PODZIM 2018

Sobota  6 . ř í j na :

Ž á c i  mladší : Slovan  L Y S Á – TJ  S T R A K Y  1 : 5  (0:1)

Hráli : Bočan David – Pokorný, Šesták, Baďura – Čonka, Čejka – Bízek, Říman Marek, střídali: Říman Daniel, Pořízka, Grgurinovič, Podkonický, Bočan Martin a Zeman

V prvním poločase jsme dokázali soupeři odolávat a dovolili jsme mu dát jen jeden gól. Ve druhé půli se hosté pěknými kombinacemi a míči za obranu dostávali do více šancí a přestože nás dobrým výkonem podržel brankář David Bočan, dostali jsme čtyři branky. Až na konci zápasu jsme si také vytvořili několik šancí a Martin Bočan snížil na 1:5. Proti silnému soupeři, který zatím vede soutěž, podali kluci výkon, za který se nemusí stydět.

Sobota  2 9 . z á ř í :

Ž á c i  mladší : FK  L I T O L – Slovan  L Y S Á   7 : 0 (5:0)

Hráli : Šesták – Zeman, Podkonický, Bízek, Pokorný, Baďura, Šich, Pořízka, Bobačík, Martin Bočan, David Bočan

Soupeř proti nám nasadil věkově i fyzicky vyspělejší hráče a na to jsme do poločasu nebyli schopni zareagovat. V první půli jsme takticky neplnili to, co jsme si předsevzali a nebyli jsme dostatečně důrazní při hře zpět a věkově vyspělejší soupeř to využil pěti vstřelenými brankami. Druhá půle byla z naší strany výrazně lepší, obdrželi jsme jen dvě branky a vytvořili jsme si i několik šancí, tři byly velice slibné. Takto bychom byli schopni hrát i proti silnějším soupeřům. Celkově musím výkon pochválit, kluci bojovali a odehráli velmi dobrý druhý poločas.

Sobota  2 2 . z á ř í :

Ž á c i  mladší : Slovan  L Y S Á – Sportovní sdružení  O S T R Á  3 : 3 (1:2)

Hráli: Šesták – Baďura, Pokorný, Podkonický, Zeman, Bočan Michal, Čonka, Šich, Čejka, Ul Haq, Říman Marek, Kratochvíl, Pořízka, Bočan David

Soupeř byl kvalitní, herně zatím nejlepší z těch co jsme zatím měli. Měl rychlé a technické kluky, kteří byli sehraní. Naštěstí jsme dali na začátku rychlý gól, ale pak jsme neproměnili penaltu. Poté soupeř zlepšil hru, vyrovnal a dalším gólem se dostal v prvním poločase do vedení. V té době jsme hráli trochu ustrašeně a nedařilo se nám dostávat do šancí. Přesto jsme se dokázali ve druhém poločase zvednout a poté co jsme začali hrát důsledněji a měli i několik šancí. Po jednom z rohu jsme díky důrazu před brankou snížili. To nás nakoplo a usilovným výkonem se nám podařilo v poslední minutě vyrovnat na 3:3. Výsledek je to slušný a spravedlivý. Ostrá bude myslím jedním z favoritů.

Ž á c i  mladší :  V Š E J A N Y – Slovan  L Y S Á  0 : 3 (0:2)

Hráli: Bízek – Čejka, Podkonický, Říman Daniel , Říman Marek, Šesták, Ul Haq, Zeman, Medřický, Kavur, Baďura, Bočan David, Bočan Martin, Čonka, Grgurinovič, Kratochvíl, Pokorný, Švásta

I v dalším zápase na soupeřově hřišti dokázali kluci zvítězit, všechny tři branky vsítil Čejka.

N e d ě l e  2 . z á ř í :

Ž á c i  mladší : AFK  S E M I C E – Slovan  L Y S Á   4 : 5 (1:1)

Hráli: Bízek – Čejka, Horváth Dominik, Podkonický, Říman Daniel, Říman Marek, Šesták, Ul-Haq, Zeman, Medřický, Nič Jakub, Kavur

Ve vyrovnaném zápase dokázali naši kluci těsně zvítězit. Branky vsítili: Čejka, Bízek, Horváth, Podkonický a Říman Daniel  - všichni po jedné.