JARO 2016

S o b o t a  1 8 . června :

Ž á c i  mladší : Sportovní sdružení  O S T R Á – Slovan  L Y S Á  5 : 0 (2:0)

Hráli : Chmelík – Kiselovič, Le Thuan Ahn, Le Vu Hoang Ahn, Lorko, Poborský Matyáš, Steiner, Šlingr David, Horvát Kuba, Horvát Jan, Bureš

I v posledním utkání soutěže kluci prohráli, když jim opět docházely síly. Projevilo se, že kluci již tak intenzivně netrénují, což je zaviněno jejich špatnou docházkou na tréninky. Výkonnost proti roku 2015 rapidně klesla!

Č t v r t e k 1 6 . června :

Ž á c i  mladší: Slovan  L Y S Á  -  Bohemia  P O D Ě B R A D Y  4 : 6 (2:2)

Hráli : Poborský Matyáš – Bureš, Le Thuan Ahn, Šlingr David, Kiselovič, Chmelík, Horvát Kuba, Horvát Jan, Vančo, Le Vu Hoang Ahn

V dohrávaném utkání začali kluci dobře a ujali se i vedení 1:0, soupeř vyrovnal na 1:1, pak jsme šli znovu do vedení 2:1, hosté však do konce první půle srovnali na 2:2. Ve druhém poločase jsme přidali další dvě branky, ale soupeř čtyři a tak si odvezl i vítězství. Našim klukům ke konci utkání docházely síly a hosté toho využili. Naše branky: Horvát Kuba – 2, Horvát Jan a Bureš po 1.

N e d ě l e  2 9 . k v ě t n a :

Ž á c i  mladší: Slovan  L Y S Á – Sportovní sdružení  O S T R Á  3 : 1 (1:0)

Hráli: Chmelík – Kiselovič, Le Thuan Ahn, Le Vu Hoang Ahn, Lorko, Poborský Matyáš, Steiner, Šlingr David, Horvát Jakub, Horvát Jan, Bureš

V utkání, s věkově mladším soupeřem a tím i fysicky méně vyspělým, měli naši kluci stálou převahu, kterou brankami vyjádřili: Le Thuan Ahn, Le Vu Hoang Ahn  a Bureš

S o b o t a  2 1 . května:

Ž á c i  mladší : TJ  S T R A K Y – Slovan  L Y S Á   7 : 1 (2:0)

Sestava: Chmelík – Kiselovič, Le Thuan Anh, Le Vu Hoang Anh, Lorko, Poborský Mates, Steiner, Šlingr David, Horvát Kuba, Horvát Jan, Bureš

Mladší žáci pokračují ve slabších jarních výkonech, když z domácími dokázali hrát vyrovnaný jen první poločas a soupeř ovládl ve druhém poločase hru a dokázal ji vyjádřit i brankami. Naši jedinou branku zaznamenal Bureš.

N e d ě l e  1 5 . k v ě t n a :

Ž á c i  mladší : Slovan  L Y S Á – AFK  S A D S K Á  3 : 1 (1:1)

Hráli: Chmelík – Kiselovič, Le Thuan Ahn, Le Vu Hong Ahn, Lorko, Poborský, Steiner, Šlingr David, Horvát Kuba, Horvát Jan, Bureš

Až ve čtvrtém utkání, jarní části soutěže, dokázali mladší žáci zaznamenat první vítězství. O branky se podělili: Horvát Kuba – 2 a Kiselovič – 1.

S o b o t a   7 . května :

M l a d š í  ž á c i : FC  V Y K Á Ň  - Slovan  L Y S Á  5 : 1  (4:0)

Hráli: Chmelík - Kiselovič, Le Thuan Ahn, Le Vu Huang Ahn, Lorko, Poborský Matyáš, Steiner, Šlingr David, Horvát Kuba, Horvát Jan, Bureš

Ani ve třetím jarním utkání nedokázali kluci zvítězit a jejich výsledky, po suverénně odehrané podzimní části soutěže, když neztratili ani bod, jsou velkým zklamáním. Další podrobnosti k utkání nehlášeny.

S t ř e d a  4.května:

Ž á c i  mladší : Bohemia  P O D Ě B R A D Y – Slovan  L Y S Á   7 : 0 (1:0)

Hráli: Chmelík – Kiselovič, Le Thuan Ahn, Le Vu Hoang Ahn, Steinbach, Steiner, Šlingr David, Bureš, Rolko

V dohrávaném utkání stačili naši kluci se soupeřem držet herní krok v prvním poločase. Druhá půle byla již hrána v režii domácích, kteří ji využili k výraznému vítězství. Bližší podrobnosti nehlášeny.

N e d ě l e  1 . k v ě t n a :

Ž á c i  mladší: Slovan  L Y S Á – Polaban  N Y M B U R K  3 : 4  (1:1)

Sestava: Chmelík – Kiselovič, Le Thuan Ahn, Le Vu Hoang Ahn, Lorko, Poborský Mates, Stzeiner, Šlingr David, Horvát Jakub, Horvát Jan, Bureš

Ani mladší žáci nebyli v úvodním jarním mistrovském utkání úspěšní a utrpěli první porážku v soutěži! Bližší podrobnosti k zápasu nehlášeny.

PODZIM 2015

N e d ě l e  1 . l i s t o p a d u :

Ž á c i  mladší : Slovan  L Y S Á – TJ  S T R A K Y  5 : 2 (3:1)

Hráli: Poborský Mates – Le Thuan Ahn, Kiselovič, Šlingr David, Lorko, Plac, Steiner, Chmelík, Syrový Tomáš, Horvát Kuba a Jan, Le Vu Hoang Ahn, Bureš

Mladší žáci nám dělají radost a jako jediní dokázali o tomto víkendu zvítězit. Pokračovali ve své „spanilé jízdě“ a porazili dobré mužstvo Strak. V zápase si udržovali herní převahu a připravili si řadu brankových příležitostí. Naše vedoucí branka byla vlastní, soupeřův hráč hlavou poslal míč do branky, do poločasu přidali naši kluci ještě dva góly na 3:0 a soupeř snížil na 3:1. Ve druhém poločasu nejprve hosté snížili na 3:2, ale to bylo z jejich strany vše a naši kluci přidali další dvě branky na konečných 5:2. Střelci branek: Le Thuan Ahn – 2, Chmelík, Lorko a Plac po 1. Kluci, zakončili tímto vítězstvím, podzimní část soutěže, kde neztratili ani bod!

N e d ě l e  2 5 . ř í j n a :

Ž á c i  mladší : Sokol KOUNICE + Čechie VYKÁŇ – Slovan  LYSÁ  1 : 3 (0:3)

Hráli: Poborský Mates – Chmelík, Kiselovič, Le Thuan Ahn, Le Vu Hoang Ahn, Lorko, Plac, Steiner, Syrový Tomáš, Šlingr David, Horvát Kuba, Horvát Jan, Bureš

V zápase s nejtěžším soupeřem předvedli naši kluci zatím nejlepší výkon podzimní sezóny. Proti sobotní „selance“ v Sadské, hráli tentokrát bojovně, obětavě a domácí družstvo po většinu zápasu přehrávali a k ohrožení naši branky je pustili jen minimálně. Dobrým výkonem je podržel i brankář Poborský Mates, který předvedl vynikající zákrok za stavu 1:3 a zabránil tak případnému zdramatizování závěru utkání. O vítězství rozhodl hatrikem Plac góly v 9, 17 a 24 minutě.

S o b o t a  2 4 . ř í j n a :

Ž á c i  mladší : AFK  S A D S K Á – Slovan  L Y S Á   4 : 6 (0:4)

Hráli: Poborský Mates – Chmelík, Kiselovič, Le Thuan Ahn, Le Vu Haong Ahn, Lorko, Plac, Steiner, Syrový Tomáš, Šlingr David, Horvát Kuba a Jan, Bureš, Forejt Matěj

Utkání mělo z naší strany dva rozdílné poločasy. Po výborném výkonu v první půlce, která skončila čtyřbrankovým vítězstvím, ve druhé půli naši kluci hodně polevili. V domnění, že o výsledku je již rozhodnuto soupeře podcenili, polevili a hráli lehkovážně a domácí dokázali výsledek stáhnout až na 4:5, naštěstí v poslední šedesáté minutě Plac zvýšil na 4:6 a rozhodl o dalším vítězství. Střelci branek : Plac – 3, Horvát Kuba – 2 a Kiselovič – 1.

N e d ě l ě  1 8 . ř í j n a :

Ž á c i  mladší : Slovan  L Y S Á – V Y K Á Ň + K O U N I C E  7 : 4 (5:4)

Hráli: Poborský Mates – Le Thuan Ahn, Kiselovič, Šlingr David, Chmelík, Lorko, Plac,  Steiner, Syrový Tomáš, Horvát Kuba, Horvát Jan, Bureš, Le Vu Hoang Ahn.

Utkání dosud neporažených soupeřů skončilo našim vítězstvím a naši kluci tak od začátku soutěže neztratili ani bod! Zápas byl vyrovnaný a měl velmi dobrou úroveň, oba soupeři chtěli vyhrát a našim klukům se to podařilo. Ujali se vedení, které navyšovali až na 4:0, avšak soupeř to nevzdal a do konce první půle stáhl na 5:4. Naši žáci přidali ve druhém poločase ještě dva góly a hosté nedali žádný a neproměnili ani penaltu. Naše branky vsítili Plac – 5 a Horvát Kuba – 2.

N e d ě l e  4 .ř í j n a :

Ž á c i  mladší : Slovan  L Y S Á – TJ  S T R A K Y  B  10 : 1 (5:1)

Hráli : Poborský Mates – Chmelík, Kiselovič, Le Thuan Ahn, Le Vu Hoang Ahn, Lorko, Plac, Steiner, Syrový Tomáš, Šlingr David, Horvát Kuba a Jan, Bureš

Po rázné domluvě a lehkovážných výkonech v předešlých zápasech, chlapci proti týmu ze Strak, předvedli týmový a bojovný výkon a soupeř si odvezl deseti gólový příděl. Hrál se pohledný fotbal, z obou stran, s větší převahou našich fotbalistů, čemuž odpovídá i výsledek zápasu. O branky se nepodělili: Plac – 3, Chmelík a Horvát Kuba po 2, Lorko, Poborský a Steiner po 1. Systematická práce mladé trenérské dvojice Marek Šlingr a Ondra Poborský, přináší výsledky a patří jim poděkování a Ondrovi Poborskému ještě i za trénování starší přípravky.

N e d ě l e  2 7 . z á ř í :

Ž á c i  mladší: Trnavan  R O Ž Ď A L O V I C E – Slovan  L Y S Á  4 : 10 (2:4)

Hráli: Chmelík, (2.pol.Le Thuan Ahn) – Steiner, Syrový Tomáš, Šlingr David, Le Thuahn Ahn, Lorko, Poborský Mates, Plac, Horvát Kuba, Kiselovič, Le Vu Hoang Ahn, Horvát Jan, Bureš

I v dalším utkání, tentokrát na soupeřově hřišti jsme výrazně zvítězili a dosud tak neztratili ani bod. Celý zápas se hrál za převahy našich chlapců a domácím nastříleli deset branek, přesto nejsem s celkovým výkonem v průběhu utkání spokojen. Chvílemi hráli někteří hráči lehkovážně až nezodpovědně, spíše každý na „své tričko“, než ve prospěch celého družstva, jinak by vítězství muselo být ještě výraznější! O branky se podělili: Horvát Kuba – 4, Chmelík – 3, Lorko – 2 a Poborský – 1.

Utkání zhodnotil Poborský Marek, trenér

N e d ě l e  2 0 . z á ř í :

Ž á c i  mladší : Slovan  LYSÁ – Sportovní sdružení  OSTRÁ  10 : 2 (2:2)

Hráli: Le Thuan Ahn – Šlingr David, Chmelík, Kiselovič, Le Vu Huang Ahn, Lorko, Plac, Poborský Mates, Steiner, Syrový

Utkání,s věkově mladším a tak i fyzicky méně vyspělým soupeřem, skončilo našim výrazným vítězstvím i když tomu průběh prvního poločasu nenapovídal. Zápas začali naši kluci dobře a hned první útok po zahájení skončil gólem 1:0. Měli jsme výraznou převahu, ale soupeř hrál bojovně a obětavě bránil a naši kluci nedali řadu brankových příležitostí. Ostré si vydařily dva rychlé protiútoky a bylo to 1:2! Do konce prvního poločasu jsme dokázali jen vyrovnat na 2:2. Ve druhém poločase se projevila větší fyzická i herní vyspělost našich a zápas dotáhli k výraznému vítězství 10:2. Střelci branek: Plac, Kiselovič, Horvát Jan a Horvát Kuba po 2, Chmelík a Lorko po 1.

N e d ě l e  1 3 . z á ř í :

Ž á c i  mladší : TJ  S T R A K Y  A – Slovan  L Y S Á  1 : 7 (1:3)

Hráli: Poborský Mates – Le Thuan Ahn, Šlingr David, Syrový Tomáš, Steiner, Lorko, Plac, Kiselovič, Le Vu Hoang Ahn, Chmelík, Horvát Jakub a Jan

I ve druhém utkání okresního přeboru dokázali naši kluci jasně zvítězit, když po celé utkání byli výrazně lepší a svoji převahu vyjádřili i brankami. Střelci branek : Plac a Horvát Jakub po 3, Chmelík – 1.

N e d ě l e  6 . z á ř í :

Ž á c i  mladší : Slovan  L Y S Á – AFK  S A D S K Á   10 : 3 (5:2)

Hráli: Poborský Mates – Bureš, Horvát Jan,Chmelík, Kiselovič, LeThuanAhn, Lorko, Plac, Steinbach, Steiner,Syrový Tomáš, Šlingr David, Horvát Jakub, Horvát Jan

Utkání okresního přeboru bylo hrané za trvalé převahy našich kluků, kteří dokázali vysoko zvítězit. Soupeř se sice snažil ojediněle odpovídat protiútoky, které však obrana a brankář dokázali likvidovat. Naše branky zaznamenali: Plac a Horvát Jakub po 3, Horvát Jan – 2, Bureš a Chmelík po 1.