Rozlosování Podzim 2020

M u ž i  A - krajský přebor

datum

čas

hřiště - soupeř

Ne 23.8

17:00

v – SK Český Brod B

(hřiště Kounice)

Ne 30.8

17:00

d – SK LHOTA

So   5.9

14:00

v -  FK Kosoř

So 12.9

17:00

v – Povltavská FA B (Hvozdnice)

Ne 20.9

16:30

d – SK TOCHOVICE

So 26.9

16:30

v – SK Poříčí nad Sázavou

Ne  4.10

16:00

d – FK KOMÁROV 

So 10.10

16:00

v – Bohemia Poděbrady

Ne 18.10

15:30

d – FC VELIM

So 25.10

10:15

v – TJ Hřebeč

St  28.10

14:30

v - TJ Kunice (Pohár SKFS–3.kolo)

Ne   1.11

14:00

d – TJ KLÍČANY

So   7.11

14:00

v – AFK Tuchlovice

Ne 15.11

13:30

d – Sokol NESPEKY

So 21.11

13:30

v – FK Dobrovice

Ne 29.11

13:30

d – FC VLAŠIM B

 

M u ž i  B – 3.třída sk.A

datum

čas

hřiště - soupeř

Ne 30.8

17:00

V - Sadská B

Ne  6.9

17:00

D - Poříčany B

Ne 13.9

17:00

D – Semice B

Ne 20.9

16:30

V – Milovice B

Ne 27.9

16:30

D – Kamenné Zboží

So  3.10

16:00

V – Stará Lysá

Ne 11.10

16:00

D – Chrást

Ne 18.10

15:30

V - Kounice

Ne 25.10

15:30

D – FK Litol

So 31.10

14:00

V - Stratov

 

D o r o s t – okresní přebor

datum

čas

hřiště - soupeř

Ne 30.8

10:15

D – Cidlinská FA

Ne  6.9

10:15

V – FK Loučeň

Ne 13.9

10:15

D – Stratov

So 19.9

10:15

V – Městec Králové

St  23.9 17:00 V – Slovan Poděbrady

Ne 27.9

10:15

D – TJ Křinec

Ne 4.10

10:15

V – FK Litol

Ne 11.10

10:15

D – Nepolisy

So  17.10

10:15

V – Hrubý Jeseník

Ne 25.10

10:15

V – Straky/Struhy

St  28.10

10:15

D – Semice

Ne 1.11

10:15

D – Sokoleč

Ne 15.11

10:15

D – Sadská/Tatce

So  21.11

10:15

V - Pátek

 

Žáci starší – okresní přebor

datum

čas

hřiště-soupeř

Ne 30.8

15:00

V – Poříčany

So  5.9

10:00

D – Drahelice

So 12.9

15:00

V – FK Litol

Čt 17.9 17:00 V – Loučeň

So 19.9

10:00

D – Slovan Poděbrady

So 3.10

10:00

D – Sadská

Ne 11.10

10:00

V - Pátek

So 17.10

10:00

D – Křinec

So 24.10

10:00

V – Kostelní Lhota

So 31.10

10:00

D – Cidlinská FA

So  7.11

10:00

D - Loučeň

 

Žáci mladší-okresní přebor

datum

čas

hřiště - soupeř

So 29.8

11:15

D – Sokol Struhy

Ne 6.9

10:00

V – AFK Sadská

Ne 13.9

15:00

V – Kostomlaty

So 19.9

11:15

D – Semice

So 26.9

10:00

V - Milovice

So 3.10

11:15

D – Krchleby

So 10.10

10:00

V – Kounice

So 17.10

11:15

D – FK Litol

So 24.10

11:15

D – Polaban Nymburk

Ne 1.11

  9:30

V – Sokol Struhy

 

Starší přípravka – okresní přebor sk.A

datum

čas

hřiště - soupeř

Po 31.8

17:30

D – Přerov

Po 7.9

17:30

V – FK Litol

Po 14.9

17:30

D – AFK Nehvizdy

Po 21.9

17:00

D – Polaban Nymburk

Po 28.9

17:00

V – Kostelní Lhota

Po 5.10

17:00

D – Sadská

Po 12.10

17:00

V – Semice

Po 19.10

16:30

D – TJ Straky

Po 26.10

16:30

V - Kostomlaty

 

Mladší přípravka – okresní přebor sk.B

datum

čas

hřiště - soupeř

St 2.9

17:30

D – Kostomlaty

St 9.9

17:30

V – TJ Straky

St 16.9

17:30

D – Bohemia Poděbrady

St 23.9

17:00

V – FK Litol

St 7.10

17:00

D – AFK Milovice

St 14.10

17:00

V – Polaban Nymburk

St 21.10

16:30

D – AFK Sadská

St 28.10

16:30

V – TJ Pátek

 

Garda

datum

čas

hřiště - soupeř

Pá 28.8

18:00

V – Sadská

Pá 4.9

18:00

D – Předměřice

Pá 11.9

17:30

V – Milovice

Pá 18.9

17:30

D – Zeleneč

Pá 25.9

17:00

V – Kostelní Lhota

Pá 2.10

16:30

D – Semice

Pá 9.10

16:15

V – Záryby

Pá 16.10

16:00

D – ZOM Nymburk

Pá 23.10

16:00

V -