M l a d š í  ž á c i : Sokol  K O U N I C E  - Slovan  L Y S Á   1 0 : 0 (7:0)

Hráli: Nič Michal – Kubica, Ličartovský, Sosnovský, Volštát, Kralčák, Karamon, Švásta, Bobačík, Kratochvíl, Horčičková

Domácí byli lepší a vysoko vyhráli.

S o b o t a   3 . ř í j n a :

M l a d š í  ž á c i : Slovan  L Y S Á – Sokol  K R C H L E B Y  3 : 0 (2:0)

Utkání mladších žáků se Sokolem Krchleby skončilo vítězstvím našich kluků a slečny, kteří měli proti soupeři výškovou převahu a ujali se vedení 2:0 v prvním poločase a ve druhé půlce utkání přidali ještě jeden gól a zvítězili brankami Volštáta, Kratochvíla a Ličartovského.

S t ř e d a  2 3 . z á ř í :

M l a d š í   ž á c i : AFK  S A D S K Á – Slovan  L Y S Á   1 1 : 0 (5:0)

Hráli: Nič Michal, Kubica, Ličartovský, Sosnovský, Volštát, Kralčák, Karamon, Švásta, Bobačík, Kratochvíl, Horčičková

Dohrávané utkání skončilo výrazným vítězstvím domácích.

Sobota  1 9 . z á ř í :

M l a d š í  ž á c i : Slovan  L Y S Á – AFK  S E M I C E   3 : 3 (1:0)

Hráli: Nič Michal – Kubica, Ličartovský, Sosnovský, Volštát, Kralčák, Karamon Vít, Švásta, Bobačík, Kratochvíl, Horčičková

Vyrovnané utkání a tomu odpovídá i výsledek.

N e d ě l e   1 3 . z á ř í :

Ž á c i  mladší : Sokol  K O S T O M L A T Y  - Slovan  L Y S Á   2 : 9  (1:3)

Hráli: Nič Michal – Kubica, Ličartovský, Sosnovský, Volštát, Kralčák, Lelovicz, Vehesh, Karamon, Švásta, Bobačík Matěj, Kratochvíl

První podzimní mistrovské utkání skončilo výrazným vítězstvím ,když se kluci rozstříleli ve druhém poločase.