 60.min. zvýšil na 2:0 Čejka, soupeř snížil v 67.min. na 2:1. Svůj dobrý podíl na vítězství má dobře chytající brankář Steinbach.

Ú t e r ý  2 1 . k v ě t n a :

S t a r š í  ž á c i : Slovan  L Y S Á – SK  P O Ř Í Č A N Y  1 1 : 0 (7:0)

Hráli: Nič Tomáš – Horvát Erik, Chmelík, Čermák, Bureš, Cáska, Pokorný, Čejka, Povolný, Horvát  Jakub, Bufka, Horváth Dominik, Bízek, Horvát Daniel, Karamon

Hráno za naši drtivé převahy a vítězství mohlo být ještě vyšší, když spousta dalších šancí gólem neskončila. Branky vstřelili:  Horvát Jakub – 5 , Čejka – 2, Horvát Erik, Chmelík, Čermák a Povolný po 1 .

P o n d ě l í  1 3 . k v ě t n a :

S t a r š í  žáci : Sokol  H R U B Ý  J E S E N Í K – Slovan  L Y S Á  1 2 : 0 (7:0)

Hráli : Nič Tomáš – Karamon, Chmelík, Horvát Erik, Horvát Daniel, Bureš, Čejka, Pokorný, Cáska, Povolný, Horvát Jakub, Horvát Dominik

V dohrávaném utkání byli domácí výrazně lepší a dle toho dopadl i výsledek.

S o b o t a  4 . k v ě t n a :

Ž á c i  starší : Slovan  L Y S Á -  Sokol  D R A H E L I C E   1 1 : 1 (4:0)

Hráli: Steinbach – Karamon, Horvát Erik, Čermák, Bureš, Čejka, Horvát Daniel, Cáska, Povolný, Horvát Jakub, Nič Tomáš, střídali: Bufka, Pokorný, Horváth Dominik, Bízek

V prvním utkání nadstavbové části okresního přeboru o 5. až 8.místo naši kluci bez problémů vysoko zvítězili. Soupeř hrál v průměru s věkově mladšími žáky a to je v této kategorii určitá nevýhoda. Střelci gólů : 2 – Čermák, Bureš, Cáska, Horvát Jakub, 1 – Čejka, Horvát Daniel, Horvát Dominik, soupeř vstřelil branku za stavu 9:0.

S o b o t a  2 7 . d u b n a :

Ž Á C I  starší : Slovan  L Y S Á – SK  S O K O L E Č   1 : 0 (1:0)

Hráli: Steinbach – Horvát Daniel, Horvát Erik, Chmelík, Čermák, Povolný, Čejka, Cáska, Bureš, Nič Tomáš, Horvát Jakub, střídali: Horvát Dominik, Nič Jakub a Pokorný

Překvapující výsledek na závěr základní časti okresního přeboru! Soupeř, který je jasně první a dosud prohrál jen jediné utkání v průběhu celé soutěže, utrpěl druhou porážku. Naši kluci podali zatím nejlepší výkon ze všech dosud odehraných utkání a o těsném výsledku rozhodl již ve 3.min. Povolný.

Tímto zápasem skončila základní část soutěže, které se teď dělí na dvě skupiny dle umístění. My budeme zařazeni do skupiny, která bude hrát o 5. až 8.místo, kdy jsme dosáhli stejný počet bodů jako Městec Králové a Hrubý Jeseník, ale s oběma máme horší výsledky ze vzájemných zápasů. O dalším průběhu budeme informovat, jak je obdržíme z OFS Nymburk

S t ř e d a   2 4 . d u b n a :

Ž Á C I  s t a r š í : Slovan  L Y S Á – TJ  H R U B Ý  J E S E N Í K 1 : 4 (1:1)

Hráli: Steinbach – Horvát Erik, Chmelík, Čermák, Bufka, Cáska, Čejka, Bureš, Nič Tomáš, Horvát Jakub, Pokorný, Nič Jakub, Karamon, Horvát Dominik, Bízek, Horvát Daniel

Rovněž žáci dohrávali odložené utkání z velikonočních svátků. První poločas byl herně vyrovnaný a vedení  1:0 zajistil v 17.min. Bureš, soupeř v 26.min. vyrovnal na 1:1 a ve druhém poločas přidal další góly v 39, 60 a 62.min. a odvezl si tři body za vítězství.

S o b o t a  1 3 . d u b n a :

Ž á c i  starší : C I D L I N S K Á  FA – Slovan  L Y S Á  4 : 0 (3:0)

Sestava: Steinbach – Povolný, Horvát Erik, Čermák, Bureš, Cáska, Čejka, Nič Tomáš, Horvát Jakub, Karamon, Nič Jakub, Pokorný, Bufka, Horváth Dominik, Čovan

Ani ve druhém mistrovském utkání nedokázali naši žáci bodovat. Domácí si zajistili vítězství brankami v 18. 23. 32. a 62.minutě. Naši kluci nebyli úspěšní ani jednou.

S o b o t a  6.dubna :

Ž á c i  starší : Slovan  L Y S Á – SK  M Ě S T E C  K R Á L O V É   0 : 7 (0:3)

Sestava: Horváth Dominik – Bureš, Horvát Erik, Čermák, Bufka, Cáska, Čejka, Nič Tomáš, Bízek, Pokorný, Čovan, Nič Jakub, Povolný, Steinbach, Chmelík

Kluci nastoupili k zápasu v neúplné sestavě, když se čtyři hráči omluvili. Nejcitelněji to bylo znát na místě brankáře, kdy téměř každý míč, mířící na naši branku, skončil v síti. Výsledek tak zcela neodpovídá průběhu utkání. Soupeř vyhrál zasloužené, byl lepší hlavně v prvním poločase, více branek však vstřelil ve druhé půli, která byla herně vyrovnanější. Naši kluci dokázali z minima šancí jednou nastřelit břevno.

PODZIM 2018

S o b o t a  3 .listopadu :

Ž á c i  starší : SK  M Ě S T E C  K R Á L O V É – Slovan  L Y S Á   4 : 6 (4:3)

Hráli : Steinbach– Šesták, Chmelík, Čermák, Červeňák, Povolný, Čejka, Bureš, Nič Tomáš, Cáska, Horvát Jakub, střídali: Horváth Dominik, Nič Jakub, Greif Václav

V posledním podzimním mistrovském utkání dokázali naši kluci na soupeřově hřišti zvítězit, i když v poločase těsně prohrávali. Ve druhém poločase výsledek obrátili a nedovolili domácím vsítit již žádnou branku. Městec začínal zápas s osmi hráči a další pak postupně přicházeli a dokázali jsme to využít. Již v 4.min.zajistil Kuba Horvát vedení 0:1 a stejný hráč v 6.min.zvýšil na 0:2 a v 22.min. Povolný přidal na 0:3. Naši kluci trochu polevili a domácí, kteří již hráli s jedenácti žáky, během osmi minut od 27 do 34.min. výsledekobrátili na 4:3 a tak skončil i první poločasVe druhém poločase však stříleli góly již jen naši kluci : 43.min. Bureš vyrovnal na 4:4 a pak byl opět úspěšný Kuba Horvát, v 52.min. vrátil vedení na 4:5 a v 67.min.uzavřel na 4:6. Kluci tak po podzimní části soutěže budou přezimovat na pěkném 3.místě a za to jim a hlavně jejich trenérovi Michalovi Kubínovi patří pochvala.

Neděle  2 8 . ř í j n a :

Ž á c i  starší: TJ  D R A H E L I C E – Slovan  L Y S Á  1 : 3 (0:0)

Hráli: Steinbach – Bufka, Cáska, Povolný, Čejka, Čermák, Chmelík, Horvát Jakub, Nič Tomáš, Horvát Erik, Šesták, Bízek, Horváth Dominik, Nič Jakub, Červeňák

Utkání hrané v pravé poledne jako předzápas, za nevlídného deštivého a chladného počasí, skončilo našim zaslouženým vítězstvím. Po bezbrankovém prvním poločase, vsítili góly ve druhé půli: 37.min. 0:1- Čermák, 41.min. 0:2- Horvát Jakub, 59.min.Cáska, domácí snížili na 1:3 v 60.min.

Sobota 13.října :

Žáci starší : FK LITOL - Slovan LYSÁ 3:2 (2:2)

sestava: Steinbach - Horvát Erik, Chmelík, Šesták, Povolný, Bureš, Čejka, Nič Tomáš, Cáska, Horvát Kuba, Bufka, střídali: Greif Václav, Horváth Dominik, Bízek, Nič Kuba

Ve vyrovnaném utkání jsme s městským rivalem na jeho hřišti těsně prohráli, když domácí vstřelili spornou vítěznou branku, které předcházel neodmávaný aut domácím asistentem. Soupeř se v 9.min. ujal vedení 1:0, v 22.min. vyrovnal Kuba Horvát na 1:1 a v 26.min. nás poslal Povolný do vedení 1:2, domácí těsně před poločasem vyrovnali na 2:2 a v 61.min. dali vítěznou branku.

Sobota  6 . ř í j na :

Ž á c i  starší : Slovan  L Y S Á – Sokol  DRAHELICE + VŠECHLAPY  5 : 0 (4:0)

Steinbach – Horvát Erik, Chmelík, Čermák, Šesták, Povolný, Čejka, Bureš, Nič Tomáš, Cáska, Horvát Kuba – střídající: Nič Kuba, Greif Václav, Bízek, Horváth Dominik, Červeňák

Zápas se hrál za naší vytrvalé převahy a o našem vítězství nebylo pochyb.  Soupeř se dokázal bránit do 25.minuty, kdy se trefil Nič Tomáš 1:0 a do konce prvního poločasu skončil míč v jeho síti ještě třikrát: 27.min. 2:0 Horvát Erik, 28.min. 3:0 Horvát Jakub a v 31.min. 4:0 Chmelík. V úvodu druhého poločasu zvýšil v 41.min. na  5:0 Horváth Dominik a to byla i poslední branka v utkání. I přes naši převahu a několika šancí, míč již v soupeřově síti neskončil.

Sobota  2 9 . z á ř í :

Ž á c i  starší : SK  P O Ř Í Č A N Y – Slovan  L Y S Á   0 : 6 (0:1)

Hráli: Steinbach – Horvát Erik, Chmelík, Šesták, Povolný, Čejka, Bureš, Nič Tomáš, Horvát Jakub, Bufka, Bízek, střídali: Horváth Dominik, Grif Václav, Nič Jakub

V zápase proti soupeři, který je na posledním místě, jsme výrazně zvítězili. Hrálo se za naší trvalé převahy a první poločas skončil jen našim jednobrankovým vedením v 9.min. se trefil Horvát Jakub a stejný hráč ve druhém poločase brankami v 47, 51 a 58.minutě upravil na 0:4, další góly přidali v 62.min.Čejka – 0:5 a 67.min. Povolný uzavřel na 0:6.

Sobota  2 2 . z á ř í :

Ž á c i  starší : Slovan  L Y S Á – FK  L I T O L  mládež  3 : 1 (1:0)

Sestava: Steinbach – Horvát Erik – Chmelík, Čermák, Povolný, Čejka, Šesták, Bureš, Nič Tomáš, Cáska, Horvát Jakub, střídali: Horvát Dominik, Nič Jakub, Bízek, Durdan

V městském žákovském derby utkání, proti favorizovanému soupeři, dokázali naši kluci strhnout vítězství na svoji stranu. Průběh zápasu byl celkem vyrovnaný, hosté byli fysicky vyspělejší, avšak naši žáci více bojovali a měli i větší hlad po vítězství, které hattrickem zajistil Jakub  Horvát brankami v 2156 a 68 minutě, za soupeře snížil v 66.min. Šimon na 2:1. Naši kluci zaslouží za odvedený výborný výkon pochvalu.

Neděle  1 6 . z á ř í :

Ž á c i  starší : SK  S O K O L E Č – Slovan  L Y S Á  1 0 : 0 (7:0)

Hráli: Povolný – Šesták, Chmelík, Horvát Daniel, Horvát Erik, Horvát Dominik, Cáska, Čejka, Nič Tomáš, Bízek, Kavan, střídali: Nič Jakub, Horvát Jakub, Durdan

Domácí byli po všech stránkách lepší a naši kluci na ně nestačili a odnesli si debakl.

Úterý  1 1 . z á ř í :

Ž á c i  s t a r š í : Slovan  L Y S Á – Cidlinská  FA   0 : 0

Sestava: Povolný – Horvát Erik, Šesták, Nič Tomáš, Cáska – Bufka, Čejka, Bureš, Horváth Dominik, Horvát Jakub, Kavan, střídali: Bízek, Greif Václav, Nič Jakub

V odloženém utkání z prvního kola podali naši kluci snaživý, bojovný výkon. Zápas byl hrán na hlavním hřišti a jednalo se prakticky o jejich první utkání hraném na hřišti těchto rozměrů. Kluci to celkem zvládli a se soupeřem dokázali v prvním poločase hrát vyrovnané utkání. Druhý poločas měli již více ze hry hosté, ale do brankových příležitostí  je obrana nepustila. Naše občasné protiútoky byly většinou sólové a k dosažení branky nevedly a zápas tak skončil bez gólů.

Sobota  8 . z á ř í :_

S t a r š í  ž á c i : Sokol  H R U B Ý  J E S E N Í K – Slovan  L Y S Á   8 : 2 (3:2)

Sestava: Povolný – Bufka, Cáska, Durdan, Čermák, Bureš, Chmelík, Horvát Kuba, Nič Tomáš, Horvát Erik, Šesták , střídali: Greif Václav, Čonka, Nič Kuba

První utkání, hrané v jedenácti hráčích na velkém hřišti, začali kluci dobře a v úvodu se ujali vedení 0:2 brankami Kuby Horváta ve 3. a 12. minutě.  Potom však byli úspěšní již jen domácí, kteří v závěru prvního poločasu obrátili výsledek na 3:2 a dalšími góly ve druhém poločase vysoko zvítězili.