Zápasy 2012-2013

Jaro 2013

S o b o t a  1 5 . č e r v n a :

Ž á c i  mladší :FK  Ř Í Č A N Y – Slovan  L Y S Á   8 : 0 (2:0)

Hráli : Bláha – brankář, ve hře se střídali: Procházka Fanda a Pepa, Houžvička, Kudrna, Matějka, Horváth David, Forejt Matěj a Lukáš

Naši kluci dokázali domácím, kteří skončili na 4.místě, vzdorovat v prvním poločase. Ve druhém poločase se projevila u žáků, kteří hráli i v předchozím utkání za starší, únava a soupeř toho využil k výraznému vítězství.

N E D Ě L E  9 .  č e r v n a :

Ž á c i  mladší : Slovan  L Y S Á – Spartak P Ř Í B R A M  3 : 1 (2:1)

Hráli: Bláha  - brankář, ve hře se střídali: Forejt Matěj, Jisl, Houžvička, Kudrna, Procházka Pepa, Rybín,Horváth David, Procházka Fanda, Slebodník, Šmíd, Matějka, Horvát Václav, Procházka Robert, Forejt Lukáš.

V závěru soutěže se mladším žákům daří a nejinak tomu bylo i v tomto utkání. I když začátek zápasu tomu nenapovídal. Hned v první minutě zahrával soupeř roh, naši kluci situaci podcenili a Matěj Forejt hlavou usměrnil míč do vlastní branky – 0:1. Tato branka naše kluky nesrazila, ale naopak nakopla a začali hrát hru, jakou předvádí poslední týdny. Kombinace sice občas ještě vázla, ale i přesto si dokázali vytvořit hodně brankových příležitosti, ale nebyli tak produktivní jako minulý zápas. Ve 4.min. vyrovnal na 1:1 Pepa Procházka, rychlým brejkem přesprintoval hřiště a přesnou ranou po zemi k tyči nedal brankáři šanci. Do poločasu,v 27.min.  zajistil vedení  2:1 David Horváth krásnou ranou pod břevno.Ve druhém poločase zvýšil v 50.min. na 3:1 Kudrna. Touto brankou potvrdili naši kluci dominanci v utkání a zaslouženě slavili vítězství.

S o b o t a  1 . č e r v n a :

Ž á c i  mladší : FC  V E L I M – Slovan L Y S Á  3 : 6 ( 1:3)

Hráli:Bláha – brankář, Veselý, Forejt Matěj, Houžvička, Procházka Pepa, Kudrna, Procházka Fanda, Horváth David, Forejt Lukáš, Slebodník

Tak jako v minulém utkání,  pokračovali i tentokrát naši kluci ve velmi dobrém výkonu.Vydařil se hlavně úvod utkání, kdy jsme domácí přehráli a dařilo se i v koncovce.Rychlé vedení 0:3 dodalo klukům sebevědomí. Soupeř v polovině prvního poločasu zlepšil hru, avšak díky výborné naši obrané hře, vstřelil jen jednu branku. Ve druhém poločase, hned v jeho úvodu jsme vstřelili další dvě branky a toto vedení domácí již nedotáhli. Sled branek: 7.min. 0:1 – Horváth David, 10.min. 0:2 – Veselý, 14.min. 0:3 – Procházka Pepa, 17.min. 1:3, 31..min. 1:4 –Kudrna, 35.min. 1:5 – Veselý, 49.min. 2:5, 54.min. 2:6 – Horváth David, 59..min. 3:6 domácí z penalty..

N e d ě l e  2 6 . k v ě t n a :

Ž á c i  mladší : Slovan  L Y S Á – SK  R A K O V N Í K   1 : 0 (1:0)

Hráli:Bláha – brankář, ve hře střídali: Forejt Matěj, Jisl, Houžvička, Horváth David, Kudrna, Procházka Pepa, Rybín, Procházka Fanda, Slebodník, Šmíd, Matějka, Horvát Václav, Procházka Robert, Forejt Lukáš

Nejtěsnější vítězství, ve vyrovnaném zápase, bylo dosaženo po nejlepším jarním výkonu z naši strany, i díky zlepšené bojovnosti a dobrému důslednému bránění. Jedinou branku utkání vsítil Pepa Procházka.

N e d ě l e 1 9 . k v ě t n a :

Ž á c i  mladší : Slovan L Y S Á – Tatran  S E D L Č A N Y 1 : 6 (1:4)

Hráli:: Bláha- Forejt Matěj, Jisl, Houžvička, Kudrna, Procházka Pepa, Rybín,Horváth David, Procházka Fanda, Slebodník,Šmíd, Matějka, Horvát Václav, Procházka Robert, Forejt Lukáš

Našim klukům utekl začátek zápasu a soupeř se dostal do vedení 0:4, pak se střídali šance na obou stranách a před poločasem snížil na 1:4 Fanda Procházka. I ve druhém poločase se hrálo celkem vyrovnané utkání a soupeř opět dokázal některé své šance proměnit a naši kluci nikoliv.

S t ř e d a  1 5 . k v ě t n a :

Ž á c i  mladší : Polaban  N Y M B U R K – Slovan  L Y S Á  6 : 0 (4:0)

Hráli: Bláha – Jisl, Forejt Matěj, Houžvička, Procházka Pepa, Kudrna, Horváth David, Bíma Tomáš, Matějka, Slebodník, Forejt Lukáš, Procházka Fanda,Horvát Václav, Kudrna Jakub

Utkání nebylo ze strany našich žáků špatné, rozdíl však byl v proměňování brankových příležitosti, kde měli fysicky zdatnější domácí výhodu a dle toho i utkání skončilo.

S O B O T A  1 1 . k v ě t n a :

Ž á c i mladší : FK  N E R A T O V I C E – Slovan  L Y S Á  14:0 (6:0)

Sestava: Veselý-brankář, Jisl, Forejt Matěj, Houžvička, Procházka Pepa, Kudrna, Horváth David, Slebodník, Matějka, Fortejt Lukáš

Výsledek mluví za vše, naši kluci dokázali vzdorovat jen prvních deset minut, pak měli drtivou převahu domácí. Za stavu 0:0 běžel David Horváth sám na brankáře, ale gól nedal a stejně dopadl v 26´Pepa Procházka, který neproměnil penaltu.

N E D Ě L E  5 . k v ě t n a :

Ž á c i mladší: Slovan L Y S Á – Union  Č E L Á K O V I C E  1 : 7 (1:2)

Sestava: Bláha(31´ Pavlík)- brankáři, v poli se střídali: Matějka, Horvát Václav,Forejt Lukáš a Matěj, Horváth David, Slebodník, Procházka Fanda a Josef, Kudrna, Veselý, Procházka Robert, Kolář,Šmíd, Houžvička

Soupeř byl lepší a naši kluci mu dokázali vzdorovat v prvním poločase, kdy měli i brankové příležitosti. Ve druhé půli, našim postupně docházeli síly a inkasovali branky. Naši branku vsítil David Horváth, který vyrovnal na 1:1.

S t ř e d a  1 . k v ě t n a :

Ž á c i  mladší : Slovan  L Y S Á  -  Sparta  K U T N Á   H O R A  3:2 (1:1)

Sestava: Pavlík, (31.min.Bláha)- brankáři, ve hře se střídali: Horvát Václav, Jisl, Forejt Lukláš a Matěj, Procházka Josef a Fanda, Slebodník, Horváth David, Kudrna, Šmíd, Matějka

Utkání vyrovnaných soupeřů skončilo naši těsnou výhrou. Sled branek: 1:0 – Horváth David, 1:1, 2:1 – Pavlík, 2:2, 3:2-David Horváth.

N e d ě l e  2 8 . d u b n a :

Ž á c i  mladší: FK  BRANDÝS/STARÁ BOLESLAV –Slovan L YS Á  9 : 2 (5:1)

Hráli::Pavlík- brankář, Jisl, Forejt Matěj, Procházka Pepa, Kudrna, Slebnodník, Horváth David, Bláha

K utkání jsme měli k disposici minimální počet žáků, když se jich několik těsně před odjezdem k zápasu omluvilo , (někteří ). Na výkonu to pak bylo znát, když jsme nemohli střídat tak jako domácí. Obě naše branky vsítil Horváth David, vyrovnal na 1:1 a zakončil na konečných   9:2.

N e d ě l e  2 1 . d u b n a :

Ž á c i  mladší : Slovan  L y s á – FK  U h l í ř s k é  Janovice  2 : 3 (0:2)

Sestava: Bláha, (31´Pavlík), Matějka, Šmíd, Horvát Václav, Forejt Matěj, Procházka Josef, Houžvička, Kudrna, Procházka Fanda, Horváth David, Slebodník, Forejt Lukáš, Rybín, Veselý, Šlingr David

I toto utkání skončilo naši nejtěsnější porážkou. Hosté měli v prvním poločase trvalou převahu a jen díky výbornému výkonu brankáře Bláhy to bylo dlouho 0:0. Přesto nedokázal dvakrát míči do branky zabránit a poločas skončil 0:2. Druhý poločas byl již herně vyrovnanější, dokázali jsme snížit na 1:2. soupeř však zvýšil na 1:3 a v závěru  utkání jsme opět snížili na 2:3. Pochvalu zaslouží oba brankáři za výborný výkon a družstvo jako celek za bojovnost.

S O B O T A  1 3 . d u b n a :

Ž á c i  mladší: Tatran R A K O V N Í K – Slovan  L Y S Á – 15 : 1 (11:0)

Hráli : Bláha, Forejt Matěj, Pokorný, Houžvička, Procházka Josef, Horvát Václav, Horváth David, Procházka Fanda, střídali: Matějka a Forejt Lukáš

Výsledek mluví za vše, domácí byli po všech stránkách lepší. Jedinou naši branku vsítil Procházka Josef a snížil na 13:1.

N E D Ě L E  7 . d u b n a :

Ž á c i  mladší: Slovan  L Y S Á – SK  K O S M O N O S Y  7 : 2 (1:2)

Hráli: Bláha,(31´Pavlík), Matějka, Jisl, Horvát Václav, Kudrna, Procházka Jesef, Houžvička, Šmíd, Procházka Fanda, Forejt Lukáš, Slebodnk,Forejt Matěj

V utkání hraném za stálé naši převahy, se v prvním poločase nedařilo proměňovat brankové příležitosti a naopak soupeř z minima šanci se ujal vedení. Ve druhém poločase to bylo lepší, výsledek mohl být ještě vyšší.. Sled branek: 4´- 1:0 – Kudrna, 8´- 1:1, 19´- 1:2, 34´- 2:2  a 47´-3:2- Procházka Fanda, 50´- 4: 2-Kudrna, 52´- 5:2 – Procházka Josef, 54´- 6:2 – Kudrna, 56´- 7:2 –Forejt Lukáš.

S o b o t a  3 0 . b ř e z n a :

Ž á c i  mladší : SK Mnichovo Hradiště – Slovan L y s á  3 : 1 (2:0)

Sestava: Pavlík, Jisl, Forejt Lukáš, Houžvička, Procházka J., Kudrna, Matějka, Procházka František, Pokorný

K zápasu jsme měli k disposici minimální počet žáků, jelikož několik je nemocných a to se projevilo i na výkonu, když našim klukům docházely v závěru  síly. Zápas měl i přesto vyrovnaný průběh a opět jsme doplatili na neproměňování šancí. Naši branku vsítil Houžvička a snížil na 2:1.

Podzim 2012

N E D Ě L E   2 5 . l i s t o p a d u :

Ž á c i mladší : SK  R A K O V N Í K – Slovan L Y S Á  1 : 2

N E D Ě L E  1 8 . l i s t o p a d u :

Ž á c i  mladší : Slovan L Y S Á – FK  Ř Í Č A N Y  0 : 2 (0:1)

Hráli : Schovanec, Jisl, Rybín, Pokorný, Houžvička,Horváth David,  Slebodník, Horvát Václav, Veselý, Coubalová

Soupeř měl po celé utkání více ze hry a po několika předchozích debaklech, je tato porážka přijatelná.

S O B O T A  1 0 . l i s t o p a d u :

Ž á c i  mladší : Spartak  P ř í b r a m – Slovan  L y s á  2 : 2 (1:1)

Sestava: Schovanec, Pokorný, Rybín, Houžvička, Slebodník, Halda, Horváth David, Forejt Matěj

Utkání slabé úrovně od obou družstev , ve kterém místo pokusu o kombinační hru oba celky míč jen nakopávali. Domácí se ujali vedení 1:0 a David Horváth vyrovnal do poločasu na 1:1. Ve druhém poločase šli opět do vedení 2:1 z penalty a vyrovnávací branku na 2:2 zaznamenal opět David Horváth.

N e d ě l e  4 .listopadu:

Ž a c i  mladší : Slovan  L y s á – FC  V e l i m  2 : 10 (1:2)

Hráli : Bláha – brankář, Jisl, Škrdla, Rybín, Horváth David, Šmíd, Polák, Houžvička, Slebodník, Veselý, Forejt Lukáš a Matěj, Horvát Václav

Soupeř byl opět nad síly našich kluků, když první poločas, ve kterém měli hosté trvalou převahu, dokázali vsítit jen dvě branky. Druhá půle byla již herně vyrovnanější, soupeř však ze svých útoku posílal do naši branky jeden míč za druhým.Hosté vedli 0:1, David Horváth srovnal na 1:1 a do poločasu to bylo 1:2. Ve druhém poločase nejprve hosté zvýšili na 1:3, David Horváth snížil na 2:3, soupeř zvýšil na 2:4, potom jsme trefili břevno jeho branky a to bylo z naši strany vše. Porážka krutá, ale hosté byli lepší.

N E D Ě L E  2 1 . ř í j n a :

Ž á c i  mladší : Tatran S E D L Č A N Y – Slovan LYSÁ   1 3 : 5 (4:3)

Hráli:Bláha-brankář, Jisl, Škrdla,Veselý, Schovanec, Horvát Václav, Horváth David, Rybín, Forejt Matěj a Lukáš, Kolář

První poločas byl ještě herně i výsledkově vyrovnaný. Ve druhé půlce již docházely našim klukům síly a domácí, kteří střídali dvě  kompletní „sedmičky“ toho využili k výraznému vítězství. Soupeř se ujal vedení 1:0 hned v 1.min. 3.min. 1:1 – Horváth David, 5.min. 2:1, 7.min. 2:2 – Horváth David z penalty, 15.min. 2:3 – Horváth David, domácí do poločasu obrátili na 4:3. Ve druhém poločase dávali většinou branky domácí. Naše další dva góly dali Rybín z penalty a Veselý.

N E D Ě L E  1 4 . ř í j n a :

Ž á c i  mladší : Slovan L y s á – FK N e r a t o v i c e  /Buškovice 4 : 9 (3:3)

Sestava:Bláha – brankář, Škrdla, Jisl, Slebodník, Veselý, Houžvička, Horváth David, Procházka, Kolář, Šlingr David, Šmíd, Rybín

S papírovým favoritem jsme hráli vyrovnanou partii a dokonce jsme vedli 2:1 a pak 3:2. Vedení jsme však neudrželi a soupeř v druhém poločase získal územní převahu. První poločas byl jeden z našich nejlepších,ne-li nejlepší, celkově i utkání bylo určitě nejlepší v dosavadní sezóně. Bojovný a zodpovědný výkon všech se promítl a na vývoji utkání. Škoda, že za stavu 4:6 neproměnil David Horváth dva pokutové kopy a mohlo být vyrovnáno. I tak je trenér s výkonem spokojený a pokud klukům přístup vydrží věří, že je to příslibem pro lepší budoucnost.

N e d ě l e  7 . ř í j n a :

Ž á c i  mladší : Union  Č E L Á K O V I C E – Slovan  L Y S Á  5 : 1 (0:0)

Hráli : Bláha- Matějka, Jisl, Rybín, Schovanec, Houžvička, Horváth David, Forejt Matěj, střídali: Škrdla, Forejt Lukáš, Horvát Václav

První poločas byl herně vyrovnaný a skončil bez gólů. Ve druhé půlce asi od 40.min. začal mít soupeř navrch naši kluci přestali hrát bojovně a domácí toho využili k výraznému vítězství. Naši branku dal Schovanec, snížil na 4:1.

N E D Ě L E  3 0 . z á ř í :

Ž Á C I  M L A D Š Í : Slovan L Y S Á – FK  B R A N D Ý S / ST.BOLESLAV 4 : 9 (0:4)

Hráli:Bláha – brankář, Šmíd, Jisl, Škrdla, Rybín, Horvát Václav, Forejt Matěj, Forejt Lukáš, Slebodník, Horváth David, Houžvička, Matějka, Procházka, Šlingr David, Melichar

Ani mladší žáci na svého soupeře nestačili, ten byl fysicky i fotbalově zdatnější. Naši kluci se tak po většinu utkání bránili a až ve druhém poločase dokázali z protiútoků vstřelit branky, které dali: 36.min. 1:6 Horváth David, 38.min. 2:6 Rybín, 48.min. 3:8 Horváth David, 59.min. 4:9 Rybín z penalty. Dvoucifernému výsledku zabránil  brankář Bláha, který byl našim nejlepším hráčem i přes devět obdržených branek.

N E D Ě L E  2 3 . z á ř í :

Ž á c i  mladší : FK  U H L Í Ř S K É   J A N O V I C E  - Slovan L Y S Á  3 : 2 (2:0)

Sestava: Bláha – Škrdla, Jisl, Veselý Ondra, Horvát Václav , Horváth David, Schovanec – Forejt Matěj a Lukáš, Šmíd, Uhlířová

První poločas začali naši kluci vlažně a soupeře zřejmě podcenili a ten toho využil a brankami ve 4 a 13.min. se ujal vedení 2:0. Po domluvě v poločasové přestávce se naši kluci zlepšili, dokázali si připravit i brankové příležitosti, které proměnili v 47.min. Horváth David 2:1 a v 49.min. Veselý 2:2. Na nerozhodný výsledek to nestačilo, domácí pět minut před koncem utkání potrestali chybu v obraně ke vstřelení vítězné branky.

N E D Ě L E   1 6 . z á ř í :

Ž Á C I  mladší : Slovan  L Y S Á – Tatran  R A K O V N Í K   4 : 10 (1:4)

Hráli: Poborský Marek - brankář, Šlingr David, Jisl, Škrdla, Slebodník, Houžvička, Forejt Matěj, Rybín, Melichar, Horváth David, Fortejt Lukáš, Veselý Ondra, Horváth Václav

Soupeř byl fysicky i fotbalově vyspělejší a naši kluci, za které nastoupilo i několik chlapců z přípravky, na něho nestačili. Naše branky zaznamenaly: 4:1 – Veselý Ondra, 2:7 – Horváth David, 3:8 – vlastní soupeře a 4:8 Horváth David.

S T Ř E D A  1 2 . z á ř í :

Ž Á C I  mladší : Slovan  L Y S Á – Polaban N Y M B U R K  3 : 7 (1:2)

Hráli: Bláha- brankář, Jisl, Slebodník, Veselý, Houžvička, Horváth David, Schovanec, Škrdla, Procházka, Rybín, Forejt Lukáš a Matěj, Horváth Václav

Utkání hrané za vytrvalého deště, ve kterém naši chlapci podali bojovný výkon, který ale ztroskotal na chybách v naši obraně a  soupeř je  v závěru trestal brankami. Sled branek : 0:1, 9.min. 1:1 – Veselý, 1:2,1:3, 39.min. 2:3 – Horváth David z penalty, 2:4, 47.min. 3:4- Horváth David, a pak už byl úspěšný jen soupeř!

S O B O T A  8 . z á ř í :

Ž Á C I  mladší : SK K O S M O N O S Y  - Slovan L Y S Á   1 : 5  (1:3)

Hráli : Bláha – Matějka, Širc, Veselý, Slebodník, Pokorný, Horváth David, Schovanec, Škrdla, Šmíd, Procházka, Rybín, Šlingr David , Forejt Lukáš a Matěj

Mladší žáci dokázali napodobit své starší kamarády a zaslouženě zvítězili, když předvedli bojovný fotbal. Soupeři nenechali prostor k rozehrávce a ten často chyboval. Míč jsme měli proto stále pod kontrolou a vytvořili si řadu brankových příležitostí. Škoda, že jich dokázalo proměnit jen pět. Sled branek: 6.min. 0:1- Pokorný, 11.min. 0:2 – Schovanec, 1:2, 30.min. 1:3- Procházka, 37.min. 1:4 – Horváth David, 47.min.- 1:5 – Veselý. Do hry se úspěšně zapojili i chlapci přípravky a ukázali, že i v tomto věku mohou hrát za mladší žáky.

N E D Ě L E   2 . z á ř í :

Ž Á C I  mladší : Slovan  L Y S Á – MNICHOVOHRADIŠTSKÝ SK  0 : 4 (0:1)

Sestava: Bláha- Matějka, Jisl, Veselý,, Slebodník, Procházka, Horváth David, Houžvička,- Rybín, Melichar, Škrdla, , Šmíd, Forejt Lukáš

Na svého soupeře tentokrát naši mladší žáci nestačili, ten si udržoval po celé utkání herní převahu a konečný výsledek je přijatelný, hlavně zásluhou dobrého výkonu brankáře Bláhy.

S T Ř E D A   2 9 . s r p n a :

Ž Á C I mladší : K U N I C E  - Slovan  L Y S Á  2 : 3 (1:2)

Sestava: Bláha- Širc, Hradecký, Houžvička, Veselý, Pokorný, Horváth David, Schovanec, Matějka, Škrdla, Horváth Václav, Procházka, Slebodník

Utkání začali naši žáci aktivně a soupeře v prvním poločase donutili k chybám, které dvakrát potrestali. Druhý poločas diktoval tempo soupeř a naši se po většinu poločasu pouze bránili, avšak z brejku dokázali zvýšit vedení na 1:3. V závěru již docházely síly, obránce chyboval a soupeř snížil.V poslední minutě za stavu 2:3 zahrávali domácí pokutový kop, který brankář Bláha zneškodnil a opět skvělým výkonem družstvo podržel. Za bojovný a důrazný výkon v obraně si kluci vítězství zasloužili.

Střelci branek: 5.min. – 0:1 David Horváth, 23.min. – 0:2 Veselý, 45.min. 1:3 Schovanec.

S O B O T A  2 5 . s r p n a :

Ž Á C I  mladší : Sparta  K U T N Á  H O R A – Slovan  L Y S Á  4 : 1 (1:0)

Sestava: Bláha, Matějka, Rybín, Slebodník, Veselý, Cirkovský, Houžvička, Pokorný, Škrdla, Šlingr David

V prvním poločase bylo utkání vyrovnané, více šancí si však připravili domácí, kteří dokázali výborně chytajícího Bláhu překonat jen jednou. Ve druhém poločase dokázal v 32.min.Veselý vyrovnat na 1:1. Potom však našim žákům docházely síly a domácí toho využili a v závěru utkání rozhodli o svém vítězství.